Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: feerke »

ide küldtem: https://helpdesk.alertpay.com/index.php ... &_a=submit
válaszd ki a Transaction Dispute-t és úgy küld el a levelet
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: Lili »

feerke írta:ide küldtem: https://helpdesk.alertpay.com/index.php ... &_a=submit
válaszd ki a Transaction Dispute-t és úgy küld el a levelet
Köszönöm, értem már, hogy hol követtem el a hibát tegnap. Én ezen az oldalon a Security/File a Report-ra írtam...

Most küldtem el a Transaction Dispute-t és bizakodom...Bármi fejlemény van, azonnal visszajelzem.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Most küldtem a PF ellen 2 disputeot. :)

Az AlertPay-nél így már 4 dispute-om van folyamatban, egyikre sem érkezett még válasz. :D

Azt írják lehet hogy egy hónap is lesz mire válaszolnak.

GG most a legkirályabb... ha AP szórakozik velük, egyszerűen átváltom a pénzem náluk LR-re, és kész. Gond volt a befizetésemmel, írtam nekik, 1 órán belül javították a hibát.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Hát ez nagyon gyors volt. Fura, hogy a HUSM miatt ennyi ideig eltart a dolog.

2 projection finance-os bejelentésem volt. 2 külön alertpay számláról. Az egyiket elutasították, azért mert a PF-től több volt a kifizetésem, mint amennyit befizettem. Ez a ref jutalékokból jött össze, szóval végülis nyertem rajta.

A másikat elfogadták, és megnézték, hogy mennyit fizettek eddig ki nekem az PF-től, és kiegészítették annyira, amennyit én befizettem. Tehát innen a tőkém visszajött.

Ennek nagyon örülök, mert közben a GoldGain is csinálja a kamatokat, és így nem buktam egy petákot sem, sőt kerestem.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: Lili »

Nagyon ügyes vagy! Sajnos nekem még semmit nem reagáltak a reggeli dispute-omra. Te mikor adtad be?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Az előző hozzászólásomban írtam, hogy akkor adtam be. Kb reggel negyed 11.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: martillo »

ÉRdekes, én is már két napja megírtam nekik, jelezték, hogy vették az adást, de semmi nem történt, pedig csak 20$ lenne... Lehet írok ma még egyet nekik...
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Ha ugyanabban az ügyben 2 dispute-ot küldesz, akkor törlik az ügyedet, szóval én nem tenném.

Biztos, hogy a transaction dispute-ot választottad?
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: martillo »

sleepingevil írta:Ha ugyanabban az ügyben 2 dispute-ot küldesz, akkor törlik az ügyedet, szóval én nem tenném.

Biztos, hogy a transaction dispute-ot választottad?

Én azt választottam, amit az alertpay-es topicban leírtak... Az nem jó? Akkor küldjek egy dispute-t is? Az is kettőnek számít? Vagy akkor most melyiket kell választani?
Írták a válaszban, hogy majd vki felveszi velem a kapcsolatot! Ezek szerint rossz helyre ment? De akkor mért nem írnak, hogy Te marha ne ide írd, mert nem ide kell?! Az alertpay pénzvisszaigényléses topicban meg javítani kellene akkor, mert mmást is félrevezethet a leírás, ahogy engem is...

Mit javasolsz? Küldjek akkor egy disputot is?
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: martillo »

sleepingevil írta:Ha ugyanabban az ügyben 2 dispute-ot küldesz, akkor törlik az ügyedet, szóval én nem tenném.

Biztos, hogy a transaction dispute-ot választottad?
Küldtem még egy levelet, most a dispute-ra!
De milyen dolog az, hogy két levél esetén törlik az ügyemet? Ilyet nem csinálhatnak! Hol van ez leírva, amúgy, vagy honnan veszed ezt?

Thx
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: feerke »

Erről én is olvastam már valahol...csak nem tudom hol :D
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Már pár embernek beszóltam, hogy támassza alá azt amit mond, így jogos a kérés, hogy én is tegyem meg.

Tehát amikor elküldöd a dispute-ot, akkor be kell ikszelni egy ilyet:
I understand it can take up to 30 days to complete the investigation? I will not submit multiple tickets regarding this same dispute.
Ezzel elfogadod, hogy a dispute feldolgozása 30 napot is igénybe vehet és nem fogsz ugyanebben az ügyben még egyet küldeni.

A FAQ ezen oldalán pedig a következő szerepel a dispute-okara vonatkozó szabályok között:
AlertPay members may only submit one dispute per transaction. Submitting multiple disputes for a single issue may result in the closure of the dispute without resolution.
Ami annyit tesz, hogy csak 1 dispute küldhető egy témában, különben zárolhatják az ügyedet.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
noname
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.07.11. 18:34
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: noname »

Nekem is visszautalta az AP, ugyanúgy, mint sleepingevilnek. A befizetett összeg és a kifizetett kamatok különbözetét.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: martillo »

Akkor az én kétszer elküldött, bár különböző "témában" feltüntetett ügyemet törlik?
Mert dispute-t csak egyet küldtem, de a másik is ugyanez a téma volt, de csak azért mert nem tudtam melyik a jó... Most mit csináljak, adjatok tanácsot, pls!
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: convert69 »

martillo írta:Akkor az én kétszer elküldött, bár különböző "témában" feltüntetett ügyemet törlik?
Mert dispute-t csak egyet küldtem, de a másik is ugyanez a téma volt, de csak azért mert nem tudtam melyik a jó... Most mit csináljak, adjatok tanácsot, pls!
Én is 2x küldtem el. Először úgy, ahogy az AP topikban le volt írva(Security/File a Report-kiválasztva), erre csak egy automatikus válaszlevél jött. Majd másnap elküldtem a másik módszerrel is (Transantion disput-kiválasztva). A végére még odaírtam, hogy nem kaptam vissza a pénzemet, ezért kérem vissza. Valamint jeleztem nekik, hogy az e-mailemre sem válaszoltak. Ez péntek délután volt, este már várt a levél, hogy a befektetésem+ kamatok 50%-át visszatérítették. Így a pénzemnél maradtam....
Ennyi erővel az én kérelmemet is törölhették volna, vagy csak szerencsém volt. Te is így csináltad ?
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: martillo »

convert69 írta:
martillo írta:Akkor az én kétszer elküldött, bár különböző "témában" feltüntetett ügyemet törlik?
Mert dispute-t csak egyet küldtem, de a másik is ugyanez a téma volt, de csak azért mert nem tudtam melyik a jó... Most mit csináljak, adjatok tanácsot, pls!
Én is 2x küldtem el. Először úgy, ahogy az AP topikban le volt írva(Security/File a Report-kiválasztva), erre csak egy automatikus válaszlevél jött. Majd másnap elküldtem a másik módszerrel is (Transantion disput-kiválasztva). A végére még odaírtam, hogy nem kaptam vissza a pénzemet, ezért kérem vissza. Valamint jeleztem nekik, hogy az e-mailemre sem válaszoltak. Ez péntek délután volt, este már várt a levél, hogy a befektetésem+ kamatok 50%-át visszatérítették. Így a pénzemnél maradtam....
Ennyi erővel az én kérelmemet is törölhették volna, vagy csak szerencsém volt. Te is így csináltad ?
Lényegében igen, annyi kivétellel, hogy nem írtam a végére semmi pluszt, ugyanazt írtam mindkét esetben kb.
Meg 2 nap volt a különbség a kettő között. De, ha tényleg ilyenek, akkor komolyan jövő héttől minden nap elküldöm nekik naponta kétszer, háromszor... Csak megunják akkor!
Röhej azért! Többen jelzitek, hogy visszakaptátok, nekem meg csak automata ír vissza, ugyanezt csinálva EG-vel is mikor kértem... Legalább írjon egy agent, hogy ennyi volt, aztán felfogom, de az, hogy semmi reakció nekem, de mások meg pár órán belül megkapják, az nem korrekt! Hétvégén dolgoznak AP-nél?
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: Lili »

Nyugodj meg martillo, én is így jártam, mint Te, először tévesen küldtem el, majd másodjára a Transaction Dispute-ot és még semmi reakció, sem visszatérítés. Péntek de.11 körül küldtem el nekik, de most a hétvégén szerintem nem is dolgoznak. Reménykedjünk benne, hogy hétfőn vagy legkésőbb kedden nekünk is visszatérítik a pénzünket. :)
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Sziasztok!

Az én javaslatom az az, hogy az első jelentés után ami jött e-mail arra küldjetek egy választ, hogy ide véletlenül küldtétek el, rossz helyre kattintottatok, és már elküldtétek helyesen a transaction dispute-ot. Így nem lehet gond.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: martillo »

sleepingevil írta:Sziasztok!

Az én javaslatom az az, hogy az első jelentés után ami jött e-mail arra küldjetek egy választ, hogy ide véletlenül küldtétek el, rossz helyre kattintottatok, és már elküldtétek helyesen a transaction dispute-ot. Így nem lehet gond.
Ez jó ötlet, köszi!
Meg is írtam nekik, sűrű bocsánat kérésekkel! Remélem megesik rajtam a szívük, megírtam azt is, hogy nagyon kellene az a pénz nekem!
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: szabol »

ja azt én is írtam hogy kellene a pénzem és szartak rám :D de egy próbát persze megér
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: teso80 »

én is írtam nekik mikor az eg levette a lóvémat ahogy a z ap topikban megírták,de semmi.ha nem hát nem.majd máshol behozom talán.
balintmester
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011.07.08. 08:14
Tartózkodási hely: DEBRECEN
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: balintmester »

Kedves Befektetőtársak!
Akkor most mi is a jelenlegi helyzet valójában? Amint fentebb leírtátok én elküldtem a leveleket az Alertpaynak.Először úgy ahogy az Alertpay topicban leírtátok. Arra a levélre a következő válasz érkezett:

Hello,

Thank you for contacting AlertPay. My name is Justin am happy to assist you.

If you have paid for a good or service that was not provided to you, you may file a transaction dispute.

Before filing a dispute, please contact the seller and attempt to resolve the issue as most disputes can be resolved with proper communication.

To contact the seller, you can locate their email address in your transaction "Activity". Their email address should appear as where the payment was sent. Some sellers might also provide you with their phone number.

If you are unable to resolve the dispute in this manner and there is no co-operation on the seller’s behalf, you can file a claim in AlertPay's Help Desk. Please note that you may only dispute a transaction up to 30 days after the date of the transaction.

You may initiate your dispute by visiting https://helpdesk.alertpay.com/ and sending us a support ticket. Select "Transaction Dispute" from the ticket categories and be sure to include the following information:

• Full name:
• Email address you used for disputed transaction:
• Seller/recipient email:
• Seller website URL:
• Reference Number(s) for disputed transaction(s):

Please include the reason for the dispute, a detailed explanation of the issue and any proof that might influence the outcome of the dispute (screen shots, tracking numbers, etc.) and we will do our best to mediate the situation.

NOTE: Please do not reply to this email directly as your dispute must be initiated by visiting https://helpdesk.alertpay.com/ .

Thank you for choosing AlertPay. If you have any additional questions, feel free to check out our helpful Frequently Asked Questions at http://helpdesk.alertpay.com

Kind regards,

Justin
AlertPay Account Security
514-748-5774
www.alertpay.com
"My Way to Pay"

Ticket Details
===================
Ticket ID: WFD-818294
Department: Security/File a Report
Status: Closed


Természetesen az automatikus levél is megérkezett még akkor amikor elküldtem. Ezt a levelet ma kaptam! Ha jól látom ebben semmi érdekes nincs, bár nem sokat értek angolul.


Küldtem szombaton egy másik levelet is, melyben a Transaction disputot választottam. Erre is kaptam választ, egy automatikusat, még akkor, és kaptam ma is. Ebben a következő van:

Hello,

Thank you for contacting AlertPay's Resolutions department.

Your request for a refund has been granted and you may access your account to see the credit. The credit that was applied to your account is 50% of the difference between the payments sent to and received from the seller.

The credit you received is the 50% of the same amount you lost when sending money to that specific seller. Please consider yourself fortunate as not all members will be able to get reimbursed due to the nature of such programs.

Regards,
----------------------------------
Thank you for choosing AlertPay! If you have any additional questions, don't forget to consult our FAQs at https://helpdesk.alertpay.com/

Resolutions Team
www.alertpay.com
"My Way to Pay"

Ticket Details
===================
Ticket ID: ACO-436663
Department: LP - Dispute in Progress
Status: Closed
balintmester
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011.07.08. 08:14
Tartózkodási hely: DEBRECEN
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: balintmester »

Ha jól értem ebben az van leírva hogy ha a hozamom kifizetése elérte a várható kifizetés 50% át akkor ne reklamáljak tovább. Valójában elérte, de a tőkémet azt nem kaptam meg. Jól értelmezem én ezeket a leveleket? Segítsetek ebben ha tudtok! Köszönöm!
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Projection Finance (7 nap - 9nap, 126% - 199%)

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

balintmester írta: Your request for a refund has been granted and you may access your account to see the credit. The credit that was applied to your account is 50% of the difference between the payments sent to and received from the seller.

The credit you received is the 50% of the same amount you lost when sending money to that specific seller. Please consider yourself fortunate as not all members will be able to get reimbursed due to the nature of such programs.
Az első levél kuka... nem kell vele foglalkozni. Ebben az áll, hogy visszakaptad a fejélük kifizetett összeg és a tőlük kapott összeg különbségének a felét.

Ez annak az összegnek a fele, amit elvesztettél.

Azt is írják, hogy érezd magad szerencsésnek, mert nem minden tag kap vissza egyáltalán pénzt, a HYIP oldalak természete miatt. (Ezzel arra utal, hogy nem hagynak elég pénzt a számlán ahhoz, hogy kifizessék azokat, akiket szarban hagytak.)

Időben kell reagálni. Én visszakaptam mindent, amit elvesztettem.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég