Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Szerintem egy noname bankkártya lenne a megoldás...Nincs rajta név, adat stb. nem tudnak visszakeresni. Láttam már ilyet, több pénzváltónak van debit kártyája, de azok nevesítettek, sajnos. :( Általában a Liberty számlához csatolnak jobban ilyen kártyákat, vagyis csak azzal tudod feltölteni, arról tudsz pénzt levenni.

A napokban találtam egy kártyát, ami egy pénzváltónak a debit kártyája és állítólag nincs rajta név, csak Liberty-ről tudsz vele pénzt levenni. Ami nem is lenne gond szerintem, csak az igényléséhez csatolni kell a személyes okmányok közül pl. útlevelet szkennelve illetve egy közüzemi számát, a lakcím igazolás végett. Szerintetek nem lehet ezzel visszaélni? Úgy értem az útlevélen még az aláírásod is rajta van...

Íme a link:

https://ecardone.com/debit-card/atm-debit-card.php

Ha valaki többet ki tud olvasni belőle, várom az ötleteket, véleményeket. :)
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Ugyanilyen kártyája van/ lesz az AlertPay-nek is, előre feltölthető, ún. prepaid kártya, ami közvetlenül az AP számlához biztosít hozzáférést. Én azt hittem eddig hogy ez lesz a tuti megoldás, ha van egy ilyenem, de miután ehhez is közüzemi számla meg jogositvány kell, azóta elvesztettem a belé vetett bizalmat. Elvileg az AlerPay sem adhatja ki harmadik személynek az adatokat, de ha mondjuk az Apeh vagyonosodási vizsgálatot indit ellenem, akkor bírói felhatalmazással még a kanadai székhelyü Alertet is képes rábirni arra , hogy adják ki a kártyához tartozó nevet és címet.... Bár ez irtó nagy procedúra lenne nekik, és gondolom ha csak havi száz alatt, vagy kb. százat veszel le a kártyárol, akkor kizárt hogy vennék a fáradságot utánanézni ennek....
Olyan jo lenne valami megoldás erre, hogy tényleg valóra váltsuk az álmainkat, és nagy pénzekhez tudjunk hozzáférni, a lehető legtisztább módon. Én becsszó adóznék ezután, meg se fordulna a fejemben, hogy elcsaljak bármit is, csak tudnám hogy kell!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

radeway írta:Ugyanilyen kártyája van/ lesz az AlertPay-nek is, előre feltölthető, ún. prepaid kártya, ami közvetlenül az AP számlához biztosít hozzáférést. Én azt hittem eddig hogy ez lesz a tuti megoldás, ha van egy ilyenem, de miután ehhez is közüzemi számla meg jogositvány kell, azóta elvesztettem a belé vetett bizalmat. Elvileg az AlerPay sem adhatja ki harmadik személynek az adatokat, de ha mondjuk az Apeh vagyonosodási vizsgálatot indit ellenem, akkor bírói felhatalmazással még a kanadai székhelyü Alertet is képes rábirni arra , hogy adják ki a kártyához tartozó nevet és címet.... Bár ez irtó nagy procedúra lenne nekik, és gondolom ha csak havi száz alatt, vagy kb. százat veszel le a kártyárol, akkor kizárt hogy vennék a fáradságot utánanézni ennek....
Olyan jo lenne valami megoldás erre, hogy tényleg valóra váltsuk az álmainkat, és nagy pénzekhez tudjunk hozzáférni, a lehető legtisztább módon. Én becsszó adóznék ezután, meg se fordulna a fejemben, hogy elcsaljak bármit is, csak tudnám hogy kell!
Az Alertpay kártyája névre szóló, ez a kártya nem az...Nincs rajta név, de az igénylées nem tetszik nekem... Havi 100 ezernél szerintem nem bajlódik a NAV (APEH)...
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Csak érted, ha már számlalevél , meg útlevél kell hozzá, akkor máris visszanyomozható vagy..:S :S És mióta volt ez a világgazdasági válság, meg minden sz*r, azota a bankok kénytelenek kisebb nyomásra is kiadni egy-egy ügyfél adatait a hivatalos szerveknek...
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Nagyon keresem én is a megoldást...A nagy keresgélésben találtam egy kártyát...

http://www.vipdebitcards.com

Ez is egy alternatíva lehetne, de ezzel meg az a bajom, hogy semmi infó nincs a cégről, ami ezeket kiadja. A kontaktba írtam egy rövid levelet a kérdéseimmel, egy napon belül válaszoltak rá.
Ezek a kártyák teljesen anonimok, vagyis ide nem kell semmilyen személyi igazolvány stb. az igényléséhez csak 100 $. :-) 100% anonim. Csak az nem tiszta nekem, hogy tud valaki akár 10 ilyen kártyát is megrendelni...?
Hogy rendelik hozzá az én Liberty számlámat a kártyához, hogy pénzt tudjak vele kivenni? Ez nem tiszta nekem...

ötletek?
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Igen, ez valóban problémás. Például ha jol tudom az AlertPayről egyenesen kártyára lekérni a pénzt most nem is lehet. Libertyvel nincs tapasztalatom sajnos... :( Viszont arra nagyon vigyázz, hogy jól lenyomozható, és megbizható cég legyen, aki kiadja a kártyát!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

radeway írta:Igen, ez valóban problémás. Például ha jol tudom az AlertPayről egyenesen kártyára lekérni a pénzt most nem is lehet. Libertyvel nincs tapasztalatom sajnos... :( Viszont arra nagyon vigyázz, hogy jól lenyomozható, és megbizható cég legyen, aki kiadja a kártyát!
Hát, ez az, nekem úgy tűnik ez a vipdebitcards nem túl lenyomozható cég, ez aztán tényleg 100% anonim, mint a kártyáik... :DD Semmi infó nincs az oldalán róla. Ami meg megbízható és lenyomozható, az bizony kéri a személyi igazolást is. :( Ki érti ezt?
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Ha most egy kártyán nincs név...akkor azt hogyan nyomozná vissza egy vagyonosodás vizsgálat kapcsán az APEH?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

ezekkel a kártyákkal legyetek nagyon körültekintőek, de ha valakinek esetleg van velük pozitív tapasztalata, akkor arra kérem, hogy ossza meg velünk.

Svájci azonosítós számlához ugyan küldened kell másolatot az okmányaidról, de egy korábbi postban már itt is benne volt, hogy Svájcban legális az adóelkerülés, és az adataidat nem adják ki, csak akkor ha gyanúsítanak valami komoly dologgal.

Ha a kártyát itthon használod, az egyetlen dolog amiből ki lehet deríteni, hogy tiéd a kártya, az a biztonsági kamera felvétele az ATM-ben, de amíg be nem vezetik az arcfelismerő rendszereket addig nem kell aggódni, hogy emiatt lebuksz. :)
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Svájci számla nyitása nem olyan egyszerű ám, ennek is utánanéztem. Ki kell utazni személyesen, neten pl. nem tudsz nyitni, mert a személyes kontaktra nagyon adnak.
Lichensteinben is lehetne számlát nyitni, az sem EU ország és a NAV-nak nem szolgáltatják ki az adatokat. Ezt közvetítőn keresztül is meg lehet nyitni, 300 EUR díjért...:-) Mindent elintéznek helyetted csak Pesten kell bemenni az irodájukba aláírni a papírokat. :D
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

mielőtt túlzottan a vagyonosodásunkra gondolnánk
a kérdés felvetődik

A vagyonosodásunkig itt ott mennyi pénzt fogunk elbukni?
A bukták már el is kezdődtek
más helyeken

Még az is elképzelhető hogy a végén az EA fog annyit adni hogy
a többi befektetés buktáját pont nullszaldóba fogja hozni esetleg
:-)

A végén rájövünk hogy a többlábon állás mennyi lét vitt el
és ahova kellett volna onnan kivettünk és oda tettük ahova nem kellett volna

hát tényleg nem tudom mi lesz
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Az az igazság, hogy előre elkölteni a jövőben esetleg megkeresett pénzt nem túl okos dolog.
Most nem azzal kell foglalkozni, hogy milyen módszerrel lehet elkerülni az adófizetést, mert még nem kaptad meg azt a pénzt, ami után adót kéne fizetni. Szóval szerintem most arra kéne koncentrálni, amiért itt összeverődtünk. Meg kéne keresni a pénzt. Aztán mindenki eldöntheti, hogy akar-e kockáztatni, vagy bevallja.
Én a bevallás mellett voksolok, mert ugyebár ebben az országban elég egy irigy szomszéd. :)
De előbb legyen az a pénz a számlámon!!!!!!!
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

hát ez is igaz viszont hozzáfűzvém én azt is olvastam hogy a kedves nav egy ilyen bevallás után akár jól megadóztathat akármilyen okkal aztán meg hiába szenvedtél a pénzedért
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

szabol írta:hát ez is igaz viszont hozzáfűzvém én azt is olvastam hogy a kedves nav egy ilyen bevallás után akár jól megadóztathat akármilyen okkal aztán meg hiába szenvedtél a pénzedért

Csak úgy, ok nélkül nem adóztatnak meg senkit. Ne higgy el mindent, amit olvasol. :)
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

sziasztok
ma kaptam meg az új alertpay bankkártyát,ez már visa,ugyanúgy dombornyomott,mint az első,volt,de míga zon a nevem volt kiírva rá,erre csak az van írva,hogy ALERTPAY MEMBER
TruCash a kártya neve,és így néz ki:
Kép
http://i1121.photobucket.com/albums/l50 ... 1311946323
ez meg a régi volt:
Kép
http://i1121.photobucket.com/albums/l50 ... levele.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jennys 2011.07.29. 15:33-kor.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: feerke »

Egy kicsit nagyobb képet is betehettél volna vagy legalább a kép linkjét :D
bodoni
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.23. 00:33
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bodoni »

Ma, az alábbi levelet kaptam. Fontosnak érzem, szerintem sokunkat érinthet az EA kifizetéseivel kapcsolatban. Ha szükséges, a fordítást is elküldöm szívesen.

Ime:
Hi Members,

We would like to inform you that, AlertPay has replied to us, stating that, they do not wish to do business with us, without any genuine reasons. Please note that this a scam tactic pulled out by AlertPay steal all the money in the account. We, hereby, would like to announce that, AlertPay has been discontinued as a deposit/withdrawal option at EarnGroups.

First they froze $40,000 in our account balance and asked us to submit certain documents for further verification process, which we did, and when they realized that they couldn't trick us saying that they closed our account for not submitting the documents, they asked us to wait for 2-3 business days for further monitoring of our website. 3 business days had gone by, and we did not hear from them. We contacted them asking to complete the review process, and then they all of a sudden, replied to us that they do not wish to do business with us, without any solid or genuine reasons. It is sad that know that even AlertPay, a once honest payment processor, has now started to scam members.

We know that many of you have used AlertPay to invest with us, and are probably wondering now, what is up next. We have come to a solution. Members whose transactions to our AlertPay account has not exceeded 14 days will be refunded, as the REFUND button will work only for transactions which have not exceeded 14 days. The other members (whose deposit transactions to our account have exceeded 14 days) will have to contact AlertPay to get their money back, as the REFUND button will not work for such transactions, and as the Send Money feature in our account has been disabled by AlertPay.

We have provided a link to the screenshot of our AlertPay account showing the balance in it, and the hold status, below
http://earngroups.com/images/APBalance.PNG

Please note that, we were in no way responsible for this situation, and everything was planned and done by the greedy AlertPay. AlertPay is the only one to blame for this situation, and we strongly advise everyone not to use this payment processor.


Best Regards,
Christian
EarnGroups.com
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

bodoni írta:Ma, az alábbi levelet kaptam. Fontosnak érzem, szerintem sokunkat érinthet az EA kifizetéseivel kapcsolatban. Ha szükséges, a fordítást is elküldöm szívesen.

kár, hogy az EA-nak ehhez köze nincs, ők libertyre, sem sehova nem fizetnek.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

feerke írta:Egy kicsit nagyobb képet is betehettél volna vagy legalább a kép linkjét :D
bocsi,nem gondoltam,hogy nem lehet kinagyítani,beraktam a linkjét is a képeknek,így már elég nagy lett,lesz,bye,Jennys
malula13
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.16. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: malula13 »

Bodoni,ezt én is megkaptam!(
tegnap este járt le a befektetésem,és ki is kértem..Alertpayra...!Azt írták,24 órán belül fizetnek..aztán írtam a supportnak,azt válaszolta,ma este fizetnek..közben megjött ez a levél..nekem csak Alertpay számlám van,nem is tudtam volna másra kikérni..szerintetek kifizet bennünket?és mire vonatkozik a 14 nap???nem értek angolul..a fordító pedig elég érdekes dolgokat fordított..!((
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Az EarnGroups-os dolgokat légyszi itt beszéljük meg (a kérdéseidre a választ meg is találod ebben a témában): http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic ... &start=210
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

Jelentem :D
Csináltam egy cancelt a kikérésemre, visszatettem 2 hónapra, a jelenlegi állás szerint úgysem lenne meg hamarabb. Ha addigra esetleg valami csoda folytán visszaállna a kifizetés rendes ütemébe, akkor kikérem, tök mind1 így is, úgy is bent áll a pénzem, ha lesz belőle valami legalább kicsit több lesz, ha nem, akkor meg Í.J. :)
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Fészbukon valaki ezt irta ki :
Cannot Purchase Investment Contracts
The system is currently running its maintenance utilities! Please check back later!

Ez azt jelenti ugyebár hogy nem lehet befektetni, nagyon leegyszerüsitve... A mondat második részét viszont nem nagyon vágom, azt irják, hogy valamit "szerelnek" ? Vagy fejlesztenek valamit ?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Azt írja, hogy a rendszer karbantartási eszközöket futtat. Ha hétfőn megint fizetni fognak, akkor ez jó hír. :)
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

tegnap ismét lejárt a pénzem, kikértem, aztán lesz még vagy 3 egyenletesen szétosztva augban. ha ezeket kifizetik, akkor végre nem hatszázötvenmillió mínuszban leszek a hyip-k miatt, hanem erősen pluszban.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

sajnos mostanság nem sűrűn olvasgattam az EA híreket..röviden valaki megirja,hogy mi a szitu velük? : ) 1-2szóban elég. köszönöm :)
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

2 szóban: hétfőnként fizet
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Patrick:

Hát, nem sok változás van:
Hétfőnként szerencsére van némi kifizetés.
Elméletileg új programot, oldalt írnak, erre hivatkoznak, amiért ilyen satnyán működik az EA.

Én úgy érzem van még remény. Többen hisszük, hogy még talpraállnak. (augusztusban már időszerű lenne)


(a kifizetésekhez: kb 37 ezres ID-nél járnak a kifizetésben, kikérésben meg már elértük a 49 ezres ID-t is, ha jól tudom)
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: monky »

Hetente egyszer van kifizetés, a héten hétfőn volt. Nagyon sokan várnak a pénzükre a csúszás miatt. Átlag 1 hónapot kell várni. Állítólag átalakítják az oldalt, ami kb. két hónapot vesz igénybe. Hivatalos bejelentés Június 13-óta nem érkezett tőlük.
Viszont lassan, de még működnek.
Remélem segítettem.
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

rendbe köszi nektek,akkor még várok a befektetéssel,de azért nem semmi,hogy ígyis kitartanak.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég