Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

A szokott 3000$ helyett, ma 7000$ ment ki a tagoknak! Tervek szerint minden pénteken hagyománnyá teszik a nagyobb osztásokat. Bár gondolom ez a jövőbeni bevételtől is függ. Rövidesen újabb offerwallok kerülnek a kínálatba, lesznek video reklámok, és lesz google adsense az oldalon. Egyre több bevételi forrása lesz az oldalnak, és így nem csak a befizetésekre támaszkodnak. Közben a BAP-okat szépen le tudják írni, a játékok nagyon jól teljesítenek. Eddig minden nap pluszos az oldal szempontjából. Így lesz hosszútávon is fenntartható. Naponta csinálok kérdőíveket is, most már max 1 percen belül jóvá is íródnak a jutalmak. Átlagosan 35-50 cent körül mozog egy kérdőív kitöltése, és 10-20 percet vesz igénybe.
Láttam, hogy van inaktív regisztráló, ő valószínűleg nem kapott verifikáló emailt. Próbáljátok újra kérni, sikerülni fog előbb-utóbb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stark100 2019.08.08. 19:38-kor.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Továbbra is nagyon jól megy a business, tegnap 7000 adpackot vásároltak, és szinte semmit nem nőtt a total BAP, mert a játékok jól teljesítenek. Mellette folyamatosan fejlesztik a külső jövedelemforrásokat. Minden profit megy vissza a reklámosztásba. Más oldalakat keresnek meg, hogy hirdessenek náluk.
Napi szinten tudok én is offerwallokat teljesíteni 50c-1$ körüli értékben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stark100 2019.08.08. 19:38-kor.
Fules79
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013.01.29. 15:01
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: Fules79 »

Sziasztok!

Hogyan tudok Bap-okat vásárolni?
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Középen a piros felírásra kattintasz és az oldalon alul, megjelenik a lehetőség(kicsit le kell menni)
Kép
Fules79
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013.01.29. 15:01
Kapcsolat:

Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: Fules79 »

Igen megvan!

Köszönöm szépen.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Pénteken ismét Big Ad Issue!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stark100 2019.08.08. 19:38-kor.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Én eddig nem fektettem az oldalba, mert soha sincs elég BAP-om, de már így is 2-szer kifizetett. Szóval jól lehet gyűjtögetni így is. 8)
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

0 BAP-pal is lehet keresni napi 2-3 centet az osztásból. +40BAP alapban, +aktivitás után még valamennyi. És ezek is könnyen átválthatóak, mert folyamatosan küld a rendszer 2 centes reklámokat a nap folyamán. 5 centből meg lehet venni a recycle upgradet is, de itt vigyázzatok, mert nagyon sok reklám is jöhet. Inkább csak filterrel érdemes. Sok működő kérdőív is van, amivel lehet keresni 20-50 cent között. Ezen az oldalon tényleg lehet 0 Ft befektetéssel is szépen termelni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stark100 2019.08.08. 19:37-kor.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Agresszív spam? Egyrészt hogy lenne spam, mikor a saját topicomban vagyok? Az, hogy hetente, kéthetente berakom a saját reflinkemet a saját topicomban a hozzászólásomba, az agresszív? Ha ez szabályellenes, akkor elnézést, de azt hittem, hogy a topicnyitónak ez egy lehetőség.
Recycle upgrade: én filtert használok, jelenleg 1 centre beállítva. Nem tudom, mennyi kisebb hirdetés forog most. De ha egy olyan valaki használja, aki nem fektetett be az oldalba, és kijön neki napi pár cent, az szerintem igenis jó a napi 3 cent osztás mellé.
Survey: mostanában kevesebbet csináltam, de ami végigment teljesen az ki is lett fizetve. Az általad említettet nem ismerem, csináld azt, ha az jobb.
Negatív dolgot majd említek, ha lesz olyan. Én még nem találkoztam vele.
Miért ne méltatnálak válaszra? Vagy te magad is úgy gondolod, hogy bunkóra sikerült a hozzászólásod? :-)
Jelenleg Top1% vagyok 3361 APS-sel, de kb 1 hete 2950 körül voltam, és akkor is TOP1 voltam.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: nadint »

Ezen a helyen létjogosultsága van a nézetek, vélemények, tapasztalatok ütköztetésének, de kulturált, tényszerű és emberi hangon !
Mindenkitől ezt kérem.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Őszintén szólva én azt hittem ezt így kell csinálni, mert csomó usert látok, akinek az aláírásában ott vannak a reflinkek. De akkor fogd fel úgy, hogy azért van ott, hogy akinek kell, annak ne kelljen visszalapozgatni az elejére. A negatív dolgokat igenis írd le, és ha jogosak, akkor még akár intézkedni is tudok a javításukról.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Megoldottam, hogy az aláírásban legyen a reflink. Így viszont tényleg mindig meg fog jelenni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stark100 2019.08.08. 19:37-kor.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: nadint »

stark100 írta: 2019.08.08. 19:30 Őszintén szólva én azt hittem ezt így kell csinálni, mert csomó usert látok, akinek az aláírásában ott vannak a reflinkek. De akkor fogd fel úgy, hogy azért van ott, hogy akinek kell, annak ne kelljen visszalapozgatni az elejére. A negatív dolgokat igenis írd le, és ha jogosak, akkor még akár intézkedni is tudok a javításukról.
Egyetértek veled, a reflinkednek ott a helye a topik nyitó hozzászólásban.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

A captcha gonddal én is találkoztam, de a Firefoxba nem jelentkezik. A Chromba sajnos még ma is gond volt, de a Paidvertsnél is, nem csak ennél.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Akkor erről azért nem tudok, mert Firefoxot használok. Bár fórumon nem panaszkodnak captcha hibára mostanában.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

A sorolt dolgok nagy részéről volt szó a fórumban. A fórum amiről szó van az MTV fóruma :https://www.mytrafficvalue.com/forum.html
Azt tudni kell, hogy elég kis létszámú csapat viszi az MTV, paidverts, warclicks, ptcshare oldalakat. Mindig azokat a feladatokat tartják szem előtt, amik a legfontosabbak a cég működése és fenntartása szempontjából. De a hibákat jegyzik, vagy sokszor a user ek javasolnak valami ötletet a hibák elhárítására.
Recycle upgrade:ez nem hiba, hanem azt jelenti hogy a reklámok nagy részét a userek lekattintjak ergo nem kerül vissza a rendszerbe.
Captcha :nekem sosem volt vele gondom, de igen az is megoldás ha atallitod Google captcha ra
Transfer :erről a fórumban is olvastam, engem még nem érintett, kifizetést még nem kértem
Surveyk:passz, ezen hibák egy része biztos az Ő saruk, egy része meg az offerwalloke.
Mégegyszer:érdemes a fórumot olvasni, főleg a news részeket, akár hónapokra visszamenőleg.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Aki kéri, ellenőrzöm neki, és küldöm a bapokat. Jelezze aki úgy hiszi megvolt a 10 $befektetése.
Gulyasjozsi írj privit.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Captcha hibanal, akinek nem jó, próbáljon cachet, cookiekat törölni. Google captcha nál elvileg pipalni kell csak, de valamikor kellenek a képek. Talán ha sokat volt már használva máshol.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Patrasz ! Elküldtem.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Igen, mert sajnos levonnak 50 bap tranzakciós díjat.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Köszi stark100! :D
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Server upgrade miatt lehetnek fennakadások az oldalon, holnapra remélhetőleg végeznek a javításokkal. A hiba a paidvertset és MTV-t is érinti.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Hoztam most negatív hírt is.
A napi ad issue 3000-ről 2500$-ra csökkent. Mindez az oldal fenntarthatósága érdekében. Ez mondjuk érthető, az oldal ugyanis nem pontzi sémára épül. Csak azt osztják vissza, ami bekerül. Sokan vesznek Bapokat a bevételből, így kevesebb új pénz folyik be.
Helyette a többi pénzkereseti lehetőséget teszik profitábilisabbá. Diszkontok, versenyek, bonusok offerwallra, még több survey, videók, surveyk, amik fizetnek akkor is ha nem te vagy a célszemély.
Hamarosan újra elérhető lesz a super user upgrade.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Elérhető a super user upgrade mini, de sajnos elkelt nagyon hamar az összes hely. Hetente 100 upgrade lesz vásárolható. Ez a leggyorsabb módja a BAPok pénzre váltására. Egy hétig érvényes, kb 23$ körül kell a breakevenhez. A szerencsések kereshetnek is rajt, de lesznek olyanok is, akik kicsit buknak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stark100 2019.08.29. 19:30-kor.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Persze,hogy 23, nem kell levezetni. Nem tudom, honnan vettem a 15-öt. Köszi, hogy javítottál.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Mit jelent az adprize jelleg?
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Ja, értem. Igazából ez így van a paidvertsen is az indulása óta. Mindig is ilyen szerencsén alapuló dolog volt. Kicsit lottó az egész, de én jöttem már jól ki belőle. Rosszabb időszak a hétvége, amikor kisebb a vásárlási kedv. Hétfő szokott lenni a legjobb. De az igazi, amikor érdemes megvenni, az akkor van amikor valami akció van. Pl amikor több bapot adnak egységnyi dollárért. Ilyenkor a nagyobb vásárlások miatt több esély van több reklámot kapni.
Egyébként így, hogy lekorlátozták heti 100-ra, elég jók az esélyek. Egy fórum hozzászólás:This is my first day and I received $4.58 (269 ads) so I am happy for my purchase. If it continue at that level, I would break even and even make a small profit.
Én egyébként csak arra javaslom, ha valaki gyorsabban akar pénzt csinálni a bapokból,és akkor is számítson kisebb veszteségre. Ha nagyobb, több napos akció jön, akkor esetleg meg lehet próbálni. Nekem él a mega, de még sok van a garantált 153$-ig.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Szerintem sem. Írták is, hogy egyelőre csak próbálgatják. Szerintem nagyon lassan futottak ki az upgradek, így azzal a bevételi forrással sokáig nem számolhattak. Most lett belőle egy ilyen kevert megoldás. Az eredeti megoldás, de heti korláttal. Így még mindig jobb. Sokan. akik nem néznek utána, nem fognak jól kijönni belőle, de lesznek szerencsések.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Veszik így is, mint a cukrot. Amíg break even garantálva volt, sok felhalmozott, és nem volt többé attraktív. Gyors pénzre valtashoz jó. A paidvertsen van bap market, ott könnyebb a bapokat pénzzé tenni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég