Neobux motor

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Neobux motor

Hozzászólás Szerző: Viper »

A Neobux milyen scripttel megy? Van pár oldal, ami ugyanazzal megy. Mi a neve? Honnan lehet megvenni?
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Szia.

Én úgy tudom ezzel megy: https://www.evolutionscript.com/
De egyébként sok fajta van. Ami hasonlíthat rá tudásilag stb.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Viper írta: 2018.06.07. 15:06 A Neobux milyen scripttel megy? Van pár oldal, ami ugyanazzal megy. Mi a neve? Honnan lehet megvenni?
Egyedi scriptet használ a neobux, amelyik hasonlít rá az mind lopott, másolt. Mivel a neobux egy nagyon régi oldal elképzelhető,hogy annak idején felhasználtak egy akkor piacon levő scriptet,de azt a maguk képére formálták,fejlesztették.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

raptor666 írta: 2018.06.07. 15:25 Szia.

Én úgy tudom ezzel megy: https://www.evolutionscript.com/
De egyébként sok fajta van. Ami hasonlíthat rá tudásilag stb.
De nem mindegy,hogy milyen minőségű és elérhetőségű támogatás van hozzá. vagy hogy a csalók ellen mennyire védett a script. mennyibe kerül, mennyire testreszabható ,fejleszthető stb .Érdemes előbb tájékozódni hosszabb ideig, mint hamar csalódni pld a scriptben, vagy a tulajában.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Biztos nem használt egyedi scriptet. Az alapja vagy evolution script vagy valami más., de valami alapja biztos volt, hiszen máskülönben nem hasonlítana mindre. Főleg, hogy az evolution script 2010-ben indult weboldal, a neobux meg 2008-ban.
Van pl ez is: http://www.ptcshop.com ezt nem tudom mikor indult... De nagyon sok script van. Nem tudom mindnek én sem a nevét. De biztos vagyok benne, hogyha mára már egyedi is a neobux akkor régen valami alapból indult ki. Mivel az ilyen oldalak, mindig valami alap fizetős/ingyenes cuccból indulnak ki. A Facebook is egy fizetős scriptből indult ki. Mára már talán egyedinek mondható talán az optimalizáltsága miatt, de amúgy meg annyi a titka, hogy sok szerver van alatta. Ugyanez kb a többi videó portál, mikor már a youtube meg volt létezett, már akkor léteztek fizetős videó portál scriptek. Most csak 1-et említek, mert ez nem ide tartozik, de pl a phpvibe az is tudásilag fullra hasonlít a youtube-hoz. Meg stb... Ezzel igazából annyira akartam kilyukadni, hogy minden oldalnak volt általában már egy alapja, amit felhasznált és szerkesztett, jó esetben nem csak kinézetben, hanem a tudásában is.

De egyébként itt is vannak megvehető szoftverek: https://codecanyon.net/search/paid%20to%20click
A codecanyon.net jó mert általában fejlesztéseket is adnak hozzá, ha megveszed, mert 1-2 évig adnak hozzá ingyenes fejlesztést, stb.:)
gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.02.24. 22:10
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: gabi05m »

raptor666 írta: 2018.06.07. 19:02 A Facebook is egy fizetős scriptből indult ki.
Ez az infód honnan van?
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Ez az infó nem publikus, hogy honnét van. Az a lényeg, hogy én tudom. Illetve ezt nem is itt kell megtárgyalni.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: Viper »

Azt látom, hogy nagyon sok PTC script van. A legtöbb oldal az Evolution-nal megy, de szerintem elég drága.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Írtam privátban! :)
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: Viper »

raptor666 írta: 2018.06.08. 10:26 Írtam privátban! :)
Köszi, válaszoltam!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Viper írta: 2018.06.08. 10:12 Azt látom, hogy nagyon sok PTC script van. A legtöbb oldal az Evolution-nal megy, de szerintem elég drága.
továbbra is ajánlom ezt a fórumot minden téren.
https://www.emoneyspace.com/forum/index.php

van webmesteri,fejlesztői részleg,ahogy nézem különböző ptc scriptek fejlesztők is aktívak.
a "Webmaster's Corner" részlegnél van
talán itt érdemes körülnézni
https://www.emoneyspace.com/forum/index ... d,5.0.html

néhány nagyobb és régibb script,amikor még aktívan ptc-ztem :) ezek legálisak. a nem legálisakat nem írom be. pld ptcevolution (ez az evolutionscript lopott változata), x-nexus (ez is kb) . érdemes utánanázni,hogy lopott-e a script.
https://www.evolutionscript.com/#pricing
https://www.incentivescripts.com/shop/c ... pt/license
http://xeoncoder.com/products/
http://ptcpay.com/buy.php

az olcsó scriptek közül az aurora típusúak elég népszerűek,és egyszerűek ebből sok változat van, bár nem értek hozzá :)
google-ba beírod aurora ptc scripts
https://www.google.hu/search?rlz=1C1CHW ... pOOIYidp8I
pld
https://auroracoderz.com/cart.php?gid=3
http://aurora-for-sale.com/
http://www.gmvscript.com/
http://www.maderitehosting.com/scripts.htm

kimásoltam a találatok közül párat,de biztos van még jópár.

esetleg ez..de nem tudok róla sokat
http://www.ptcreborn.com/

érdemes olyat hazsnálni,ami sok év óta a piacon van,amelyik valszeg jobban védett a csalások ellen, de nem vagyok nagyon jártas ebben sajnos
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: Viper »

Köszi. Megnézem.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Ha megfogadsz egy jó tanácsot, vagy evolution scriptet használsz vagy aurora-t.
Viszont ha drágának tartod akkor 2 megoldás van. Vagy tört kódot fogsz használni, vagy semmit. Ez ilyen sajnos.
Meg igazából azt sem értem, miért vannak ki az emberek, ha tört kódot használ egy oldal... Open source oldalam volt elsőnek, amit fejlesztgettem, de egy külső személy talált benne hibát... és az egész adatbázist elküldte emailben nekem. Az miatt váltottam én is a tört kódra... Bár nekem így is nagyon veszteséges volt. kifizettem 90$-t és bevételem össz vissz kb 50$ volt. Illetve még csomó nem is lett kifizetve. De a hoszting kivette a szervert alólam. Aztán nincs mentés... Vagyis valahol a gépen van 3 hónappal azelőtti, csak hát így valószínűleg kifizetek még 1x olyan embert akiket már kifizettem xD.
Szóval hoszting választásnál is figyelni kell...!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nem akarok kotnyeleskedni,de ha az ember most kezdi,illetve ,ha én most kezdeném,akkor egy ideig egy olcsóbb megoldást választanék és lehetőleg vigyáznék arra,hogy a pénzkiáramlás kereset oldalon ne legyen nagy (inkább kevesebb felhasználó legyen), amíg bele nem tanulnék nagyjából. Akkor fektetnék komolyabb összeget bele,ha már a rutin kialakulna, megtapasztalnám a hátulütőket. Egyébként meg eleve fel kell készülni,hogy nem lesz nyereséges esetleg... a kezdeti költségeket nem lehet megspórolni ugye. Az biztos,hogy kell hozzá egy nagy adag fanatizmus...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

raptor666 írta: 2018.06.08. 11:21 Meg igazából azt sem értem, miért vannak ki az emberek, ha tört kódot használ egy oldal...
de arra nem kapsz támogatást sem. az meg elég nagy hátrány gondolom :)
alapvetően persze mindig az admin becsületességén múlhat egy oldal becsületessége, nem attól,hogy lopott ,vagy sem,de én még nem nagyon láttam lopott scripttel hosszú életű oldalt..1 évet nem nagyon szokták megérni. Ellenben Evos, vagy főleg aurorások elég sokáig,akár évekig elműködtetnek,akár ilyen pár tucat felhasználóval is .(Már amelyik megéri ezt)
Csak van benne valami, ha van ez a különbség.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: Viper »

xenosz2 írta: 2018.06.08. 13:46 nem akarok kotnyeleskedni,de ha az ember most kezdi,illetve ,ha én most kezdeném,akkor egy ideig egy olcsóbb megoldást választanék és lehetőleg vigyáznék arra,hogy a pénzkiáramlás kereset oldalon ne legyen nagy (inkább kevesebb felhasználó legyen), amíg bele nem tanulnék nagyjából. Akkor fektetnék komolyabb összeget bele,ha már a rutin kialakulna, megtapasztalnám a hátulütőket. Egyébként meg eleve fel kell készülni,hogy nem lesz nyereséges esetleg... a kezdeti költségeket nem lehet megspórolni ugye. Az biztos,hogy kell hozzá egy nagy adag fanatizmus...
Világos, nem is ma lesz ebből valami, ha lesz egyáltalán. Eddig ez tűnik normális lehetőségnek, amibe bele fognék. Sokat kell tanulnom.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

xenosz2 írta: 2018.06.08. 13:51
raptor666 írta: 2018.06.08. 11:21 Meg igazából azt sem értem, miért vannak ki az emberek, ha tört kódot használ egy oldal...
de arra nem kapsz támogatást sem. az meg elég nagy hátrány gondolom :)
alapvetően persze mindig az admin becsületességén múlhat egy oldal becsületessége, nem attól,hogy lopott ,vagy sem,de én még nem nagyon láttam lopott scripttel hosszú életű oldalt..1 évet nem nagyon szokták megérni. Ellenben Evos, vagy főleg aurorások elég sokáig,akár évekig elműködtetnek,akár ilyen pár tucat felhasználóval is .(Már amelyik megéri ezt)
Csak van benne valami, ha van ez a különbség.

Ez csak azért van így. Mert jobban mernek az emberek befizetni. Illetve a külföldiek alapból 100% jobbak a ptc-zésben...:) Nem a script támogatásán múlik. Mivel ingyen csak a feltelepítésben/update-kban segítenek max. De beállításokban nem.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: Viper »

Szerintem a törött kódok tulajától félnek, ha már nem legális a kód, jobban taartanak attól, hogy csaló a gazda, bár szerintem sincs összefüggés. Egy legal script-tel is lehet csaló a gazda.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Pontosan, csak az olyan emberek mint én, nem költenek feleslegesen scriptekre, mikor azt a pénzt, a kattintóknak ki is fizethetem akár...:D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

raptor666 írta: 2018.06.08. 14:53 Pontosan, csak az olyan emberek mint én, nem költenek feleslegesen scriptekre, mikor azt a pénzt, a kattintóknak ki is fizethetem akár...:D
Hát hosszabb távon sztem az ingyen és a fizetős script között visszajön a pénz. Nem hiszem el,hogy a tört és idővel egyáltalán nem javított ,updatelt script nem okoz problémát pld a biztonság terén. Én azt sem hiszem el,hogy nincs támogatás, ezt ne meséld be,hogy ha valami problémád van nem írhatsz nekik és nem segítenek és ilyen nem fordul elő... :? :)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

De nekik csak a script problémájában kell maximum segíteniük, de beállításokban, h mennyi reff mennyibe kerüljön, meg hogy hol lehet azokban nem segítenek alapból. Max ha havi 300-400eurót +-ba leteszel talán akkor., tudom mivel kérdeztem már ilyen ptc hosztingokat. De persze továbbra sem akarok veszekedni senkivel. Szóval én itt lezárom. Van sok ötlet van minden, majd eldönti, hogy szeretné.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: Viper »

Természetes, hogy az oldal stratégiájában nem segít a script gyártója. Furcsa is lenne.
De mindenkinek köszönöm, hasznos infókat kaptam!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

raptor666 írta: 2018.06.08. 15:19 De nekik csak a script problémájában kell maximum segíteniük,
Igen ,én is erre gondoltam ,dehogy akarok veszekedni :) De mondjuk,ha felfut az oldalad és vonzó lesz a csalók számára,akkor az illegális scripteddel nem tudsz segítséget kérni. Talán,ezért is hagyják el a tulajok ezeket.. :?
Nyílván ezt körül kell járni,hogy mennyi a támogatás ideje , minősége, és ára ha lejár az alap támogatás stb
Evo scripteknél,ahogy nézem még a lifetime verziónál is max 12 hónap az ingyenes támogatás...
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: Viper »

A script kérdést megbeszéltük, rengeteg megoldás van, Az EVO látszik megfelelőnek, mivel az oldalak 90%-a ezt használja.

Most a működtetéssel, haszonnal kapcsolatban van kérdésem. Hogyan lehet az, hogy egy oldal mindig fizet, mint ahogy itt is sok megbízható oldalt lehet találni. A bevételük csak a befizetésekből származik, tehát ha minden befizető többet kap, mint amit befizetett, akkor nyereséges a tag. De honnan jön az oldal nyeresége? Valakiket csak nem fizet ki, pl. az inaktív tagokat lenullázza? Az nem hiszem, hogy nagy megélhetés lenne a tulajnak. Vagy saját ref-eket szerez? Ez nem világos nekem.
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Hát gondolom befizetésekből, lehet még hirdetésekből (adhitz, bitcoadz, mellowads, stb) ha vannak Offerwall-os feladatok azokból is jut nekik.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2018.06.19. 16:10-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Viper írta: 2018.06.19. 10:00 A script kérdést megbeszéltük, rengeteg megoldás van, Az EVO látszik megfelelőnek, mivel az oldalak 90%-a ezt használja.

Most a működtetéssel, haszonnal kapcsolatban van kérdésem. Hogyan lehet az, hogy egy oldal mindig fizet, mint ahogy itt is sok megbízható oldalt lehet találni. A bevételük csak a befizetésekből származik, tehát ha minden befizető többet kap, mint amit befizetett, akkor nyereséges a tag. De honnan jön az oldal nyeresége? Valakiket csak nem fizet ki, pl. az inaktív tagokat lenullázza? Az nem hiszem, hogy nagy megélhetés lenne a tulajnak. Vagy saját ref-eket szerez? Ez nem világos nekem.
Hogy lehet?
ami nem működik:
-refbérlés, (revshare=befketetési csomagok) ezek piramis játékok,mivel nem termelnek pénzt.
bevétel:
-a,a hirdetések vásárlóiból jön
b, saját üzleteid reklámozása az oldaladon és az onnan szerzett refek révén
c, ha a refbérlés, a befektetési csomagokból bejövő pénzt be tudod fektetni úgy külső üzletekben,hogy abból ki tudod fizetni.
d, az előző hozzászólásban említett eszközök. pld külső partner taskjai (crowdflower) , hirdetési megoldásianak (adhitz) integrálása. esetleg popup hirdetések alkalmazása,ahol felugró ablakok jelennek meg az oldlaon,de ez inkább elriasztja a felhazsnálót.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: Viper »

Nekem úgy tűnik, hogy a legtöbb hirdetést az admin helyezi ki. Bár nem tuti, de szerintem mindenki keresni akar, nem költeni. Refekre meg csomagokra költenek az biztos, de bannerekre meg linkre nem hiszem.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Viper írta: 2018.06.19. 16:15 Nekem úgy tűnik, hogy a legtöbb hirdetést az admin helyezi ki. Bár nem tuti, de szerintem mindenki keresni akar, nem költeni. Refekre meg csomagokra költenek az biztos, de bannerekre meg linkre nem hiszem.
a felhasználók egy része,aki először találkozik a netes biznisszel azt gondolja,hogy x dollár hirdetésből, majd lesz x+ valamennyi dollárja. ezek költenek hirdetésre remélve a refeket belőle. meg azok,akik már profibbak és van miből hirdetni és határozottan tudják mit érdemes,ha van a piacon ilyen jó lehetőség. vannak a nagyágyúk,akik mindnehol hirdetnek,mert már szép pénzt kaszáltak,megvannak a refjeik az oldalaikaon,csak fenntartják az üzletet újabb refek szerzésével, még azt is elviselik,ha kevesebb jön.
én úgy gondolom a programok jó része erre épül,h felépítsen egy refbázist az oldalaikra. minden ennek van alárendelve. úgy sakkoznak a feltételekkel,hogy a bevétel/kiadás pozitív legyen.
nem nehéz kitalálni,hogy a kifizetési feltételek,azért vannak úgy szabályozva,hogy minél kisebb összeget kérjenek ki a tagok az indulás után közvetlen, viszont a befizetési lehetőségek minél nagyobb és gyorsabb befizetést biztosítsanak.
a refbérlés, a csomagok azonnali pénzt jelentenek. ugyanakkor a magas minimum, vagy arra való ösztönzés,hogy minél hosszabb távra bérelj refet, vagy a vett csomagjaid nyereségét ne vedd ki,hanem vegyél újakat, vagy tagságot vegyél hosszabb távra mind a kiadást nyújtják el.
Szóval egy admin az indulás után általában nem az oldal fenntarthatóságát menedzseli,hanem a saját hasznához igyekszik alakítani a feltételeket,ami eleve bukás és persze csalás, mivel rossz a kiindulási helyzet.
Egyébként meg mivel minden oldal titkosan kezeli a pénzügyeit, csak találgatni lehet,hogy épp hogyan állnak és így az adminok azt mondanak,amit akarnak. olyan kifogásokat találnak ki,amit nem szégyellnek :)
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: Viper »

Azon gondolkodom, miért az EVO a legnépszerűbb. A xeoncoder nten oldalakat nem is lehet látni, most az mindegy, hogy lopott/másolt, vagy mit tudom én. Önálló cucc, és nem találtam éles oldalt ilyennel. Tud valaki?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 4 vendég