Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Petya0426 írta:Embereeek!
Minek veszekedni,ha verekedni is lehet?? :)

Nemám,csak hülyülök :)
Késő van,fogjuk fel annak,hogy elszabadultak az indulatok.. :)
Legalább mi,Magyarok tartsunk már össze,legalább itt a fórumon,ha már az utcán ez nem is sikerül.. ;)
aláírom! :boo: ;) 12órás meló után estem haza,nem is lenne kötelességem ide feljönni és elmondani,hogy nekem elküldte a lovét,meg nem lenne kötelességem itt összetartani a csapatot még amennyire lehet..megteszem?probálom..van ebből hasznom?nincs..akkor mondanom sem kell,hogy még mindig miértírok ide. :)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

patric22 írta:ha olyan lennék aki rugdos másokat,szerintem nem nyitottam volna topicot,és nem informáltam volna senkit elsőnként az akkori király hyip cégről mikor nekem abbol semmi hasznom nemvolt,és nem is akartam ebből hasznot. akkor olyan ember vagyok? gondold át...

boccs,csak nekem külső szemmel hirtelen úgy jött le,mintha rám célozgatnál. megértem az indulataid,sőt mindenkiét megértem és nekem ne magyarázza meg senki mert ugyanezt éltem meg én is egész hétvégén!

az,hogy saját felelősség ez nem védekezés,de nem véletlen emeltem ki és akinek van egykis esze ki is emeli.bemész egy kaszinoba bedobsz 61ropit a rulettbe,utána meg neki esel mert lenyulta?bőven van tapasztalatom kaszino terén ugyhogy nyugodt szivvel mondom a hyip legalább olyan kockázatos csak annyi a különbség,hogy nem 2perc alatt játszod el a pénzed.

az utolso szavam az,hogy probáljunk meg lehiggadni mert ahogy tegnap irta itt valaki nem ér meg egycég sem gyomorfekélyt.megoldás hirtelen most nemtudom mi lenne,a lové lenyulást teljesen nem irom alá,azt aláírom viszont,hogy Chris részéről ez a hozzáállás,hogy lehuzta a lovénkat teljes mértékben undorito volt.azért,mert az ő cégének egy részét fagyasztotta az xx bank,ahhoz nekünk semmi közünk.ugyhogy egy véleményen vagyok mindenkivel.tudom mit éreztek,totálisan tudom.

Én eddig is higgadt voltam.
A kaszinó nem jó példa. Ha elveszíted a pénzed, az úgy párhuzam, ha mondjuk itt beteszed a pénzt egy 2 napja működő naponta 10%-ot ígérő oldalba. Na az saját felelősség. Aki ilyet csinál, valóban csak magának tehet hányást a szemére. :)
Ez a szitu jelentősen más. Mert ami itt történt, azt a BTK sikkasztásnak és hűtlen kezelésnek hívja. Ezért akartam megírni azt a bizonyos levelet. Mert a remek minősítést szerintem nagyon félti egy olyan cég, mint az EG. És ha minden monitorhoz stabilan beérkezik egy csomó negatív, lehúzhatja az EG-t a klotyóban. Ezek a 10-20$ összegek csak itthon számítanak. Neked, nekem, meg a többi kisbefektetőnek. És tudod, nem is elsősorban az összeg fáj. Tudod miért szar ez a helyzet? Mert megalázott egy csomó embert. Mert ez a pitiáner és kicsinyes húzás, hogy lenullázta a ballance-okat, meg kitörölte a teljes számlatörténetet, na ez szerintem megalázó. De nem akarom én ezt tovább magyarázni.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Karbula58 írta:
csaba08 írta:
Karbula58 írta:Oké. Ha úgy gondoljátok, hogy ez használható ötlet, kérlek jelezzétek. Ugyanis ennek csak akkor van értelme, ha egyszerre nagyon sok helyről érkezik be ez a levél. Ha csak 2-3-4 ember küldi el, azt lesz....ják.
Ha megkapják 50-80-100 befektetőtől, az már elgondolkodtató. Esetleg össze lehetne fogni más hasonló fórumokkal (pl. Gyorshozam). Ha valaki más hasonló fórumban is tag, az megkérdezhetné, hogy csatlakoznak-e?
Fogjunk össze, csináljunk valamit! Nem kell hagyni, hogy a pofánkba röhögjenek!
Szia,

Visszatérve szabadságomról ennél jobb ötlettel nem is találkozhattam volna.
Engem érdekel!
Várom a fejleményeket.

Csabi
Csabi: csak az a baj, hogy összesen két jelentkező volt erre a lehetőségre. Az meg sajnos nagyon kevés. Megint kiderült, hogy velünk magyarokkal minden szart meg lehet etetni. Többszáz éves átok.
Szóval sajnos nem fog összejönni. Ha 100-150 ilyen levél érkezne, és elkezdene érkezni a monitoroknál a sok negatív visszajelzés, talán. De ha mondjuk mi ketten, vagy esetleg még 1-2 ember jó erősen összefogunk és megijesztjük egy ilyen levéllel a Christian-t, legfeljebb azért kell mentőt hívni hozzá, mert nem tudja abbahagyni a röhögést.
Én benne vagyok a netkereset.ning-be, ott szólhatok, mert nagyon sokat vannak az EG-ben. Ha ez segít valamit.
khai
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:44
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: khai »

Tudjátok ez a levél küldés elég kétélű dolog.
Ha be akarjátok fuccsoltatni a dolgot, hogy ti is vissza kapjátok a pénzt (megértem és jogos), de akkor mi van azokkal akiknek nem AP-s fiókjuk volt és a mai napig megy a dolog. Teljesen rendben mennek a kifizetések a többi virtuális bankokhoz, tehát náluk az oldal a legjobb.
Nem azért írom, mert én ilyen kategóriába esem, csak egyszerűen elgondolkodtam ezen.
Elég nehéz a helyzet, hiszen ti is a pénzeteket akarjátok, de ha az oldalról el kezditek híresztelni, hogy SCAM akkor lehet belőle akkor felfordulás, hogy valóban bedől és akkor már mások sem biztos hogy hozzájutnak a pénzükhöz, akiknek eddig semmi bajuk nem volt az oldallal, mert nem az AP-t használták.
Ezt csak egy gondolatsor volt, nem akarok én senki pártjára állni...
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Valaki meg tudná mondani, hogyan lehet a meglévő regisztrációmhoz hozzárendelni az új STP számlámat?
Elküldtem a mi Cristian barátunknak és ő nem hajlandó rá, hogy hozzárendelje a fiókomhoz.
Várom az ötleteket!

Csabi
Kép
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

khai írta:Tudjátok ez a levél küldés elég kétélű dolog.
Ha be akarjátok fuccsoltatni a dolgot, hogy ti is vissza kapjátok a pénzt (megértem és jogos), de akkor mi van azokkal akiknek nem AP-s fiókjuk volt és a mai napig megy a dolog. Teljesen rendben mennek a kifizetések a többi virtuális bankokhoz, tehát náluk az oldal a legjobb.
Nem azért írom, mert én ilyen kategóriába esem, csak egyszerűen elgondolkodtam ezen.
Elég nehéz a helyzet, hiszen ti is a pénzeteket akarjátok, de ha az oldalról el kezditek híresztelni, hogy SCAM akkor lehet belőle akkor felfordulás, hogy valóban bedől és akkor már mások sem biztos hogy hozzájutnak a pénzükhöz, akiknek eddig semmi bajuk nem volt az oldallal, mert nem az AP-t használták.
Ezt csak egy gondolatsor volt, nem akarok én senki pártjára állni...

Ez nem arról szólt volna, hogy SCAM legyen az oldal. Nyilván nem akart volna ilyen helyzetbe kerülni a mi Christian barátunk, tehát felajánlott volna valami megoldást. Szerintem.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

csaba08 írta:Valaki meg tudná mondani, hogyan lehet a meglévő regisztrációmhoz hozzárendelni az új STP számlámat?
Elküldtem a mi Cristian barátunknak és ő nem hajlandó rá, hogy hozzárendelje a fiókomhoz.
Várom az ötleteket!

Csabi

Sajnos máshogy nem megy. Te megadod az ilyenkor szükséges adatokat (felhasználónév, titkos kérdés, titkos kérdésre a válasz, új számlaszám), és ő meg átírja a profilodat. Ez a menete. A weblapról írjál adminnak, ne mailben kérjed.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Karbula58 írta:
csaba08 írta:Valaki meg tudná mondani, hogyan lehet a meglévő regisztrációmhoz hozzárendelni az új STP számlámat?
Elküldtem a mi Cristian barátunknak és ő nem hajlandó rá, hogy hozzárendelje a fiókomhoz.
Várom az ötleteket!

Csabi

Sajnos máshogy nem megy. Te megadod az ilyenkor szükséges adatokat (felhasználónév, titkos kérdés, titkos kérdésre a válasz, új számlaszám), és ő meg átírja a profilodat. Ez a menete. A weblapról írjál adminnak, ne mailben kérjed.

Siker!
Hozzáadták. :no:
Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

jani írta:Kuldtel az adminnak levelet?
Szia Jani,

Igen, ma írtam neki ennyit:

Hello,

Please, set my new payment processor (Solid Trust Pay)
STP user name: xxxxxxxx

Thank you.
Best Regards,

Csaba

És lás csodát, hozzáadta! Micsoda rendes manus ez a Cristian! :lol: :no: :lol:
Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

jani írta:
csaba08 írta:
jani írta:Kuldtel az adminnak levelet?
Szia Jani,

Igen, ma írtam neki ennyit:

Hello,

Please, set my new payment processor (Solid Trust Pay)
STP user name: xxxxxxxx

Thank you.
Best Regards,

Csaba

És lás csodát, hozzáadta! Micsoda rendes manus ez a Cristian! :lol: :no: :lol:
Piszok rendes,csak sajna minuszba hagyott sok embert :bad:
...akkor nem kell kuldeni levélkét neki :?
Inkább Nekem küldjetek pénzt az STP számlámra, hogy be tudjam fektetni Cristianhoz az EarnGroups-ba. :oops:
Ígérem visszafizetem mindenkinek! 8)
Ha meg nem, akkor úgy is az AlertPay lesz a hibás mindenért! :D :D :D
Kép
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Csabi: ne vedd zokon tőlem, de az aláírásodat nem kéne átértékelni? :oops:
Bocsi :aw:
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Sziasztok!
Ami látszik, hogy nem csak az Earngroups került fasírtba az Alerttel. Nem tudom van-e közös szál a két oldal között, de a megoldás mikéntje miatt nem igazán hiszem.
https://support.gorgonprojectinvest.com ... tpay-issue
A Gorgonproject is szakított az AP-vel, de...
"We have opened the AlertPay to GDP exchange so AlertPay users can safely cash out their interest payments if they need them urgently."
Nyitottak egy AP-GDP konvertert. Szerintem korrektebb eljárás. Mindenesetre a fenti linken kissé negatívan nyilatkoznak az AP-ről.
Csak véletlen arra jártam, nem vagyok regelve oda, aki tag a Gorgonnál, széthézhetne.
És béke, emberek, béke! 8)
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Karbula58 írta:Csabi: ne vedd zokon tőlem, de az aláírásodat nem kéne átértékelni? :oops:
Bocsi :aw:
Miért is? Mert egyik se fizet? :D
Ááááá ezt csak így lehet kibírni..... :no: :no: :no:

No majd alakítom... 8)
Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

No megtettem, most már sokkal jobb lett. :PP
Kép
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Lili »

csotibi írta:Sziasztok!
Ami látszik, hogy nem csak az Earngroups került fasírtba az Alerttel. Nem tudom van-e közös szál a két oldal között, de a megoldás mikéntje miatt nem igazán hiszem.
https://support.gorgonprojectinvest.com ... tpay-issue
A Gorgonproject is szakított az AP-vel, de...
"We have opened the AlertPay to GDP exchange so AlertPay users can safely cash out their interest payments if they need them urgently."
Nyitottak egy AP-GDP konvertert. Szerintem korrektebb eljárás. Mindenesetre a fenti linken kissé negatívan nyilatkoznak az AP-ről.
Csak véletlen arra jártam, nem vagyok regelve oda, aki tag a Gorgonnál, széthézhetne.
És béke, emberek, béke! 8)
Ez egy nagyon korrekt és befektető barát megoldás a Gordonprojectionvest részéről, ha ez a gyakorlatban is így működik majd, le a kalappal! :good: Komoly, megfontolt, hosszú távra tervező, befektetőket tisztelő vezetői döntés állhat mögötte.

Össze sem lehet hasonlítani az EG-vel...Szerintem ennyit erről...!
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Lili írta:
csotibi írta:Sziasztok!
Ami látszik, hogy nem csak az Earngroups került fasírtba az Alerttel. Nem tudom van-e közös szál a két oldal között, de a megoldás mikéntje miatt nem igazán hiszem.
https://support.gorgonprojectinvest.com ... tpay-issue
A Gorgonproject is szakított az AP-vel, de...
"We have opened the AlertPay to GDP exchange so AlertPay users can safely cash out their interest payments if they need them urgently."
Nyitottak egy AP-GDP konvertert. Szerintem korrektebb eljárás. Mindenesetre a fenti linken kissé negatívan nyilatkoznak az AP-ről.
Csak véletlen arra jártam, nem vagyok regelve oda, aki tag a Gorgonnál, széthézhetne.
És béke, emberek, béke! 8)
Ez egy nagyon korrekt és befektető barát megoldás a Gordonprojectionvest részéről, ha ez a gyakorlatban is így működik majd, le a kalappal! :good: Komoly, megfontolt, hosszú távra tervező, befektetőket tisztelő vezetői döntés állhat mögötte.

Össze sem lehet hasonlítani az EG-vel...Szerintem ennyit erről...!

Na persze, hiszen a Gorgon-nál nem a Christian az admin. :)
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

A Gorgon nekem is nagyon szimpatikus oldal, most van kipróbálás alatt, viszont CSAK PM, vagy LR átváltását támogatja az oldalon belül és azokét is csak GDP-re.
Bár nagyon jó lenne ha az AP-t is át lehetne rajtuk váltani, de nem valószínű, hogy lesz belőle valami, mert őket is többször jegelték ok nélkül ezért sem foglalkoznak már az AP-vel!
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bings »

Valaki segítsen,hogy kell Golduxra befizetni?Ha magyar számlám van,lehet forintot utalni az oldalray?
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Sziasztok!

A tegnap esti beszélgetéshez szeretnék hozzá szólni. Teljes mértékben egyetértek Karbulával, hogy azt, amit Christiánék csináltak nagyon gerinctelen és mocskos dolog. Páran az AP-t szidják, hogy mit szívózik, értem ez alatt más fórumok tagjainak hozzászólásait is. Nos véleményem szerint nagyon jól teszi az AP, hogy próbálja kiszűrni a mocskot és teszi mind ezt törvényességi alapon. De ti szívtátok meg az egészet és nem az AP hibájából, hanem a tisztelt EG manipulációja miatt. Abban is támogatom Karbulát, hogy igen is kell tenni valamit, hiszen most a reffekről is szó van. Ne értsetek félre, nem Levit akarom fényezni, távol áll tőlem, csak úgy gondolom, hogy igenis valamilyen szinten felelősséggel tartozunk a reffjeinkért. Lehet, hogy nem sok eredménye lesz, ha összefogva, tömérdek levelet fog kapni az EG, de ha meg sem próbáljátok....Soha nem kaptam még rossz tanácsokat Karbulától és ha tudni akarjátok egyetlen HYIP-be se regeltem még alá, mert ami volt kis pénzem azt mind elvitte 4 mocskos csaló oldal, mégis önzetlenül ellát jó tanácsokkal, holott egy fikarcnyi haszna nem volt még rajtam. Ja gyerekek! Itt jön a képbe az önzetlenség és segítőkészség, amit ezúton is szeretnék neki megköszönni. Én nagyon örülök, hogy ilyen jó kis csapatba kerültem, bár még nem hallottatok tőlem sok hozzászólást. Inkább meghúzódom a csendes félhomályba, de most eljött az idő, hogy elmondjam a véleményem és teszem mindazért, mert együtt érzek veletek. Együtt örülök a kifizetéseiteknek és együtt aggódom veletek ha baj van.

Volt aki azt mondta nem kellene rossz hírét kelteni az EG-nek, mert Libertyre meg STR-re fizet, na de meddig? Nem hiszem, hogy hosszú életű lesz az EG. Az a csodálatos ezüst minősítéssel elmehet a francba, ha ilyen aljasságot képes elkövetni, csak gondoljatok bele. Legalább az Alert kiáll az ügyfeleiért, na de a Liberty és mások? A LIbertynél még számlaellenőrzés sincs, annyi számlát nyitsz és annak a nevében akiében akarsz, és annyit ahányat akarsz. Ki ellenőrizte le bármelyikőtök Libertyjét? Senki. Nem véletlen szeretik a HYIP-ek ezeket a fiz. proc.-okat. Nagyon is tisztában volt azzal az EG, hiszen szerződést kötött és tudta az Alert feltételeit, és azt is, hogy egyszer kiborulhat a bili.

Mindenki azt mondja, hogy ameddig a monitorok fizetőnek tartanak egy adott HYIP-et addig nincs ok aggodalomra. Már hogy a büdös francba ne lenne. Érdekes én mégis megszívta, 4-el is, annak ellenére, hogy a tisztelt és becsült monitorok fizetőnek tartják őket. Na itt álljunk meg egy szóra. Szerintetek a monitorok értékelései teljes képet adnak? Ugye ti sem gondoljátok komolyan, hogy igen. Mire is alapoznak, amikor értékelnek egy HYIP-et. Egyrészt a saját befektetéseikre és a regisztráltak visszajelzéseire. Na de könyörgöm, mondjuk van 10.000 tag és ebből 150 pozitív visszajelzést ad, 4-5 meg negatívat. Lehet, hogy sokkal több a negatív tapasztalat, de aki dühös és megjárta, nem biztos, hogy foglalkozik azzal, hogy még írogasson a monitoroknak. Így nagyon fals képet kapunk ám. Csak töredékét a tényleges helyzetnek. Lehet, hogy hülyének tartotok, de számomra egy monitor értékelése nem jelent semmit az égvilágon, de semmit, különben nem szívtam volna meg 4 mocsok társasággal. Minden pénzem oda lett, mert nem hallgattam tapasztalt és szakértő ember tanácsára.

Végezetül csak annyit mondanék, hogy tényleg együtt érzek veletek, egy igazán klassz kis csapat vagytok. Fogjatok össze és harcoljatok az igazságért.
További kellemes, szép estét mindenkinek: Krisztina
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Van valami oldal,vagy lehetőség ami az Alertpayen lévő dellát átlöki mondjuk az STP-re,gondolom valami váltó oldal lehet?! de irigylem azokat akik " csak" a reffek miatt kell aggódni,azért a párért nekem is excluzálnom kell magamat,és elég necces innét mást ajánlanom etc etc.Vajon most ha az embernek marad egy kis léje az mibe tegye?
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

maradona1 írta:Van valami oldal,vagy lehetőség ami az Alertpayen lévő dellát átlöki mondjuk az STP-re,gondolom valami váltó oldal lehet?! de irigylem azokat akik " csak" a reffek miatt kell aggódni,azért a párért nekem is excluzálnom kell magamat,és elég necces innét mást ajánlanom etc etc.Vajon most ha az embernek marad egy kis léje az mibe tegye?

Pl. GoldGain jó. Fizet. Nekem lement két köröm, most fut a harmadik. Semmi bajom velük. 400 napja fizetnek...
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Karbula58 írta: Pl. GoldGain jó. Fizet. Nekem lement két köröm, most fut a harmadik. Semmi bajom velük. 400 napja fizetnek...
Hali!

Bocs, de a GoldGain-nek jelenleg fel van függesztve az AlertPay számlája. Így pénzt váltani sem tud egyik helyről a másikra.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Bocsánat. Most nézem, hogy újra működik. :) :) Örömhír!
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

sleepingevil írta:Bocsánat. Most nézem, hogy újra működik. :) :) Örömhír!

Nekem reggel is fizettek. Biztos valami technikai gubanc volt.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

na hi!

én nem fektettem vissza EG-be mert annyira nem érdekel max ha 1honap mulva minden rendben lesz,lehet szoba állok vele.de ha kell még 500x lefogom írni.az Earngroups fizet rendesen kifele és befele is. az AP-sokat megszivatta rendesen,elég görény modon lerántották a lovénkat ez nem volt éppen egy emberies megoldás mert ránk nem tartozik az EG-AP közötti viszony,ahogy más sem.nem éppen ezvolt a leghelytállóbb megoldás,de fizet.mindenesetre én nem reckiroztattam most meg újra.nyugodtan hivatkozzatok rám,és írjatok minél többen levelet.ha nekem kifizette,akkor fizesse ki nektek is,különben tacsra vágjuk a cégjét. először próbáljatok meg türelmesek lenni vele ezt tapasztalatból mondom mert én is fenyegettem meg mindent csináltam már,semmire nem mentem vele és amikor bevágtam a hiszti ribanc viselkedést akkor fizette ki :DDD szal..ennyi. kitudja lehet meleg a csávó na mind1 nem izélek nem mondok véleményt senkiről akit nem ismerek személyesen mindenesetre eléggé a szívére veszi az üzletét ami NEM JÓ ,mivel az üzletben nincsenek érzelmek.

de mivel nála van,ezért vette le az AP-sok lovéját.na. ugyhogy enyi. a levél megírásban max magyarul tudok segíteni mert angolban nemvagyok perfect.szóljatok ha bármiben tudlak titeket támogatni!!!!

mi bizalomból fektettük be a qva pénzünket,úgyhogy minimum,hogy amit benyomtunk azt adja vissza és ne az AP-hez küldözgessen mert az Ő EGYENLEGÉBŐL LEFOGTAK 60ezer dolcsit,hanem ő fizesse ki mivel Ő VETTE LE.

nem állítom,hogy az AP-vel nincs gáz mert nekem 3nap alatt jópársrác megírta,hogy miket nézett már végig az AP-val kapcsolatban is,de konkrétan a mi pénzünket Chrisen kell keresni most ez a lényeg.
rainbow
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.07.23. 09:18
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: rainbow »

Sziasztok ezt kaptam az Ap-tól, hogy elküldtem az EG a pénz vissza igénylést.

Helló,

Köszönjük, hogy kapcsolatba AlertPay.

Annak érdekében tartunk biztonságos feldolgozás minden tagja AlertPay tiszteletben kell tartania a pénzmosás elleni törvényi, rendeleti és jelentési követelményeket. Ez magában foglalja gyűjtése személyazonosság igazolására eladók segítségével szolgáltatásainkat.

Azt kérte, további ellenőrzés az eladótól a kérdéses része a rendszeres megfelelőségi eljárások. Sajnos, az ellenőrzés benyújtott dokumentáció az eladó találták meg kell változtatni. Ezután adta a kereskedő egy másik lehetőséget, hogy küldje el nekünk legitim ellenőrzési dokumentációt. Ismét kaptunk egyértelműen megváltozott dokumentációt.

Még egy utolsó kísérletet tettek a megszerzésére legitim dokumentáció és az eladó a kapcsolatot irodánkkal egy békés úton történő rendezésére. Azonban az eladó ismét elutasította, hogy megadja nekünk a szükséges dokumentumokat, vagy akár fel velünk a kapcsolatot telefonon, hogy a probléma megoldásához.

Az AlertPay tesszük védelme tagjaink első prioritás, és elkötelezzük magunkat a biztonságos és szakszerű fizetési feldolgozási szolgáltatást. Biztosítása hamis személyazonosság igazolására jelentős megsértése a Felhasználói megállapodás és a szokásos üzleti gyakorlat.

Annak ellenére, hogy a legjobb irányuló erőfeszítéseket felbontás az eladó, már nem maradt más választása, mint az, hogy megszüntetik az üzleti kapcsolatot.

Ha az átutalt pénzösszeg a kereskedő szóban forgó igényét figyelembe kell venni az AlertPay állásfoglalás Team. Felhívjuk figyelmét, hogy csak vitás ügylet akár 30 napon belül a tranzakció

Köszönjük a megértést.

Üdvözlettel,

Köszönjük, hogy AlertPay! Ha bármilyen további kérdése van, ne felejtsd el, hogy konzultáljanak a GYIK a https://helpdesk.alertpay.com/

Felbontás Team
www.alertpay.com
"My Way to Pay"
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

én is ugyan ezt kaptam az előbb
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

Mondjuk így fordítón lefuttatva elég zagyva, aki ebből megért valamit, annak gratulálok!
Amúgy ezt mire kell venni? Én is megkaptam, de ez engem nem nyugtatott meg, hogy dolgoznak az ügyemen, vagy valami is történne... Vagy én értelmezem rosszul a leírtakat?
rainbow
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.07.23. 09:18
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: rainbow »

Ez nem zagyvaság a tömör lényeg,meg kérték az EG-t hogy adja be a dokumentációkat,de ezt az EG többször is elutasította.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

ja erről már volt szó de így hogy kapjuk vissza a pénzünk ha az EG számláját már lezárták?
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég