Casho APP aukciós játék (Android/iOS)

bazaradmin
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2016.07.02. 18:19
Kapcsolat:

Casho APP aukciós játék (Android/iOS)

Hozzászólás Szerző: bazaradmin »

Sziasztok!

Ismerős lehet a Casho név pár embernek a másik topikból, de mivel megszűnt a paypal kifizetés jelenleg csak Bitcoin kifizetés van és tavaly óta nagy átalakuláson ment át az applikáció így már nem fér bele az " Egyéb internetes pénzkeresés fórumba ".

Google play link: https://play.google.com/store/apps/deta ... ho.android

YouTube csatorna: https://www.youtube.com/channel/UCp7dEL ... bVHVkPe-mA

Aukciós szabályzat:

Taps = 100 = értéke = 1$
Gems = 1 = értéke = = 1$

Különböző aukcióra licitálhatunk taps-ok és gems-ek segítségével. Pontok (Ezeket BTC-ra válthassuk 5-50$-ig /aukció, kivéve a gyarapodó aukciók mikor 1 Gems licittel növeljük a megnyerhető összeg értéket)

Aukciók: 100Taps, 250Taps, 500Taps, 25Gems, 50Gems, 100Gems, 5$, 10$, 15$, 20$, 50$!!!

Kék lakat: 10 naponta egyszer van lehetőség nyerni.

Zöld lakat: 5 naponta egyszer van lehetőség nyerni

Piros lakat: 24 óránként egyszer van lehetőség nyerni

Amennyiben megnyertünk egy aukciót a pontok/taps-ok/gems-ek nem íródnak jóvá automatikusan az egyenlegünkön, el kell fogadni és írni kell egy pár soros gondolatot az aukcióról.

Kikérés BTC-ban minimum 1000 pont 1$, vásárolható BTC-ért taps, és gems-ek is. Stratégia játék, kis türelemmel taktikával nagyokat lehet akasztani. Persze az embert elkaphassa a gépszíj és amilyen könnyen jött a nyeremény olyan hamar vissza is lehet forgatni, én ajánlom kipróbálásra. Friss regisztrációval kezdetnek 300 Taps körüli összeg összeszedhető, naponta két alkalmazást lehet telepíteni, ezekért fejenként 25 taps-ot kapunk. Javaslom kicsiben kezdeni 5-10$-os nyeremények, ha már van legalább 4-500 Tapsunk, ha ügyesek vagyunk hetente simán lehet 10$-t keresni de ha van egy kis szerencsénk még a nagyobb nyereményekre is esélyesek vagyunk. Érdemes figyelni az aukció győzteseket van pár ember akikkel még kis összeggel nem szabad harcba szállni (ezt megtapasztaltam, több mint 100.000 pontom bánta, igen több mint 100$) . Sok időt nem igényel, a napi két alkalmazás telepítése kívül csak akkor kell vele foglalkozni ha licitálunk.

Az alkalmazásba soha nem fizettem be saját zsebből, mindig a nyereményből forgattam vissza tapsokra, gems-ek vásárlására. Párszor fordult elő, hogy a már kikért nyereményből vásároltam tapsokat/gemseket, tehát én pluszban vagyok már jóval, hullámvölgyek előfordultak, párszor sikerült már lenulláznom az egyenleget.

Érdemes még most beszállni hiszen fél éves sincs az új program, és a YouTube csatornán is látható, hogy folyamatos a fejlesztés (lassan repülő utat is lehet nyerni??? : O) Support mindig válaszol 24 órán belül bármilyen probléma felmerül.

Sok szerencsét!
kaloz24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.02.07. 14:13
Kapcsolat:

Re: Casho APP aukciós játék (Android/iOS)

Hozzászólás Szerző: kaloz24 »

Hello
Elarulnad a felhasznalonevedet a programon belul csak azert hogy ne licitaljunk egymas ellen
az en nevem tklevi844
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég