U_GPT (150% Ref jutalék Standard tagoknak)

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

U_GPT (150% Ref jutalék Standard tagoknak)

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Az oldal április elején alakult.
Én tegnap előtt regisztráltam, de már kerestem rajta 7 centet (3-szor kifizetett).
Napi kereset: kb. 2 cent (a hirdetések fókuszosak)
Ezen kívül vannak kérdőívek, Offers4All, ClixWall
Standard ref jutalék: 150%, ami kimagaslóan jó!
Kifizetési minimumok: 1. $0.01, 2. $0.02, 3. $0.03, 4. $0.05, 5. $0.10, 6. $0.25, 7. $1 (semmilyen levonás nincs, jelenleg csak Perfect Money-ra fizet)

Elég olcsók a hirdetések is, pl. 1000 PTC kredit $0.20!

Akit érdekel, az alábbi banner-en keresztül regisztrálhat:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xruszattix 2020.05.02. 14:54-kor.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: U_GPT (150% Ref jutalék Standard tagoknak)

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Igaz, hogy nem drága a kredit, viszont sajnos rotate4all nem hirdethető.
A sok reklám miatt az alábbi szabálynak biztos nem felel meg az oldal:
Displaying any ads or pop-ups in front of our PTP link content is not allowed.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: U_GPT (150% Ref jutalék Standard tagoknak)

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Attól még másra el lehet hirdetni. ;)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: U_GPT (150% Ref jutalék Standard tagoknak)

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nem volt rossz oldal... még a kevés free keresettel sem, mert kellő DR-el (szerencsére volt 30-40 aktív DRem) és a mindössze 1$-os tagsággal (ami 200%-os DR kattot adott) azért nagyon jól lehetett haladni! Sőt kiváncsiságból még béreltem is 150 RR-t anno... és bár a 2/3 nem kattolt 1-et sem, az a maradék 1/3 viszont olyan jól hozott hogy még így is megérte és profitos volt. És próbálkoztam cserékkel... igaz csak pár db lett aktív de ami aktív lett az megint iszonyat jól hozott.
De!!! Jó pár hete elkezdett az admin trükközni! :bad: :bad: :bad:
Először a RR rendszert szüntette meg :!: Mert hogy állítása szerint ez miatt rengeteg a csaló (ezt az indokot nem is nagyon értettem, rákérdeztem fórumon, csak ködösített :bad: )
Aztán pár napja elvette az 1$-os tagságomat (pedig azt 2 hónapja vettem és 1 éves tagság elvileg). Nem is az a hatalmas 1$ ami idegesítő... hanem az hogy nem is lehet újra vásárolni a tagságot ha jól látom :bad: :bad: :bad:
A free keresetet meg hagyjuk... nevetséges :lol: :lol: :lol:
Aztán a következő érdekes dolog... ha lehetne is tagságot venni... annak az ára 1$ viszont csak 5$ befizetés lehetséges PMről :lol: :lol:
A következő dolog... hogy nem lehet hírdetni sem az oldalon már (pedig nem volt oylan rossz pl a Rotatet kitenni). Gondoltam oké, befizetek 5$, megveszem a tagságot, és a maradt 4$-ból hírdetek... de iszonyat horror áron (50$-ért) lehet csak hírdetést vásárolni (gondolom nem véletlen -.-) :bad: :bad: :bad:

Egyszóval... az Admin teljesen ellehetetlenítette mind a keresetet, mind az egész oldalt! Saját pl-m hogy mióta elvette a tagságot midnenkitől és mindenki Free tag... a 30-40 aktív DRemből, jó ha 5-10 maradt aktív :bad: :bad: De ezen nem is csodálkozom... 5 db 0.0002$ reklámért a halott ember sem kattolna iylen oldalt. :lol: :lol: :lol:
Szóval ha nem is kimondottan SCAM... de értelme tovább csinálni nem sok van. És részemről SCAM :bad:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég