Az egyik legjobban fizető:Vidoza

Pénzkeresés fájl feltöltéssel
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Az egyik legjobban fizető:Vidoza

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Sziasztok! :)

had mutassam be nektek,talán az egyik legjobban fizető tárhelyet a VidOzát!
kipróbáltam már egy pár tárhelyet a fizetősök közül és elég sokáig az openloadot favorizáltam,de nem rég kipróbáltam a vidozát és meglepett hogy érzékelhetően többet ad a magyar megtekintésekért is! :unsure:

VidOza Regisztráció:https://vidoza.net/reg7848.html

A minimum kifizetés itt:5 USD!
-teljesen megbízható,nekem ugyan nem volt még kifizetésem,bár közel járok már de jókat hallani róla mindenhol! :)
-nagyon jó átlátható rendszere van a fájlok kategorizálására!
-A feltöltött videók akár megtekinthetőek online,vagy le is lehet tölteni minden szépen elszámol!
-gyors a feltöltés,és letöltés,az url feltöltés része is jól működik,így más tárhelyekről is átmásolhatjátok a fájlokat a profilotokba ez hasznos!
a feltöltött fájlokat nem butítja le a végtelenségig,tehát tényleg ez is jól működik benne!
-amennyire én tudom támogatja a HD-t is tehát,szép éles minőségű videókat is lehet feltenni!
-refflinkel is lehet reggizni,ami 11%-bonuszt ad megtekintésekért! :unsure:
Itt tudtok alám reggisztrálni:https://vidoza.net/reg7848.html Köszönöm! :)

Feltölteni érdemes itt is persze filmeket,vagy felnőtt tartalmat! :o Igen,mert hogy azt is nyugodtan tölthetsz rá! :)
-a filmeket online filmnézős oldalakra linkelhetitek ki,van már egy jó pár ilyen oldal!
-a felnőtt tartalmakat érdemes fórumokra belinkelni,néha meglepően felkapnak egy egy videót!

A tárhely mérete 1.5T,ami bőven elég,persze később lehet több fiókot nyitni ha úgy alakul.

Van egy külön bónusz rendszere, ezzel annyira nem vagyok tisztában nem világos teljesen mert nem olyan jó az angolom :DD de a lényeg hogy időközönként vannak ilyen akciós időszakok és olyankor van hogy akár többszörösét kapod annak ami járna a napi megtekintésekért! :clap:

Itt van hogy régiónként,menyit fizet!
10.000/22$ Megtekintés!

Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Az egyik legjobban fizető:Vidoza

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

ez már fizetett valakinek?
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Az egyik legjobban fizető:Vidoza

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

IGEN megerősíthetem,azóta már túl vagyok az első kifizetésen,és ahhoz képest nagyon hamar összejött! :) :good:
Egymyke
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.09.30. 10:44
Kapcsolat:

Re: Az egyik legjobban fizető:Vidoza

Hozzászólás Szerző: Egymyke »

Már én is tagja lettem és tényleg jobban fizet Magyarországra. Németországra a legjobban de ott is nézik,merthát rengeteg honfitársunk él odakinn.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.09.30. 12:41-kor.
Ok: Tiltott reflinkezés !
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Az egyik legjobban fizető:Vidoza

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Az biztos :) kitartó munkával hamar el lehet érni sikereket,nekem már 3-4 nap alatt összejön az 5-6 USD,tehát a minimum kifizetés hamar megvan ráadásul én nem nagyon töltök fel idegen nyelvű tartalmat,tehát például a 18+ tartalmakra még nem is álltam rá pedig az aztán lehet még megnyomná rendesen :D
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Az egyik legjobban fizető:Vidoza

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Mutatok egy képernyőmentést vidoza fizetésről,az biztos hogy nem semmi lehet az illető :o de aki ennyi energiát munkát beleöl... meg is érdemli az biztos, :good: bár az sem mindegy ugye honnan töltenek le,tekintenek meg és sok tényező van de ez nagyon komoly! :clap:

Kép

:good: :clap:
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Az egyik legjobban fizető:Vidoza

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Egy kis helyzetjelentés, amit már rég meg kelett volna tennem! Nos az a helyzet, sokáig vártam hogy hátha visszaáll e a régi tier vagy jutalékrendszer, a jellenlegi állás szerint a vidoza most az egyik legrosszabb jutalékkal dolgozó tárhely lett, ami elég szomorú hogy mondjuk 1, másfél éve az top fizetős tárhely volt, a minimlis kifizetést is feltolták 40 usd re, alig dobál valamit a rendszer, azt tanácsolnám hogy aki most készül belevágni, ne a vidozával hanem a Clipwatchingg-al kezdjen neki, jelenleg az dob a jegjobban... :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég