T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

harmonia
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.08.10. 18:11

Sziasztok!

Zsolt, a Payeer fizetési processzort hozzátudnád adni az oldalhoz? Esetleg a Payza visszakerülhetne?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2017.08.14. 10:12

harmonia írta:Sziasztok!

Zsolt, a Payeer fizetési processzort hozzátudnád adni az oldalhoz? Esetleg a Payza visszakerülhetne?

Szia,
Payeert nem használom, de ha több igény érkezne rá akkor nyilván lehetne róla szó. Bár ahhoz kellene a programozó. Az a baj, hogy valamiért a bitcoin vásárlásokkal is probléma van, mert nem írja ki a bitcoin címet. Ez ügyben már írtam a programozónak, csak még nem válaszolt.
Payza-t már vissza akartam rakni régebben, de a t4eo.com-ot nem engedi hozzáadni az üzleti számlámhoz, csak akkor ha újra elküldök minden céges papírt, amiből persze nekik nem jó az eredeti amit anno kaptam, hanem újat kellene kérni mindenből. Ezért viszont elég sokat kellene fizetnem, hogy elküldjék, ami jelen esetben nem igazán érné meg nekem. Ha valaki Payza-ról szeretne vásárolni, az megoldható, hogy elküldi egy megadott címre a pénzt és én kézzel jóváírom a fiókjában.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

harmonia
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.08.14. 12:48

pborisz írta:
harmonia írta:Sziasztok!

Szia,
Payeert nem használom, de ha több igény érkezne rá akkor nyilván lehetne róla szó. Bár ahhoz kellene a programozó. Az a baj, hogy valamiért a bitcoin vásárlásokkal is probléma van, mert nem írja ki a bitcoin címet. Ez ügyben már írtam a programozónak, csak még nem válaszolt.
Payza-t már vissza akartam rakni régebben, de a t4eo.com-ot nem engedi hozzáadni az üzleti számlámhoz, csak akkor ha újra elküldök minden céges papírt, amiből persze nekik nem jó az eredeti amit anno kaptam, hanem újat kellene kérni mindenből. Ezért viszont elég sokat kellene fizetnem, hogy elküldjék, ami jelen esetben nem igazán érné meg nekem. Ha valaki Payza-ról szeretne vásárolni, az megoldható, hogy elküldi egy megadott címre a pénzt és én kézzel jóváírom a fiókjában.

Köszi, hogy válaszoltál! :)

Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Attila » 2017.08.24. 10:37

Sziasztok! Nálam már többször gondok voltak a szörföléssel. Tegnap csak 7 oldalt engedett megnézni. Illetve előtte mindig az írja, hogy még Még szörfölnöd kell 5 weboldalt ma, hogy kaphass részesedést a következő osztáskor és kaphass Azonnal fizető linkeket holnap. Ezt akkor is írja ha 10-et megnézek vagy akár többet.
Hajrá T4eo! Remélem fellendül az oldal hamarosan!!!

Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Attila » 2017.08.25. 17:41

Köszönöm az infót, ezt nem tudtam.

jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: jerdei » 2017.10.26. 09:25

Megoldódott már a BTC számla problémája? Amúgy mennyi idő alatt fizet az oldal? 3 napja kértem ki, türelmesen várok..
Kép
Kép

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2017.10.27. 07:24

jerdei írta:Megoldódott már a BTC számla problémája? Amúgy mennyi idő alatt fizet az oldal? 3 napja kértem ki, türelmesen várok..

BTC befizetés sajnos még mindig nem működik, kifizetés pedig egy héten egyszer van általában.

Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Claridge » 2017.11.27. 17:17

To be, or not to be, that is the question. :oops:

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2017.12.18. 22:08

Engem is a kifizetési időintervallum érdekelne az oldalon.

Én még Dec. 3.-án kértem kifizetést az oldaltól, az ugye kerek 15 napja volt (több mint 2 hét) de kifizetés még ezidáig nem érkezett a számlámra. Hogy áll az oldal, régebben ilyen jellegű várakozás nem volt tapasztalható itt ... ez most csak valami belső "error" lenne vagy van más mi jelenleg a kifizetéseket akadályozza?

Köszönöm!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2017.12.19. 06:56

Ennek az az oka, hogy év vége lévén elég sok kifizetési kérelem érkezett be (nem csak a T4eo-ra), továbbá az oldal költségeit is PayPal számláról fedezem. Viszont bevételünk már jó ideje csak nagyon minimális érkezik, így folyamatosan külső forrásból kell fedeznem a kifizetéseket, ami egyrészt időigényes, másrészt költséges a váltások miatt. Szóval türelmeteket kérem, amint tudom rendezem a kifizetéseket sorban.

Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Attila » 2018.01.02. 13:16

Boldog Új Évet kívánok minden T4eo tagnak!
Bízom benne, de szerintem rajtam kívül még nagyon sokan hogy, 2018-ban fellendül az oldal és újra sikeres lesz! (Én személy szerint mai napig kitartok, még 2014-ben regisztráltam akkor még PowerAdCash névre hallgató oldalra.)
Hajrá! :good:

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2018.01.12. 20:52

Kedves pborisz kérlek nyilatkozz az oldal helyzetéről, hogy áll az oldal, mert ha továbbra sem képes az oldal kifizetéseket végezni, a megfigyelt oldalak közé leszek kénytelen tetetni a T4EO-t.

Mint itt is olvasható, december 3.-án kértem ki az oldalról összeget (mindösszesen 30 USD körüli összeget ... magyar pénzre lefordítva az kevesebb mint 9000 HUF ami a mai napig még mindig nem érkezett meg a számlámra).

Kérem nyilatkozz az oldal jelenlegi szituációjáról ill. kérem azon tagjaink beírását is ide, akik felé az oldalnak kintlévősége van (és hogy az mióta van).

Köszönettel: Admin

harmonia
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2018.01.12. 22:58

Na azt soha nem gondoltam volna, hogy éppen a T4eo-ról kell majd ilyen beírást olvasni! :cry:

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2018.01.13. 08:25

Szuper, jó hogy kattolom időtlen idők óta, eddig 0 vettem ki, de befizum volt... :(

Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Ray81 » 2018.01.13. 10:47

Ezzel én is így vagyok. Főleg hogy talán soha nem fektettem még be ennyi pénzt egyetlen "PTC" -be sem. Erős a gyanúm hogy ebből már semmit sem fogunk viszont látni...

kovy
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: kovy » 2018.01.13. 10:58

Valami tényleg változhatna az oldalon, mert így igazán nem sok értelme van. Én vásárolnék pozíciókat, de nincs szinte semmi hozam rá jó ideje, így aztán nem látom értelmét sajnos! :rofl:
Nekem vannak olyan pozícióim(jutalompozíció) amit 2,5 éve vásároltam és még mindig aktívak.... :(
Kifizetési kérelmem az nincs, olyan 1,5 éve volt kifizetésem(előtte sok és mindig nagyon gyorsan teljesítve) azóta gyűjtögetek csak nem akar gyűlni.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2018.01.13. 12:40

Admin írta:Kedves pborisz kérlek nyilatkozz az oldal helyzetéről, hogy áll az oldal, mert ha továbbra sem képes az oldal kifizetéseket végezni, a megfigyelt oldalak közé leszek kénytelen tetetni a T4EO-t.

Mint itt is olvasható, december 3.-án kértem ki az oldalról összeget (mindösszesen 30 USD körüli összeget ... magyar pénzre lefordítva az kevesebb mint 9000 HUF ami a mai napig még mindig nem érkezett meg a számlámra).

Kérem nyilatkozz az oldal jelenlegi szituációjáról ill. kérem azon tagjaink beírását is ide, akik felé az oldalnak kintlévősége van (és hogy az mióta van).

Köszönettel: Admin

A helyzet egyelőre nem sokat változott. Amint jön valahonnan bevétel amit "olcsón" át tudok helyezni, vagy netán PayPal-ra érkezik azt azonnal kifizetem, kifizettem. PerfectMoney-ra és Payza-ra pl. tudtam és még tudok is kisebb kifizetéseket teljesíteni. PayPal tartozásunk is mindössze $50, ami ugye elenyésző az ezer dollár fölötti év végi kifizetésekhez, de most ez van. Majd 20%-os költséggel egyelőre nem szándékozok máshonnan áthelyezni oda pénzt, de ha minden igaz jövő hétre már érkezik annyi amiből a jelenlegi kikéréseket teljesíteni tudom.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2018.01.13. 12:48

Akkor ha most kér valaki PM és Payza okés?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2018.01.13. 15:36

pimmi írta:Akkor ha most kér valaki PM és Payza okés?
Igen

kovy
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: kovy » 2018.01.13. 19:27

Esetleg valami ötlet, terv a jövőre nézve, hogy újra úgy működjön az oldal ahogy ezt annó tette?
Ezt természetesen jóindulatból kérdezem, mert tényleg jó lenne ha megmozdulna valami. :unsure:

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2018.01.14. 00:52

Köszönöm az információt, persze nekem továbbra is furcsa hogy egy oldal milyen cashflow-al üzemel (na és milyen jövőbe mutató tervekkel) mely másfél hónap alatt 30 USD-t nem képes kifizetni. Ez nagyon elgondolkodtató és őszintén megmondva az oldalba vetett hitem elveszett.

Nem látom az oldal előre mozdulását, sőt sajnos a tények épp azt mutatják hogy nemhogy nem előre, hanem sajnos hátra felé mozdult az oldal ... a múltban azért 1-3 napon belüli kifizetések voltak, most meg ott tartunk hogy másfél hónap eltelt, és talán majd 1 hét múlva fizet.

1 hét türelmi időt adok az oldalnak, amennyiben a kifizetés nem történik meg, az oldalt áthelyezem a megfigyelt oldalak közé.

Sajnálom hogy ide jutunk!

Admin

Ui: Nem jött post mások pénzkifizetési elmaradásáról (ez jó jel is lehet), most viszont kérném akkor azok beírását, akiket az oldal 2017. decemberében kifizetett, talán a lista nagyobb lesz.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2018.01.14. 17:02

kovy írta:Esetleg valami ötlet, terv a jövőre nézve, hogy újra úgy működjön az oldal ahogy ezt annó tette?
Ezt természetesen jóindulatból kérdezem, mert tényleg jó lenne ha megmozdulna valami. :unsure:

A terv eddig is az volt, hogy ha jön érdemi bevételem más befektetésekből, akkor abból osztok részesedést a T4eo-ra is, hogy beindítsa a vásárlási kedvet, mert az nyilvánvaló, hogy részesedés nélkül senki nem fog vásárolni. A probléma csak az, hogy a 2018-as évem is mocskosul rosszul sikerült és bevétel helyett elég sok veszteségem keletkezett. Így értelemszerűen nem tudtam miből részesedést osztani. Szóval a terv továbbra is az, hogy amennyiben végre valami jó irányba indulna, akkor azzal igyekeznék előmozdítani a T4eo-t is. A fix PTC hirdetéseket így is saját pénzből teszem fel, ami nekem plusz költség az egyébként is állandó havi költségeken felül. Csak azért csinálom, hogy életben tartsam az oldalt amíg végre beindul valami. Simán megcsinálhattam volna már azt is, hogy hagyom a fenébe az egészet és bejelentem a csődöt, de mint látjátok próbálom életben tartani a dolgot, mert túl sok pénzt fektettem bele, hogy csak úgy veszni hagyjam.

kovy
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: kovy » 2018.01.15. 13:39

Reméljük a legjobbakat. :good:

kopasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: kopasz » 2018.01.15. 20:07

Megkaptam, köszönöm.
Mielőtt megkérdezné valaki, a kikérés valamikor Mikulás előtt történt.
pborisz írta: A fix PTC hirdetéseket így is saját pénzből teszem fel
Ez a mondat "sajnos?" nagyon jellemzi a t4eo-t.
pborisz-on kívül nem nagyon ismerek mégegy admint aki ezt megtenné.
És pont ez viszi csődbe az oldalakat. A fedezetlen hirdetés.
Megtehetné, hogy bepakol 6-8, 1 centes hirdetést, így lenne mire hirdetni nekünk is az oldalt.
Jönnének új tagok, befizetések, fellendülés. De meddig? Ez egy ördögi kör. Hát van ebből kiút? :?
Kép
Kép

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2018.01.23. 17:02

Sajnos az oldal továbbra sem fizet, így a topik címébe betettem a "MEGFIGYELÉS ALATT" jelzőt.

Kérem mindenki ennek megfelelően döntsön az oldalon történő befizetésről, befektetésről!

Újabb 1 hét türelmi időt tudok az oldalnak biztosítani, azt követően az oldalt "SCAM"-nek minősítem.

kovy
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform

HozzászólásSzerző: kovy » 2018.01.25. 08:27

Sziasztok!
Akkor nem túl rózsás a helyzet sajnos...
Nem egyszerű a helyzet, mert tőlem meg 2 új belépő is kérdezte, hogy mennyi a hozam jelenleg, mikorra fut kis egy pozíció stb.. :unsure: Megértem őket, mert aki egy kicsit is konyít a hasonló oldalakhoz az látja, hogy ez elvileg nem egy Surf oldal, nem PTC, hanem végeredményben csak egy profitmegosztó oldal!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.02.03. 13:12-kor.
Ok: .

Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform

HozzászólásSzerző: Attila » 2018.01.25. 15:06

Nálatok elérhető az oldal? Nálam nem, aztán lehet, hogy nálam van valami hiba. :?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.02.03. 13:12-kor.
Ok: .

Vissza: “Profitmegosztó oldalak”