Jugl.net

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Jugl.net

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok!

Szeretnék nektek bemutatni egy oldalt.
A neve Jugl
Címe: Jugl.net
Az oldal alapból német nyelvű, de tud már angolt és oroszt is.
De vágjunk is bele. Mi is ez? Ez egy PTC oldalnak mondható oldal, annyi különbséggel, hogy itt videókat tekinthetünk meg, amit nem muszáj végig nézni.
De hogy is van ez? Lássuk: Először is elindítunk egy videót, bejön a hirdetés vissza számol, majd ha vége jobb oldalon a videóban egy kis x, ki x-eled majd a videó végére tekersz, maradjon legalább kb 5 másodperc. Megvárod és közben előfordul, hogy egy újabb hirdetés bejön, azt is bezárod a kis x-el, ha előjött. Majd pár másodperc múlva feljön egy kis "ablak" ahol vissza számol 10 másodperctől de le lehet collect your rewardozni (ezt nyomd le és folytathatod a többi videóval).

Egy videó: 0,10 jugls coint ér. Viszont én úgy vettem észre, hogy abból 0,7 jugls coint kapunk meg körülbelül, de sajnos ez változó mert van mikor 0,5-öt.
Lehetőség van, tagokat invitálni reff link alapján amely 100 jugls coin jár. 100 jugls coin = 1 euró.
Reff hívás után, csak akkor kap a szponzor 100 jugls-t, ha a reff tag kitöltött minden profil adatot, mint pl: lakcím,telefonszám megerősítés, applikáció letöltése majd bejelentkezés, profil kép a személyről. Illetve majdnem elfelejtettem, hogy ha a szponzor alatti tag mindent kitöltött majd ő alá regisztrál valaki aki kitölt minden adatot, akkor a szponzor is 29% profitot kap a bevételből.

Lehetőség van prémium tagságot is vásárolni. 4,99 euróért 1x kell csak kifizetni prémium. Illetve van a prémium plusz azt 12 havonta kell fizetni az 29 euró. Én standard tag vagyok. Befizetéseket meg ezeket a prémium dolgokat egyáltalán nem ajánlom. Szóval ezeket nem részletezném inkább. Mindkettőnek igazából annyi a lényege, hogy több profitot hoz a konyhára ha mindenki dolgozik...
Az oldalnak van fóruma is.
Kifizetés 5000 jugls cointól van ami 50 eurót ír. Kifizetés bankszámlára történik.
Az adatokat főként kifizetés előtt kell kitölteni. Legalábbis ajánlatos, még nekem sincs minden meg. Pedig már kb 3 napja regisztráltam.

Facebookon vannak csoportok is hozzá, ahol lehet kérdezni. Persze tőlem is lehet, bár még nem biztos, hogy a kérdésekre azonnal tudok válaszolni.
Nem tudom ez az oldal mennyire lesz életképes, úgyhogy mindenkit óva intenék a befizetésektől.
Igazából ennyi lenne, ez a bemutatás. Képeket nem mellékelek, hiszen szinte teljesen ugyanaz a felület, ha belépsz.

Linkem: https://jugl.net/registration/index?refId=129037

Köszönöm, ha alám regisztrálsz! :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát személyi két oldala+ még egy kép személyit tartva a kézben+ahol még külön látszik a neved+az oldal címe is. Arról nem kell kép mikor kimegyek oda ahová a király is gyalog jár? :D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: patrasz »

amúgy én úgy látom azért ad csak a 10 ből 6-ot mert a többi azé aki alá regel az ember.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Igen azt ő kapja. De amúgy ez nagyon furcsa, hogy kell személyit... ráadásul úgy, hogy kézben van...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért ezt csinálja valaki?
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Bizonylatot nem tudok róla küldeni, de fizetni fizet, csak nekem nem éri meg, csinálni... mért adnám már ki az adataim... személyigazolványt lefényképezve...stb szóval én abba hagytam mikor megtudtam, hogy kötelező...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Aha igen, én is azt halottam hogy fizet,d ez a személyi elől-hátul stb. Érdekes.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát semmit nem ér már, szigorítottak is . Most már napi 1x lehet hirdetéseket nézni amiből van össz 13db, német területen és kb ennyi. Videók nálam meg se jelenek normálisan, youtube automatikusan rárak egy reklámot és onnan kampó.:D de azok meg olyan aprók hogy vicc.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ki van írva a hírekben.
(Liebe Jugler, wir bitten um Verständnis, dass wir die Banner derzeit reduziert haben und auch die Reloadsperre auf 24 Stunden gesetzt haben. Leider gab es massiven Missbrauch und wir müssen reagieren. Jetzt die guten Nachrichten: Wir haben uns die letzten Wochen viel überlegt und können euch in den nächsten 2 Wochen noch viel mehr Verdienstmöglichkeiten zur Verfügung stellen. Wir bitten Euch um Verständnis und wünschen weiterhin viel Spaß beim jugln. :-) English version: Dear Jugler, we ask for understanding that we reduced the banners at the moment and have also set the reload lock to 24 hours. Unfortunately, there was massive abuse and we have to respond. Now the good news: We have spent the last weeks thinking a lot and can provide you with much more earning opportunities in the next 2 weeks. We are very sorry and wish you lots of fun with jugln. Cheers Jugl)

Tömören kiszúrták a sok visszaélést, és 24 órásra állították a reklámokat.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: Laci »

Várható volt... és nekem kicsit mese is volt az egész oldal :D
Még én is egy "kis" idő ráfordításával (pedig csak hajnalban 1* illetve meló után este 2-3* mentem át az oldalon) simán össze szedtem egyedül, ref nélkül is 200 pontot naponta :D
Ha meg vki egész nap a gép elött ült és csak ezt kattolta na és volt 2-3-4 aktív refje simán elérhető volt a napi 500 pont is!!! :lol:
Ugye 5000 pont 50 Euró?? Na ne szórakozzunk már... :)
Nekem az eleje óta gyanus volt... hát ennyi volt, vége a jó időnek. :) De vkik biztos jól megszedték magukat ezzel a programmal is :good:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Persze, ment a nagy hozsannázás, aztán most koppanás. Igaz aki megnéz napi 200-300 videót 0,6 ponttal,az kereshet vele napi 100 pontot is. :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: Laci »

Remélem sokan vettek is tagságot... :D
Nekem csak az magas... hogy ezt minden ptc-n 5 reklámban láttam hirdetni... mindenki atom biztosnak mondta... hogy milyen jó, milyen tökéletes stb oldal ez :D
Pedig ha jobban megnézem... kis tulzással nekem ez is olyan majdnem mint egy PTC oldal (ugyan úgy bannereket/reklámokat kellett néznem amiért fizetnek), csak más köntösben és pár + extrával (mint pl a videók és a fórum post és lájk). :D
Nagyon sokan bezabálták az oldal dumáját és magát az egész oldalt sztem :)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Igen, meg olyan mindenbe belekötős oldal, hogy hihetetlen...
tuvalu79
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.05.21. 17:54
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: tuvalu79 »

Sajnos most látom, hogy teljesen igazatok van.
Sajnos első fellángolás, hogy végre találtam egy fizetős oldalt, de már 4 napja csinálom azt van 40 pontom, hát gratula az oldalnak!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: Laci »

Semmi gond... :)
Akkor kerek 500 nap múlva el is éred az 50 eurót kikérést :D :D :D
Erre írtam... hogy kicsit nevetséges lett az oldal, és a kezdeti nagy tervekből semmi sem lett mostanra. :D
Persze ez a napi 10 pont növelhető akár a többszörösére is... ha folyamatosan posztolsz, lájkolsz és főleg lájkokat kapsz meg még a jó fene tudja mit lehet csinálni az oldalon... de az meg rengeteg + idő és még úgyis több 100 nap mire eléred a 50 Eurót. Szóval részemről jó ideje már off ez a "nagy" Jugl :D
Csak azokat sajnálom megint... akik tagságokat vettek (és ahogy láttam fórumokon, oldalakon és fb-on rengeteg magyar dőlt be ismét...)
Mert ezzel a keresettel még a tagság árának vissza szerzése is több 100 nap... :? :rofl:
tuvalu79
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.05.21. 17:54
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: tuvalu79 »

Igen én is látom, hogy rengetegen dőltek be.
Szinte minden magyarnak van prémium csomagja, de nekem feltűnt milyen lassan jönnek a pontok és a videókban meg arról beszélnek, hogy dőlnek a pontok.
Fogadni mernék, hogy nemsokára el is fog tűnni az oldal.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: Verda »

Nálam már akkor kuka volt ez az oldal, amikor olvastam, hogy bankszámlára fizet, PayPalra meg nem. :D Magyarán a regisztrációig sem jutottam el. :)
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
xtrail1971
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.01. 11:28
Kapcsolat:

Re: Jugl. Net

Hozzászólás Szerző: xtrail1971 »

Sziasztok.Mivel még mindig benne vagyok a Jugl-be és érdeklődés van iránta, elmondhatom a tapasztalataimat.A jugl-nál indulásakor (valamikor 2017 vége,2018eleje)ha valaki elég fürge volt és gyorsan regisztrálni tudott az nagyon is jól járt,mivel hatalmas lehetőségek voltak eleinte és viszonylag gyorsan akár 4-5 hét alatt is kigyüjthető volt az 5000 jugl pont,ami után kikérhető volt 50 euró,amit természetesen ki is fizettek és kifizetnek most is annak ,aki eléri az 5000 jugl pontot.Reklám,banner ,videónézés ,fórumozással egybekötött likeolás és természetesen,mint minden jóravaló Ptc-nél tagbehivás voltak a feladatok. Ennek köszönhetően regisztek Magyarországról is több ezren.Túl szép volt minden ahhoz ,hogy igaz legyen, igy természetesen hamar rá jöttek a cégnél,hogy bukni fognak igy szigoritásokat vezettek be azzal az indokkal,hogy magyar részről sok csalás történt és egyik pillanatról a másikra lecsökkentették a reklámok számát a bannereket pedig egészen kivonták.Sajnos én is túl későn regisztem ,valamikor április végén,igy elmondhatom ,hogy kb egy hónap alatt tudtam gyüjteni standard-ként 130 pontot tagok nélkül,forumozással ás a kétnapi egy hirdetéssel,amit adnak.Gyorsan ki lehet számolni,hogy ha napi 4- 5-6pont gyülik,mennyi idő kell az 5000jugl-nek.Természetesen volt lehetőség felsőbb tagságvásárlásra is 5 euró prémium havi és 45 euró Prémium + évi-re,de engem a forumtársak ova intettek ettől és úgy gondolom,joggal.Természetesen senkit nem beszélek le róla,csak a pillanatnyi helyzetet ecseteltem,mondják,hogy közelebbről helyre jön,de én nem úgy látom,hiszen naponta visszajárok csevegni,ha valami jóra fordulna, természetesen megosztom veletek .Kérdezzetek,szivesen válaszolok.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nem tudom ki tud számolni, de alapból 4-5 hét minimum akkor 1 hónap a 4hét.... az 15 rugó. Elmész dolgozni 3 napra és az bőven meg van 15 ropi... stb... De egyébként meg, a jobb munkák, mint az informatikai, webfejlesztés,programozás pl windowshoz. Azok 5-10k-s órabérben tolják...
Nagyon sok jó informatikai munka van amivel jó pénzt lehet keresni... De ez az oldal egyikhez sem tartozik :D
xtrail1971
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.01. 11:28
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: xtrail1971 »

Igy van,de a Jugl végül is csak egy Ptc,amit csak hobbiból,vagy időtöltés gyanánt csinál az ember,nem mellesleg pici zsebpénzért,ebből természetesen nem lehet megélni,az viszont tény ,hogy müködése fénykorában kereset szempontjából messze fölötte állt az összes Ptc-nek.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Többieknek mondd, ne nekem, én már az elején tudtam...:) Sőt azt is tudtam, hogy csak csábítás az a "magas" katt érték...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ezt mindenki tudja hoy nem ebből az online keresetekből élünk meg... persze vannak emberek akik igen, akik több 100 vagy 1000$-t teszenk HYIP oldalakba vagy kereskednek ezzel azzal online de ez már más téma teljesen...
De azért az hogy napi 5-6 pontal kb 1000 nap mire elérjük a kifizetési limitet, na ez a vicc és nevetséges :)
xtrail1971
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.01. 11:28
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: xtrail1971 »

Egyébként egy könnyen kezelhető felületü,átlátható oldal ,a fórumrendszere egyenesen kiváló,kár érte.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Laci, nem tudom mennyire ismerted Hungaryads-ot, de ott szerintem jobb pénz keresés volt mint itt. Ráadásul ingyenes tagságban is.... Szóval...
Jó abból sem élt volna meg senki, de jobban keresett az is biztos. De igazából... én nem fűztem hozzá sok reményt ehhez az oldalhoz nagyon sok ember befizetett...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sztem félre értitek :)
Itt és a ptcben sem az az egyik fő probléma hogy mennyit keresel. Legalábbis nálam így van...
Nekem teljesen mindegy hogy havonta 5$ vagy 6$ esetleg 8$ jön ki egy ptc oldalból (persze freeként, mer tha befizetek bármire az megint más eset). Hisz kemény 1000-1500 ftról beszélünk ami lebontva 30 napra... ugye meg van és az semmi :D. Nekem a lényeg hogy az adott összeget mennyi idő alatt lehet elérni... mert hogy az online világban 1 hónap is sok idő... de még 1 hét is az esetek 98%ban 1 nap is az. Egy oldal neked ma még fizetett... de nekem lehet holnap már nem fog :) :D
Sztem marhára nem mindegy hogy 1 hónapig kattolok pl 5$-t vagy 1000 napig kattolok 50$-t... és a kifizetésnél kiderül hogy scam az egész... :D Akkor melyikel is szívom be jobban ugye? :D
Szóval itt a YUGL-ben az 1000 nap iszonyat nevetséges... 1000 nap alatt az oldal 1000* scam lehet de akár rám is eshet egy műhold... :D :D :D
xtrail1971
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.01. 11:28
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: xtrail1971 »

Ha a jugl-nél van jópár tagunk, kialakitottunk magunk köré csapatot ,akik hozzák a hasznot,rendelkezünk valamilyen tagsággal és kapunk a napi posztjainkra legalább 200-250 vagy még ennél is több like-ot(minél több a like,annál több pont jön) akkor nem kell 1000 napot várni az 5000pontig,mert vannak fanatikusak ,akik kitartanak,itt főleg a
frissen regisztrálni akaroknak nincs esély ,mivel szinte lehetetlen,hogy magad alá behozz valakit ,annyira elment már az oldal rossz hire.Regisztrálni pedig csak egy adott link,tehát valaki után lehet,másra nincs lehetőség.És az a baj ,hogy a Youtube-on még mindig a régi fénykorabeli videókat látni,amikor még minden nagyon szép volt,és ez nagyon megtévesztő.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ahha...
Hát ez olyan... hogyha nyerek a lottón akkor én sem mennék be a melóhelyemre... max elköszönni :D
Az a baj... hogy amit leírtál az kicsit sem tükrözi a valóságot :)
Csapatot kiépíteni körénk? Milyen csapatot? :D
A ptc és hasonló online munkákat 90%ban free tagok csinálják akik ha beregisztrálnának alám... nem fognak befizetni XY $-kat tagságra, csak simán freeben kattolják. Na már most ha ezt látják hogy a kereset jó esetben is 5-6 pont naponta ez mellett a kikérési min 5000 pont... szted meddig lesznek aktívak? :D (3 napig de lehet sokat mondtam).
Az hogy befizessek egy ilyen semmit mondó oldalba... mert ez a JUGL az valjuk be... hisz nem ezt írta és ezt igérte anno amikor én is regeltem ;-) Ki van zárva... ;-))
És ha csak így menet közben... kénye kedve szerint változtatja iylen drasztkusan a keresetet, szabályokat... akkor az iylen oldalt el kell engedni mert következő alkalommal is meg fogja csinálni :D
xtrail1971
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.01. 11:28
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: xtrail1971 »

Azokról a tagokról irtam (nem magamról), akik már szinte indulás után regisztek és sikerült csapatot kialakitaniuk , elég sok likeo-t kapnak ,és kitudják gyüjteni az 5000 pontot,ha nem is olyan rövid idő alatt ,mint eleinte.És azt is irtam,hogy a free tagoknak esélyük sincs ,az oldal lehanyatlása miatt,de olyanokról is tudni,akik invesztálnak most is,mivel sok tagjuk van és kapják minden tag után a 40%-ot.Ha valamelyik Ptc-nél számitott a tagságtoborzás,az a jugl volt.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Jugl.net

Hozzászólás Szerző: Laci »

Jól mondod... számított :) :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég