Re: Uniclique - Befektetésre egyenlőre NEM ajánlott!

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Uniclique - 9x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.01.10. 22:11

(offtopic ... Laci, kérlek nézz rá a leveleidre, küldtem PÜ-t)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.11. 17:58

Beléptem az RR-imhez, hát csoda egy dolgot láttam megint :(
Az feltünt már hetek óta h naponta leállt 5-6 db. De most 9.-ei utolsó kattolással leállt 1 egész oldalnyi, + még 10 db.
Ennek a cseréje több mint 1$ lenne!!! Ez nem jó így... nagyon nem :(
Ez a folyamatos variálás, próbálkozás és trükközés az Admintól egyre jobban nem tetszik nekem... és gondolom sokaknak sem.
És már bocsánat... de csodálkozik és "sír" az oldalon a drága Admin (és külön hírdetést ad fe ez miatt) hogy pár tag lejáratja az oldalát, minden fórumon... Hát őszintén mondom, ne csodálkozzon ezen. Ilyen foylamatos trükközések és változások után nem is értem mit gondol...
Nálam egyre jobban süllyed lefele mind a 3 oldala :/ Sajnos... :(

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.11. 18:19

Sziasztok!

Ahogy elnézem az összes még működő PTC oldalt, jelenleg nagy a káosz a PTC biznisz területén.
Valami nagyon nem stimmel, és nekem egyáltalán nem tetszik, hogy a Scarlet és GPT adminja éppen most indította új oldalt.

Én egyáltalán nem csodálkozom, hogy a Clique oldalakon is teljes a zűrzavar.
Pár napja járt le a 90 napos Major tagságom, és mivel tényleg nagyon kezdett lecsökkenni az RR-jeim AVG-je, gondoltam egy merészet és feljebb léptem havi Commander tagságba.
Azt még nem derült ki, hogy helyesen döntöttem-e.
Nálam is folyamatosan vannak inaktív RR-ek azokat lecserélem és mivel nem tehetek mást kivárok.
A tegnapi AVG 7.1 volt 1000 RR-el.

atiss
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiss » 2018.01.12. 20:08

Én nekem már 3-szor dobdta vissza kikérésemet!.7 -én írtam szupportnak hogy miért is?De azóta se jött válasz. :bad:..Szerintem megy levesbe ez is lassan bár ne legyen igazam...

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.01.12. 22:55

Természetesen cseréltem egy jó adag RR-t ... semmi eredménye.

Nyilván itt is BOT-ok vannak, csak most annyira lehúzta a csúszkát, hogy nekem pl az elmúlt 2 napban már csak 5.7-es átlagot ad ... közben az autopay meg minimum 6.5-ös átlagot kérne ... azaz full veszteségbe ment át a dolog ... azért fizetek, hogy az oldalon kattinthassak ... fejreállt a világ.

Nem tudom ...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.12. 23:03

Szerintem is fejre állt a világ, és nem csak a PTC-ben, hanem általában az élet minden területén. :?

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.18. 09:00

Végeztem egy gyors számítást este... Bár ne tettem volna :innocent: :argue: :argue:
Tagsággal és 300 RRel autopay mellett napi 0.1$ a keresetem... azaz 3$ havonta :clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol:
Ehhez hozzá jön napi 0.095$ reklám kattintás... azaz 2.85$ havonta
Tehát a havi tiszta bevételem 5.80$ amiből a tagság ára 5.50$ :lol: :lol: :lol: :lol:
Havonta keresek 0.30$-t tisztán :XD:
Egy egyszerű free tag sztem 2-3* ennyit keres havonta... akkor hogy is van ez?????? :angry: :angry:
NEVETSÉGES lett az oldal :argue: :argue: :argue:

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.18. 09:10

Jaaaaa és azt ki is hagytam hogy továbbra is minden nap leáll 5-7 RRem (kivéve tegnap, nahát... :XD: ) Aminek a cseréje 0.10$+
Szóval ha ezt is hozzá adjuk a napi / havi keresetemhez akkor már nekem is inkább igen csa k-os az oldal.
Hát ez nagyon meleg... 300RR - 47$ és tagság 5.80$ szóval az a szint ahol vagyok összesen 53$-ba kerülne, és így nem hogy +-t keresnék hanem még negatívba visz az oldal :clap: :clap: :XD: :XD: :lol: :lol:
Áhhhhhh hagyni kell a fenébe... ennek az oldalnak itt a vége :bad: :bad: :angry:

Hát gratulálok Clique Admin... gyönyörű munka :good: :clap:

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.19. 21:44

Egyenlőre sajnos a magasabb havi Commander tagságban sem emelkedik az RR-ek AVG-je. :?
Eléggé aggasztó a helyzet most, de én mint örök optimista, egy kicsit abban reménykedem, hogy ez csak átmeneti állapot.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.23. 21:00

Ez mi.... Ez mi a jó... :XD: :XD:

Kép

Na az Admin elmehet a jó... :angry: :angry: :angry:
Mire tiltott ki?? Még a fél éve befizetett pénzem 50%-t sem vettem ki a mai napig sem... :clap:
Szánalmas és nevetséges lett ez az Admin is, és vele együtt mind a 3 Clique oldal :!: :!: :!:

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.23. 21:15

Írtam azonnal az Adminnak Esterian... (mivel ugye Unin nem is lehetséges így hogy tiltott)
Remélem majd tilt Esteriáról is ezért majd... :D :D :D

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.24. 18:04

Az eszem megáll! 1 nap nem járok a fórumon és valaki Scam-nak jelöli ezt az oldalt annak ellenére hogy még mindig fizet. Azt még megérteném, hogy ha átkerült volna mefigyeltbe de ez így azért már nekem is sok!

Lassan nem, hogy a PTC-zéstől de még a Netbiznisztől is elmegy a kedvem.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.24. 18:05

Hát a mostani saját példámból kiindúlva... nagyon is jó helyen van ott ahol van :angry: :angry: :angry:

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.24. 18:12

Éntőlem itt maradhat, de én ide több friss infót biztos nem fogok írni!
Most úgyérzem kár volt ennyi időt és energiát rááldoznom a Clique oldalak topikjaira.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.24. 18:15

Harmónia... erre csak azt tudom mondani... hogy oké h szép és jó volt Clique 3 oldala és szép pénzeket vettünk ki (mondjuk én nem... sőt marha keveset vettem ki ahhoz képpest mennyi tettem be)... de ez a mult :!:
Jelenleg baromira fejetlenség van az oldalon. Admin sorra tiltja ki a free tagokat és most már tagokat is? Mert engem tagsággal tett ki tegnap :bad:
Mindenféle szabály módosításokat csinál kénye kedve szerint... És ami a leggusztustalanabb tőle, hogy a 2 lépcsős %os kikérés után (ugye a ROI és a előző napi bevétel %-a) még van pofája bleenyúlni az RRek teljesítményébe is. A legnagyobb poén pedig az hogy nem is kicsit állította -ra az RRket, hanem negyedével )de megkockáztatom lassan közelebb jár a feléhez) csökkentette a teljesítményt.
Kérdem én... ha nem a "te oldaladról" a Clique oldalakról beszélnénk... te nem szídnád az oldalt és hordtad volna már el réges régen mindennek?? :)
Ezek egyszerű tények. Lehet hogy fizet (még... kiváncsi leszek meddig) de hogy milyen áron ugye... és itt van a Scam titulus elásva. :innocent:

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.24. 18:33

Laci, nem fogok veled vitatkozni. A Te szemszögedből nézve valószínűleg igazd van.
Viszont én már régóta úgyérzem a fórum tagok nem igazán becsülték meg azt a sok munkát amit belefektettem ezekbe a topikokba.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.01.24. 18:49

Sziasztok!

Harmonia nincs semmi baj a topic vezetéseddel, sőt amíg csináltam az oldalakat én is innen tájékozódtam.
Köszönet a sok infóért. :)

De Lacinak is van abban igaza amit írt. :?

Az oldal nem kicsit babrált ki a tagokkal, az oldal problémáit nem lehet a szőnyeg alá seperni, és úgy tenni, mintha mi sem történt volna....és meggondolatlanul tovább is invesztálni az oldalaiba.
Minden infó után eltudja dönteni mindenki, hogy mi éri meg neki és mi nem.... :!:

Mivel több helyen olvastam, hogy a problémás oldalakat, szelektív fizetéseket, nem létező fórumokat, inaktív oldalakat nem lehet SCAM-nak hívni (Mert pl az adminok sértődnek) meg ezen, hol a tagok, akkor mondjátok már meg, hogy milyen szót lehet használni?
Ha van valakinek ezzel kapcsolatos ötlete, nagyon megköszönném. :?

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.24. 18:52

Lenne rá szavam... és jelzőm is. :argue:
De azt sztem az itten moderátorok nem kultiválnák annyira... Így inkább csendben maradok. :spam: :lol:

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2018.01.24. 19:06

Scam, szó szerint csaló. PTC világa nem tesz megkülönböztetést aközött, hogy egy admin szándékosan csal, csak elszámolta magát, vagy csak béna. A lényeg, scam, aki nem fizet. Itt ez még erős, hiszen van akinek még fizet. A megfigyelt oldalak között szerepeltetése az indokolt

Laci, a te szemszögedből igazad van, dühöd is érthető, de mi kívülállók nem tudjuk eldönteni milyen indokkal lettél tiltva, még az is lehet, hogy jogosan ;)

nadint, a fórumon a legtöbbet "dolgozó" moderátor vagy, ez elvitathatatlan, de ebben az esetben lehettél volna kicsit körültekintőbb, mielőtt egy "kolléga" oldalát húzod le, vele kellett volna megbeszélned. Amúgy is úgy gondolom, hogy egy oldal scam-é avanzsálása elsősorban a topic nyitó véleménye alapján legyen lehetséges, amennyiben eltűnik, akkor jöhetnek egyéb vélemények (és itt most nem egy oldal túlzott, elvakult védelmére gondolok önös indokokból), ez az eset viszont itt nem áll fent, nagyon nem.

harmonia, te is moderátor vagy itt, szóval tudod szerkeszteni a nyitó hozzászólást (azt amúgy is tudnád :) ) és a megfelelő helyre rakni a topic-ot
Kép

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.24. 20:02

Lencsi írta:Sziasztok!

Harmonia nincs semmi baj a topic vezetéseddel, sőt amíg csináltam az oldalakat én is innen tájékozódtam.
Köszönet a sok infóért. :) :?
Szia!

Köszönöm, ez most jól esett! :)

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.24. 20:21

kavics13 írta:harmonia, te is moderátor vagy itt, szóval tudod szerkeszteni a nyitó hozzászólást (azt amúgy is tudnád :) ) és a megfelelő helyre rakni a topic-ot
Szia kavics! :)

Igen, tudom, hogy én áthelyezhetem a "megfelelő " helyre ezt a topic-ot, csakhát első felindulásomban nem akartam.

Viszont kicsit lehiggadva mégiscsak úgydötöttem, hogy a mefigyeltben a helye!

Nekem is átkell gondolnom mit kezdjek ezzel az oldallal a továbbiakban, de az még véletlenül sem jutott eszembe, hogy abbahagyjam. Annyi az egész, hogy alkalmazkodni kell a megváltozott körülményekhez, és ez alapján új startégiát kell most alkalmazni.
Nem mellesleg ez az oldal azon ritka kivételekhez tartozik ami még fizet Paypalra. :good:

Az utolső kifizum bizonylatát még nem töltöttem fel ide, ezt most pótolom.

10. kifizetésem! :clap:

Kép

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.24. 20:23

Egyet értek Kavicsal, Harmóniával ls Lencsivel is... szóval mindenkivel :D
Lehet tulzás a Scam valóban... de hogy megfigyelt az meg a minimum mert rengeteg gond van az oldallal :)
Viszont... Ami engem illet.
Laci, a te szemszögedből igazad van, dühöd is érthető, de mi kívülállók nem tudjuk eldönteni milyen indokkal lettél tiltva, még az is lehet, hogy jogosan ;)
Nem regelek sosem 2* 1 oldalra, szóval a multi acc kilőve. Nem használok progtamot, szóval a Cheat kilőve. Nem sértettem meg a fórumot, mivel 3* írtam a fórumba eddig összesen, abból 2 kifizu bizonylat volt. Nem ócsároltam az oldalt az NBRen vagy más fórumokon... kivéve itt bizniszen, itt azért illettem már pár jó szóval :D De nem hiszem h ide jönne vagy fordítozna magyarul... :)
Szóval hidd el... semmit nem tettem amiért kitilthatott volna.
Minden nap kattoltam az oldalt. Tegnap elött még lekattoltam szokásosan este. Tegnap haza értem a melóból be akartam lépni (mivel 24 h-ént kidob a rendszer), és ez várt... :bad: :bad:
Amúgy csak mellékesen jegyezném meg... hogy ahogy említettem már még az 50% ROImnál sem tartok... így pár nappal ezelött kértem ki 15$-t Paypalra... :good: Szóval sanda gyanum hogy ez lehet az ok amiért tiltott, hogy kiemrtem kérni a saját megkeserett pénzem :D
De ez meg azért fura mert Esteria meg pár napja fizetett...
Na mindegy... a lényeg hogy büdösebb ez az oldal mint mi azt hisszük. :lol:
És az is csak saját vélemény... hogy sztem az sem véletlen hogy Clixunion és Guruclix bedölése után (vagy közvetlen elötte... ezt már meg nem mondom) kezdett el szorakozni a kifizetési szabályzatokkal, és az RR rendszer lehúzásával... Azt meg tudja mindnki hogy ezt az oldalát közösen vitte Guru adminnal :innocent: :clap: Szóval ezek után nem is olyan meglepő hogy itt tart Clique mind a 3 oldala :innocent: :lol:
Az biztos hogy kikéregetem amit tudok (már ahol még benn vagyok -.-) Aztán hirdetés és messziről elkerülöm ezt a 3 oldalt.
Leírni nem tudom mekkorát csalódtam ebben az adminban...

atiss
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiss » 2018.01.26. 05:01

Én már HATODJÁRA kértem ki! De mindig vissza rakja a pénzem PB-be. :angry: Ja és supportra se válaszol hogy mért nem fizet ki... :bad:

Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Viti2012 » 2018.01.26. 07:17

Szia atiss.

Verifikáltad megad.Volt be fizetésed ?

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2018.01.26. 07:54

Laci, én nem mondtam, hogy csaltál, csak azt, hogy ugyanannyi bizonyítékunk/tudásunk van erről, mint az ellenkezőjéről ;)

Mindenesetre a lényeg, hogy mára az én problémám is megoldódott, vagyis megkaptam a suspendet :)
Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy 2 napja lejárt a tagságom, nem hosszabbítottam és bár hagytam a bérelteket is lejárni, még több volt, mint amennyi standard tagságban engedélyezett. Szóval ha szigorúan nézzük, én még okot is adtam neki a tiltásra :) Más kérdés, hogy lehetne ezt elegánsabban is kezelni, mint más oldalaknál (egyszerűen elveszi a fölös bérelteket vagy nem ad utána jutalékot), de az oldal érdeke inkább ezt kívánta, hisz aktuális PP kikérésem folyamatban volt :)
Kép

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.26. 15:53

Hát kavics az nem olyan biztos.
Mivel elég régóta csinálom mind a 3 Cliquet... ilyenbe én is bele rohantam nem 1* nem 1 oldalán... hogy 2-3 napig több rrem volt (és nem 50-el :innocent: ) mint amennyi a tagságban. Nem ezért tiltott ki... :)
Érdekes hogy nekem is 3 napos pendig kikérésem volt pont Paypalra... és most neked is :innocent:
Khhhhhmmmm ez ugye nem csak nekem gyanus :XD: :lol: :lol:
Fuuuu de egy ****** oldal lett ez komolyan... :bad: :bad:

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2018.01.26. 17:36

Nem azt mondtam, hogy ezért tiltott, hanem azt,ha akarja nálam talál indokot ;)

Amúgy amióta eldöntöttem, hogy leépítek és az autopay nem vitte el a bevételem, hetente kikértem PP-ra és eddig kifizetett
Igaz pont most értem el a 100%-ot, gondolhatta, hogy nekem ennyi elég is :)
Kép

kopasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kopasz » 2018.01.26. 18:36

Laci írta:Mivel elég régóta csinálom mind a 3 Cliquet... ilyenbe én is bele rohantam nem 1* nem 1 oldalán... hogy 2-3 napig több rrem volt (és nem 50-el :innocent: ) mint amennyi a tagságban. Nem ezért tiltott ki... :)
Ezt az oldalt nem csinálom, de egy megjegyzést megengedek magamnak.
Egy admin igen engedékeny tud lenni, főleg egy befizetővel szemben, amíg megy a szekér.
Ha elindul a lejtmenet, vagy bezár, vagy szelektál. Az ingyenes tagokkal van a legegyszerűbb dolga.
Feltételekhez köti a kifizetést, vagy annyira lecsökkenti a standard keresetet, hogy maguktól távoznak.
Ezzel tönkretéve az oldal forgalmát. Az upgrade-ek között pedig szelektál. Honnan várhat még egy kis befizetést,
vagy új tagokat, és ki az aki már csak viszi a pénzt.
Kép

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.26. 23:56

Sajnálattal olvastam a történéseket! :(
Lehet, hogy éppen a Paypal kifizuk miatt kezdett szelektálni.:?

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.30. 20:42

Nos nálam a helyzet változatlan. Még mindig tiltó listán vagyok... :bad: :argue: :argue:
1 hete tiltott ki az Admin, És a 2. nap írtam is neki Esterian, hogy mi az oka... és hogy nézze át, és segítsen megoldani.
Erre csak annyit írt vissza hogy az Uni odlal gmail címére írjak ne ide... és volt olyan rendes meg is adta uni mail címét... és lezárta a supportom
:lol: :lol:
Nos a 3. nap oda is írtam... azóta sem volt képes írni... mikor ő maga mondta hogy oda írjak :innocent:
Érdekes hozzá állás... és sok minden lejön nekem ebből :good:
Egyébként meg már teljesen mindegy ha viszsa enged ha nem... az odlal kuka. 1 hét alatt kb a 300 RRem min. 60%-a már lejárt, mint ahogy a tagságom is... és sztem a pendingelő 15$-m is törli HA VISSZA ENGED!
Vicc hogy hova fejlődött vissza ez az Admin :bad: :bad:

Válasz küldése