Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Nem igazán értelek. Azt hittem eszmét cserélünk itt kulturáltan, erre ugrassz. Napokkal ezelőtt leírtam, hogy nem ajánlom, csak ha beszámítjuk a veszteséget. Olvass vissza. Kiírom a kedvedért :NE VEGYETEK UPGRADET!
Ja és a lényeg :upgrade után én nem kapok jutalékot, nem származik előnyöm belőle! A refjeim visszaosztást is kapnak tőlem, ezt sem tudom hányan adják. Ja és a kő kemény hasznom eddig reffekből 12$. Valamiért megtaláltál itt engem, módosítottam a kifogásolt linket is, mégis mindig valami bajod van.
Szerk:közben látom, hogy van egy refem, aki vett suu-t. (akit egyébként közvetve lebutáztál). Jelenleg elég jól áll, esélyes, hogy eléri a breakevent is. Kár, hogy a hétvége is beleszámítódik.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

stark100 írta: 2019.09.01. 13:27 Veszik így is, mint a cukrot. Amíg break even garantálva volt, sok felhalmozott, és nem volt többé attraktív. Gyors pénzre valtashoz jó. A paidvertsen van bap market, ott könnyebb a bapokat pénzzé tenni.
Bocs az OFF-ért, de Paidvertsen hol tudom a BAP-okat eladni?
End of the story
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Vagy az MTV oldalán (ugyanaz a felhasználó és jelszó) a bap marketen, vagy pedig a paidverts fő oldalon a grafikon alatt a zöld csíkon jobbra convert baps to cash. Ki fogja írni mennyit kapsz érte kb, de jóval kevesebbre számíts, mint amennyit a bap ér, mert jelen piaci áron fogja elszamolni. Ha nem sürgős, akkor nem ajánlom.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

stark100 írta: 2019.09.02. 08:50 Vagy az MTV oldalán (ugyanaz a felhasználó és jelszó) a bap marketen, vagy pedig a paidverts fő oldalon a grafikon alatt a zöld csíkon jobbra convert baps to cash. Ki fogja írni mennyit kapsz érte kb, de jóval kevesebbre számíts, mint amennyit a bap ér, mert jelen piaci áron fogja elszamolni. Ha nem sürgős, akkor nem ajánlom.
Köszönöm!
Nekem semmi nem sürgős :)
Csak azon gondolkozom, hogy befejezem az oldalt, nagyon nem éri meg, 5-ös csoportban o, azaz nulla centet ad, néha egyet....
Jelenleg 8000 bap-ért kapnék 1 $-t
End of the story
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Ha nem sürgős, és nem sok pénzről van szó, akkor inkább valtsd át részvényekre. Jelenleg 4 baponkent kapsz egyet. Így nem fogy a bapod, és varhatsz, hátha elindulnak valamikor felfelé a részvény árak.

szerk: egyébként most néztem, 3-5 cent között kapsz, ami persze nem sok, de nem is annyi amit mondtál. Mégpedig azért, mert a filtered 1 centre van állítva, és nem kapod meg a kisebb reklámokat.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem tudom hol nézted, de rosszul látod :)
Vettem pár napja mini-t, abból jön valami vissza, de előtte vagy 1 cent vagy semmi naponta elég régóta...
Van szűrőm igen, nincs kedvem bohóckodni 0,0005-ös hirdetésekkel... de akkor is vicc a napi 1 db 1 centes hirdetés 136ezer bapnál...
Részvény nem érdekel, buktam rajta annak idején eleget :) Vagy befejezem végleg, vagy játszadozom még...egyelőre az utóbbi :)
End of the story
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Jól nézem, a napi osztás nagy része kis reklámokból áll, és a szűrőd megfogja. Pl a pénteki osztás így nézett ki:
1db. 005,1db. 0,024 és 20 db 0,001. Ez 0,049 cent.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Aha....tehát azért fizettem 10$-t a szűrőért, hogy meg se kapjam azt a reklámmennyiséget, ami az 5-ös csoportnak járna
Hát ez így egy oltári baromság.... de köszi, csak megerősíted bennem, hogy csinálja tovább akinek 2 anyja van... :)
End of the story
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Hát ha mostanában vetted, akkor nem volt jó döntés. Ha évekkel ezelőtt, akkor még hasznos volt.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi az infókat
Nem OFF-olok tovább :)
End of the story
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

A Theoremreach surveykat töltsétek ki, ha nem ti vagytok a célcsoport, akkor is jóváírnak 1 centet. Nem nagy pénz, de sok kicsi sokra megy, és csak 5 másodperc.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Na most értem haza. Gombaszni voltam, elég nyugtató, neked is ajánlom. Tegnap kevesebb volt az APS, ma annyi mint szokott lenni. Top 1%ban nehéz lenni. Eleve előnyben vannak akik több száz vagy ezer dollárt költenek, vagy sokat játszanak. Tegnap sokan kaptak 1000 aps -t 90 nap folyamatos login miatt. Egyébként nagy a fluktuáció, én is voltam már top 5 és 1 is.
Viszont most jön a lényeg. NINCS GARANTÁLT NAPI OSZTALÉK, CSAK AZ A PÉNZ MEHET KI AMIT BEFIZETTEK. Persze hogy változtatják, és most megmondom neked, hogy lesz amikor kevesebb lesz az osztalék. Ez nem ponzi, meg mit tudom én milyen oldal, ami pár hét vagy hónap alatt eltűnik a penzeddel. Logikus, ha kisebb a reklám vásárlás, kisebb lesz a visszaosztas is. Főleg, hogy egyre többen kerülnek magasabb csoportba. Ha te ilyen get rich quick szerű oldalt képzeltél, akkor ez nem neked való. Ha fontos, hogy kifizessenek, és évekig menjen az oldal, akkor jó helyen vagy. Garantáltan vissza fogod kapni a befektetésed,és még profitot is. Nem véletlen hirdetik a BAP nélküli reklámokat vásárlásra, ezek nem okoznak nagyobb hitelkeretet. Minden el költött dollárra 18 cent hitel jut. A játékokkal tudnak ebből lefaragni. A cél hogy hosszú távon a BAP csökkenjen.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Elegem van belőled. Mit kinlodok itt veled, menj a sponzorodhoz. Utoljára mondom el nincs garantált jutalék, mindig változni fog. Bevételtől, tagszámtól stb függ. Magad bizonyítod az igazamat. Minden nap lehet más az osztás. Lehet holnap 1000 lesz. És az lesz felosztva a userek számával. Hogy van az hogy csak te nem érted meg? Gondolom a többiek ismerik a paidverts működését, és felfogják. Megkerlek, fejezd be, és próbálj konstruktív lenni. Nem tudlak keverni mással, mert más emberi módon szokott hozzászólni. Hol írtam, hogy kértél ki innen pénzt?
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Ez megint más téma. Már kiveséztük. Egyértelmű,hogy bukó. Amíg garantált 23$ volt, addig nem volt bukó. De nem mind a 100 Upgrade lesz veszteséges.Valaki szerencsés lesz. Ez a kockázat. De már nincs is garancia. Nekem még él a mega upgradem, ahol 153 dollárt kell kapjak, jelenleg még 40 sincs. Ez is egy olyan lépés,ami nem BaP növelő, és a bevétel visszaosztásra kerül az ad poolba. Nem igazságos egyértelmű, de megpróbálták a garanciavállalással, nem jött be, ezért maradt, ahogy évek óta van a paidvertsen.

Ha idézel, akkor csak pontosan:"Veszik így is, mint a cukrot." Sehol nincs benne a sajnos. Ki is a hazug?

szerk: Akit beidéztél fórumról, egy állandó nyavalygó, aki mindig scamet emleget, mégis évek óta használója az oldalaknak.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Igen ezt is írtam. Elismerem. Ott még garanciásnak hittem. A cukros mondatban viszont nem volt benne. Ha én módosítok, akkor szerk jelzéssel megjelölöm. De ez a vádaskodás igaztalanul már nagyon unalmas. Az megvan neked, hogy nem fűződik érdekem a suu vételre bíztatásával? Nem te vayg vsofthu véletlenül? Stílus hasonlít.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

És el is ismertem. Csak először azt hittem arra a mondatra reagálsz. Én is örülnék, ha nem jönnél többet hazugságokkal vádolva.
Többiektől elnézést kérek, ezért az intermezzoert. Örülnék ha valaki más is hozzá szólna a topichoz néha. Ha valakinek gondja van szóljon. Ha bárkinek gondja van velem, kérem jelezze.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Majd szólunk ha gond lenne, nekem tetszik, ha nem is gazdagszom meg, de megbízhatónak tűnik .
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Én már beírni sem mertem, mert megkaptam volna, hogy vásárlásra buzdítok. Egyébként a userek szempontjából profitos lehet, de a cég hitelallomanya jobban fog nőni, azt ne felejtsük el. Hosszútávon ez pedig kisebb osztásokhoz vezethet. Remélem a staff kordában tartja az adósságot.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Click wall ajánlatok kerültek fel az oldalra, 7mp és nagyon minimalisat fizet, de sok kicsi sokra megy alapon, aki akarja, lekattintgatja. Pár nap után már rendesen működik, egyből jóvá írják.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Ahogy várható volt a csökken az ad issue. Mostanra kimerült a kezdeskor felhalmozott tartalék keret, amivel mindig kiegeszítettek a napi osztást. 1000$ körül lesz mostantól a napi keret.
Hamarosan indul a bap - cash market, ahol lehet a bapokat pénzre váltani. Itt majd lehet kereskedni, és akár profitot realizálni. Így könnyebb lesz kiszallni is, aki akar. Azért azt javaslom, hogy csak akkor, ha nyereséggel tudtok távozni.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Mától a hónap végéig ismét van bap akció, 20%-al többet kapunk vásárláskor. Aki akar több bapot, annak lehet érdemes inkább megvarni a bap marketet. Valószínűleg még jobb aranyokkal tudunk ott vásárolni. Persze akkor a hirdetés ugrik, de gondolom tobbsegunknek az nem is fontos.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Dehogy! Brutál olcsón vettem tegnap éjjel BAP-ot. 360000-et 0,00005, 180000-et 0,0001-ért. Most indul csak igazán a pénzcsinálás. Összesen 36 dollárért kaptam 540000 bapot- fee.
Surveykkal már nem nagyon foglalkozom. Unalmasak, sokáig tartanak.

szerk: Magam ellen beszélek, de aki akar magának betárolni, az a piacon vegyen bapot. Ha nem számít az osztás, akkor pedig kereskedjetek vele.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Arra figyeljetek, mert nincs leírva sehol, hogy ha törlöd az ajánlatot, akkor 5% feet levonnak. Valamint csak az adhat el, akinek van legalább 12000 BAP-ja. Tranzakciós feek: 5% bap eladás, 3% vásárlás.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Ezért tedd be a listába az ajánlatot, aztán lehet reggel arra ébredsz, hogy sikerült venni, vagy eladni jó áron. Akkor vannak a feek kiírva, amikor jóváhagyod a tranzakciót.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Az még a jövő kérdése, hogy mennyire fogja a market befolyásolni az ad issuet. Mivel sokan ki fognak szállni bukóval is, így kevesebb ember jut a csoportokra, tehát elvileg nőni kellene. Csakhogy így kevesebben is fognak BAP-ot venni a hagyományos módszerrel, igy csökken az oldal bevétele. Azok, akik nem értik a marketet vásárolni fognak tovább, valamint azok is akiknek fontos a reklámozás. A BAP állomány viszont rendesen zsugorodni fog remélhetőleg a fee-vel.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nem tudom én most buktam 50.000 Bapot amit gyűjtögettem. Amúgy a 4es csoportból is csak max 7 centet tudtam kivenni. Szóval nem egy pörgős valami. most kezdem előlről a gyűjtögetést. de nem ez lesz a kedvenc oldalam az biztos :D
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Hogy buktál 50000 BAP - ot? Eljátszottad?
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Holnap +29% BAP jár, tehát 1 dolláronként 3044 BAP-ot adnak, de a marketen akkor is jobban megéri. Ott közel 4000 BAP-ot tudtok venni, és nem kell kerek 1 dollárokat költeni. Többi hirdetés 50% discounttal megy, az a csak hirdetőknek megéri.
stark100
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2016.02.11. 22:01

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: stark100 »

Aki esetleg nem olvasta: a BAP market 31-én egyelőre bezár. Aki BAP-ot akar, most még kb féláron vehet. Az utolsó pár napban még akár mehet is fel az ára, ha nagy igény lesz olcsóbb BAP-ra, így aki akarja, jobb rátával tudja pénzre váltani. De az is lehet, hogy sokan akarnak eladni, akkor viszont lefelé fog menni az ár.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: Re: PTCShare - Megy az oldal!

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

GRAT!
Én már legalább 2 hónapja abbahagytam ezt az oldalt, mert a legutóbbi $1-os kifizetésem olyan lassan jött össze (2 vagy 3 hónap), hogy inkább nem erőltettem tovább. Mondjuk én nem fektettem be ide semmit.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég