Clix Ten! - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! Biztosan fizet 1 $-tól!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:nem tudok semmit... nem láttam semmit, nem hallottam semmit :)
csak tényekkel lehet valamit kezdeni . :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! Biztosan fizet 1 $-tól!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nem jön be nekem az oldal. bennem a hiba?
Kép
roli920609
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2017.01.03. 20:13
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! Biztosan fizet 1 $-tól!

Hozzászólás Szerző: roli920609 »

Nekem se és úgy látom másoknak se.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! Biztosan fizet 1 $-tól!

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nálam most már jó.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! Biztosan fizet 1 $-tól!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Törölte az egyenleget. csalókra meg egyebekre hivatkozik. tovább működik alacsonyabb klikkértékekkel 2$-os fix minimummal,meg részvényeket is lehet venni. vagyis csaló lett.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! - SCAM !

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hát nem tudom, SCAM-e? én valahogy bízom benne.
a PaidVerts-nek is hittünk egy párszor az egyenlegek törlésekor.

tudom, h furcsának tűnik a logikám, de úgy érzem, h most pár évig biztosan jól fog üzemelni megint az oldal.
a béreltek megmaradtak, úgyhogy van miből újraépítkezni elméleitleg.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! - SCAM !

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem tudom megítélni,meg nem is nagyon követem mostanában. Lehet igazad lesz és el fog menni egy ideig,bár ez a részvényesdi dolog sosem fenntatható. A másik,hogy aki csak úgy törli a pénzed azt másnak nem lehet nevezni,csak csalónak/csalásnak. Röviden tolvaj,bűnöző.Erre nincs jobb meghatározás Megbízhatónak innentől nem lehet mondani.
Az is igaz,hogy a PTC-ben a vastagbőr az adminok arcán nagyon vastag és minden további nélkül folytatják :)
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! - SCAM !

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

De a PaidVerts-en legalább adtak érte részvényeket, itt meg semmit, csak törölték. Vagy nem? Amúgy itt lehetett keresni a béreltekkel? Mert én próbáltam, de eddig csak a FamilyClix-nél működött. Máshol veszteséges volt, vagy kb. ugyanannyit kaptam vissza.
Egyébként vannak olyan PTC oldalak, amiknél - egyelőre - fenntarthatónak látszik ez a részvényes dolog (FamilyClix, YouGetProfit), már több éve probléma nélkül fizetnek. Jó lenne, ha itt is el lehetne indulni mondjuk a $2-os csomagokkal (az 1000 PTC kredit sem rossz érte), és szép lassan építkezni, de félek, hogy csak időpocsékolás lenne. Azt a 160%-os megtérülést pl. azért elég soknak érzem, még úgy is, hogy Ultimate tagság kell hozzá. A fórumokon is elég rossz véleménnyel vannak az oldalról, több helyen scam-nak írják. Meg egy ilyen egyenlegtörlés után, nem tudom hogy várják, hogy befektessenek. Talán csak próbálják megszedni magukat, mielőtt végleg bezárják az oldalt.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! - SCAM !

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sokan panaszkodtak a béreltekre itt,hogy tagsággal sem érte meg. A Clixten egy olyan modellel működött,ahol a kereset alacsony volt mindegyik részénél ,a minimum kifizetés is szépen emelkedett az idők során. A refjeimból gyakorlatilag mindegyike abbahagyta a kattolást egy idő után. Ugyanakkor azt lehetett remélni,hogy emiatt pont fenntartható lesz. Nem így lett. és még most is folytatni szeretné..Persze amíg van birka,addig működik. A netes pénzkeresés egyik alapja,hogy az adminok próbálnak trükközni,lavírozni,nem lehet látni,hogy valójában a háttérben mi folyik,így meg tudják etetni a publikummal ezeket a szigorításokat. Valójában azzal,hogy időnként lenulláznak, százalékokat vezetnek be a kifizetésben azt a célt szolgálja,hogy a már fenntarthatatlan modellből még nyereségesek legyenek és a tagokra hárításk a vezsteséget. Az oldalon szerzett refekből meg máshonnan szép pénzeket szakítanak.
Familyclix-nél is volt szigorítás egy időben a kifizetéseknél,ha jól tudom,amikor a paypal elveszett. Aminek a tulaja a Goldenclix tulaja is egyben,aki szintén egy trükköző admin. Tehát ott is lehet számítani rá,hogy ahogy szorít majd a cipő,akkor megint lesz valami szigorítás,vagy valami.
Cliquebook és társoldalai szintén egy korábban az oldalait fizetés nélkül bezáró admin új oldalai. Csodát nem kell várni,ezek egy idő után újra megszünnek,vagy szigorításokat vezetnek be.
Ezeket az oldalakat így is kell kezelni,hogy a tulaj egy csaló,aki a saját érdekei szerint változtatja a feltételeket.
A probléma a Clixtennél az,hogy itt nem látszott,hogy az admin csaló lenne,de ez is most megváltozott. A tényeknek kell hinni,mármint annak,hogy lenyúlta a pénzt. A többi csak duma.
Yougetprofitnál kötelező visszaforgatás van ,nem vehetsz ki bármennyit.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! - SCAM !

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Szia xenosz!

Rég voltál ilyen aktív itt a fórumon és ennek én nagyon örülök. :)

Egy kérdésem lenne! Ezt az infót mire alapozod? "Cliquebook és társoldalai szintén egy korábban az oldalait fizetés nélkül bezáró admin új oldalai".
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! - SCAM !

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

A FamilyClix-nél csak annyi változtatás volt, hogy ingyenes tagoknál korlátozták a napi kifizetések számát. Tehát gyorsan kell kikérni szerver idő szerint éjfél után, mert később már nem engedi. Ezt valamiért még nem szüntették meg, viszont elég olcsó a két legkisebb tagság, és 6 db $0.01-es hirdetés jár érte. Nem tudom, mennyire biztos, hogy a Goldenclix adminja áll mögötte. Próbálkoztam ott is bérléssel, nagyon veszteséges volt, itt viszont már az első hónapban bevételt hoztak, a béreltek. Továbbá 48 órán belül fizet, és állítólag vannak külső bevételi forrásaik. Mindenesetre én már profitban vagyok, úgyhogy nagy baj nem lehet. Én igazából már csak ebben, meg még a PaidVerts-ben reménykedem, mert ezeknél a programoknál - legalábbis az eddigi tapasztalataim, és az adminok hírei szerint - dolgoznak a fenntarthatóságon. Persze a FamilyClix azért nem annyira átlátható, mint a PaidVerts, ahol a rendszeres kommunikáció mellett látható eredményeket is produkálnak, még ha lassan is.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! - SCAM !

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

harmonia írta:Szia xenosz!

Rég voltál ilyen aktív itt a fórumon és ennek én nagyon örülök. :)

Egy kérdésem lenne! Ezt az infót mire alapozod? "Cliquebook és társoldalai szintén egy korábban az oldalait fizetés nélkül bezáró admin új oldalai".
Szia! :)

A nagy oldalakat kattolom,de a többivel jórészt felhagytam időhiány miatt,viszont valamilyen szinten,ha nem is napi szinten szeretném a többit is csinálni még. Nem a pénz miatt,hanem ,mert keretet ad a napjaimnak,aztán meglátjuk mennyire sikerül megvalósítani.

A Cliquebook admin Nikolay Kosturkov és aki már csinálta a Goldenclixet és oldalat az tudhatja,hogy egy időben az ottani adminnal dolgozott együtt (az ő paypalját használta egy időben Edin a Goldenclix adminja),majd elváltak az útjaik és saját oldalt (Clikit) csinált,ami aztán eltünt.
itt egy elemzés róla
http://ptccentral.com/cliquebook-review/

"The admin of Cliquebook is Nikolay Kosturkov and he was co-owner of Clikit.org and Clikz4Freakz.com, both improperly closed “bux” sites and remembered as scams among PTC users. For more details about these 2 websites, you can read our Clikz4Freakz review and the Clikit review. Nikolay Kosturkov was also co-owner of Silverclix.com and Clixdo.com – 2 selectively paying “click to get suspended” scams, but he is no longer involved into Silverclix and Clixdo."

Ittr vannak friss panaszok felfüggsztésről
https://www.emoneyspace.com/forum/index ... 076.0.html
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! - SCAM !

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

pisti87 írta:A FamilyClix-nél csak annyi változtatás volt, hogy ingyenes tagoknál korlátozták a napi kifizetések számát. Tehát gyorsan kell kikérni szerver idő szerint éjfél után, mert később már nem engedi. Ezt valamiért még nem szüntették meg, viszont elég olcsó a két legkisebb tagság, és 6 db $0.01-es hirdetés jár érte. Nem tudom, mennyire biztos, hogy a Goldenclix adminja áll mögötte. Próbálkoztam ott is bérléssel, nagyon veszteséges volt, itt viszont már az első hónapban bevételt hoztak, a béreltek. Továbbá 48 órán belül fizet, és állítólag vannak külső bevételi forrásaik. Mindenesetre én már profitban vagyok, úgyhogy nagy baj nem lehet. Én igazából már csak ebben, meg még a PaidVerts-ben reménykedem, mert ezeknél a programoknál - legalábbis az eddigi tapasztalataim, és az adminok hírei szerint - dolgoznak a fenntarthatóságon. Persze a FamilyClix azért nem annyira átlátható, mint a PaidVerts, ahol a rendszeres kommunikáció mellett látható eredményeket is produkálnak, még ha lassan is.
Egy adminnak se higgyjél. Legtöbb hazudik,csúsztat és hát ellenőrízhetetlen,hogy igaz-e,amit állítanak. Az egyetlen bizonyíték,ha évekig úgy működnek,hogy nincsenek feleslegesen korlátozó intézkedések,elérhetetlen minimumok. Két kezemen meg tudom számolni hány ilyen oldal van. Aztán vannak régóta,de trükökkel így-úgy fenntartott oldalak. Ezek sem megbízhatóak,csak úgy néznek ki.A Refbérlés és minden pénzügyi működés mesterségesen trükökkel fenntartott rendszer. Szó sincs arról,hogy "piaci" körülmények vannak. Minden arról szól,hogy az adminok jól járjanak,de ha profitjuk van azt ne osszák meg,ha meg veszteségesek,akkor azt áthárítsák a tagokra. A profit a tagsági díjakból,refbérlésből,de főként az egyéb üzleteikhez gyűjtött refek után van. Ezért nem tünnek el teljesen,mert ha maga a PTC oldal nem is profitos,más üzleteikhez innen szereznek feliratkozókat.

Ezért van az,hogy minden áron kapaszkodnak az oldalaikba. Ha egy oldal sokáig fennmarad annak ellenére,hogy látszólag "nem sikeres",mert az admin arra panaszkodik,hogy sok a csaló,nincs befektetés stb közben meg magas a minimum,vagy megemeli ,de a kereset alacsony ott jó eséllyel az van,hogy nem is érdeke ezen változtatni,mert nem maga az oldal a bevételi forrás,hanem az egyéb üzlet. Most pld a Bitcoinos oldalaka,vagy a revshare oldalak,amikből szép profitot tud kivenni elég hamar. Sokkal hamarabb és többet,mint PTcből,vagy saját oldalból.
El lehet gondolkozni,hogy vajon miért nincs megbízható magyar PTC oldal? Legalább egy.... Na ezért.Mert nincs megbízható magyar admin,akinek az lenne a szívügye,hogy legyen egy ilyen oldal elérhető minimummal...

Goldenclixről könnyű találni részletes scam leírást szintén itt

http://ptccentral.com/familyclix-review/
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! - SCAM !

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Persze, bizonyára így van. Pl. a ClixSense vagy az EasyHits4U valószínűleg nem trükkökkel van fenntartva 10 meg 15 éve, de ezekkel nem is lehet sokat keresni, meg befektetni sem lehet. De a PaidVerts azért más szerintem, legalábbis amióta az új admin vezeti. A több új projekt amiket megvalósítottak ill. dolgoznak rajta, nem hiszem, hogy azért vannak, hogy egy működő üzlet látszatát keltsék. Szerintem a törekvés ott megvan, persze nyilván ők is a saját érdeküket nézik elsősorban.
Én is olvastam ezt az összefoglalót a FamilyClix-ről, de kb. ez az egy van, ami negatív, és ez is elég régi. A tagok visszajelzései elég pozitívak. De nem akarom nagyon védeni meg ajánlani, csak azért mert nekem jók a tapasztalataim. Tudom, hogy bármikor leállhatnak a kifizetések, vagy szelektívvé válhatnak, vagy bevezethetnek valamilyen korlátozást. Bár akkor önmagával kerülne ellentmondásba az admin, mert egyik postjában azt állította, hogy ők ebben különböznek, hogy ilyeneket nem csinálnak. Ezt már a PayPal-os probléma után írták, ami ugye, elég gyakori eset volt az utóbbi időben, szóval nem hiszem, hogy csak kifogás lett volna (pl. a ClixSense-en és az EH4U-n sincs már PayPal). Egyébként itt nem a minimum van magasan, hanem a maximum van alacsonyan. Tehát pl. ingyenesként max. 2 $-t lehet kikérni hetente, következő tagsággal 5 $-t, az azt követővel pedig 20 $-t. Ez valószínűleg nagyban hozzájárul a fenntarthatósághoz.
Az a baj, hogy a legtöbb ilyen oldal eleve csalásnak indul, és ez eléggé megnehezíti annak a dolgát, aki esetleg tisztességesen és hosszú távon szeretné a programját üzemeltetni. Már ha egyáltalán van ilyen.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára pisti87 2017.06.05. 19:14-kor.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Clix Ten! - SCAM !

Hozzászólás Szerző: harmonia »

xenosz2 írta:
harmonia írta:Szia xenosz!

Rég voltál ilyen aktív itt a fórumon és ennek én nagyon örülök. :)

Egy kérdésem lenne! Ezt az infót mire alapozod? "Cliquebook és társoldalai szintén egy korábban az oldalait fizetés nélkül bezáró admin új oldalai".
Szia! :)

A nagy oldalakat kattolom,de a többivel jórészt felhagytam időhiány miatt,viszont valamilyen szinten,ha nem is napi szinten szeretném a többit is csinálni még. Nem a pénz miatt,hanem ,mert keretet ad a napjaimnak,aztán meglátjuk mennyire sikerül megvalósítani.

A Cliquebook admin Nikolay Kosturkov és aki már csinálta a Goldenclixet és oldalat az tudhatja,hogy egy időben az ottani adminnal dolgozott együtt (az ő paypalját használta egy időben Edin a Goldenclix adminja),majd elváltak az útjaik és saját oldalt (Clikit) csinált,ami aztán eltünt.
itt egy elemzés róla
http://ptccentral.com/cliquebook-review/

"The admin of Cliquebook is Nikolay Kosturkov and he was co-owner of Clikit.org and Clikz4Freakz.com, both improperly closed “bux” sites and remembered as scams among PTC users. For more details about these 2 websites, you can read our Clikz4Freakz review and the Clikit review. Nikolay Kosturkov was also co-owner of Silverclix.com and Clixdo.com – 2 selectively paying “click to get suspended” scams, but he is no longer involved into Silverclix and Clixdo."

Ittr vannak friss panaszok felfüggsztésről
https://www.emoneyspace.com/forum/index ... 076.0.html
Köszi az infót! :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég