Surfe.be

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Surfe.be

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Kép

A surfe.be-n többféleképpen lehet pénzt keresni.

A weboldaltulajdonosok a szokásos bannerelhelyezéssel.
(Ebből adódik, hogy természetesen hirdetni is lehet)

Átlag felhasználóként egy kiegészítőt tudunk telepíteni Chromera, Firefoxra.
Itt tudunk olyant beállítani, hogy jelenítsen meg bannereket a böngésző alján (ezt ki/be lehet kapcsolni).
Valamint a kiegészítő ikonjára kattintva mutat "feladatokat". Ezek vagy video megnézések, vagy sima oldalak megnézése. Visszaszámol majd egy captcha és mienk a hatalmas pénz :) (kiírja angolul mire kell kattintani ) A captcanal néha szótáraznom kellett mire gondol (nem vagyok olyan perfekt angolból) mert szerintem nem mindig a legelterjedtebb szót írja.
Nekem párszor előfordult, hogy eltűnt a visszaszámláló és be kellett csuknom az ablakot (ekkor kiírja,hogy még nem járt le a reklám)

A kikérési minimum payeerre $0.03 (a fee $0.01). Instant küldi.
Ez 2 nap alatt összejött nekem (nem neteztem egész nap)
Kép

Ki lehet kérni advcashre is itt 0.11 a minimum.
Vissza lehet forgatni hirdetésbe, ilyenkor ad 10% pluszt.
Valamint még van elméletileg Webmoney, qiwi meg még valamilyen orosz, de ezekre azt írja jelenleg nincs rajtuk pénz, nem elérhető.

Be lehet állítani olyat, hogy a keresett pénzed bizonyos százalékát hirdetésre fordítsa. (Business Machine)
Ilyenkor csinál egy bannert a te refflinkeddel és hirdeti olyan helyeken, ahol a weboldal tulajdonosok kiraktak. Tehát így is lehet referráltat szerezni.

Köszönöm ha a linkemen regisztrálsz.
https://surfe.be/ext/285313


Kép
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

Re: Surfe.be

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!
Beregisztráltam. Használom az oldalt.

Erről tudnál valamit mondani? Business Machine
Ha elindítom akkor ennek van számomra költsége? Vagy egyáltalán mire jó?
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: Surfe.be

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Köszi

Írtam a nyitóban róla

Kód: Egész kijelölése

Be lehet állítani olyat, hogy a keresett pénzed bizonyos százalékát hirdetésre fordítsa. (Business Machine)
Ilyenkor csinál egy bannert a te refflinkeddel és hirdeti olyan helyeken, ahol a weboldal tulajdonosok kiraktak. Tehát így is lehet referráltat szerezni.
Nem jár költséggel, ha bekapcsolod és a százalékot 0-ra állítod.
Elméletileg ha a webhely tulajdonosok felrakják az oldalukra a scriptet, ahol megjelennek bannerek néha a surfe saját magát népszerűsítő bannert rak be. Itt elhelyezik a reflinkedet automatikusan. (ha összejön annyi pénz)

Beállítod, hogy a bevételed 10% fordítsa hirdetésere, akkor a bevételed 90% megmarad 10% megy hirdetni a reflinkedet. Abban jó, hogy sokfelé hirdeti a reflinkedet.

Remélem érthető
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: Surfe.be

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Fizet azóta is instant.
Persze nem érdemes 0.03 dolláronként kikérni a fee miatt.

Külön kezeli a kiterjesztéssel keresett pénzt és a weboldaladra elhelyezett bannerekkel, tehát nem egyben gyűjti.
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

Re: Surfe.be

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!
Továbbra is rendben megy a kifizetés. Payeer-re azonnal kint van a pénz. $ 2.03 és 0.01 volt a költsége
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Surfe.be

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

jostir írta: 2020.04.30. 18:20 Hali!
Továbbra is rendben megy a kifizetés. Payeer-re azonnal kint van a pénz. $ 2.03 és 0.01 volt a költsége
Mar bocs, az a 2 dollar mashol erne vagy 20-at 0 levonassal,brutal durvan etvernek..

azt igerik, hogy fizetnek
0.0447 Average income per thousand impressions (1000 megjelenites utan)
0.0187 Average income per click (kattintas utan)

Kép
A kepen lathatod, hogy 2300 egyedi megtekintes es 48 kattintas utan kaptam $0-t mert a traffic qualiy 20% helyett csak 16%?!

Nem ertettem miert rakja mindenki a footer (az oldal aljara a bannert) ahova csak en szoktam letekerni kivancsisagbol lol, hat azert...a lathato helyre kihelyezett banner ami termeli a megtekintest es a kattintast azt nem fizetik ki, mert "gyenge minosegu" mi ez a hulyeseg mar bocsanat??

pl: a divbox is ezt csinalja nezzetek milyen "lathato" a banner https://i.ibb.co/RNDSx3b/why.png
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Surfe.be

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Fizetni fizet, de nagyon gaz amit csinalnak.

Kép

Nagyabol sikerul elerni a napi 7-10 centet, 5ezer egyedi latogatoval es 20-40 kattintassal, viszont egyik naprol a masikra drasztikusan visszaesett. most jobb napokon 3 centet kapok :lol:
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Surfe.be

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Tegnap ota a "withdraw/method" atiranyit a kezdolapra..
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Surfe.be

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Ok, fizetett!

Sajnos nincs alternativa erre az oldalra, kevesen fizetnek megtekintes utan am ettol fuggetlenul nem kene manipulalni a keresettel. allandoan valtozik a bannerek minosege, foleg akkor ha kattintas erkezik ra.. mindegy.. nem idegesitem magam rajta tovabb
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég