Popads.net - Pop-Under Ad Network

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: CashDouble » 2017.07.26. 09:53

any írta:Ez nem banner ad network :)

Időnként újraértékelik, azt hiszem hetente? legalábbis egy hónapban egyszer mindenképp. Ez forgalom függő ahogy a bevétel is.
Igen tudom, de a látogatók nem szeretik a felugró reklámokat.
http://musiciansstarting.tk/ Kezdő/Haladó/Profi zenészek munkái egy helyen! :)

http://moviewonline.tk/ Online filmek nézése, letöltése.
MERCHANT SHARES
https://www.merchantshares.com/ Legjobb Profitmegosztó oldal! 2 éve működik stabilan!

any
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: any » 2017.07.26. 14:08

Én ismerek olyat aki utálja a banner hirdetéseket, én lennék az .. és nem hiszem hogy egyedül lennék :lol:

Ami jól fizetne papíron vagy gondolatba az mind kattintás alapú. Igen ám dee el kell érni hogy a látogató rákattintson.. Ahogy nézem csak úgy lehet vele érvényesülni hogy a létező legzavaróbb helyekre pakoljuk, rosszabb esetben meg rá vagy kényszerítve hogy kattints rá. Ez mennyire korrekt? Óóóó és számtalan helyen felhívják a kedves látogatok figyelmét arra "léccci kattintsatok mááár ráá naa má kell belőletek a pénz" :XD: Csak finomabban fogalmazva.. Persze lehet választani a megjelenítésért fizető dolgokat vagy te magad is kiadhatód, bejöhet.. csak oda több százezer látogató kéne hogy én valakinek napi több dollárt fizessek hogy kint legyen a csillivilli bannerem.

Vagy vannak a lelketlen férgek akik minden áron pénzt akarnak, akik más kárából akarnak megélni.. és igen szép pénz fizetnek az olyanoknak akik tudnak így aludni esténként.. prope***ads, re**en***ts -re célzók (én csillagoztam ki) Ahol a direkt megtévesztő minden, itt mindent elfogadnak, nem szűrik a hirdetéseket..

Nos én inkább a popads-ot választom. Igen tud zavaró lenni de akkor ez csak is miattad van. Miért nem korlátozod le? Engedélyezd csak a háttérben a hirdetéseket.. azon mi zavaró? böngésző a háttérben nyit új lapot :XD: Mst komolyan.. itt 1 centet nem vonnak le a pénzedből, akkor veszed ki amikor te akarod. És könyörgöm még te szabályzód mennyit akarsz szerezni..
Kép

CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: CashDouble » 2017.07.26. 15:47

any írta:Én ismerek olyat aki utálja a banner hirdetéseket, én lennék az .. és nem hiszem hogy egyedül lennék :lol:

Ami jól fizetne papíron vagy gondolatba az mind kattintás alapú. Igen ám dee el kell érni hogy a látogató rákattintson.. Ahogy nézem csak úgy lehet vele érvényesülni hogy a létező legzavaróbb helyekre pakoljuk, rosszabb esetben meg rá vagy kényszerítve hogy kattints rá. Ez mennyire korrekt? Óóóó és számtalan helyen felhívják a kedves látogatok figyelmét arra "léccci kattintsatok mááár ráá naa má kell belőletek a pénz" :XD: Csak finomabban fogalmazva.. Persze lehet választani a megjelenítésért fizető dolgokat vagy te magad is kiadhatód, bejöhet.. csak oda több százezer látogató kéne hogy én valakinek napi több dollárt fizessek hogy kint legyen a csillivilli bannerem.

Vagy vannak a lelketlen férgek akik minden áron pénzt akarnak, akik más kárából akarnak megélni.. és igen szép pénz fizetnek az olyanoknak akik tudnak így aludni esténként.. prope***ads, re**en***ts -re célzók (én csillagoztam ki) Ahol a direkt megtévesztő minden, itt mindent elfogadnak, nem szűrik a hirdetéseket..

Nos én inkább a popads-ot választom. Igen tud zavaró lenni de akkor ez csak is miattad van. Miért nem korlátozod le? Engedélyezd csak a háttérben a hirdetéseket.. azon mi zavaró? böngésző a háttérben nyit új lapot :XD: Mst komolyan.. itt 1 centet nem vonnak le a pénzedből, akkor veszed ki amikor te akarod. És könyörgöm még te szabályzód mennyit akarsz szerezni..
Igen de az oldalam szlogenje hogy "reklámmentes" vagyis nem egészen reklámmentes hanem felugró ablak reklámmentes.
Szóval ha én elhelyeznék rajta egy ilyen felugró reklámot a látogatók csalódnának és nem jönnének többet az oldalra.
Nem tudom mit kéne elhelyezni rajta hogy jó legyen.
http://musiciansstarting.tk/ Kezdő/Haladó/Profi zenészek munkái egy helyen! :)

http://moviewonline.tk/ Online filmek nézése, letöltése.
MERCHANT SHARES
https://www.merchantshares.com/ Legjobb Profitmegosztó oldal! 2 éve működik stabilan!

any
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: any » 2017.07.26. 20:22

én maradok a biztosnál :good:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.06. 19:10-kor.
Kép

any
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: any » 2017.09.06. 19:19

Elég sok képem elveszett köszönhetően a .tk végződésű képhostnak, ha már így alakult a leírást is megváltoztattam. Esetleg Modi törölhetné az utóbbi pár hozzászólásomat ne legyen spamm szerű

szerk: köszönöm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.08. 16:42-kor.
Kép

any
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: any » 2017.09.08. 16:41

Új friss kifizetés
Kép
Kép

any
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: any » 2017.09.15. 22:40

Due to technical problems on PayPal side, your recent withdrawal has been delayed. We apologize for the problem and we continue working with PayPal to resolve it as soon as possible
Twitter-en lehet őket követni: https://twitter.com/PopAdsTech
Kép

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2017.09.16. 00:06

any írta:
Due to technical problems on PayPal side, your recent withdrawal has been delayed. We apologize for the problem and we continue working with PayPal to resolve it as soon as possible
Twitter-en lehet őket követni: https://twitter.com/PopAdsTech

Jaj, bocsi, véletlen jelentettem a hozzászólásod, rossz gombot nyomtam.
Amúgy lehet, hogy zárolták a paypal-jukat. Azt akartam ide bökni, de rossz gombot nyomtam...:/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.09.16. 00:27-kor.
Ok: A jelentés törölve !

any
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: any » 2017.09.16. 00:54

Figyelj mit csinálsz figyelmeztetett tag vagyok kitilthatnak tee :cry: :lol:

Eddig nem volt ilyesmi, remélem csak rendszer hiba. ám ilyen a formám most akartam domain nevet venni.. hát most nem veszek.
Kép

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2017.09.16. 01:40

Hát remélem, hogy addigra mire kikérhetem a bevételt addigra működni fog xD

any
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: any » 2017.09.16. 06:22

Mondtam már imádok őket? :XD:
Kép
Kép

any
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: any » 2017.10.01. 12:16

Köszönöm szépen azoknak akik én általam csatlakoztak a popads.net-hez, a topikot átvehető és ezzel búcsúzom tőletek. Sziasztok!
Kép

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2017.10.03. 16:34

any írta:Köszönöm szépen azoknak akik én általam csatlakoztak a popads.net-hez, a topikot átvehető és ezzel búcsúzom tőletek. Sziasztok!
Miből maradtam ki, mi a probléma ?
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

Anonymusx
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Anonymusx » 2017.12.29. 22:55

Másnál nem csökkent a statisztika (bevétel, feltüntetett látogatottság), úgy hogy a weboldal helyzete semmit sem változott? Nekem majdnem a harmadával csökkent... (anti adblock)

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2017.12.30. 00:36

nálam is anti adblock volt az oldalamon csak nőtt a látogatottság és a napi 0.01$ helyett voltak olyan napok mikor 0.01$-t sem kaptam. pedig minden 3. nap frissítettem a linket.

Anonymusx
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Anonymusx » 2017.12.30. 00:42

Akkor legalább tudom hogy nem nálam van a gond...

Amúgy használom még a popmyads.com -ot is, eddig mindig 2-3 x több volt a bevételem a popads-nál, talán az anti adblock miatt is, most meg kb egyforma lett...

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2017.12.30. 14:08

igen, az miatt volt biztosan, ezt én is tapasztaltam... de hát ez van. Van ez így sajnos... Ez miatt (gondolom én) hogy néhány oldalon eszméletlenül de nincs korlátozva a felugró ablak...

Anonymusx
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Anonymusx » 2018.01.02. 10:09

Neked nem szokott ilyen üzenetet írni a Troubleshooter-nél?

"We could not find PopAds code on your website. Make sure it is properly installed. "

Persze a kód benne van...

Szerk:

Kikapcsoltam egy cache bővítményt, és jó lett, másnál se működik a kettő együtt?

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.01.02. 16:51

Nem tudom, én amióta valamelyik popads-os oldal folyton a vírusos oldalakat hozta be kivettem az összeset...:/

Válasz küldése