Dogecola.online - NEM FIZET !

Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Dogecola.online - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: stranger »

Kép
http://dogecola.online/site/partner/19838

Instant fizető oldal. Orosz és Angol nyelen is tud. Csak dogecoin gyűjthető!
Minimum kifizetés 50 dogecointól. :good: Fee nincs! 2-3 másodpercen belül küldi a kikért dogecoinokat. :clap:
5 óránként ad bónuszt az "I WANT MORE" feliratra kattintva, az asztalon megjelenő kólás poharak egyikére kattintva jelenik meg a nyereményed, ami azonnal az egyenlegedhez adódik (1-7 dogecoin). Van 24 órás bónusz is, sajnos nem tudom miért, de nálam nem működik. Automatikusan gyűjti a dogekoinokat, nem kell hogy a géped bekapcsolva legyen. Naponta 1%-al növekszik az automatikusan gyűlő koinok mennyisége. 90 nap után ajándékba 500 dogekoint ad. Nagyon egyszerű és átlátható oldal. Ha naponta 3 alkalommal lekattolod a bónuszt, akkor 1 nap alatt lazán összejön a minimálisan kikérhető 20 dogecoin. Ref. jutalék 5%, amit akkor ír jóvá, amikor a refed kikért bizonyos összegű dogecoint.
Jó gyüjtögetést mindenkinek!
Kép
Kép
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.04.04. 20:05-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: Dogecola.online

Hozzászólás Szerző: stranger »

:!: A Dogecola oldal címe megváltozott :!: Az új címe: http://dogecola.online :good:
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: Dogecola.online

Hozzászólás Szerző: stranger »

Minimum kifizetés 50 dogecoinra emelkedett. Így sem vészes, 3-4 naponta összejön kényelmesen. Kavar az admin rendesen, bár őszintén bevallotta, hogy fogytán a pénze. Kép
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: Dogecola.online

Hozzászólás Szerző: stranger »

Elég durva amit az admin ezzel az oldallal és a testvéroldalával a cloud-mine.online oldallal művel. A számlámat törölte, buktam közel 45 dogekoint. Nem adtam fel, újra regisztráltam. Ha ti is igy jártatok és van kedvetek ujra kezdeni, akkor az új ref. linkemen megtehetitek.
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: Dogecola.online

Hozzászólás Szerző: stranger »

Tisztelt admin!
Kérem a nem fizető oldalakhoz tenni ezt az oldalt is! Több mint 3 napja nem üzemel és biztos, hogy nem is fog! :argue:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 4 vendég