T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.12. 22:58

Na azt soha nem gondoltam volna, hogy éppen a T4eo-ról kell majd ilyen beírást olvasni! :cry:

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2018.01.13. 08:25

Szuper, jó hogy kattolom időtlen idők óta, eddig 0 vettem ki, de befizum volt... :(

Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ray81 » 2018.01.13. 10:47

Ezzel én is így vagyok. Főleg hogy talán soha nem fektettem még be ennyi pénzt egyetlen "PTC" -be sem. Erős a gyanúm hogy ebből már semmit sem fogunk viszont látni...

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.01.13. 10:58

Valami tényleg változhatna az oldalon, mert így igazán nem sok értelme van. Én vásárolnék pozíciókat, de nincs szinte semmi hozam rá jó ideje, így aztán nem látom értelmét sajnos! :rofl:
Nekem vannak olyan pozícióim(jutalompozíció) amit 2,5 éve vásároltam és még mindig aktívak.... :(
Kifizetési kérelmem az nincs, olyan 1,5 éve volt kifizetésem(előtte sok és mindig nagyon gyorsan teljesítve) azóta gyűjtögetek csak nem akar gyűlni.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.01.13. 12:40

Admin írta:Kedves pborisz kérlek nyilatkozz az oldal helyzetéről, hogy áll az oldal, mert ha továbbra sem képes az oldal kifizetéseket végezni, a megfigyelt oldalak közé leszek kénytelen tetetni a T4EO-t.

Mint itt is olvasható, december 3.-án kértem ki az oldalról összeget (mindösszesen 30 USD körüli összeget ... magyar pénzre lefordítva az kevesebb mint 9000 HUF ami a mai napig még mindig nem érkezett meg a számlámra).

Kérem nyilatkozz az oldal jelenlegi szituációjáról ill. kérem azon tagjaink beírását is ide, akik felé az oldalnak kintlévősége van (és hogy az mióta van).

Köszönettel: Admin
A helyzet egyelőre nem sokat változott. Amint jön valahonnan bevétel amit "olcsón" át tudok helyezni, vagy netán PayPal-ra érkezik azt azonnal kifizetem, kifizettem. PerfectMoney-ra és Payza-ra pl. tudtam és még tudok is kisebb kifizetéseket teljesíteni. PayPal tartozásunk is mindössze $50, ami ugye elenyésző az ezer dollár fölötti év végi kifizetésekhez, de most ez van. Majd 20%-os költséggel egyelőre nem szándékozok máshonnan áthelyezni oda pénzt, de ha minden igaz jövő hétre már érkezik annyi amiből a jelenlegi kikéréseket teljesíteni tudom.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2018.01.13. 12:48

Akkor ha most kér valaki PM és Payza okés?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.01.13. 15:36

pimmi írta:Akkor ha most kér valaki PM és Payza okés?
Igen

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.01.13. 19:27

Esetleg valami ötlet, terv a jövőre nézve, hogy újra úgy működjön az oldal ahogy ezt annó tette?
Ezt természetesen jóindulatból kérdezem, mert tényleg jó lenne ha megmozdulna valami. :unsure:

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.01.14. 00:52

Köszönöm az információt, persze nekem továbbra is furcsa hogy egy oldal milyen cashflow-al üzemel (na és milyen jövőbe mutató tervekkel) mely másfél hónap alatt 30 USD-t nem képes kifizetni. Ez nagyon elgondolkodtató és őszintén megmondva az oldalba vetett hitem elveszett.

Nem látom az oldal előre mozdulását, sőt sajnos a tények épp azt mutatják hogy nemhogy nem előre, hanem sajnos hátra felé mozdult az oldal ... a múltban azért 1-3 napon belüli kifizetések voltak, most meg ott tartunk hogy másfél hónap eltelt, és talán majd 1 hét múlva fizet.

1 hét türelmi időt adok az oldalnak, amennyiben a kifizetés nem történik meg, az oldalt áthelyezem a megfigyelt oldalak közé.

Sajnálom hogy ide jutunk!

Admin

Ui: Nem jött post mások pénzkifizetési elmaradásáról (ez jó jel is lehet), most viszont kérném akkor azok beírását, akiket az oldal 2017. decemberében kifizetett, talán a lista nagyobb lesz.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.01.14. 17:02

kovy írta:Esetleg valami ötlet, terv a jövőre nézve, hogy újra úgy működjön az oldal ahogy ezt annó tette?
Ezt természetesen jóindulatból kérdezem, mert tényleg jó lenne ha megmozdulna valami. :unsure:
A terv eddig is az volt, hogy ha jön érdemi bevételem más befektetésekből, akkor abból osztok részesedést a T4eo-ra is, hogy beindítsa a vásárlási kedvet, mert az nyilvánvaló, hogy részesedés nélkül senki nem fog vásárolni. A probléma csak az, hogy a 2018-as évem is mocskosul rosszul sikerült és bevétel helyett elég sok veszteségem keletkezett. Így értelemszerűen nem tudtam miből részesedést osztani. Szóval a terv továbbra is az, hogy amennyiben végre valami jó irányba indulna, akkor azzal igyekeznék előmozdítani a T4eo-t is. A fix PTC hirdetéseket így is saját pénzből teszem fel, ami nekem plusz költség az egyébként is állandó havi költségeken felül. Csak azért csinálom, hogy életben tartsam az oldalt amíg végre beindul valami. Simán megcsinálhattam volna már azt is, hogy hagyom a fenébe az egészet és bejelentem a csődöt, de mint látjátok próbálom életben tartani a dolgot, mert túl sok pénzt fektettem bele, hogy csak úgy veszni hagyjam.

kopasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kopasz » 2018.01.15. 20:07

Megkaptam, köszönöm.
Mielőtt megkérdezné valaki, a kikérés valamikor Mikulás előtt történt.
pborisz írta: A fix PTC hirdetéseket így is saját pénzből teszem fel
Ez a mondat "sajnos?" nagyon jellemzi a t4eo-t.
pborisz-on kívül nem nagyon ismerek mégegy admint aki ezt megtenné.
És pont ez viszi csődbe az oldalakat. A fedezetlen hirdetés.
Megtehetné, hogy bepakol 6-8, 1 centes hirdetést, így lenne mire hirdetni nekünk is az oldalt.
Jönnének új tagok, befizetések, fellendülés. De meddig? Ez egy ördögi kör. Hát van ebből kiút? :?
Kép
Kép

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.01.23. 17:02

Sajnos az oldal továbbra sem fizet, így a topik címébe betettem a "MEGFIGYELÉS ALATT" jelzőt.

Kérem mindenki ennek megfelelően döntsön az oldalon történő befizetésről, befektetésről!

Újabb 1 hét türelmi időt tudok az oldalnak biztosítani, azt követően az oldalt "SCAM"-nek minősítem.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.01.25. 08:27

Sziasztok!
Akkor nem túl rózsás a helyzet sajnos...
Nem egyszerű a helyzet, mert tőlem meg 2 új belépő is kérdezte, hogy mennyi a hozam jelenleg, mikorra fut kis egy pozíció stb.. :unsure: Megértem őket, mert aki egy kicsit is konyít a hasonló oldalakhoz az látja, hogy ez elvileg nem egy Surf oldal, nem PTC, hanem végeredményben csak egy profitmegosztó oldal!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.02.03. 13:12-kor.
Ok: .

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.01.25. 15:06

Nálatok elérhető az oldal? Nálam nem, aztán lehet, hogy nálam van valami hiba. :?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.02.03. 13:12-kor.

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2018.01.25. 15:11

Hm. Nálam sem most.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.02.03. 13:13-kor.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.01.25. 16:08

Elérhető az oldal újra.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.02.03. 13:13-kor.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.25. 18:07

Én nem akarok okoskodni... :innocent:
De anno (1 éve kb) pont erről ment a vita, hogy miért éri meg csinálni ezt az oldalt... illetve hogy miért nem fejlődik és mi kellene hozzá hogy fejlődjön. Akkor azóta nem sok minden változott sőt... :? :rofl:
Nem csináltam 1 hónapnál tovább Teot, és sosem fizettem be. Éppen a nagyon kevés hozam és )vagy) a iszonyat hosszú kifutási idő miatt.
És sztem éppen ez volt az ok hogy sosem volt igazán hires, népszerű és szuperűl futó oldal.
Én kívánom és remélem hogy lesz fejlődés és nem hal meg az egész... de amiket ovlastam, hát nem túl jó előjelek ezek. :?

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT !!!

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.01.27. 15:07

Az oldal a mai nap kifizetett.

A kikérés 2017. december 3.-án volt, a kifizetés pedig 2018. január 28.-án (közel 60 nap!).

Az topic címében továbbra is marad a "MEGFIGYELÉS ALATT!!!" jelző, míg újra nem sikerül az oldalnak magához térnie, rendezni sorait a kifizetések terén.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.01.28. 08:12

Admin írta: Az topic címében továbbra is marad a "MEGFIGYELÉS ALATT!!!" jelző, míg újra nem sikerül az oldalnak magához térnie, rendezni sorait a kifizetések terén.
Tegnap minden függőben lévő kifizetést teljesítettünk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.02.03. 13:14-kor.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.01.29. 16:30

pborisz írta:
Admin írta: Az topic címében továbbra is marad a "MEGFIGYELÉS ALATT!!!" jelző, míg újra nem sikerül az oldalnak magához térnie, rendezni sorait a kifizetések terén.
Tegnap minden függőben lévő kifizetést teljesítettünk.
:good:
Akkor már "csak" a programnak kell valahogyan elmozdulni pozitív irányba. Vagy valami új dolgot kitalálni az oldalon, vagy esetleg a "törzstagok", mert gondolom Ők azért jelen vannak segítenének a fellendülésben. (Én mondjuk csak egy egyszerű felhasználó vagyok, szóval nem látok bele a dolgokba, de biztos sokan visszatérnének, ha mozdulna valami.)

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.02.03. 12:09

Az hogy az oldal egyszer 60 napot követően kifizetett NEM jelenti azt hogy az oldal rendben van. Amennyiben a kifizetések ISMÉTELTEN a normál menetrend szerint fognak történni, azt követően fog a MEGFIGYELÉS ALATT jelzés a topikcímből kikerülni!

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gisell » 2018.02.03. 18:20

Sziasztok, mi is legyen az oldallal? Mert hogy ez halott befektetős oldal azt a vak is látja. 2016 óta 0.08 dollárt termelt 1 dollár. Erre gondoljátok hogy valaki még beleforgat?
et4.jpg

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.02.03. 19:43

Az úgy kellemes... :o :o :o
Na ezért nem vettem (és mások sem) komolyan sohasem TEO-t... Már régen is iszonyat sok volt a kifutási idő vagy a napi hozam (tök mindegy hogy nevezzük).
És pontosan ezért nem jöttek a befektetők, ezért nem lett népszerű sosem az oldal.
Anno mikor ment a vita, és én is felvetettem ezt és érveltem az mellett hogy ez nagyon kevés és nem jó dolog, midnenki azt mondta... hogy ez a "tuti stabilitás(hoz)" vezető út / miatt van :)
Hát 1 évvel később (vagyis most) látjuk hova vezetett ez a "stabilitás" :?
Szomorú... :?

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.02.06. 17:00

Én alapból törölném az inaktív tagokat akik hónapok, évek óta be sem lépnek az oldalra. Szerintem 90% inaktív.
Esetleg új csomagot, csomagokat bevezetni pl 20 dollárost amiből lesz 25 dollár amire kifut, mellé kredit járna(Ptc,Surf)
Meglévő régi pozíciókat pihentetni, mondjuk most is pihennek jó ideje. (nekem is van közel 100 most is)
Surf részlegen esetleg pénzkereset 100, 500... stb megnézett oldal után, lehet, hogy többen hirdetnének is.
Mielőtt valaki leüvöltene, csak hangosan gondolkoztam egy kicsit. :D

Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ray81 » 2018.02.06. 21:00

kovy írta:Én alapból törölném az inaktív tagokat akik hónapok, évek óta be sem lépnek az oldalra. Szerintem 90% inaktív.
Esetleg új csomagot, csomagokat bevezetni pl 20 dollárost amiből lesz 25 dollár amire kifut, mellé kredit járna(Ptc,Surf)
Meglévő régi pozíciókat pihentetni, mondjuk most is pihennek jó ideje. (nekem is van közel 100 most is)
Surf részlegen esetleg pénzkereset 100, 500... stb megnézett oldal után, lehet, hogy többen hirdetnének is.
Mielőtt valaki leüvöltene, csak hangosan gondolkoztam egy kicsit. :D
Az inaktívok törlése jó ötlet. Már jóval kevesebb helyre kellene visszaosztani ha esetleg megindulna. Surf utáni pénz kereset szintén jól hangzik.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.02.07. 09:11

Az inaktív tagokat egyértelműen törölném, 15 referáltamból még azt sem látogatja az oldalt akinek aktív pozíciója van.
Új csomag bevezetésének sok értelmét nem látnám, jelenleg is elérhető 6 féle Bónusz csomag.
Surf ötlet az jó, csak kérdés, hogy kivitelezhető-e valamilyen szinten az oldalon.
Szép napot! :)

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.02.14. 21:51

Valami az biztos kellene, mert ennek így, ilyen formában 10 év múlva sem lesz változása. Továbbra sem mozdul az oldal egyről a kettőre, amíg a tagok nem látnak üzletet a dologban addig ez sajnos zsákutca amiből nincs kiút. Vergődünk már nagyságrendileg 1-1.5 éve, ebből szerintem kb 1 éve már visszaosztás sincs a megvett pozíciókra, sőt az utóbbi időben már igazán lelkesedés, vagy mozgolódást sem észlelünk (látok). Jelen esetben ez kicsit olyan állapot hogy fizet az oldal, csak épp nincs visszaosztás (abszolute nulla, tehát nem az hogy alacsony szintű, hanem beton nulla). Kérdés melyik oldal unja meg ezt az állapotot hamarabb, ki adja fel hamarabb.

A szörf részt szoktam használni, s látom a számokat, napi szinten 40-50 megjelenítésem van a hirdetésemnek, azaz ez azt jelenti hogy nagyságrendileg a napi fanatikus látogatók száma az 100 főnél kevesebb (valószínűbbnek tartom az 50 főnél kevesebb számot). Erre reálisan mit lehetne felépíteni, mi győzne meg mint usert hogy hirdessem az oldalt, na meg ha meg is tenném, akit esetleg ide csábítanék, a semminek Ő sem örülne, azaz regisztrálna, 1-2-3 napig benézne utána kukázná az oldalt.

Esetleg ami segíthetne, s amiben látok én még fantáziát, hogy az oldalt PTP vel hirdetni. Azaz aki forgalomcsere oldalakon hirdeti az oldalt (és ezzel a reflinkjét is egyben) az valamicske díjat megjelenítésenként kapna. Őszintén megmondva én ezt az egyedüli opciót látnám még olyannak amit a maradék 50 főből mondjuk jó esetben 5-10 fő bevállalna és ezáltal tán több helyen propagálnák, meg-meg jelenne egyáltalán maga az oldal, mert így, semmi inspiráció nélkül az oldal ki fog feküdni, az szinte elkerülhetetlen (szerintem).

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.02.15. 10:16

Igen nehéz helyzet ez, mert az oldal működik, elérhető ahogy látom azért ha nem is sok, de vannak új regisztrálók.
Ahol van kreditem én is fel szoktam rakni az oldalt hirdetésbe, csak az a kérdés, hogy is hirdessem??? Lett is új referáltam a közelmúltban is, na most aki egy kicsit is konyít a dolgokhoz az látja, hogy ez profitmegosztó oldal nem surf vagy Paid to click. Viszont ha netán vásárolna pozíciót az új tag, akkor meg rádöbben gyorsan, hogy nincs hozam, visszaosztás semmi....
Viszont kár lenne tényleg az oldalért, mert igen egyedi, de jelen formában sajnos ez nem működő képes dolog.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.02.15. 12:47

Egy profitmegosztó oldalnál nyilván az a legfontosabb kérdés, hogy miből származik a profit (már ha származik egyáltalán valamiből, és nemcsak piramisjáték, mint az esetek többségében). Ha jól tudom, itt ez csak a hirdetések vásárlása lenne elvileg, vagy legalábbis nem tudok másról. Ilyenre viszont, ha jól tudom, eddig még nem volt példa, hogy 10-20% profitot fizessen egy PTC/TE oldal hosszútávon, amelyik csak hirdetéssel foglalkozik, mert a tagok többsége pénzt akar keresni, és nem költeni. Valami mást is ki kéne találni, ami profitot termel, és beindítja a dolgokat (tudom, mondani könnyű). Erre vannak - ha nem is töretlenül sikeres, de eddig legalábbis - úgy, ahogy működőképes példák: PaidVerts, YouGetProfit, FamilyClix.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

Válasz küldése