Uphold - Infó

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - Infók!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

deejayfly írta:Mennyitöl lehet haza utalni? A bankártya hozzáadás résznél mit kell be irni a IBAN A BIC ÉS A LaBEL résznél?
IBAN A BIC ÉS A LaBEL, ezek a bankod adatai, azonosítói, ha nem tudod kérdezd meg a bankodban de a neten rá tudsz keresni, nem tudom a minimumot. Viszonzt a bakszámlád akinek a nevére szól annak a nevére kell hitelesítve legyen az uphold erre figyelj.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - Infók!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

deejayfly írta:Mennyitöl lehet haza utalni? A bankártya hozzáadás résznél mit kell be irni a IBAN A BIC ÉS A LaBEL résznél?
küldtem pár napja privit, olvasd el légyszi, köszi
btcgabi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2017.12.12. 20:37
Kapcsolat:

Re: Uphold - Infó

Hozzászólás Szerző: btcgabi »

Sziasztok! Upholddal valakinek volt-e esetleg olyan problémája, hogy másik kripto valutát akart küldeni,
de azt konvertálta az uphold bitcoinra, és úgy kldte el mondjuk az ltc.
Na mert én pont így jártam, volt ltc-m nyílván küldeni akartam egy másik ltc címre(Bitwallionak, szerintem vessük el azt az ötletet, hogy
a megadott cím bitcoin wallet lenne, mert akkor egy olyan cég, ami szeretne pénzt beszedni nem fog így kiszúrni magával, hogy az nem ltc cím lesz
jól sejtem a dolgot?)
Szóval volt váltva ltc-m és küldeni akartam, erre az uphold kiválasztotta nekem a btc hálózatát, így szépen a saját kis eszével átváltotta bitcoinra
és elküldte az ltc címre az átváltott bitcoint. Hamarosan felrakom a képeket is, addig itt van az uphold support válasz levél.:

Your Uphold member support request (#121970) has been updated.

Uphold Customer Support (Uphold Member Support)

Jan 9, 8:08 AM PST

Hi,

Thanks for getting in touch and for being a part of Uphold.

Your transaction has been executed and confirmed, as you can see by clicking the "BLOCKCHAIN TRANSACTION ID" link:

https://blockchain.info/tx/a339a3d875c2 ... 85288be417

If the transaction did not reach the correct destination address, please contact the destination wallet for more information.

Please note that, as you can see in the screenshots attached, it's the currency selection on the transaction that determines the network, for example, if you wish to send your funds to the BCH network you must select currency "BCH", any other currency selected will send to the bitcoin network.

Please note that once confirmed on the blockchain, bitcoin transactions are irreversible, they cannot be cancelled or reversed.

If your funds have been sent to the incorrect destination network, please contact the destination wallet to refund the funds or transfer them to another network.

Please let me know if you have any additional questions.

Regards,

Pedro and the Uphold Team
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég