Payza problémák!?

Payza-val kapcsolatos kérdések és válaszok
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ugyanezt látom én is, de nem volt erőm képet készíteni róla.
ide már nem tudsz kikérni, a netbankos dolgot meg nem most kell kipróbálni! :)
az oldalakkal kell egyeztetni, h vajon máshova hajlandók-e utalni!
Kép
jencuska

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: jencuska »

...aham, hát neobux volna a legégetőbb, de mint tudjuk a neobux csak oda enged kirakni pénzt, ahonnan a legtöbbet invesztáltál be, tehát payza és most nem tudom, hova kérjem ki, lehet csinálok egy payzát? mégegyet? hmm. pedig payzának be is szerveztem pár embert, kaptam is 10$-t utánuk, reflinkemnek köszönhetően...s most mégis értetlenül állok a probléma előtt.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: Admin »

A másik megoldás, hogy paypal-ról is beinvesztálsz a neobux-ba annyit, amennyit payza-ról toltál be és akkor elfelejtheted a payza-t.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
jencuska

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: jencuska »

hát jól hangzik a dolog, csak az a bibi, hogy minden oldal szinte csak a payzára engedett kitenni és azt forgattam bele neobuxba és neobuxból payzára mehetett csak, most akkor a magyar bankból több 100$ dolcsit tegyek be? hogy hátha??? ......hmmmmm ... de köszönöm a tippet ..... majdcsak megoldódik a probléma ....... nálam okosabbak majd kitalálják én meg csak figyelek és kopírozok :) - addig neobuxon gyűlik....
jencuska

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: jencuska »

hoppsz, azt hiszem a payzám önmagától javulgat. hmm. ezt nem is értem.
ez az üzenet érkezett a piros panel fölé, csak azért írom le, ha más is így járna, akkor ez a dolgok menete.
szóval:

You can now send money directly from your bank account to another Payza member, right from your Payza account. Try Direct Bank Transfer now!
Do not show again

azt hiszem azt jelenti, hogy már payzán belül utalhatok, ugye?
megerősítést várok akárkitől, mert nem szeretnék nagyot bukni. Így isú gyis a bank belőlünk él, hát ha még bukta is van.
Ezt az átmeneti zárolásomat sem értem. De hát nem kell nekem mindent értenem. :/
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Admin írta:
xenosz2 írta:
patrasz írta:Köszi! Igen ilyen oldalakat kell keresni ahová payza vagy egopay megy be és paypal jön ki!
Aki talál az szóljon. Én nem nagyon szoktam egyébként ilyennel találkoznia,mit megnézegettem pályafutásom során.
Goldenclix?
Már befektettem Adzpotba... Az a gond,hogy csak akkor éri meg, magyarul akkor térül vissza a pénz,ha van elég direkted,mert a refbérlés nem biztos,hogy megtérül,erről vegyes a kép a vélemények alapján.
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

A Probuxra be tudtam fizetni az éjjel Payzáról, de a Neobuxra nem. A Neobux igaz felajánlotta lehetőségként, de a Payzán már nem tartották elfogadhatónak a Neobux Payza-számláját, így nem is engedte az utalást.

Az Adzpotra is tettem be, tagság és refbérlés is lett belőle. Nagy üzlet nem lesz belőle, de valami remélem visszajön. :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát azt én is,de legalább lesz tapasztalatom ezügyben,ha a pénzem kevesebb is lesz:)
jencuska

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: jencuska »

én ezt a Payza dolgot nem értem és szeretném megérteni, új bankokat nyissak, bár netellert csináltam, mindenhol adataimmal kiszolgáltatva magam ezáltal és támadható vagyok és a visszaélések esélyei is megnőtt, bár azt hiszem nem vagyok egyedül, hogy pénzt bankban nem tárolunk, magyar bankban sem, a cihánál nincs jobb megoldás és lehetőleg ne forintban, ez a véleményem.
de payzát nem hagyom. tudnom kell. s aztán túllépek rajta, ha visszaír. neobuxon váltottam ID-t , kíváncsi leszek, kifizre mely bankokat ajánlja majd fel. De neobuxnak is írok és nem hagyom, hogy egy nyakatekert rendszer miatt ne férjek hozzá a pénzemhez. Rühellem, ha meglopnak, ez egyik gyengém.
ezt gondoltam megosztom Veletek is, hol tart az ügyem.
j.
jencuska

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: jencuska »

sziasztok
írtam payzának, ez a levél fogadott másnap :

Hello Mrs. K
Thank you for choosing Payza as your payment processor. I am contacting you on behalf of Payza's Fraud Prevention department.

As one of the most secure and reliable online payment processors, Payza adheres to a comprehensive security policy as well as different regulatory requirements for the protection of our network and our members. In keeping with our security policy, we require some additional information regarding your business.

Please take some time to answer the following questions for our records:

• What type of business do you operate?

• What do you typically receive payments for?

• What is your website's URL?

Thank you for choosing Payza.

Fraud Prevention Analyst
www.payza.com


Ticket Details
---------------------------------
Ticket ID: AWW-245-29508
Subject: why????? Account Status Temporary Hold why?


szóval remélem tisztázódik amit tisztázni akartam, bár nem tudom ehhez mi köze van, de hát már mindegy volt, hisz az összes papíromat kiszolgáltattam Nekik kérésükre .....

és

nem tudom, hogy van e összefüggés, de tegnap este 11.21 perckor valaki a kártyámmal,a magyar bankkártyámmal külföldön vásárolni próbált :(
sajnos sikerült neki a tranzakció áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ma bementem bankba, kivizsgálják, kártya letiltva. De a számlám megvan, remélem attól még PP. nem dob ki.
Mondjuk mikor OTP-s voltam, akkoris akartak vásárolni éjszaka a kártyámmal, egy pc játékot és szintén külföldön, akkor fedezethiány miatt nem sikerült nekik. Évekkel ezelőtt volt pedig az a korszak még. És most megismétlődik egy másik Banknál. Hiába: amit fel lehet törni, azt fel is törik.
ezeket próbálom most feldolgozni :(/////
ez van
csak megosztottam, hátha lehet tanulni belőle
jencuska

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: jencuska »

apropo
kerestem már és biztosan le is írtátok, csak nem leltem mostanság, de csináltam egy új Payzát és egyelőre üres és működik és a bankon belüli tranzakciót el engedi indítani, a másiknál nem, csak 3 percre kell nekem ez a payza majd, hogy valakinek váltásképpen elutalhassam. Mert neobuxban már kezdeményeztem adatmódosításokat és nemsokára letelik az idő a jóváhagyásuknak. akkor jön a főpróba ...
itt tartok.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Változott a kinézete a payzanak, más lett.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Jó napot kívánok! Megkérdezem, én Payzá-ta regisztráltam, e-mail és jelszóval.
Ennyi volt. Your accountot nem állítottam be, a profilomat.

Jött rá pár dollár, de nem tudom kifele fizetni, mert nincs tranzakciós PIN-kódom.
Ezt hogyan állítsam be utólag? :o
Gork
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.06.22. 15:44
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: Gork »

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni a bank hozzáadásánál! :? Köszönöm előre is :good:
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

A pinkódot a fiókon bellül meglehet nézni?,mert az emailomban már nincs meg, ha nem lehet akkor újat lehet e csinálni?
Szalamandra
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.03.15. 18:10
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: Szalamandra »

Sziasztok! Szeretnék segitséget kérni payza bank hozzáadásához , befizetéshez :wacko:
lotus
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.12.30. 09:20
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: lotus »

Sziasztok!
Seretnék segitséget kérni. Még újév előtt regisztráltam a payza oldalra, és az útlevelemmel megcsináltam a hitelesítést, de még nem hitelesítették :( Mi lehet az oka? Vagy csak türelmetlen vagyok? Bankkártya is kell a hitelesítéshez?
Előre is köszönöm!
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Kedves lotus: Én körülbelül 1 hónapja, hogy megcsináltam és még mindig semmi.
Szóval szerintem ebből már semmi nem lesz. Ugyanez van nálam payeeer-nél hogy nem verifikálják a virtuális card-omat.
lotus
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.12.30. 09:20
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: lotus »

Köszönöm a gyors választ! Hát akkor erről ennyit..
Avatar
Lencsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2017.03.20. 09:01
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: Lencsi »

Sziasztok!
Nekem még tavaly "gyűlt meg a bajom" Payza-ékkal.
Nálam semmilyen dokumentumot nem fogadtak el.
Nagy nehezen visszajött egy olyan levél, ahol megírták mindennek az okát.
Payza nem ismeri a hazai dokumentumokat.
Kértek egy olyan bizonylatot, amit a bankom állít ki, rajta van minden adat - folyószámlaszámla szám, Swift kód- Iban kód, és ami a lényeg a bank hivatalos bélyegzője!!!!
Van olyan akinek, még így sem fogadta el...
Tavaly volt egy olyan infó, hogy 500$-ig nem is verifikálnak számlát! Ebben benne van az összes forgalom - a ki és a bejövő forgalom összesen!!
Mivel ez tavalyi információ érdemes megkérdezni a Payza-t, hogy azóta változott-e a helyzet??? Főleg mióta Payza számláról ismét lehet hazautalni...
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Én vállalkozói számlát csináltam, mivel nekem az oldalam miatt az kellene. De semmi. Semmi reakció nincs...XD
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég