Dollsrs Reward

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
Papa49
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2023.09.29. 14:09
Kapcsolat:

Dollsrs Reward

Hozzászólás Szerző: Papa49 »

Nagyon gyorsan és nagyon jól lehet keresni az általam 4 napja regisztrált kérdőíves oldalon
Az oldal neve: Dollars Reward
Indulás éve: 2017
Regisztrációs bónusz: 25 cent
Minimum kikérés: 2 dollár
Bank: Paypal, és bankszámla
Ref kereset: 10 %
Fő kereset: kérdőívek (természetesen magyar nyelven)
Egyéb kereset: havi verseny (4 nap után 7. helyen állok) hó végén az első 25 helyezettet jutalmazzák a havi kereset meghatározott százalékával, jackpot ( 3 nap után itt is nyertem. igaz csak 1 centet), video, egyéb kattintások

4 napja regisztráltam, 20-án kikértem 2,14 dollárt, amit 6 órán belül kifizetett (lehet hogy jókor kértem ki, mert ahogy néztem általában hetente egyszer fizet) Azóta újra kerestem 1,54 dollárt

Ha valakinek felkeltettem az oldal iránt az érdeklődését szíveskedjen a reflinkemmel regisztrálni:
https://dollarsreward.com/members/regis ... f=Lucipapa
Aki megteszi biztos vagyok abban nem fogja megbánni
Papa49
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2023.09.29. 14:09
Kapcsolat:

Re: Dollsrs Reward

Hozzászólás Szerző: Papa49 »

Köszönöm a regisztrációdat. Earn Money fül alatt Daily Surveys és Offer Walls-t használom kérdőívekre. Van olyan kérdőív amely 84 centet ad és naponta kétszer kitölthető. Pénteken kétszer, tegnap egyszer és ma eddig egyszer kitöltöttem.
Papa49
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2023.09.29. 14:09
Kapcsolat:

Re: Dollsrs Reward

Hozzászólás Szerző: Papa49 »

Bejegyzésemre 5 felhasználó regisztrált az oldalra a linkemmel. Látom, hogy eddig senki nem töltött ki kérdőívet, pedig rengeteg egyszerűen kitölthető és nagyon jól fizető található az oldalon. Ha a regisztráltak közül bárkinek segítség kell a kitöltéshez szíveskedjen privát üzenetben jelezni és én segíteni fogok. Kár lenne a lehetőséget kihagyni. Csütörtök esti regisztrációm óta egyszer már kifizetett, a második - előzőnél nagyobb összegű - kikérésemet délelőtt elküldtem, de azóta is töltöttem ki új kérdőívet
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Dollsrs Reward

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Nem adott kérdőívet egyet sem. Kitöltöttem sok adatlapot a semmiért. Jó nem vagyok tini, de azért a többi ad néha. Szerencséd volt vele. Timewallt másik oldalnál használom, itt már nem lehet. Csak azt a lehetőséget adja, hogy regizzek be oldalakba, de ahhoz viszont nagyon kis pontot ad, az időhöz képest.
Papa49
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2023.09.29. 14:09
Kapcsolat:

Re: Dollsrs Reward

Hozzászólás Szerző: Papa49 »

Sajnálom, hogy még nem tudtál kérdőívet kitölteni. Igaz, hogy ma még én sem tudtam. Kérdőívhez legkönnyebben a következő lépésekkel lehet hozzájutni: Earn Money - Offer Walls - adclickwall - Surveys & Offers Itt mindjárt az első: Dynata Router A kitöltésért 84 pontot (84 centet ) ad. Elvileg egy nap öt kérdőívet enged kitölteni. Nálam tegnap 3 volt a maximum. Ebből reggel szinte egymás után 2, majd kora este még egy. Mindhárom után fizette a 84 pontot, amit azonnal átkonvertáltam.
Papa49
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2023.09.29. 14:09
Kapcsolat:

Re: Dollsrs Reward

Hozzászólás Szerző: Papa49 »

Megérkezett a második kikérésem is. Annak külön örülök, hogy ma szintén kapott kifizetést egy a linkemmel regisztrált felhasználó is.
Papa49
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2023.09.29. 14:09
Kapcsolat:

Re: Dollsrs Reward

Hozzászólás Szerző: Papa49 »

Ma ez fogadott az oldalon (természetesen angol nyelven): Ez az oldal lejárt. Sajnos nem igazán ért váratlanul, mert a kifizetések az utóbbi időben erősen akadoztak. Ha esetleg visszatér az oldal azt azonnal jelezni fogom,
Papa49
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2023.09.29. 14:09
Kapcsolat:

Re: Dollsrs Reward

Hozzászólás Szerző: Papa49 »

Visszatért az oldal. Sőt kifizetések is történtek. Én is megkaptam a 6. kikérésemet.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég