PaidVerts

doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

visa-ról lehet direkt befizetni?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Működik,én épp a 10$-ra gyűjtök btc-re egyenlőre.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

1 napon belül fizetett is, szóval azzal nincs gond,a visszaosztás hát az karcsú, de hétköznapokon ad 3 cent körül.
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Sziasztok!
Valaki mostanában kért ki innen? Fizet még?
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Fizet, általában 24 órán belül. Nem kevés pozitív változás is történt a legutóbbi hozzászólás óta.

Kép
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Fizet ma is, és sokkal rövidebb lett a kattintási idő, gyorsan végig lehet haladni rajta. :D
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Hátha valaki csinálja még az oldalt :)
Hogyan tudok bitcoin címet cserélni, ahova a kifizetést kérem?
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Hosszas keresgélés után megtaláltam a választ
Viszont ez a keresgélés jó volt arra, hogy találtam egy lehetőséget, amivel megkétszerezhetem a bevételem az oldalon
End of the story
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Nem igazán érdemes most Bitcoin-ra kifizetést kérni, nagyon magas a tranzakciós díj. Illetve a PaidVerts-en eddig is magas volt a kikérési díja: $1 + 7%. Esetleg Litecoin is megfelelő lehet helyette.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi, de nekem a jelenleg ott létező procik közül egyedül bitcoin van
Szóval sok választásom nincs :)
End of the story
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Értem, de amúgy sok Bitcoin wallet képes fogadni Litecoin-t is, pl. a Coinbase, vagy a Bitstamp-on át is lehet váltani Bitcoin-ná, elég olcsón. Az utóbbi módszerrel is jóval több pénzed marad, ha mindenképpen BTC-ben kell az összeg.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Hozzáadtam 1$-t litecoin balance-hoz, hogy kipróbáljam/megnézzem mit lehet
Erre kiírta, hogy litcoin 5-éig blokkolva van nálam.....
Vissza nem tudom rakni, sőt így jöttem rá arra is, hogy nem lehet minden balance közt szabadon pakolgatni a pénzt...
Szóval sok választásom nincs, mert már korábban a többi pénzt bitcoin balance-ra raktam :)
Azért köszi a segítséget!
End of the story
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Igen, így tényleg nincs más lehetőség. Felesleges írni a support-nak, nem fogják átrakni a pénzt.
Litecoin-ra egyébként sem érdemes kikérni 1 $-t a fix 25 centes díj miatt. Csak Payeer-ra érdemes.
Ha volt befizetésed vagy vásárlásod az előző 2 hétben, akkor onnantól 14 napig máshová nem kérhetsz kifizetést, csak oda, ahonnan befizettél.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Volt befizetésem, az új bitcoin címemről, mégis fel kellett tölteni a személyit, hogy kicseréljék :)
De legalább sikerült
Gyűjtök még hozzá, aztán kikérem litecoinra, utána váltok, vagy eladom valakinek :)
End of the story
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Sziasztok, erdemes ide befizetni 100$-t?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Inkább a társoldalába (PTCShare), ott jóval több a kereset (bár egyre kevesebb), vagy még inkább a DFC-be. Bár a hirdetés itt a legolcsóbb: Fix hirdetés $6 egy napra (kb. 13500 látogató), promócióban még olcsóbb, pl. nemrég $3 volt. Illetve, a PV-n keresett pénzből részvényeket is lehet venni, de hogy mikor fog, vagy fog-e egyáltalán emelkedni az ára, az persze kérdés.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Meg jöhetnek válaszok 😊
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Én is lebeszéllek, inkább a Diversityt nézd meg.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Akkor DFC?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Van befektetésük a PTCShare-ban is, de sok lábon állnak, és eléggé úgy néz ki, hogy hosszú távon is fenntartható a dolog. Van topic-ja is itt, illetve Facebook csoportot is vezet az admin. Több, mint három éve problémamentes, általában közel 1%-os napi visszaosztással, 1 napon belül fizet. Egyszer volt egy lassulás, egyik nyáron, de idén már az sem volt.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Akkor a megterules 4 hónap kb. 120%

Vagy vegyek reszvenyeket a mytrafficvalueban?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Igen, az azért nem olyan rossz egy fenntartható programtól. Visszaforgatással nem kevés profit érhető el viszonylag rövid idő alatt. Az 50 $-os csomagokra már 125%-ot oszt vissza, de ahhoz előbb kell 20 aktív 25 $-os.
Az MTV-t jelenleg nem nagyon tudom ajánlani, esetleg később, ha lesznek még pozitív változások. A szándék megvan, de több próbálkozásuk elbukott, a többi meg egy helyben toporog. A legutóbbi a PTCShare volt, annak a költségeit sem fizették még vissza teljesen a befektetőknek. Illetve vannak még régebbi befektetések is, amik kifizetésre várnak, a részvényárak emelkedésére csak azután van esély. Egy részvény (RP) volt már 3-4 cent is (illetve, rövid ideig még több is), most meg 0.06 cent, évek óta leginkább csak csökken. Persze a régi rendszer fenntarthatatlan volt, egy csaló adminnal, sok csalódott taggal. A PayPal is keresztbe tett nekik, ebből próbálnak évek óta kimászni. Vannak eredmények, de elég lassú a folyamat.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

A paidverts es a mytrafficvalueban egy az admin nem?

Amugy a paidverts annyira nem ad reklámot hogy lassan elerem az elso BAP csoportot 😂 es meg nem vettem semmi reklámot.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Igen, be is tudsz jelentkezni ugyanazzal a felhasználónévvel + jelszóval. A PV-n én is csak azért keresek valamit, mert a top 1%-ban vagyok 25620 APS-sel. Így kapok egy átlagosan $0.1 értékű hirdetés pluszban. Meg ha szerzek referral-okat, még nagyobb értékűt is kaphatok, de az már a PTCShare esetében sem könnyű.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

De elvileg Magyarországon mar 2 eve bejott az a törvény hogy nem lehet tovább ajánlani ezeket az oldalak...

Amugy a paidvertsben mennyi BAP 1$?
Mert regen 2000 BAP volt 1$ vagy is ennyit ha levont akkor 1$ értékű hirdetest lekattintast kaptal.

Meg regen 1$ hirdetési csomagert 3100 BAP jart most meg 2400 jar. Mondjuk azt a - 700 BAP-ot helyettesiti a napi bónusz. Jo lenne egy naprakész leiras a mostani mukodeserol. 🤔
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Én ilyenről nem tudok. De ha van is ilyen törvény, kétlem, hogy ezt ellenőriznék illetve büntetnék. Mi számít továbbajánlásnak? Ha megosztom az ajánlói linkemet, vagy bármilyen linket az oldalra, vagy ha csak leírom, hogy ajánlom mindenkinek? Mert akkor pl. ezt a fórumot meg kéne szüntetni.

A BAP most is ugyanannyit ér, csak a ROI módosult a fenntarthatatlan 155%-ról 120%-ra. Az MTV fórumon biztos, hogy megtalálsz minden infót, bár lehet, hogy nehéz összeszedni. Ha kérdésed van, tedd fel, én nagyjából képben vagyok.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Azt pontosan nem tudom milyen formában, de ajanloi linket megosztani azt biztos nem lehet... De ha meg lesz a törvény akkor leirom ide. Egyik ismerősöm mondta nekem is par napja.

Paidvertsnel volt ilyen napi osztas kiirad regen mar nincs??
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem tudom az ismerősöd honnan vette, de nagy tételbe mernék rá fogadni, hogy ilyen törvény nincs....
Maximum azt tudom elképzelni, hogy olyan oldalt tilos hirdetni, amiről már kiderült, hogy egyértelműen csaló (pl. a piramisuk....)

Én nemrég adtam el BAP-ot 6000-ért kaptam 1$-t

Nyáron kezdtem újra az oldalt unalmamba. Befizettem 18$-t és már kivettem 28-at. És még maradt 230ezer BAP-om, amivel 6-os csoportban vagyok.
Igaz, az én stratégiám veszélyes, amit senkinek nem ajánlok :) Fej vagy írás
End of the story
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Meg ha pl. emailben elküldöm valakinek a linkemet, vagy hirdetem egy PTC oldalon, aminek külföldi a tulajdonosa, abból szerintem nem lehet semmi probléma, még ha van is ilyen törvény.

Igen, a játék is egy opció, én is próbálkoztam vele, de nem lett jó vége. Most már csak akkor fogok játszani, ha másképp nem tudok APS-t szerezni, hogy a top 1%-ban maradjak. De lehet nyerni, látszik a statisztikákból is.

Az Ad Issue-t a PaidVerts fórumán teszik közzé minden hétköznap. Régen az MTV-n volt, de miután csináltak egy külön fórumot a PV-nek, azóta ott olvasható. A PTCShare-n a Dasboard alján van kilistázva dátum szerint.

Még annyi van, hogy a PS-en nincs balance fee és BAP tax sem, csak ha sokáig inaktív valaki. A PV-n csak akkor nincs BAP tax (-100 BAP naponta), ha az előző két hétben vettél Bulk Ad-ot. Továbbá -$0.001 díj kerül levonásra minden nap, minden egyenlegen, amin van pénz. Viszont az AA hirdetések csak 5 BAP-ot érnek a PS-en, a PV-n ez 15 BAP. Illetve az Offerwall-ok is többet fizetnek a PV-n.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

"És az még ami fontos, hogy csak olyan ember ajánlhat tovább bármilyen pénzügyi tevékenységgel kapcsolatos vállalkozást, akinek van ilyen végzettsége és van engedélye a MNB piacfelügyelettől. Ehhez el kell végezni egy 1 éves tanfolyamot, ami nem 200 Ft-ba kerül. Ha megvan ez a papír, akkor pedig csak a piacfelügyelet által engedélyezett és az EU által felügyelt cégeket lehet ajánlani. Bamkok, biztosítók, tőzsdék, stb"

2 évig terjedő letoltendot is kaphat aki használja vagy penz büntetést.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég