Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
oliver97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.07.12. 16:16
Kapcsolat:

Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: oliver97 »

Sziasztok,

A Monese egy olyan fintech cég amely most az első kártyás fizetés után 15£-ot megkőzelítőleg 5500 Ft-ot ad ha az alábbi MEGHÍVÓKÓDDAL regisztráltok.

https://monese.app.link/RKs1uDrvQZ?invite=JOZSE254

Invite kód: JOZSE254 ezt ha beírod regisztráció során akkor jár a 15 £ :clap:

Mi miatt is érdemes mindenkinek számlát nyitnia:
Amíg a Simple csomagnál maradunk addig ingyenes minden szolgáltatásuk tehát ha nem akarjuk használni mint bankkártya sem kell fizetni érte semmit!
Ha meghívod a barátaid vagy a családod akkor nem csak ők hanem TE is kapsz mindenki után 15£-ot!
UK fiókot nyissatok először hiszen az angol Font drágább mint az euro igy még ezen is kereshetsz!

Kis gyors fejszámolás: regisztrálsz 15£ + meghívsz még 3 barátot/családtagot +45£ akkor ez összesen 60£ ami megközelítőleg 22000 Ft csupán a család vagy legjobb barátok meghívásával és egy első befizetéssel melynek összege minimum 10£ kell legyen VISZONT elég csak akkor befizetnünk amikor már kéznél van a kártyánk!!

Ha tovább haladunk a miértek ösvényén akkor hamar belátjuk hogy még sok mindent rejt ez a lehetőség számunkra.

Ha az első kártya megrendelése előtt a Promotions menüpontnál megadjátok a: PREMIUMPLEASE kuponkódot akkor 3 hónapig ingyenes prémium csomagot és ehhez illő bakkátyát is küldenek majd azaz 3 hónapig ingyen vehetsz fel pénzt a világon bárhol és bármilyen összegig ATM-ből.
További előnyök és infók nálam kérhetők ha nem csak az ingyenpénz érdekel!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára oliver97 2019.09.11. 01:10-kor.
procky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2014.08.26. 17:28
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!

Hozzászólás Szerző: procky »

Ha ingyenes prémium kártyát kérsz, akkor a 3. hónap után már fizetni kell, nem lehet váltani, ugye?
oliver97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.07.12. 16:16
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!

Hozzászólás Szerző: oliver97 »

procky írta: 2019.09.03. 10:22 Ha ingyenes prémium kártyát kérsz, akkor a 3. hónap után már fizetni kell, nem lehet váltani, ugye?
Szia ha ingyenes prémium kártyát kérsz akkor a 3-ik hónap után automatikusan Simple fiókra váltanak vissza.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Regisztráltam és megrendeltem a kártyát, de közben meg kellett szakítani, és egy másik eszközről folytatni. Remélem, így is érvényes a kód és jár a 15 font.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
oliver97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.07.12. 16:16
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!

Hozzászólás Szerző: oliver97 »

Reméljük minden rendben megy majd!
Az biztos hogy ha a linkemmel regisztrálsz akkor jár a 15 font itt egy saját bizonylat róla:
Kép

Hajrá mindenkinek a referál gyűjtéssel.
Csatolmányok
Monese ingyen 15 Font
Monese ingyen 15 Font
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Üdv! Elvileg a te linkeden keresztül regisztráltam! De nem kaptam 15Fontot... se 1Ft-ot :( fel kell tölteni a cash-t vagy hogy kaphatom meg?
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

"You'll earn £15 when a friend uses this code and completes their first card transaction"

Ezek szerint fel kell tölteni, és vásárolni is kell vele valamit. A kártya tranzakció legalábbis szerintem ezt jelenti. Egyébként ezzel is ingyen lehet utalni másik bankszámlára, mint a Revolut-tal?
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Feltöltöttem 10 £-tal, majd átküldtem az összeget a Revolut számlámra, tehát megvolt az első kártyás tranzakció. Azonnal jóváírta az összeget a Revolut-ban, viszont a Monese-ben egyelőre "Pending" státuszú a tranzakció, és 15 £-ot sem kaptam.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Hihetetlen, hogy mindenféle tudás nélkül ajánlotok pénzügyi oldalakat, csak a 15 font, meg 3000 forint, meg ki tudja még minek a reményében....
Sose használtam Monese-t, és még így is garantáltan többet tudok róla :)
Tudjátok egyáltalán ezek a Fintech cégek és a szolgáltatásaik mire jók, mire is érdemes használni őket?
(NEM az ajándék fillérekre gondolok :) )
Ha nem baj, segítek kicsit :)
Ezeknél a szolgáltatásoknál a legelső lépés a személyetek azonosítása! Ez megtörtént?
Ahhoz, hogy az ajándék pénzt megkapjátok kártyás vásárlásra van szükség (akár fizikai, akár virtuális)
Tehát a pénz feltöltése nem elég, de még az utalás sem pl. Revolutra.... (kivéve, ha pénzbekérővel csináltad)
Szóval az ingyen pénzhez vezető út lépései: regisztráció, személyed azonosítása, pénzfeltöltés, kártya megrendelése és vásárlás a kártyával.
Ami még fontos, hogy nem a vásárlás pillanata számít, hanem amíg azt a bankok lekönyvelik, ez általában 2-3 nap, és utána kapod meg a pénzt.
Monesenek csak euró és angol font számlája van, ezért úgy gondolom, hogy csak ilyen számlákra lehet ingyen utalni.
Revolutnak a forint mellett van még vagy 140 féle pénznemben, ezért számít jobbnak és lehet ingyen utalni.

(U.i.: Mint mondtam Moneset nem használom :) Revolutot igen aktívan, szóval, ha kérdésed van, keress nyugodtan! Akkor is, ha csak az ingyen 3000 kell :D )
End of the story
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

kavics13: Ha már a feltöltésnél meg az első tranzakciónál tartunk, akkor nyilván megtörtént a verifikáció, mert addig nem postázzák ki a kártyát. A Revolut számlát a Monese debit kártyával töltöttem fel, ami tudtommal bankkártyás vásárlásnak/tranzakciónak minősül, tehát az általad leírtak alapján is teljesítettem minden feltételt. De ha tévedek és kijavítasz, azt megköszönöm.
Arra én is gondoltam, hogy esetleg várni kell amíg ellenőrzik és jóváírják a 15 £-ot. Bár kicsit furcsállom, mivel ezek a cégek elvileg – többek között - pont abban jók, hogy nem kell napokig várni mindenre, főleg nem egy kártyás tranzakció teljesülésére. Egyébként én is használom már egy ideje a Revolutot, és ott például azonnal megkaptam a 3000 Ft-ot egy ajánlás után (ajánlóként), és a kártyás tranzakcióknál sem volt "pending", hanem azonnal teljesültek. Akiknek ajánlottam, még nem kapták meg a kártyát, úgyhogy azzal kapcsolatban még nincs tapasztalatom.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Pisti, én úgy tudom a sima kártyás feltöltés nem számít kártyás vásárlásnak, csak, ha a Revolutról küldtél pénzbekérőt és úgy töltötted fel.
De, mint írtam, nem használom Monese-t, szóval ki fog derülni 2-3 napon belül
A vásárlást a kártyatársaságnak kell lekönyvelni, ez lehet 2-3 nap. Ezt se tudják sokan, ha te bemész egy boltba és kártyával vásárolsz, azt a kereskedő nem kapja meg egyből. Tehát, amikor lekönyvelik és a kereskedő a pénzéhez fér, akkor teljesítetted te is a kártyás vásárlást.
A másik kérdésre megadtad magadnak a választ :) Más feltételek vonatkoznak az ajánlóra és más arra, aki az ajánló linkén keresztül regisztrál.
Az ajánlónak elég, ha megrendeled a kártyát, ezért van, hogy itt Olivér is megkapta már a pénzt.
Ahhoz, hogy aki az ajánlói linken regisztrál is megkapja, a kártyát használnia is kell legalább egy fizetésre (Revoluton biztosan tudom, hogy erre elég a virtuális kártya is)
End of the story
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Értem, köszönöm! Az offline kártyahasználatról tényleg nem sokat tudok. Akkor lehet, hogy ebből ki is derül, hogy ez nem számít vásárlásnak, hiszen a Revolut-on azonnal megkaptam a pénzt, amit akár el is költhetnék. A Monese szerint viszont még függőben van a tranzakció, ami kicsit ellentmondásosnak tűnik számomra. Illetve, ahogy idéztem is fentebb, a Monese kártya tranzakciót határoz meg, azt nem írja, hogy vásárlás legyen, bár lehet, hogy azt érti alatta.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

De úgy emlékszem olvastam róla, és az alábbi cikk szerint is vásárlásnak minősül a feltöltés (2. bekezdés, utolsó mondat).

https://bank360.hu/blog/revolut-kartya
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

pisti87 írta: 2019.09.19. 16:37... hiszen a Revolut-on azonnal megkaptam a pénzt, amit akár el is költhetnék. A Monese szerint viszont még függőben van a tranzakció, ami kicsit ellentmondásosnak tűnik számomra......
Ez így nem gond. Boltban kártyával vásárolsz, te is rögtön megkapod a kenyeret, pedig a bolt a pénzt csak pár nap múlva ;)
Ha Monesen megszűnik a pending, akkor kell megkapnod a 15 fontot

Ha Revolutot töltöm fel a bankkártyámmal az tényleg vásárlásnak számít
Csak az debit kártya a Monese meg prepaid.... de tényleg nemsokára kiderül :)
End of the story
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Ja, értem. A Monese kártyára egyébként mindkettő rá van írva, a prepaid és a debit is. A Revolut-éra csak az, hogy prepaid. Ugyanakkor mindkettőhöz tartozik bankszámlaszám is. De lehet, hogy érdemesebb megvárni azt a két napot tényleg.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
oliver97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.07.12. 16:16
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: oliver97 »

Eloszor is a monesenel teljesen maskepp mukodik a regisztracio menete es kartya rendeles mint a revolutnal hiszen nem szukseges a kartyarendeleshez penzt feltolteni a monesere ezzel raersz varni addig amikor mar megjott a kartya. Masodszor a monesenel nem kapja meg az ajanlo sem addig a penzt az ajanlas utan amig az ajanlott fel nem teljesiti az elso tranzakciot azaz ez sokkal kevesbe az ingyen penzrol szol a revoluttal szemben es amint irtam hogy ha valaki tenylegesen kivancsi arra a sok elonyre mint amit maga a ceg tud nyujtani ertem en ide a premium fiok elonyeit amit 3 honapig ki is tudtok ingyen probalni akkor keressen privat uzenetben.
A feltoltes es a vasarlas kerdesevel kapcsolatban magam sem vagyok megbizonyosodva hogy mi is a pontos minosites de amint ez kiderult kerlek jelezd kommentben hogy nekunk is vilagos legyen.
Amig a tranzakcio pendinf statuszu addig nem is fogjak jovairni a 15 fontot amint elkonyvelik akkor az ajanlo es az ajanlott is megkapja a jutalmat.
oliver97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.07.12. 16:16
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: oliver97 »

Termeszetesen ezzel is ingyen tudtok utalni a tobbi szamlara ahogy az a revolutnal van annyi a kukonbseg amit mar emlitettek egyesek hogy mig a revolut 140 kulonbozo penznemben tudja kezelni a penzunket addig a monese csak euro es font kezelesere van.
oliver97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.07.12. 16:16
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: oliver97 »

Kedves raptor66 koszonom a regisztraciot!
Fontos hogy amikor a regsiztracio menetekor meg kell adni a referalt kodot egedzen pontosan amikor az email cimed elkerik akkor van ra lehetoseged.
Ezek utan kovetkeznek a tovabbi szemelyes adatok es a visszaigazolashoz szukseges dokumentumok majd ha mar létrejött a fiokod akkor tudsz kartyat rendelni amit NEM KELL AZONNAL FELTOLTENI MINT A REVOLUTNAL.
Ha megrendelted a kartyat es meg is jott akkor beaktivalod a levelben erkezett koddal, feltoltod es az elso kartyas vasarlas utan meg is kapod a jutalmat.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Kedves Olivér, én, mint az "egyesek" jeles képviselője örvendetesen látom, hogy szép lassan elkezdted leírni a lényeget
Azt pedig csak halkan jegyzem meg, hogy neked, mint topic gazdájának, ez kutya kötelességed lenne!
És nem, "hakellinfóírjprivátbanaztánmajdsegítekharegisztrálszalám" módban, hanem itt nyilvánosan, mindenki számára érthetően és elérhetően!

További szép napot és jó pénzgyűjtögetést!
End of the story
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Teljesült a tranzakció, jóváírták a 15 fontot. Érdekes, hogy a kártya Revolut-hoz és Curve-hoz történő hozzáadásakor nem engedte levonni azt a bizonyos kis összeget, viszont ennek ellenére elfogadta.

Kép
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
oliver97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.07.12. 16:16
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: oliver97 »

Frissítés már 20 eurót( vagy 15 fontot mint eddig) ad a cég így igazából már inkább az euró számla érheti meg azoknak akik csak az ingyen pénzre mennek!
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Csak szólok, hogy a 15Font az majdnem 6000Ft míg a 15 euró az meg kb. 5000Ft... Nem mindegy! ;)
és a program 20 fontot ír, de mégis csak 15 fontot ad, úgyhogy ne hirdesd úgy hogy 20 fontot ad.
oliver97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.07.12. 16:16
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: oliver97 »

raptor666 írta: 2019.12.03. 15:50 Csak szólok, hogy a 15Font az majdnem 6000Ft míg a 15 euró az meg kb. 5000Ft... Nem mindegy! ;)
és a program 20 fontot ír, de mégis csak 15 fontot ad, úgyhogy ne hirdesd úgy hogy 20 fontot ad.
Kedves Admin illetve mindenki aki nem ertette a frissítést mint ahogy azt irtam csak euroban ad immar 20 -at nem fontban ( fel is tuntettem hogy 15font) de aki szamara tovabbra sem vilagos a ceg 15 fontot ad vagy 20 eurot attol fuggoen melyik szamlat nyitod euros vagy fontos! Mivel most a 20 euro tobb mint a 15 font ezert gondoltam frissitem a topicot.

Tovabba ha elolvasod sehol nem irtam 20 fontrol szolo iromanyt de koszi a valaszt remelem igy mar vilagos.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Én csak azért mondom, hogy a font az biztosabb, hiszen maga a program írja, hogy 20 fontot ad meghívásért, én pedig továbbra is 15 fontot kaptam! De mindjárt csatolok 2 képet amiből kiderül hogy 20 Fontot hirdet és mégis 15-öt ad csak:

1. kép ahol írja a 20 fontot:
79118634_426703218000042_4265340877880164352_n.png
2. kép ahol megkaptam az összeget, a 15 fontot:
79087652_579770412850630_1541007375014559744_n.png
oliver97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.07.12. 16:16
Kapcsolat:

Re: Monese 15£ mindenkinek!-bizonylattal :)

Hozzászólás Szerző: oliver97 »

Igen hasonlot én is felfedeztem még amikor inditották ezt a magasabb euró összeget azonban én akkor még csak szimpla hibának véltem.
Köszi a tájékoztatást illetve nem lehetséges hogy csak azok után jár a 20 font akik ennek az emelésnek a hírére regisztrálnak?
Mikori a te meghívásod?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég