Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
kinga
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.08.09. 20:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kinga »

Sziasztok!

Az EA-n a lejárt befektetés megjelenik a Cash-ben, én onnan nem szoktam kiutalni az Alert-ra, hanem Back to Wallet és újra lekötöm. Ez így jó vagy ki kell időközönként utalni?
Előre is köszi a segítséget!
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

kinga írta:Sziasztok!

Az EA-n a lejárt befektetés megjelenik a Cash-ben, én onnan nem szoktam kiutalni az Alert-ra, hanem Back to Wallet és újra lekötöm. Ez így jó vagy ki kell időközönként utalni?
Előre is köszi a segítséget!
Hát, azt hiszem ezzel így még évekig el tudsz játszadozni, de most már ha ki is utalod az AlertPay-re, úgy sem kapod meg soha, mert már az Elite Alliance sem fizet. :angry: :argue:
Kép
Kép
kinga
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.08.09. 20:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kinga »

Köszi a választ, pont ezért nem akartam kiutalni, talán jobb lesz a helyzet, bizakodom. Csak azt nem tudtam, hogy meddig lehet így játszogatni. Egy kiutalás volt korábban, az fizetett de 3 hétre.
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

csaba08 írta:
Nándor02 írta:Sziasztok!

Megtudná nekem mondani valaki, hogy mi a különbség a bank transfer és a bank wire között?
A bank transfer a sima utalás, de mi a bank wire?
Persze.
Minimum 20$! :D
A többit nem tudom.
Na, csak hogy mindenki tudja aki eddig nem tudta és találkozik vele.
A bank transfer egy adott országon belüli két bank közötti utalás, a bank wire két különböző országban lévő bank közötti utalás, magyarul nemzetközi.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

közben meséljünk a tapasztalatokból :
Ki hány befektetési helyen bukott effektív tőkét és ki már nem tőkét ?

Én
-pollearn 200USD tőkét
-maxiearn ~200USD saját pénzüket (hozam)
HUSM épp kivettem bukás előtt az összeset
jancsika
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.19. 14:34
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jancsika »

EA 433 d.
OP 167 d.
mind saját péz.
banyek...
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Nándor02 írta:
csaba08 írta:
Nándor02 írta: Na, csak hogy mindenki tudja aki eddig nem tudta és találkozik vele.
A bank transfer egy adott országon belüli két bank közötti utalás, a bank wire két különböző országban lévő bank közötti utalás, magyarul nemzetközi.

Köszi Nándi, ez hasznos infó. Csodálom, hogy senkinek nem tűnt fel.
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

[quote="Karbula58"

Köszi Nándi, ez hasznos infó. Csodálom, hogy senkinek nem tűnt fel.[/quote]
Levikém, én nem csodálom :D
A fórumozók egy részének ez nem volt új infó, a másik részének, akik csak AlertPay-el intézik az ügyeiket, még nem találkoztak ezzel. De az AP mozgásterének szűkülésével ha majd kénytelenek lesznek más processzoroknál is és ezzel együtt pénzváltóknál is regisztrálni, majd találkoznak vele. És hát ugye nem mindegy, hogy a pénzünk 2-3 nappal előbb, vagy később ér oda és főleg nem mindegy -ahogy a Csaba is célzott rá-, hogy mennyi a levonás.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

EA: 1200
HUSM: 80 (ebből 70 saját, többit kitermelgette)
EG: 28
Opulentia: 13
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Miért van olyan érzésem, hogy az EA-ról lemondhatunk? :?
jancsika
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.19. 14:34
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jancsika »

Csatlakozom Karbulához.... :angry: :argue:
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Szerintem rosszak az érzéseitek!
Minden rendben lesz!
Meglátjátok!!!

:) :) :)
Zsolesz
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Sziasztok,

Ez ma hajnalban jelent meg a Facebook-on:

"Elite Alliance Wealth Club (vállalat)
All investors, Our AlertPay account is suspended, Payments will via Liberty Reserve."

Nem tudni, van-e valósága.
10$-t megér oda kérni.

Csaba
Kép
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

csaba08 írta:Sziasztok,

Ez ma hajnalban jelent meg a Facebook-on:

"Elite Alliance Wealth Club (vállalat)
All investors, Our AlertPay account is suspended, Payments will via Liberty Reserve."

Nem tudni, van-e valósága.
10$-t megér oda kérni.

Csaba
A vállalat az kamu oldal. A Szervezet az igazi, de oda június óta nem írtak semmit.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

A biztonság kedvéért megnéztem és NINCS felfüggesztve az EA AlertPay számlája.

Egyelőre abban bízom, hogy azért nem fizettek, mert a héten, vagy jövő héten visszaáll a régi rend. Meglátjuk, remélem rendben lesznek, mert náluk van a legtöbb pénzem.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

sleepingevil írta:A biztonság kedvéért megnéztem és NINCS felfüggesztve az EA AlertPay számlája.

Egyelőre abban bízom, hogy azért nem fizettek, mert a héten, vagy jövő héten visszaáll a régi rend. Meglátjuk, remélem rendben lesznek, mert náluk van a legtöbb pénzem.

Hát igen, ez az egyetlen reményünk. Csak ebben bízhatunk.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Karbula58 írta:
sleepingevil írta:A biztonság kedvéért megnéztem és NINCS felfüggesztve az EA AlertPay számlája.

Egyelőre abban bízom, hogy azért nem fizettek, mert a héten, vagy jövő héten visszaáll a régi rend. Meglátjuk, remélem rendben lesznek, mert náluk van a legtöbb pénzem.

Hát igen, ez az egyetlen reményünk. Csak ebben bízhatunk.
Nem emlékszem már pontosan, de itt a fórumon írta valaki, akinek 25 ezres befektetői ismerőse van és beszélt Leonékkal, hogy július vége-augusztus közepére ígérik az új oldalt. Ha azt nézitek aug. 11. van. Én is abban bízom azért maradt el a heti kifizetés, mert gőzerővel indul az új oldal!!!
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

jani írta:Az a gozero azt jelenti,hogy ''klikk'' és kész.Már dol is a pénz.Csak sajna egyenlore erool szo sincs,en meg mar azt hittem,h Svajcba kell utazzak bankot nyitni. :D
Ha úgyis mész Svájcba, ejtsd útba Leont és cibáld meg a fülét! ;)
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

aki írta hogy ismerőse tudott beszélni Leonékkal
szerintem a kapcsolat építése céljából újból hívhatná őket
és valami hírt jó lenne kicsiholni
Svájci számlákat mikorra aktiváljuk ?... stb

márha akar még látni 25000$ ből valamennyit is....
meghát mi is kíváncsi lennénk ennyi idő alatt mi sikerült már
Leonéknak
a Ferrarikon kívül
:-)

bukásokat kössz olvastam

Liberty re kikérni .......
ha az oldal emailt se küld nekünk mitől fizetnének gyorsabban libire?
elértettem valamit?
hónap végén kell kitalálnom hogy beállok a sorba az ID mmel
vagy továbbforgatom bennt aztán a végén vagy semmi vagy valami

Pénzügyi szakemberünk ennyi tapasztalattal
ott tart hogy jobban járna ha valahol alkalmazott lenne még mindíg
mert akkor nem okozna nekünk ekkora kárt
miért nem tud pénzt csinálni a szaki?
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Elég hihetetlen, hogy képesek vagytok ilyenbe befizetni, anélkül hogy kikérdeznétek egy valódi befektető véleményét!!!

Elmondom nektek, hogy egyetlen 1 hivatásos pénzügyi szakember sem fizetett be ide, de még hasonlóba sem.

Interneten nincs valós befektetés!!!!! Vagy nagyon ritka, de az sem ilyen hozamokkal. Van hogy 3 hónapig csak 5-6% kapsz. De maximum csak 15% ot.

Ha neten pénzt akartok keresni valódi network cégek vannak, de ott dolgozni kell.


Nos van itt pár tény amit érdemes figyelembe venni!

Nyilván egyikőtök sem foglalkozott befektetésekkel és egyikőtök sem ért befektetésekhez mert, akkor biztos nem fizettek be ilyenbe.

Én befektetésekkel foglalkoztam! Tőzsde (Értéktőzsde árutőzsde), Deviza piac, Nyersanyagok, Arany, Ezüst, Kötvények, Állampapírok...

Nem létezik olyan befektetés, ahol havonta 60% a hozam. Magas kockázatú hedge fund befektetéseknél is nagyon maximum 18-20% hozamot elérni, DE a következő hónapban lehet, hogy csak 5%. Gazdasági piactól függ. Egy valós befektetés mindig változó nagyságú és van hogy a piac hónapokig stagnál.

Ez az egyik ÉSZÉRVEM!

A következő az, hogy elég gyanús az utolsó bejegyzésében írja, hogy üzleti úton volt és nem volt nála a laptopja. Ebből 2 dolog derül ki. Az egyik, hogy ezek szerint ezt az egészet egy laptop előtt ülve intézi. Egy olyan nagy cégnek mint amilyennek magát mondja miért nincs ügyfélszolgálata és fizetett adminisztrátora?

A következő ÉSZÉRV
Úgy látszik csak nekem voltak gyanúsak a következő dolgok! A tulajdonos nem adta az arcát a céghez, nem leinformálható, független források nem írnak róla semmit! Nem találni róla semmit, hogy közismert neves befektető, vagy bármi személyes információ. És nem tudom ki nézett jobban utána, de nem bejegyzett cég. Aki alá tartozik az nem létezik. Nincs valós irodája és címe sem. És az is furcsa, hogy egyetlen ember tartozik a céghez. Az is furcsa, hogy nem írja le mibe és hogyan fektet. Komolyan az utolsó bejegyzésből nem esett le nektek, hogy az egészet egy laptopról intézi? Nincs fizetett adminisztrátor, nincs fizetett ügyfélszolgálat, nincs iroda, nincs programozó. Az egész hűű de nagy cég csak LEONBÓL és a laptopjából áll. Gratula

Egy befektető cég az ügyfeleinek összeállít egy portfóliót amiben pontosan le van írva mibe és hol fektet be, a papírokról szerződést és igazolást kap és nem garantálnak fix összeget, hanem körülbelül megmondják mi között mozoghat. A portfólióról hivatalos szerződést kapsz. Ilyen nem volt itt. Próbáltátok már hivatalos befektetői fórumokon ezt reklámozni? Elküldtek volna a fenébe és kiröhögtek volna. Egy befektetés mindig egy bank közreműködésével történik, saját kereskedő felületed van és nyomon tudod követni azoknak az értékpapíroknak az árfolyamát amibe a pénzed van. Hivatalos értékpapír számlád van és szerződésed. Legalább egyeseknek annyi esze lehetett volna, hogy olvassa a gazdasági híreket, amilyen piac most van még évi 30% ot sem lehet nyerni. Az sem esett le neketek, hogy hétvégi napokra is garantálja a összeget mindig fixen, amikor is hétvégén nincs kereskedés. Nem mozognak az árfolyamok, nincs tőzsde, sem kötvény sem nyersanyag. DE nektek garantálta.

A Utolsó dolog: Felfoghatatlan számomra, hogy a 7daywealth után újra képesek az emberek ugyanolyanba befizetni ( Ami mellesleg pontosan így kezdődött és végződött is mint az Elite Alliance és a Amerikai nyomozóhatóság kiderítette, hogy befektetőcégnek álcázott piramisjáték volt.)

A működési elve nagyon egyszerű ennek, az új befizetésekből fizetik ki azt akinek lejárt a lekötése. Amit te befizettél azt megkapta az akinek épp kifutott. Így működik. Nem fektet be ő sehova sem!!! Tagok pénzét osztotta vissza, akinek épp lejárt a lekötése az megkapta a te pénzedet.

Tudtam, hogy nagyon maximum fél évig fogja húzni. És be is jött!

És mikor én már a kezdetektől próbáltam erre figyelmeztetni az embereket, lehülyéztek.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Teljesen igazad van Möbius. :)

Én sajnos így kezdtem ebbe bele... de hát családtag ajánlotta, mért ne hittem volna neki. Még van pár dollárom. Szerencsére nem szálltam el, és csak kevés pénzzel próbáltam ki. Most ebből a maradékból megpróbálom, hogy mindenhova kis összeget és 1x, maximum 2x. Ugyanis azt tapasztaltam, hogy egy darabig fizetnek. Szóval elvileg ha nem maradok ott egyikben sem, mielőtt lenyúlják a pénzt, akkor nincs gáz, persze lehet, hogy ez is halott ötlet.

Minden esetre elkezdtem olvasgatni tananyagokat a tőzsdéről. Első sorban a részvény kereskedésről rövid távon. Logikus rendszer, és úgy érzem, hogy bele tudnék tanulni.

Volt egyetemi lakótársam ebből élt, és csak pár tízezer forint volt az indulótőkéje.

Egy kérdésem van. Szerinted hol érdemes a neten tőzsdézni?
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Ki kell választanod pár részvényt és azoknak a mozgását figyelni 1 darabig. Olyan részvényt kell venni amire a legnagyobb a kereslet. Pl Magyarországon az OTP és a MOL. Külföldi részvényekkel is érdemes foglalkozni. Ha lemegy az árfolyama veszel, ha felmegy eladod. Így a legjobb és legbiztonságosabb. Addig ne add el amíg nem lesz nyereséges. De sok tényezőt kell nézni. Pl Ha Amerika emelkedik, akkor az Európai részvények is. A DAX mozgását követi a OTP részvény pl. Grafikonja is majdnem megegyezik. DAX (német részvénypiac) pedig a dow jones és a nsdaq és s&p piacot követi. Sok indexet kell figyelni. De vehetsz befektető csomagot, ott profik kezelik a pénzedet, igaz kisebb a hozam, vagy ha tachnikai daytradet folytatsz, tehát napon belüli kereskedést, az nagyon kockázatos és kiszámíthatatlan, azt inkább a brókerekre bízd, mert nekik jobb a hírforrásuk és esést is meg tudnak játszani.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Bármelyik banknál nyithatsz értékpapír számlát és kapsz online kereskedői felületet ahol neten kényelmesen vásárolhatsz és eladhatsz.
Briar_HU
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.07.08. 20:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Briar_HU »

Kedves fórumozók!

Amikor pár észrevételt tettem itt, említettem, hogy kereskedő vagyok.
Az utána kapott magán leveleimnek - szép számú - több tanúsága van:

- teljesen ismeretlen emberek ajánlották fel pénzüket befektetésre (vicc);
- az éves banki kamat háromszorosa itt mindenkinek kevés;

EMBEREK!! gondolkodjatok, ez kimeríti a kapzsiság fogalmát, amit minden LEON kihasznál.

üdvözlettel, Briar
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Ezek az igazi befektetések igazi piacon. Válts át ilyenre és hagy, hogy a sok marha bukja pénzeket HIPY oldalakon, ami nem áll másból mint egy weboldalból egy netes számlából és egy paliból aki ül a gép előtt és a te pénzedből kifizeti akinek úgymond lejárt a lekötése a te meg valaki utánad befizető pénzéből kapsz. Ilyen egyszerű a képlet. Ha ekkora hozamokat el lehetne érni a gazdasági piacon, akkor már Soros György és nagybefektető társai a megvették volna az egész bolygót. Mert ők milliárdokat pumpálnak be a gazdaságba és befektetésekbe annak 160 meg 200% a......

Emberek.... gondolkozzatok már 1 kicsit! Tényleg csak nagyon picit kellene
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Möbius: sok dologban van igazad. A tőzsde valóban úgy működik, ahogy leírtad. Tudom, mert szakmabeli vagyok. Viszont azt senki nem vette komolyan, amit ezek az oldalak kiírtak a weblapjukon. Nem tudjuk, hogy mi történik a befektetett pénzekkel, és hogy őszinte legyek nem is érdekel. Tudod, hogy mi érdekel? Az, hogy amióta ezt csinálom, azóta (a beragadt pénzek ellenére) egyre többet tudok kivenni ebből a tevékenységből. Lehet, hogy részben, vagy egészen piramis, de aki ésszel csinálja, az tud kivenni belőle pénzt, és nem is keveset. És ha ilyen hozzászólásokat írsz, akkor azzal egy dolgot teszel: illúziót rombolsz. Na nem az enyémet, mert én már tapasztalatból tudom, hogy ezzel pénzt lehet keresni. Azon társainkat bizonytalanítod el, akik, sokat buktak pl. az EliteAlliance-on, és más esélyük nincs a pénzük visszaszerzésére, mint a hasonló oldalak. Szóval lehet értekezni arról, hogy így nem lehet befektetni, meg hogy ez nem hivatalos, nem legális, stb. de kérdezd meg azt az embert, aki (sajnos) elbukott egy jelentősebb összeget valamelyik ilyen oldalon, és néhány másikon már kezdi visszaszerezni a pénzét, hogy érdekli-e hogy Hedge Fund befektetéseken, vagy Fejlődő Ázsia részvényeken, vagy magas osztalékú vállalati kötvényeken mennyit lehet keresni? Igenis ezekkel az oldalakkal lehet pénzt keresni, ha az ember ésszel csinálja. Első perctől kezdve azt magyarázom itt a fórumban, hogy csak úgy szabad ezt csinálni, ha okosan diverzifikáltan kötjük le a pénzt. Aki ezt a tanácsot megfogadja, az nem fog bukni rajta. De ezt pont Neked nem kell magyaráznom, hiszen ezt pontosan tudod Te is. Viszont azt szívesen megkérdezném, ha ennyire HYIP-ellenes vagy, hogy kerülsz egy ilyen témával foglalkozó fórumba? Küldetéstudatod van? Fel akarod hívni a tudatlan tömegek figyelmét a HYIP-fertőre? Vagy esetleg Neked is vannak-voltak pénzeid elhelyezve ilyen oldalakon? Vagy csak úgy ébredtél egyik reggel, hogy hoppá - beregisztrálok a HYIP fórumba. Na mindegy. Nem akarok vitát gerjeszteni. Egy a lényeg: a szakmai ismereteidet elismerve kérlek, hogy a tudásodat ne az emberek elbizonytalanítására használd. Itt mindenki tisztában van a veszélyekkel, aki nem tud valamit, az segítséget kér. Ezért van ez a fórum.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Igen lehet vele keresni, ha az elsők között vagy, de akkor sem minden esetbe. Nincs pénzem ilyenben és senkinek sem ajánlom, etikai okokból mert tudom, hogy működik és tudom, hogy ez undorító. Én is kereshetnék vele, sokat mert, tudom melyik oldalba kell tennem és mikor, de mégsem teszem, mert etikátlan, hogy az utána befizető pénzét megkapom, de aki utánam befizet már nem biztos, hogy lát valamit belőle. Azért ide írok, mert rengetegszer kaptam ajánlatot az Elite Alliance ra és hasonlókra és bizonygatták nekem a hülyeséget. Még az elején megmondtam, hogy kb 5-6 hónap múlva fog bedőlni. És azért is írok, mert sok ismerősöm betett pénzt ide, én pedig javasoltam, hogy ne tegye, ha mégis akkor az elején és a tőkét vegye ki, amint lejárt és csak a kamatot hagyja bent. De mindegyik hülyeségében és kapzsiságában visszatette az egészet, mert ugye látta, hogy kifizették, de másodszorra vagy harmadszorra, mikor mindet visszaforgatta, az összes pénz bent ragadt. Összes ismerősöm aki betett a figyelmeztetésem ellenére, és a 5 ik hónapban indulás után már erőteljesebben mondtam, hogy ne tegyen bele, mert bármikor bedőlhet, csak visszatették a pénzüket. Ezért is írtam és írok is erre a fórumra. És igen ennyire HIPY ellenes vagyok, lehet, hogy te keresel vele, de a többi marha elbukja, mert senki sem tudja hogyan működik vagy nem néz utána. Vannak az interneten legális network cégek, ahol biztos a jövedelem. Nem befektetés, hanem munka de keresni lehet vele. Aztán legális befektetések is vannak, nem muszáj kereskedni, vannak remek portfóliók amit lehet vásárolni. Nem hoz annyi hozamot, de legalább legális és valós befektetés. Egyik ismerősöm megszállottan HIPY -s tudja mikor szabad betenni mikor nem. de még sincs rendes jövedelme belőle, mert valamelyikbe mindig bukik, egy másikba meg pont visszaszerzi a veszteséget. Lehet utálni, mert ilyen illúzió romboló vagyok, de szerintem csak a baromságok rombolom le. Vannak rendes lehetőségek is amibe érdemes belevágni és lehet vele keresni. Azokban kell hinni és dolgozni, nem a nyilvánvaló csalásokba.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

oké, nyitott vagyok, adj konkrét tippeket! te pl mibe fektetsz?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

amúgy meg vannak olyan oldalak, amik fél éve-éve-másfél éve... léteznek. már hogy a tökömbe ne lehetne velük pénzt keresni, ha mondjuk a cég születésekor pakolsz bele?

aki anno az EA ajánlotta nekem tavasz óta hyip-ozik és otthagyta a másodállását, annyira bejött neki. mondjuk ő nagy pénzeket forgat és szerencséje is volt, már a többszörösét kivette a tőkéjének az EA-ból, mire az bebukott, de ő keresett rajta.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Azért léteznek másfél éve mert, hosszabb futamidőt írnak ki és mondjuk egy hónapra vagy fél évre tudod lekötni, nem egy hétre, csak ebből az okból léteznek ilyenek. De nyugodtan pakoljál bele. Lehetőleg minél többet, sőt hívd meg az összes ismerősödet is, hogy pakoljanak bele ők is. Lol
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég