Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

maradona1 írta:Alert disputenál ha csak annyi van meg az Alert historyba hogy ekkor és ekkor befizettem az EG-ba az elég,mert ugye konkrétan ki nem kértem,és nem is igazota vissza az EG mert ugye bent volt a lé ketyeget ugye,és akkor töröltek mindent?

jaja elég az tutira ha az AP nem fog hátat fordítani,akkor elég lesz.én bemásoltam a depositos levelet plussz lefotoztam amit kaptam levélbe amikor beküldtem a zsetont ennyi.
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: monky »

Az EA valóban lassan fizet, mert gyűjtögetik a lóvét, mert Ők is buktak az AP-en. Remélem átvészelik a krízist.
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

monky írta:Az EA valóban lassan fizet, mert gyűjtögetik a lóvét, mert Ők is buktak az AP-en. Remélem átvészelik a krízist.
most ezt nem mondod komolyan,hogy az EA is az AP miatt bukott?
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: monky »

De igen, az AP duplán küldte el a pénzt a tagoknak és így az EA egy talicska pénzt bukott. Nekik szerencsére nem fagyasztották be a számlájukat.
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

kezd tele lenni értelmetlen dolgokkal ez a téma.

úgy látom sokan nem tudják elfogadni, hogy amikor beküldik a pénzüket, akkor ez olyan, mint ha egy játékautomatába dobnák bele a pénzt. Biztos vagyok benne, hogy EG-nek hiába írtok levelet. Az AP dispute-tal érdemes próbálkozni. Nem véletlenül fagyasztották be a számlájukat. Azért mert még van rajta pénz, és azoknak, akik időben reklamálnak még vissza tudják fizetni a pénzüket.

Aki beszólt az EG-nek, annak nem ajánlom hogy befektessen, de LR-ről meg STP-ről még egy pár hónapig szerintem működni fog. Aztán ez is bebukik, mint a többi.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Az EA dupla kifizetésekkel kapcsolatban az egyetlen hiteles információ a juni 13-án küldött levélben szerepel:
What is not good is that my Tablet submitted a duplicate AlertPay Mass Payment in a blink of an eye and we are negotiating with AlertPay in regards to this issue.
Eszerint a Leon a Tabletjéről véletlenül duplán fizetett egy csomó embernek, és tárgyalnak az Alerttel, hogy megoldják a problémát.

Ezen kívül minden információ a dupla kiküldésekről, és a kifizetések belassulásáról mende-monda.

Ha valaki mond valami információt, akkor győződjön meg róla, hogy hiteles!
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

na sziasztok barátaim!

megpróbálom rövidre venni a szót bár "szeretek sokat írni". Szóval először is szeretném megköszönni mindazoknak a befektetést akik alám regisztráltak semmi szándékom nemvolt vele főleg nem pénzt gyüjteni még a ref jutit sem néztem meg amikor elkezdtem ezt a céget csak csináltam de mivel szép summa jött össze ezért köszönöm! Aztán köszönöm azoknak akik szintén beregisztráltak alám és ezzel valamilyen szinten osztották a bizalmat. Nagyon sajnálom,hogy így alakult az AP-sek sorsa,az EG még ígyis véleményem szerint elég szánalmas módon áll az APsekhez,facebookon meg ahogy láttam egyenesen nyalni kell a seggét hát neharagudjon senki ezt nemfogom megtenni. A pénz az pénz és nem nyalizás. Bíztam az EG-ben és AP-ben (most muszály vagyok így írni),hogy egy hosszútávú sikeres befektetési lehetőséggel találkoztunk de sokunknak nem így alakult . Kívánom mindazoknak akik még az EG-nél vannak és más számláról tolják,hogy sokáig menjen az egész,de álljatok több lábon,legyetek bent több cégnél mert kezdem én is megtanulni,hogy mit jelent a hyip kifejezés és mit jelent az,amikor azt írják valamire,hogy nem hyip. (lásd EA példa..nemlehet tudni milessz,de ha mégcsak törött lábbal is de kiáll az emberekért)! Készítsetek excel táblázatot számoljatok mindig pontosan tudjátok hol van,és mennyi! Viszont ami felmérhetetlen "öröm a számomra"az a jópár új barátság és kapcsolat ezen a fórumon. Nem,nem megyek el nézelődök lehetőségek között és belevágok valami más hyip-ba ami talán még fixebb és most szerintem nem is fogok ajánlani semmit mert egy kicsit főként engem mint topic nyitót kellemetlenül érintett ezaz egész story,de ez van. Az AP-nek leadtam ilyen visszaigénylést majd meglátom mi lessz,de innestől kezdve nem érdekel az EG. Ha új infoval tudok szolgálni megteszem,de ennyi. Még1x köszi mindenkinek mindent! ;)
labor67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.07.11. 09:22
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: labor67 »

Sziasztok.

Csak annyit szeretnék hozzászólni az AP dologhoz, hogy én próbáltam vele befektetni a Gorgon Projektben. nem kis cég ugyebár. Mivel az AP ott is hibát jelzett, írtam nekik. Ma jött meg a válasz. gyakorlatilag közölték, hogy gondjuk van az AP-vel, és unprofessional-nak nevezték finoman. Továbbá a jövőben nem fogadnak többet az ap-től semmit... Na, ez már a sokadik cég, mert már régebben a ClubAsteria is jelezte, hogy gondban van az AP-vel, aztán jöttek sorra az információk, hogy egyre többeknek gyűlik meg vele a baja.

csak ennyit szerettem volna.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csari »

Ami Chris 14 napját illeti, én július 20-án fektettem be először, de nem küldte vissza a drága, pedig még ma is belül lenne.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Jó reggelt Mindenkinek!

Kaptam levelet EG-től gondolom ti is!Azért bemásolom.Aki tud angolul valamelyest forditsa le.Köszi!


Hi Members,

We have been receiving a lot of emails lately, asking us as to why we removed your AlertPay deposits and account balances from your account. The reason is obvious. With the recent suspension of our AlertPay account, and the consequent removal of AlertPay as an accepted payment processor from EarnGroups, any AlertPay deposits or account balances in our system were irrelevant and had no value. As a result, all AlertPay deposits and account balances have been removed. AlertPay deposits, earnings, commissions, and withdrawals will not be available at EarnGroups anymore.

We have to clear some facts to our members who used AlertPay to invest with us. Please note that we do not have your money with us, and all money you have invested with us, is in our AlertPay account, which has been suspended. We cannot even touch that money, or for that matter, we are unable to refund it, as our account is suspended. While we were refunding, AlertPay suspended our account, so that we may not be able to make anymore refunds. We stress again, we are unable to make anymore AlertPay refunds to our members with the REFUND button in our AlertPay account.

In order to get back your money, you have to contact AlertPay by filing a transaction dispute. In order to file a transaction dispute, go to AlertPay's website, and when sending the support ticket, select the Transaction Dispute department, fill in the details asked, and send the ticket.

Please note that we are in no way responsible if you incur any losses as a result of investing via AlertPay. Your money is still in the AlertPay system, and not with us, and if AlertPay claims that they do not have money to refund you, then they are lying. Our AlertPay account still has over $100,000 in it. When you go to an insurance company to insure your home, there are rules set that the insurance will not apply if damages are caused due to an earthquake. Same is the case with EarnGroups or any other HYIP. If a payment processor is holding your money, then they are the ones stealing it, and we are not responsible for it.

Some of our members claim that they invested in EarnGroups and not in AlertPay. But we stress that, it is not our fault if you incur any losses due to the suspension of our AlertPay account. It is your fault to have invested via AlertPay. AlertPay has been recently suspending HYIP accounts without any genuine reasons, and stealing money. Most of our members have already realized and accepted this fact, and have eventually stopped to use the services of AlertPay, and are exchanging their funds in AlertPay to the other payment processor we accept, in order to continue to invest with us.

Please do not send anymore support tickets regarding this issue anymore, as we have cleared everything related to AlertPay issue in this newsletter. Any such support tickets we receive from now one regarding this issue will be unanswered. I am being online for more than 20 hours a day recently for answering numerous tickets I have been receiving lately regarding this issue, and I am getting very tired of this. I am also a human, and I also need some rest. So please do not send any more tickets regarding this issue.

Also please vote for EarnGroups in every monitor you can, and post your payment proofs in the forums. Support us in the best way you can, and reap your profits from EarnGroups.

We wish you a pleasant stay with us.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Karbula58 írta:Oké. Ha úgy gondoljátok, hogy ez használható ötlet, kérlek jelezzétek. Ugyanis ennek csak akkor van értelme, ha egyszerre nagyon sok helyről érkezik be ez a levél. Ha csak 2-3-4 ember küldi el, azt lesz....ják.
Ha megkapják 50-80-100 befektetőtől, az már elgondolkodtató. Esetleg össze lehetne fogni más hasonló fórumokkal (pl. Gyorshozam). Ha valaki más hasonló fórumban is tag, az megkérdezhetné, hogy csatlakoznak-e?
Fogjunk össze, csináljunk valamit! Nem kell hagyni, hogy a pofánkba röhögjenek!
Szia,

Visszatérve szabadságomról ennél jobb ötlettel nem is találkozhattam volna.
Engem érdekel!
Várom a fejleményeket.

Csabi
Kép
Kép
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

teso80 írta:Jó reggelt Mindenkinek!

Kaptam levelet EG-től gondolom ti is!Azért bemásolom.Aki tud angolul valamelyest forditsa le.Köszi!


Hi Members,

We have been receiving a lot of emails lately, asking us as to why we removed your AlertPay deposits and account balances from your account. The reason is obvious. With the recent suspension of our AlertPay account, and the consequent removal of AlertPay as an accepted payment processor from EarnGroups, any AlertPay deposits or account balances in our system were irrelevant and had no value. As a result, all AlertPay deposits and account balances have been removed. AlertPay deposits, earnings, commissions, and withdrawals will not be available at EarnGroups anymore.

We have to clear some facts to our members who used AlertPay to invest with us. Please note that we do not have your money with us, and all money you have invested with us, is in our AlertPay account, which has been suspended. We cannot even touch that money, or for that matter, we are unable to refund it, as our account is suspended. While we were refunding, AlertPay suspended our account, so that we may not be able to make anymore refunds. We stress again, we are unable to make anymore AlertPay refunds to our members with the REFUND button in our AlertPay account.

In order to get back your money, you have to contact AlertPay by filing a transaction dispute. In order to file a transaction dispute, go to AlertPay's website, and when sending the support ticket, select the Transaction Dispute department, fill in the details asked, and send the ticket.

Please note that we are in no way responsible if you incur any losses as a result of investing via AlertPay. Your money is still in the AlertPay system, and not with us, and if AlertPay claims that they do not have money to refund you, then they are lying. Our AlertPay account still has over $100,000 in it. When you go to an insurance company to insure your home, there are rules set that the insurance will not apply if damages are caused due to an earthquake. Same is the case with EarnGroups or any other HYIP. If a payment processor is holding your money, then they are the ones stealing it, and we are not responsible for it.

Some of our members claim that they invested in EarnGroups and not in AlertPay. But we stress that, it is not our fault if you incur any losses due to the suspension of our AlertPay account. It is your fault to have invested via AlertPay. AlertPay has been recently suspending HYIP accounts without any genuine reasons, and stealing money. Most of our members have already realized and accepted this fact, and have eventually stopped to use the services of AlertPay, and are exchanging their funds in AlertPay to the other payment processor we accept, in order to continue to invest with us.

Please do not send anymore support tickets regarding this issue anymore, as we have cleared everything related to AlertPay issue in this newsletter. Any such support tickets we receive from now one regarding this issue will be unanswered. I am being online for more than 20 hours a day recently for answering numerous tickets I have been receiving lately regarding this issue, and I am getting very tired of this. I am also a human, and I also need some rest. So please do not send any more tickets regarding this issue.

Also please vote for EarnGroups in every monitor you can, and post your payment proofs in the forums. Support us in the best way you can, and reap your profits from EarnGroups.

We wish you a pleasant stay with us.

Csak a szokásos Alertnak kell disputot írni náluk van a pénzünk zárolták azEG számláját 100e dodó van nálunk azzal példálózik mint a biztosítók hogy ha földrengés van akkor nem kelle fizetni a cégnek,itt is ez a helyzet ha a fizetési processzot szívózik akkor tőle kell kérni a lét mert nála van.Fáradt kéri hogy pozitiv bejkegyzéseket írjunk a cégről,és ebben a kérdésben többet ne írjunk nekik,mert nem fognak válaszolni etc ewtc.
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Sziasztok!

Most kaptam választ az Alertpaytől.
Az EG nem tudta benyújtani a megfelelő dokumentációkat. Az AP megpróbált egy személyes találkozót kezdeményezni és ezt elutasítoták az EG részéről.
Az AP folyamatosan vizsgálja a cégeket akik a HYIPben mozognak.
Reméljük akik maradnak azok tényleg biztonságos cégek. :)

Üdv.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

bbcar írta:Az AP megpróbált egy személyes találkozót kezdeményezni és ezt elutasítoták az EG részéről.
Hoppá, hoppá!
Christiannak lehet nincs teste, mint ahogy vezeték neve sincs és ezért nem tudnak személyesen találkozni? :?
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Na hát akkor,itt a bibi..
Már ,amikor elkezdődött ez a herce-hurca az AP és az EG között,furcsáltam,hogy ha ekkora pénzről van szó,mint ahogy az egyik üzenetben található képen is rajta van,hogy több mint 26millió ft-nak megfelelő dollárt zárolt az AP,akkor drága Chris barátunk miért nem fogta a poggyászait,s repült el a magán gépével az AP székházába,hogy személyesen megbeszéljék a problémát..
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Tehát. Amikor elkezdődött az EG-nél, hogy az AP vizsgálja a számlájukat még aznap küldtem AP-nek egy support ticketet, kérdezvén, hogy igaz-e, hogy vizsgálják őket. A HUSM-ra is direkt rákérdeztem úgy mellékesen. Ma jött válasz. Szerintem bbcar is ugyanezt a levelet kapta. Biztos, hogy sablon levél, de azért lefordítottam, gondolom pár embert azért érdekel:

Hello,

Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot az AlertPay-el.

Hogy a biztonságos adatfeldolgozást biztosíthassuk minden ügyfelünknek az AlertPay-nek be kell tartania a pénzmosás elleni törvényeket, rendeleteket és jelentési kötelezettségeket. Ebbe beletartozik a szolgáltatásainkat használó eladók személyazonosságát igazoló adatok begyűjtése.

Plusz igazolásokat kértünk a kérdéses eladótól a szokásos megfelelőségi vizsgálatunk részeként. Sajnos az eladótól kapott igazoló dokumentumokat manipuláltnak találtuk. Ezután adtunk még egy lehetőséget a kereskedőnek, hogy legitim dokumentációt küldjön. Újra, egyértelműen módosított dokumentumokat kaptunk.

Egy utolsó próbálkozást még tettünk, a törvényes dokumentáció beszerzésére, és megkértük az eladót, hogy lépjen kapcsolatba irodáinkkal egy baráti megoldásért. Ennek ellenére, az eladó most sem tudta felmutatni a kért dokumentumokat, és még telefonon sem próbálta velünk felvenni a kapcsolatot a probléma megoldása érdekében.

Az AlertPay-nél a tagjaink védelme a legfontosabb és elkötelezettek vagyunk a biztonságos és szakszerű fizetési feldolgozási szolgáltatásokhoz. A hamisított azonosítási adatok megadása súlyos megsértése az üzeltszabályzatunknak és a szokásos üzleti gyakorlatnak.

A legjobb erőfeszítéseink ellenére, hogy megoldásra jussunk az eladóval, nincs más választásunk, mint hogy megszakítsuk az üzleti kapcsolatot.

Ha Ön befektetett, vagy átutalt pénzt a kérdéses kereskedőnek, kérem nyújtson be egy kérelmet az AlertPay Resolution csapatához. Kérem figyeljen oda, hogy csak 30 napon belüli tranzakciót bocsájthat vitára.

A többi csak arról szól, hogy hol és hogyan lehet beküldeni ezt, de elvileg ez már kiderül a fórumnak több helyen is, úgyhogy nem fordítom le feleslegesen.

Remélem nem írtam nagy hülyeségeket :D:D
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

sleepingevil írta:Tehát. Amikor elkezdődött az EG-nél, hogy az AP vizsgálja a számlájukat még aznap küldtem AP-nek egy support ticketet, kérdezvén, hogy igaz-e, hogy vizsgálják őket. A HUSM-ra is direkt rákérdeztem úgy mellékesen. Ma jött válasz. Szerintem bbcar is ugyanezt a levelet kapta. Biztos, hogy sablon levél, de azért lefordítottam, gondolom pár embert azért érdekel:

Hello,

Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot az AlertPay-el.

Hogy a biztonságos adatfeldolgozást biztosíthassuk minden ügyfelünknek az AlertPay-nek be kell tartania a pénzmosás elleni törvényeket, rendeleteket és jelentési kötelezettségeket. Ebbe beletartozik a szolgáltatásainkat használó eladók személyazonosságát igazoló adatok begyűjtése.

Plusz igazolásokat kértünk a kérdéses eladótól a szokásos megfelelőségi vizsgálatunk részeként. Sajnos az eladótól kapott igazoló dokumentumokat manipuláltnak találtuk. Ezután adtunk még egy lehetőséget a kereskedőnek, hogy legitim dokumentációt küldjön. Újra, egyértelműen módosított dokumentumokat kaptunk.

Egy utolsó próbálkozást még tettünk, a törvényes dokumentáció beszerzésére, és megkértük az eladót, hogy lépjen kapcsolatba irodáinkkal egy baráti megoldásért. Ennek ellenére, az eladó most sem tudta felmutatni a kért dokumentumokat, és még telefonon sem próbálta velünk felvenni a kapcsolatot a probléma megoldása érdekében.

Az AlertPay-nél a tagjaink védelme a legfontosabb és elkötelezettek vagyunk a biztonságos és szakszerű fizetési feldolgozási szolgáltatásokhoz. A hamisított azonosítási adatok megadása súlyos megsértése az üzeltszabályzatunknak és a szokásos üzleti gyakorlatnak.

A legjobb erőfeszítéseink ellenére, hogy megoldásra jussunk az eladóval, nincs más választásunk, mint hogy megszakítsuk az üzleti kapcsolatot.

Ha Ön befektetett, vagy átutalt pénzt a kérdéses kereskedőnek, kérem nyújtson be egy kérelmet az AlertPay Resolution csapatához. Kérem figyeljen oda, hogy csak 30 napon belüli tranzakciót bocsájthat vitára.

A többi csak arról szól, hogy hol és hogyan lehet beküldeni ezt, de elvileg ez már kiderül a fórumnak több helyen is, úgyhogy nem fordítom le feleslegesen.

Remélem nem írtam nagy hülyeségeket :D:D
Akkor hova és mit irjak az AP-nak?Tudnál segiteni?Vagy is hol van az az AP Resolution?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Már többször beírtam, de akkor még egyszer. Itt a segítség az AlertPay dispute-hoz: http://www.gyorshozam.com/alertpay-visszaigenyles/
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Admin »

Admin írta:Sziasztok!

Dispute-hez a következőket kell csinálni:
1. Kattints ide.
2. Válaszd a Transaction Dispute
3. Tölts ki minden adatatot, és esetleg feltöltheted a transaction bizonylatát is, de nem muszáj
4. Írd be a Verify Submission kódot és kattints a Submit-ra.
Csak ennyi és tudni fogják miről van szó.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Sziasztok!

sleepingevil: igen, ugyanezt kaptam én is :(
Mondjuk most viszont kérdeztem pár céggel kapcsolatban kíváncsi leszek mit írnak.
SAjnos nem kapkodják el-
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

szép jó estét!

döntsétek el kivel van probléma. egész hétvégén szószerint,nem kamuzok nyomattam a leveleket demár elküldtem az a@@@ába is Christ...mire vasárnap elköszöntem tőle végleg,és hétfő hajnalra jött a levél,hogy öonline vagyok e..nemvoltam online,mert aludtam..aztán jött a következő levél,hogy átutalta a 100dolcsimat STP-re amit végülis a hozammal együtt 166dollárt lerántottak.a hozamot nem küldte el,de mivel a 100dolcsimat tudtam igazolni,azt igen. még1x kiemelem nem ismerem énsem,tényleg spanolodni akartam vele az elején, ezért a munkán kivül is beszéltem vele néha de ne tudjátok meg miket írtam neki hétvégén mert akkor azt mondanátok,hogy ilyen nincs..tényleg lehordtam mindennek.és mégis...

ehhez tenném hozzá,hogy este nézelődtem hyip ellenőrző oldalakon és tényleg ezüst érmes az EG.csillaggal kivan emelve mindenhol meg ilyesmi.

plusssz hozzátenném,hogy olvassátok visszább mit írt egy srác...az AP már máshol is játszotta ezt el.sőt,ezt a facebookon is írták.

úgyhogy maradjunk annyiban,én már SENKINEK nemhiszek,hogy mi az igaz és minem,csak annak az embernek aki személyesen oda áll hozzám.
mindenesetre mivel pozitiv az egész neten jelenleg az EG,ezért mivel jobbat specko nem találok a lovém felét én visszautalom,a másik felét meg a primhez mert az még szimpi.(ha a Primmel még minden rendben van,mert oda még most nem olvastam be mert most estem haza)én most itt tartok,lehet hülye vagyok lehet nem,ezzel mostmár nagyot nemfogok veszíteni,sőt többet sem mintha a másik cég uszna el...ettől nemfügg az életem,de persze örülnék a kamatozásnak...ennyi.ja mihest átutalom a lovét,beillesztem ide az igazolást..STP-n még nemcsináltam ilyet.

ja,a tapasztalatom még megosztom..abszolut nemhogy velem,szerintem az Édesannyával sem tenne különbséget mert ilyen téren megismertem...úgyhogy ne is találgassunk,hogy miért utalta el. ez egy életre jó kérdés marad.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

csaba08 írta:
Karbula58 írta:Oké. Ha úgy gondoljátok, hogy ez használható ötlet, kérlek jelezzétek. Ugyanis ennek csak akkor van értelme, ha egyszerre nagyon sok helyről érkezik be ez a levél. Ha csak 2-3-4 ember küldi el, azt lesz....ják.
Ha megkapják 50-80-100 befektetőtől, az már elgondolkodtató. Esetleg össze lehetne fogni más hasonló fórumokkal (pl. Gyorshozam). Ha valaki más hasonló fórumban is tag, az megkérdezhetné, hogy csatlakoznak-e?
Fogjunk össze, csináljunk valamit! Nem kell hagyni, hogy a pofánkba röhögjenek!
Szia,

Visszatérve szabadságomról ennél jobb ötlettel nem is találkozhattam volna.
Engem érdekel!
Várom a fejleményeket.

Csabi
Csabi: csak az a baj, hogy összesen két jelentkező volt erre a lehetőségre. Az meg sajnos nagyon kevés. Megint kiderült, hogy velünk magyarokkal minden szart meg lehet etetni. Többszáz éves átok.
Szóval sajnos nem fog összejönni. Ha 100-150 ilyen levél érkezne, és elkezdene érkezni a monitoroknál a sok negatív visszajelzés, talán. De ha mondjuk mi ketten, vagy esetleg még 1-2 ember jó erősen összefogunk és megijesztjük egy ilyen levéllel a Christian-t, legfeljebb azért kell mentőt hívni hozzá, mert nem tudja abbahagyni a röhögést.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Levi!
Ha valaki megfogalmazná, én benne vagyok. Sajna az angol tudásom elég gyér.
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Karbula58 írta:
csaba08 írta:
Karbula58 írta:Oké. Ha úgy gondoljátok, hogy ez használható ötlet, kérlek jelezzétek. Ugyanis ennek csak akkor van értelme, ha egyszerre nagyon sok helyről érkezik be ez a levél. Ha csak 2-3-4 ember küldi el, azt lesz....ják.
Ha megkapják 50-80-100 befektetőtől, az már elgondolkodtató. Esetleg össze lehetne fogni más hasonló fórumokkal (pl. Gyorshozam). Ha valaki más hasonló fórumban is tag, az megkérdezhetné, hogy csatlakoznak-e?
Fogjunk össze, csináljunk valamit! Nem kell hagyni, hogy a pofánkba röhögjenek!
Szia,

Visszatérve szabadságomról ennél jobb ötlettel nem is találkozhattam volna.
Engem érdekel!
Várom a fejleményeket.

Csabi
Csabi: csak az a baj, hogy összesen két jelentkező volt erre a lehetőségre. Az meg sajnos nagyon kevés. Megint kiderült, hogy velünk magyarokkal minden szart meg lehet etetni. Többszáz éves átok.
Szóval sajnos nem fog összejönni. Ha 100-150 ilyen levél érkezne, és elkezdene érkezni a monitoroknál a sok negatív visszajelzés, talán. De ha mondjuk mi ketten, vagy esetleg még 1-2 ember jó erősen összefogunk és megijesztjük egy ilyen levéllel a Christian-t, legfeljebb azért kell mentőt hívni hozzá, mert nem tudja abbahagyni a röhögést.
gyerekek...most kiemelem,nem védek senkit és még énsem biztos,hogy az EG-hez fogom befektetni a lovém egy részét újra...de az a fénykép az tény volt és nem kamu,hogy lelett fagyasztva. úgyhogy most nem mint Chris védője,hanem mint egy logikus ember mondom nektek,hogy honnan a jó istenből fizesse ki?

itt 1dolog lett elszurva. az,hogy az EG nem készült fel ilyen problémára,és így most az AP-sokal szívozik. szószerint...
ha lett volna tartalékja,akkor minden AP-s visszakaphatná tőlük a lovét,,,
csak az AP-soknak nullázodott le az egyenlegje és azt igen,Chrissék emelték le. az ötlet oké,hogy ezzel pótolják a hiányt amit az AP okozott,csak a döntés volt gáz,hogy ezt tőlünk vegyék el..vágjátok? 1szó mint száz az én szememben jelenleg: mindketten elszurták.

a levelet próbáljátok meg én is támogatom,de elmondom miért nem fogja kifizetni nektek.

ha most meglesz fenyegetve és hyipokon negativozva ezerrel meg minden,tudja jól hogy igyis ugyis tönkremegy.
de! ha kifizet most mindenkit vagy azt a pár száz embert aki megfenyegeti,szintén tönkremegy.mert mint az előbb írtam,a deficitet potolta azzal a lovéval amit tőlünk rántott le.tudom tudom,hogy ez igy gerinctelenség volt mert a fagyasztott lové azaz ő problméája és nem a miénk,de értitek...2napja irta itt nekem valaki,hogy feleslegesen idegeskedek.hát most én mondom nektek.csak felesleges ideg lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patric22 2011.08.02. 00:14-kor.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

hoparduc írta:Levi!
Ha valaki megfogalmazná, én benne vagyok. Sajna az angol tudásom elég gyér.
Akkor már (ha jól számolok) hárman vagyunk! :clap:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

patric: engem meg pont nem érdekel, hogy ki szúrta el! Elmondom, hogy miért görcsölök ezen. Nekem nincs bajom, mert csak hozamokat buktam. Valamilyen csoda folytán én még az elején belekerültem az első kőrbe, és visszakaptam 150$-t. Bent maradt kb. 200$, de az már a visszaforgatásokból keletkezett. Fáj az elvesztése, de nem pattintom fel az ereimet, mert az alaptőkém visszajött. DE! Sokan beregisztráltak az én ajánlói linkemmel, és mivel nagy múlttal rendelkező oldal, betették esetleg az utolsó dollárjaikat. Kinek 10$, kinek 200$, amennyi volt. Te védheted a Christian-t, összespanoltál vele, privát leveleztetek, haverok lettetek. Én ezt megértem, és a haverjaimat, barátaimat én is védeném. Semmi bajom a hozzáállásoddal. Viszont azoknak az embereknek is jár védelem, vagy segítség, akik betolták a pénzüket. És én nem tartom tisztességesnek, hogy kirakom az ajánlói kódomat, azt használva beregisztrál valaki, én megkapom a szaros 2-3-5$ ajánlói jutalékot, és röhögök a markomba. Úgy gondolom, hogy aki egy ajánló "alá" regisztrál, az megérdemli a segítséget. Mert ez erről szól. Ezért csináltam a weblapomat is. És nagyon jó érzés, hogy olyan emberektől is kapok nap mint nap levelet, akik tök véletlenül kerültek a weblapra. És tanácsot, segítséget kérnek. És én azt mondtam, mert a visszajelzések és a személyes tapasztalatom ezt igazolták, hogy az EG egy korrekt cég.
Ezeknek az embereknek szerinted nem jár az, hogy legalább megpróbáljuk visszaszerezni a pénzt?
Szóval nem akarlak megbántani, tiszteletben tartom Christian-nal szemben érzett szimpátiádat, de nekem és ezeknek az embereknek ő nem a barátunk. A dolgok jelenlegi állása szerint egy mocskos tolvaj. Azért a manipulált iratok benyújtása nem igazán jó ajánlólevél! Én a civil életben is pénzügyi területen dolgozom. Nem fogod elhinni, de befektetésekkel foglalkozom. A pénzmosás elleni törvény a pénzügyi világban a maffiaharcok óta a legkiemeltebb törvények egyike. És ha valaki ki akar bújni az ellenőrzés alól, az ne csodálkozzon, ha befagyasztják a számláját! :angry:
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Karbula58 írta:patric: engem meg pont nem érdekel, hogy ki szúrta el! Elmondom, hogy miért görcsölök ezen. Nekem nincs bajom, mert csak hozamokat buktam. Valamilyen csoda folytán én még az elején belekerültem az első kőrbe, és visszakaptam 150$-t. Bent maradt kb. 200$, de az már a visszaforgatásokból keletkezett. Fáj az elvesztése, de nem pattintom fel az ereimet, mert az alaptőkém visszajött. DE! Sokan beregisztráltak az én ajánlói linkemmel, és mivel nagy múlttal rendelkező oldal, betették esetleg az utolsó dollárjaikat. Kinek 10$, kinek 200$, amennyi volt. Te védheted a Christian-t, összespanoltál vele, privát leveleztetek, haverok lettetek. Én ezt megértem, és a haverjaimat, barátaimat én is védeném. Semmi bajom a hozzáállásoddal. Viszont azoknak az embereknek is jár védelem, vagy segítség, akik betolták a pénzüket. És én nem tartom tisztességesnek, hogy kirakom az ajánlói kódomat, azt használva beregisztrál valaki, én megkapom a szaros 2-3-5$ ajánlói jutalékot, és röhögök a markomba. Úgy gondolom, hogy aki egy ajánló "alá" regisztrál, az megérdemli a segítséget. Mert ez erről szól. Ezért csináltam a weblapomat is. És nagyon jó érzés, hogy olyan emberektől is kapok nap mint nap levelet, akik tök véletlenül kerültek a weblapra. És tanácsot, segítséget kérnek. És én azt mondtam, mert a visszajelzések és a személyes tapasztalatom ezt igazolták, hogy az EG egy korrekt cég.
Ezeknek az embereknek szerinted nem jár az, hogy legalább megpróbáljuk visszaszerezni a pénzt?
Szóval nem akarlak megbántani, tiszteletben tartom Christian-nal szemben érzett szimpátiádat, de nekem és ezeknek az embereknek ő nem a barátunk. A dolgok jelenlegi állása szerint egy mocskos tolvaj. Azért a manipulált iratok benyújtása nem igazán jó ajánlólevél! Én a civil életben is pénzügyi területen dolgozom. Nem fogod elhinni, de befektetésekkel foglalkozom. A pénzmosás elleni törvény a pénzügyi világban a maffiaharcok óta a legkiemeltebb törvények egyike. És ha valaki ki akar bújni az ellenőrzés alól, az ne csodálkozzon, ha befagyasztják a számláját! :angry:
Megprobálok nem magyarosan parasztosan válaszolni pedig megtehetném és lenne is mire,hanem korrekten és tanult ember félén.

1.- nagyon szépen nyitottam a topicot,szószerint jól nézki,de keress vissza arra is amikor leírtam,hogy MINDENKINEK A SAJÁT FELELŐSSÉGE,AHOGY NEKEM IS.

2.-nem tagadom megprobáltam spanolni Chrissel,de ebből nem lett barátság sőt,szart a fejemre mind a 2napon át.
3.-ha tegnap olvastad volna leírtam nagyon szépen sajnálok mindenkit,sajnálom ezt az egészet és nemfogok nyitni új topicot mert engem mint topic nyitot és refferer EG emberkét ezaz egész nagyon kellemetlenül érintett.

írjam még?
írom!

közületek már 1emberrel sikerült személyesen is találkoznom és meginni egy sört. őszintén megmondom nektek,hogy télen,következő nyár elején MINDENKIVEL SZERETTEM VOLNA ÖSSZEBARÁTKOZNI SŐT REMÉLEM,HOGY EZAZ EGÉSZ EZEN NEM MÚLIK. itt egy nagyon rendes,jófej kis család,baráti társaság alakult ki,és ha most nekem estek jogtalanul mikor nem is én vagyok a főnök sőt,mindig korrekten írok ha még semmit sem ér az egész ,sőt megfenyegetem Christ,hogy ha nem fizet leáll magyarországrol a befektetés mivel alám kismillio ember regisztrált be,akkor nekem senki ne mondja,hogy én nem védek senkit ,meg szarok mindenkire. én elsősorban ide pénzt keresni jöttem,de a szívemből viszont barátkozni.

ezt,hogy elbújt,meg ki mit írt,meg ki mit tud,nem érdekel mostmár,énsem fogok semmit sem mondani mert 2nap alatt ezer vélemény meg levél jött.az én szemembe jelenleg az EG is :_______,és az AP is.mindkettőről megvan a véleményem,de jelenleg az AP vezet.csak többet kéne olvasgatni ,sőt megsugom hogy ebbena topicban sőt megsugom,hogy betévedt emberke írta azt amit tegnap,és elég is volt az APről..de harangozom még mindig,hogy nem védem az EG-tmert nincs miért.engem is tönkretett kishiján egy életre.

és tudod mit?nem várom el,de megköszönöm helyetted magamnak,hogy ajánlottam egy ezüstérmes jelenleg az egyik legjobb hyip befektetői oldalt,ami fizet a mai napig,szétkell nézni neten nemcsak belföldön.

ami viszont benne volt és van a pakliba,azt ne rám kend,hanem magadnak köszönd,hogy egyáltalán te elkezdtél foglalkozni a hyipel.már elnézést,de másképp nemtudom mondani.mint refferrer ember segítek a regelésbensegítek a kontaktban,segítek amiben csak tudok,de nemvagyok nemzetközi behajto cég.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

patric22 írta:
Karbula58 írta:patric: engem meg pont nem érdekel, hogy ki szúrta el! Elmondom, hogy miért görcsölök ezen. Nekem nincs bajom, mert csak hozamokat buktam. Valamilyen csoda folytán én még az elején belekerültem az első kőrbe, és visszakaptam 150$-t. Bent maradt kb. 200$, de az már a visszaforgatásokból keletkezett. Fáj az elvesztése, de nem pattintom fel az ereimet, mert az alaptőkém visszajött. DE! Sokan beregisztráltak az én ajánlói linkemmel, és mivel nagy múlttal rendelkező oldal, betették esetleg az utolsó dollárjaikat. Kinek 10$, kinek 200$, amennyi volt. Te védheted a Christian-t, összespanoltál vele, privát leveleztetek, haverok lettetek. Én ezt megértem, és a haverjaimat, barátaimat én is védeném. Semmi bajom a hozzáállásoddal. Viszont azoknak az embereknek is jár védelem, vagy segítség, akik betolták a pénzüket. És én nem tartom tisztességesnek, hogy kirakom az ajánlói kódomat, azt használva beregisztrál valaki, én megkapom a szaros 2-3-5$ ajánlói jutalékot, és röhögök a markomba. Úgy gondolom, hogy aki egy ajánló "alá" regisztrál, az megérdemli a segítséget. Mert ez erről szól. Ezért csináltam a weblapomat is. És nagyon jó érzés, hogy olyan emberektől is kapok nap mint nap levelet, akik tök véletlenül kerültek a weblapra. És tanácsot, segítséget kérnek. És én azt mondtam, mert a visszajelzések és a személyes tapasztalatom ezt igazolták, hogy az EG egy korrekt cég.
Ezeknek az embereknek szerinted nem jár az, hogy legalább megpróbáljuk visszaszerezni a pénzt?
Szóval nem akarlak megbántani, tiszteletben tartom Christian-nal szemben érzett szimpátiádat, de nekem és ezeknek az embereknek ő nem a barátunk. A dolgok jelenlegi állása szerint egy mocskos tolvaj. Azért a manipulált iratok benyújtása nem igazán jó ajánlólevél! Én a civil életben is pénzügyi területen dolgozom. Nem fogod elhinni, de befektetésekkel foglalkozom. A pénzmosás elleni törvény a pénzügyi világban a maffiaharcok óta a legkiemeltebb törvények egyike. És ha valaki ki akar bújni az ellenőrzés alól, az ne csodálkozzon, ha befagyasztják a számláját! :angry:
Megprobálok nem magyarosan parasztosan válaszolni pedig megtehetném és lenne is mire,hanem korrekten és tanult ember félén.

1.- nagyon szépen nyitottam a topicot,szószerint jól nézki,de keress vissza arra is amikor leírtam,hogy MINDENKINEK A SAJÁT FELELŐSSÉGE,AHOGY NEKEM IS.

2.-nem tagadom megprobáltam spanolni Chrissel,de ebből nem lett barátság sőt,szart a fejemre mind a 2napon át.
3.-ha tegnap olvastad volna leírtam nagyon szépen sajnálok mindenkit,sajnálom ezt az egészet és nemfogok nyitni új topicot mert engem mint topic nyitot és refferer EG emberkét ezaz egész nagyon kellemetlenül érintett.

írjam még?
írom!

közületek már 1emberrel sikerült személyesen is találkoznom és meginni egy sört. őszintén megmondom nektek,hogy télen,következő nyár elején MINDENKIVEL SZERETTEM VOLNA ÖSSZEBARÁTKOZNI SŐT REMÉLEM,HOGY EZAZ EGÉSZ EZEN NEM MÚLIK. itt egy nagyon rendes,jófej kis család,baráti társaság alakult ki,és ha most nekem estek jogtalanul mikor nem is én vagyok a főnök sőt,mindig korrekten írok ha még semmit sem ér az egész ,sőt megfenyegetem Christ,hogy ha nem fizet leáll magyarországrol a befektetés mivel alám kismillio ember regisztrált be,akkor nekem senki ne mondja,hogy én nem védek senkit ,meg szarok mindenkire. én elsősorban ide pénzt keresni jöttem,de a szívemből viszont barátkozni.

ezt,hogy elbújt,meg ki mit írt,meg ki mit tud,nem érdekel mostmár,énsem fogok semmit sem mondani mert 2nap alatt ezer vélemény meg levél jött.az én szemembe jelenleg az EG is :_______,és az AP is.mindkettőről megvan a véleményem,de jelenleg az AP vezet.csak többet kéne olvasgatni ,sőt megsugom hogy ebbena topicban sőt megsugom,hogy betévedt emberke írta azt amit tegnap,és elég is volt az APről..de harangozom még mindig,hogy nem védem az EG-tmert nincs miért.engem is tönkretett kishiján egy életre.

Szerintem üldözési mániád van!!!!
Olvasd már el megint, amit írtam! Egyetlen szóval sem támadtalak. Jó lenne, ha nem magyaráznál bele a mondataimba olyat, ami nincs ott. Én arról írtam pár sort, hogy felelősséggel tartozom a hozzám regisztrálók felé. Lehet azzal védekezni, hogy csak a saját felelősségére fektessen be mindenki, stb, de attól még itt egy vagyon csúnya lenyúlás történt. Ha csak simán SCAM lesz egy oldal, az oké. Olyat már szerintem mindannyian megéltünk. Nem is lett belőle felháborodás. De ez egy annyira gusztustalan történet, hogy felfordul a gyomrom. Oké, hogy megszűnt a kapcsolat az AP-vel. DE KINULLÁZNI AZ EGYENLEGEKET!? Ha mondjuk esetleg jövő héten ez a senkiházi tolvaj ismét leszerződik az AP-vel, akkor mi lesz? Ismét lesz AP account, csak egy jó nagy nulla lesz a ballance. Hát gratulálok!
Te meg ha barátkozni jársz ide, ne rúgjál bele azokba, akik egyetlen bántó szót sem szóltak rád!
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

ha olyan lennék aki rugdos másokat,szerintem nem nyitottam volna topicot,és nem informáltam volna senkit elsőnként az akkori király hyip cégről mikor nekem abbol semmi hasznom nemvolt,és nem is akartam ebből hasznot. akkor olyan ember vagyok? gondold át...

boccs,csak nekem külső szemmel hirtelen úgy jött le,mintha rám célozgatnál. megértem az indulataid,sőt mindenkiét megértem és nekem ne magyarázza meg senki mert ugyanezt éltem meg én is egész hétvégén!

az,hogy saját felelősség ez nem védekezés,de nem véletlen emeltem ki és akinek van egykis esze ki is emeli.bemész egy kaszinoba bedobsz 61ropit a rulettbe,utána meg neki esel mert lenyulta?bőven van tapasztalatom kaszino terén ugyhogy nyugodt szivvel mondom a hyip legalább olyan kockázatos csak annyi a különbség,hogy nem 2perc alatt játszod el a pénzed.

az utolso szavam az,hogy probáljunk meg lehiggadni mert ahogy tegnap irta itt valaki nem ér meg egycég sem gyomorfekélyt.megoldás hirtelen most nemtudom mi lenne,a lové lenyulást teljesen nem irom alá,azt aláírom viszont,hogy Chris részéről ez a hozzáállás,hogy lehuzta a lovénkat teljes mértékben undorito volt.azért,mert az ő cégének egy részét fagyasztotta az xx bank,ahhoz nekünk semmi közünk.ugyhogy egy véleményen vagyok mindenkivel.tudom mit éreztek,totálisan tudom. szerintem már Chris is rájött,hogy részéről ez a felelősségtelen hozzáállás az AP kérése fele eléggé húzos volt,facebookon tegnap végignéztem ahogy egy ember probál vele türelmesen ledumálni dolgokat mindenki érdekében. Chrisen totál látszodott,hogy koppant neki mit müvelt.szerintem egy kicsit elszállt magátol és tutira száz,hogy ő azt gondolta megteheti...tudom,hogy ezzel nem leszünk előrébb,csak írtam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patric22 2011.08.02. 01:05-kor.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Embereeek!
Minek veszekedni,ha verekedni is lehet?? :)

Nemám,csak hülyülök :)
Késő van,fogjuk fel annak,hogy elszabadultak az indulatok.. :)
Legalább mi,Magyarok tartsunk már össze,legalább itt a fórumon,ha már az utcán ez nem is sikerül.. ;)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég