Radio Loyalty - ajándékkártya és tárgyi ajándékok rádióhallgatással!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Radio Loyalty - ajándékkártya és tárgyi ajándékok rádióhallgatással!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Sziasztok!

Keressetek pénzt rádióhallgatással! A Radio Loyalty segítségével pontokat gyűjthetsz, és válthatod be ajándékkártyára vagy elektronikai kütyükre. Az oldal teljesen ingyenes. Az oldal nyelve angol, egy minimális angol nyelvtudás tehát szükséges, de szerintem Google fordítóval sem vészes a dolog.

Pontokat gyűjteni rádióhallgatással tudsz+videó nézéssel vagy más offerek teljesítésével. Én offerrel és videóval még nem találkoztam. 10 perc rádióhallgatás 10 pontnak felel meg. Caphcha nincs, fent pörög a számláló, szóval simán elszólhat a háttérben, amíg dolgozol vagy mást csinálsz. Ha nem vagy otthon, Android és iOS app is van.

A pontok egy év után törlődnek, úgyhogy szorgalmasan kell gyűjteni, hogy ne vesszen kárba a dolog.

Regisztrációért kapsz 250 pontot. Most napi 250 pontot kaphatsz ajándékba, ha rádióhallgatás közben rákattintasz a bónuszra, amikor feldobja. (limitált akció) Referral rendszer van, 10%-át megkapod a refek pontjainak.

Pénzt nem lehet kikérni, csak ajándékkártyákat és mindenféle elektronikai eszközökre lehet beváltani. A ponthatárok nagyon magasak, egyelőre foglalmam sincs hogy lehet nagyobb tárgynyereményre való pontot összeszedni, hacsak az embernek nincs rengeteg refje. Pl. egy iPad majdnem 6 millió pontba kerül, kb. 11-12 év alatt össze is gyűlhet rá a pont. Az ajándékkártyákat (25 és 50$) több mint 83 ezer pont postaköltség terheli, ami nem valami fair.

Számításaim szerint ha egy évben nonstop megy a rádió (ami azért lehetetlen), és minden pontot hiba nélkül jóváírnak, akkor naponta 1440 pontot kaphatsz, ami 525.600 pontot tudsz elérni évente (kevesebb mint 1/10-ed iPad pont!). Ezzel is lehet azért mit kezdeni.

- fejhallgató: 159.500 pont
- hangszóró: 159.500 pont
- visa 25$ ajándékkártya: 377.400 pont (ebben már benne van 83.400 pont postaköltség)
- wireless billentyűzet: 399.900 pont
- iPod shuffle: 490.000 pont
- hangszóró rendszer: 499.900 pont

Ezek közül szerintem az első három lehet reális cél, ha az ember nem hallgatja a rádiót nonstop és nincs referralja.

Kikérésig még nem jutottam, ha eljutok odáig, és megjön a termék, akkor jelezni fogom.

Kérlek szépen az én linkemen keresztül regisztrálj, neked semmibe sem kerül, nekem viszont nagy segítség!

http://player.radioloyalty.com/newPlaye ... 1haWwuY29t
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Radio Loyalty - ajándékkártya és tárgyi ajándékok rádióhallgatással!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

30 ezer pont felett járok, remélem a 25 dolláros ajándékkártya nem lesz reménytelen...

Gyere, regisztrálj itt: http://player.radioloyalty.com/newPlaye ... 1haWwuY29t
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: Radio Loyalty - ajándékkártya és tárgyi ajándékok rádióhallgatással!

Hozzászólás Szerző: Fenya »

Nekem elég lassúnak tűnik :/ megéri vele foglalkozni, időt ölni bele?
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Radio Loyalty - ajándékkártya és tárgyi ajándékok rádióhallgatással!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Szia Fenya!

Bocsi, most láttam, hogy írtál.

Igen, ez elég lassú dolog, kitartás kell hozzá. A Clixsense-en pénzt adott, 2 óránként 1 centet, de az a lehetőség már (megint) nem elérhető, úgyhogy marad a RL hivatalos oldalán való zenehallgatás. Szeretek zenét hallgatni, végül is mindegy, hogy a Youtube vagy ez szól. Jelenleg naponta 250 pontot lehet webböngészőben jutalmat kapni (ez elvileg limited offer, de megy egy ideje) plusz az appban lehet szavazni max. 24 dalra naponta, ami 250+240 pont kezdésből. Ha ezt mindennap megcsinálod már min. 178 ezer pontod lesz 1 év alatt, amire már váltható be ajándék.

Elvileg vannak videók meg offerek is, gyakorlatilag szerintem amcsiknak meg briteknek, nekem én még nem láttam. Elvileg napi 12 megosztásért is jár pont, de arra még nem jöttem rá, hogy ezt hol lehet megtenni, sem böngészőben, sem az appban nincs ilyen gomb, csak a RL oldalán van feltüntetve, hogy ezért is jár pont.

Erre is adnak pontot: "Using Apps in the UniversalPlayer™ (up to 10 uses daily)." Ez sem tudom micsoda, ha esetleg valaki rájön, akkor szóljon légyszi.

Captcha nincs (a Clixsense-en volt), szóval szólhat a háttérben akár egész nap, akár le is némíthatod a gépedet.

Az ajándékokért hónapokig kell hallgatni a rádiót, vagy tök sok refet gyűjteni. Lassúsága miatt kevesen regisztrálnak és tartanak ki, úgyhogy erre nem lehet alapozni sajnos. Ha neked belefér, hogy lekattolod a napi minimumot, és elduruzsol a háttérben egész nap a zene vagy tudod appon keresztül hallgatni, akkor pár havonta tudsz beváltani apróbb ajándékot. A 6 millió pont az iPadért gyakorlatilag elérhetetlen, ha nincsen alattad egy komplett ref bázis.
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: Radio Loyalty - ajándékkártya és tárgyi ajándékok rádióhallgatással!

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Sziasztok!

Most a donkeymails-ra ad pénzt a rádióhallgatásért.

Ha ez tiltott linknek minősül, akkor bocs, töröljétek, vagy törlöm. :)

player.radioloyalty.com/html5/index.html?stationID=18810&affiliateID=91&subid=FELHASZNÁLÓNEVED#

A linkben a "FELHASZNÁLÓNEVED" értelemszerűen a donkeymails.com-on lévő felh. nevet értem, át kell írni!!!
Lehet, hogy a csacsimélbe való bejelentkezés nélkül is működik, nem mertem még kipróbálni a szemét gúgli kapcák miatt, (az elsőt sosem fogadja el, pedig biztos nem hibázok, mert baromira figyelek) száradjon le a t.kük :angry:
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Radio Loyalty - ajándékkártya és tárgyi ajándékok rádióhallgatással!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Szia!

Mennyit fizet e Donkeymails? A Radio Royalty oldala azért jobb talán, mert mehet mobil appról is, és nincsenek captchák. A Clixsense-en is hol van, hol nincs rádió, de 2 óránként fizetett 1 centet, captcházni is kell, macerásabb és nem biztos, hogy többet össze tudsz gyűjteni vele, mint a sima RL oldalon/appal.
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: Radio Loyalty - ajándékkártya és tárgyi ajándékok rádióhallgatással!

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Hali!

Kb. úgy fizet mint a sensén, de nem működik most nekem valamiért.
Meg ezek a g-kapcák is szivatósak, úgyhogy annyira mégsem ajánlom. :bad:
Pedig a csacsiméles napi bevételt megnyomná kicsit, ami még fizet PP-re is. :roll:
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Radio Loyalty - ajándékkártya és tárgyi ajándékok rádióhallgatással!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Ha gondolod próbáld meg a Radio Loyaltyt a Donkeymails helyett. Nincs captcha egyáltalán, csak gyűlnek a pontok, elduruzsolhat a háttérben akár egész nap. Ha a mobil appban szavazol a dalokra, akkor napi max. 240 pontot szerezhetsz, a gépen pedig tudsz 250 ajándék pontot szerezni, ha mindennap rákattintasz a megfelelő képre. Örülnék, ha regisztrálsz, és az én linkemet használnád. :) Köszi!
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: Radio Loyalty - ajándékkártya és tárgyi ajándékok rádióhallgatással!

Hozzászólás Szerző: Claridge »

OK, ha majd regizek akkor a te linkeden fogok, de most mintha megjavult volna a rendszer, jobb nekem a +néhány cent a donkeyen, mint pontokat gyűjtögetni.
De, ha a reg-ért is kapsz +pontot, akkor megteszem. :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég