Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Möbius írta:Legális, hűűű mert én még nem találtam meg mint bejegyzett cég. Van róla hivatalos másolatod az alapító okiratról, a bejegyzett székhelyről? Egyáltalán láttad már Leon fényképét vagy arcát? lol Kíváncsi lennék, ha most feljelentenélek a rendőrségen, tudnál a kérni hivatalos okiratot, cégjegyzékszámot, amivel igazolod a nem létező ügyfélszolgálati irodától! Lol azta és nagyok hiteltelen Lol

Milyen feljelentésről van szó? Milyen jogalapon?
És milyen továbbajánlás? A PSZAF állásfoglalása szerint semmi jogellenes nincs a HYIP-ban.
És most tényleg azért jöttél, hogy feljelentősdit játsz?
És hogy figyelmeztettél bárkit (többször leírtad a hozzászólásokban, hogy már felhívtad többször a figyelmet), amikor egy órája regisztráltál a fórumba?!
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Egy nem csak ez a fórum van, kettő másik néven regeltem be!
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

1978. évi IV. törvény a Büntető Törvénykönyvről

Piramisjáték szervezése

299/C. § Aki mások pénzének előre meghatározott formában történő és kockázati tényezőt is tartalmazó módon való összegyűjtésén és szétosztásán alapuló olyan játékot szervez, amelyben a láncszerűen bekapcsolódó résztvevők a láncban előttük álló résztvevők számára közvetlenül vagy a szervező útján pénzfizetést vagy más szolgáltatást teljesítenek, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

A bűncselekményt az 1996. évi LII. törvény 18. §-a iktatta a Btk. 299/C. §-ba 1996. augusztus hó 15. napjával.

A bűncselekmény megnevezése (BK 1. szám):

Btk. 299/C. § piramisjáték szervezésének bűntette.

A törvényhez fűzött miniszteri indokolás szerint a közvélemény előtt piramis vagy pilótajátékként ismert, de gyakran önsegélyező körnek, alapítványi célok támogatásának, illetve támogató, segítő, ajándékozó programnak feltüntetett tevékenység közös jellemzője, hogy valós gazdasági tevékenység nem, vagy csak minimális mértékben történik. A játék során a résztvevők meghatározott pénzösszeg befizetése és újabb játékosoknak a játékba történő bevonása után a befektetett pénz többszörösét elérő, viszonylag nagyösszegű bevételt remélnek.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Itt egy szó sincs a tagokról... csak arról aki ezeket szervezi.

A tagokat nem büntetik, nem is lenne értelme, egyből többezer embert meg lehetne büntetni a tudatlanságuk miatt.

Ezek a magyar törvények amúgy, amik nem vonatkoznak ezen oldalak tulajdonosaira, mivel semmi közük magyarországhoz.

Látom jogi diplomád is van... :D:D
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Aki befizet azt nem, de aki tovább szervezi azt büntethetik. Tehát tagokat léptet be és a befizetésük után pénzt kap.


,,A játékba utóbb bekapcsolódó játékosok, akik további résztvevők beszervezésével hozzájárulnak a játék terebélyesedéséhez, a piramis építéséhez, ugyanúgy szervezők, tehát elkövetői a bűncselekménynek''
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Möbius írta:Aki befizet azt nem, de aki tovább szervezi azt büntethetik. Tehát tagokat léptet be és a befizetésük után pénzt kap
És ez hol van itt leírva? Másold be azt a részt is, ahol erről van szó kérlek!

Cseles vagy... módosítottad a hozzászólásod, akkor én is ezt teszem... Honnan másoltad ezt ki? Forrás megjelölést is szeretnék kérni!

Ja meg mégegy dolog. Hogyan bizonyítod, hogy ez piramisjáték? Ha jól tudom ahhoz komoly nyomozás kell, és bizonyítékok. Nem hinném, hogy azért mert feljelentesz itt Magyarországon, elkezdenének egy Panamában bejegyzett, vagy nem bejegyzett cég után nyomozni.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

2. Az elkövetési magatartás: a játék szervezése.

Ugyanakkor a törvény bizonyos tartalmi meghatározást is ad, de nem az elkövetési módról, hanem a játék jellegéről, amikor a pénz összegyűjtését, szétosztását, a láncszerű kapcsolódást és a befektetés, a teljesítés mikéntjét is megfogalmazza.

A játék szervezésének minősülhet minden olyan aktív magatartás, amely a játék megteremtésének és lebonyolításának érdekében nyilvánul meg. E körbe tartozik a feltételek megteremtése, a játékszabály megalkotása, elkészítése, a játék meghirdetése, a játékosok beszervezése, a szabályok ismertetése, a játék irányítása, a résztvevők nyilvántartása, a befizetések összegyűjtése, a nyeremények felosztása, szétosztása.

A szervező – amint arról már szó volt – saját maga is lehet játékos, illetve résztvevő és a legtöbbször az is, hiszen a játék indulásakor bekapcsolódóknak, a piramis csúcsán, vagy közelében elhelyezkedőknek van a legnagyobb nyerési esélyük és a legcsekélyebb kockázatuk.

A játékba utóbb bekapcsolódó játékosok, akik további résztvevők beszervezésével hozzájárulnak a játék terebélyesedéséhez, a piramis építéséhez, ugyanúgy szervezők, tehát elkövetői a bűncselekménynek.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Lol. Elég bizonyítok, hogy mivel nincs bejegyezve, illegális, nincs leírás, hova és mit fektet be, ami a jogszabályok szerint kötelező, nem nehéz utánanézni annak, hogy Leon álnév és nem adta hozzá az arcát és még sorolhatnám, inkább azt kellene bizonyítani, hogy nem piramis, amit nem tudsz bebizoyítani!

Jah és van róla bármi hivatalos iratod? Befektetésedről hivatalos igazolás?
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Möbius:
1. milyen másik néven regeltél ide?
2. ilyen alapon az összes MLM rendszer piramis, hiszen a beszervezett emberek után pénzt kapsz
3. ugyancsak ilyen alapon az összes magyarországi biztosító is piramis, hiszen ezeknél a cégeknél a munkatársak toborzását jutalékkal honorálják.
4. itt senki nem toboroz, nem szervez be senkit.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Möbius írta:Lol. Elég bizonyítok, hogy mivel nincs bejegyezve, illegális, nincs leírás, hova és mit fektet be, ami a jogszabályok szerint kötelező, nem nehéz utánanézni annak, hogy Leon álnév és nem adta hozzá az arcát és még sorolhatnám, inkább azt kellene bizonyítani, hogy nem piramis, amit nem tudsz bebizoyítani!

Jah és van róla bármi hivatalos iratod? Befektetésedről hivatalos igazolás?

Jogilag itt azért van egy rés. NEM NEKEM KELL IGAZOLNOM, hogy nem piramis :)
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Azta lol! Más az mlm és a piramis, tudsz olvasni? Mlm legális bejegyzett adozó cég, termékekkel és szolgáltatásokkal, fizikális irodával, gyárral épülettel, Létező személyekkel, akik arcukat adják a céghez. Na a beírásodból látszik, hogy mlm hez sem értesz. Jó látni ahogy járatod le magad.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Kíváncsian várom miféle hasonló elmés marhaságot írsz még be.
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Tisztelt Möbius!

Olvastam a sorokat, amelyekben letépkeded ezen fórum lakóinak szeméről a hályogot. Fájdalmas, de cél a tisztánlátás.
Egy másik topicban már feldobtam a srácoknak, így most Neked is felteszem a kérdést, kérést.

Lesz nékem ma délután - remélem nem kiabálom el - kerek egész 12 dollárom. Hova fektessem, hogy fialjon is az a kis pénzecske? A haszon után természetesen jutalékot ajánlok, amely után mindketten leadózunk, hiszen törvénytisztelők vagyunk.

Előre is köszönöm:
Tibi
hgabor99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.06.12. 09:47
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hgabor99 »

én is használom az EA-t.
én is tőzsdézek, speciel tegnap 16:06 és 16:43 közötti bő fél órában kerestem nem egészen 20ezer Ft Otp részvényekkel és ma is elég jól áll a dolog.
én is tudom, hogy ekkora hozamokat nem lehet előállítani DE azért mert ebbe is fektetünk nem jelenti azt hogy hülyék lennénk. Úgy gondolom mindannyiunk ésszel csinálja ezt is, azaz mihelyt megvan a tőke azt kiveszi és a hozammal játszik tovább. szerintem itt mindenki tudja/tudta, hogy nem tíz évekig fog működni az oldal de akkor is lehet vele keresni a rövidebb idő alatt is!
és végül a tőzsdén is vhol a mások pénzét vesszük el mivel rosszkor nyitnak pozíciót és belebuknak és az sem igaz hogy ott csak várni kell mert pl az Otp részvények ára április közepe óta 40!!! százalékkal csökkent és kíváncsi leszek, hogy aki akkor szállt be és még benne van az mikor látja -esetleg- viszont a pénzét!
Summa Summárum: kockázatos minden befektetés csak a tőzsdén 100év múlva is bukhatsz és nyerhetsz míg EA-re vszínű már senki nem fog emlékezni DE aki most ügyesen csinálta és volt egy kis szerencséje is az már plusszban van ezzel is bőven!
szeméyl szerint én folyamatosan gyűjtögetem a virtuális számlámon a pénzt és ha elérem a 25ezer dollárt akkor kiteszem pendingre aztán hátha egy nap megjön:::::: xDDDD
végül veszíteni való már nincs vele

ennyi
lol
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Kedves Tibi!

Én tudok neked ajánlani befektetést, de azt nem az interneten és én nem kérek semmifél jutalékot. Sajnos ha interneten fektetsz be 12$ valahova, akkor 60% az esély rá hogy elveszted. Sajnos valós befektetést, kicsit nagyobb összeggel kell kezdeni mint 12$. De nyiss a Cib banknál egy értékpapír számlát és kérj tájékoztató füzetet, befektetési csomagokról. Részletesen leírja, hogy mit hova fektet, milyen hozamok várhatóak. Vannak hozamgarantált csomagok és vannak magasabb kockázatú hozamok, de azok is nagyon jól fialnak. A kapott online felüleleten nyomon tudod majd követni, hogy minek az árfolyama mennyit emelkedett és mennyi összegű a portfóliód.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Én nem a napon belüli tőzsdézésről beszéltem, hanem a hosszútávúról, a tendencia mindig emelkedő! A profi szeptemberben vesz és Decemberben elad, januárban vesz és májusban elad. Ennyi a stratégia, ami kell a tőzsdéhez. A biztonságos hosszú távú tőzsdei befektetéshez. Napon belül kereskedni hazárdírozás. Az esés annak jó akik esésre játszanak, azok a shortosok. Azzal ugyanúgy tudnak kaszálni napon belül mint az emelkedéssel, de napon belüli kereskedés nem befektetés.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Möbius írta:Kíváncsian várom miféle hasonló elmés marhaságot írsz még be.

Fogalmam sincs és neked se, hogy be vannak-e jelentve, és nem is érdekel.
Viszont szépen átsiklottál a kérdés felett, hogy milyen néven írtad itt eddig a figyelmeztetéseket.

Amit most írok, az lesz a legelmésebb: többet nem kívánok veled "beszélgetni". Az, hogy ki járatja le magát, már eddig is kiderült. Amiket eddig írtál, azok alapján szépen "megkedveltetted" magad. Ha visszaolvasod az én hozzászólásaimat, akkor észre fogod venni, hogy az új tagoknak és egy másik embernek kijáró tisztelet hangján fogalmaztam végig. Egyszer sem írtam, hogy marhaság a véleményed. Lehet neked 8 diplomád is, jó modort nem tanítanak az egyetemen.
Sikerült néhány hozzászólással kivívnod magadnak egy akkora adag ellenszenvet a fórumozók szemében, amit sokáig tart majd "ellapátolnod".
Ahogy az előbb már írtam, én a továbbiakban nem kívánok reagálni a véleményedre. De szerintem sokan vagyunk ezzel így. Ha majd normális stílusban, segítő szándékkal, és főleg némi HYIP-tapasztalattal szólsz hozzá az aktuális témákhoz, akkor talán lesz, aki "beszélget" veled.
További szép napot kívánok, szia
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Nem baj ha utálnak, amiket írok azok tények. Hogy milyen hangnemben írok egy dolog, attól függetlenül ti buktatok pénzt, mert ,,okosabbak vagytok és annyira értetek a befektetésekhez és a cégekhez" lehet becsmérelni a stílus miatt jogosan, de amiatt nem amit leírtam. Ha értenétek hozzá, most nem vesztetteket volna pénzt ilyen egyszerű. De nem kell hozzá érteni, csak gondolkozni, hogy ha a gazdasági piac zuhan mint a kő vagy stagnál, akkor mégis hogyan képes havi 60, 120% fixen garantálni. Csak egy kis logika kéne. Érdekes más országokból nem nagyon fizetnek ilyenekbe, csak a Magyarok és az Indiaiak főleg. Lehet, hogy máshol okosabbak az emberek? Esetleg gondolkodnak
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Möbius írta:lehet becsmérelni a stílus miatt jogosan
Hadd kérdezzek akkor valamit. Csak mert nem vagy hülye, ez ok... bunkó vagy, már azt is bebizonyítottad. De milyen céllal jöttél ide a fórumra? Azért hogy felnyisd az emberek szemét? Mart azt úgy nem fogod elérni, hogy "itt mindenki hülye, és vagyok a nagy befektetési isten".

Ebből az egészből nekem csak az jött le, hogy otthon ülsz a gép előtt, és nincs jobb dolgod, csak az, hogy itt olyan emberekkel szívózz, akik nem értenek a pénzügyhöz és a gazdasághoz.

A legtöbb HYIP-os magyarországról és indiából van, igazad van. Ez kizárólag jóléti okoból van. Ezek azok az országok, ahol nagy százalékban van internet, de az emberek mégsem élnek olyan színvonalon, amilyenen szeretnének, és keresik a kiutat.

Szerintem mindenki felfogja, hogy ez az egész egy megvezetés. Csak te nem akarod elismerni, hogy 100-ból 5 ember jól tud keresni ezzel is. A tőzsdén is így van. Innentől nem érdekel, hogy ki mennyire ért hozzá vagy, hogy mi mennyire legális vagy sem. A tőzsdén 100-ból 10 ember jár jól, csak kisebb mértékben. Ennyi a különbség.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
hgabor99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.06.12. 09:47
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hgabor99 »

Möbius írta:Én nem a napon belüli tőzsdézésről beszéltem, hanem a hosszútávúról, a tendencia mindig emelkedő! A profi szeptemberben vesz és Decemberben elad, januárban vesz és májusban elad. Ennyi a stratégia, ami kell a tőzsdéhez. A biztonságos hosszú távú tőzsdei befektetéshez. Napon belül kereskedni hazárdírozás. Az esés annak jó akik esésre játszanak, azok a shortosok. Azzal ugyanúgy tudnak kaszálni napon belül mint az emelkedéssel, de napon belüli kereskedés nem befektetés.

a daytradelés is úgyanúgy befektetés csak q****a rövid idejű:)
mondjuk akkor a nagyon hosszú távra nézve Otp még vmikor 15-20k környékén volt ma meg 4k durván! szóval itt sem igaz a hosszú távon tuti nyerés esélye:))
bár a szeptember vétel-január eladás az valóban jól működik! XD
amúgy Te külföldi piacon is nyomod?
van esetleg vmi befektető céged?
amúgy értelmes dolgokat írsz csak szerintem nem kéne azért itt leoltani az embereket mert nem hülye itt senki csak valakik előrehaladottabak vkik meg nem.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

a daytrade amúgy tényleg nem befektetés... legalábbis annak nem, aki egyetemen tanulta. :)

a különbség közte, és miköztünk, hogy ő csak a szakszavakat látja, meg korlátoltan tudja szemlélni az egészet, mivel az egyetemi oktatás lekorlátozta a látókörét. nekünk nagyobb a látókörünk, csak kisebb (vagy nincs) a tapasztaltunk.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

De hihetetlen a magyar, még akkor is magyaráz és okoskodik, mikor épp most bukott. Nyilván jól tudod a statisztikát, hiszen te minden bizonnyal tőzsdézel és olvasod a hivatalos tőzsdei és befektetési fórumot is a portfolio.hu-n. És olyan jól mondod. Látszik a beszédedből, hogy nem érdekel, hogyan működik. Cak befizetsz és a pénz meg csak úgy jön magától varázsütésre. Miért is néznéd meg, hogy mégis hogyan működik, vagy mi ez? Felesleges nem? Minek gondolkodni, elhisszük amit leír és kész. Na pont az ilyenek miatt tart ott Magyarország ahol tart. Ha a kormány igéri, hogy jó lesz nekünk, akkor biztos úgy lesz, nem számít, hogy mekkora az államadósság és a költségvetési hiány, nem gondolkozunk, azt mondta meg lesz oldva akkor meg lesz oldva, Na és mi van most??? Jééé átvertek! De nem baj ezután sem fogunk gondolkodni, ezután sem nézzük meg mi hogy működik, majd befizetünk máshova, majd jön onnan pénz. És különben is ha pistike azt mondta, hogy jó akkor jó.

Szóval, akkor mit értetek el ezzel a gondolkodással? Semmit.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Ha rendesen elolvastad volna a hozzászólásaimat, akkor nem írnál ilyeneket. Te tényleg csak beszólni jöttél ide. :)
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
hgabor99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.06.12. 09:47
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hgabor99 »

én speciel kb 200dollcsi hasznot eddig EA-vel.
a tőzsdei statommal nem akarok itt észt osztani, de hidd el, havi szinten megkeresek vele annyit a munkám mellett amiiért más havi 168 órát melózik
uh én nem panaszkodok és boldog avgyok és ha a azt mondják h nincs költségvetési hiány akkor elhiszem és veszek papírt ha meg azt mondják hogy kurva nagy a hiány akkor shortolok egyet és ismét csak fülig ér a szám...
a többit meg le....om,
Xddd
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

hgabor99

őszintén szólva ez azért lehet, mert okos vagy. kifigyelted, hogy működik, mibe mikor kell tenni. Én mondtam, hogy csak etikai okokból nem használom ki a HIYP lehetőséget. Ha elsők között vagyok, sokat kaszálnék.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Möbius 2011.08.12. 14:02-kor.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Möbius!

Egyetlen kérdésem lenne:

MIT KERESEL EZEN A FÓRUMON?????

Szítani a tűzet? Ilyen tagra nincs szükségünk ezen a Fórumon. Ez EA fórum EA tagoknak és Te nyilvánvalóan nem vagy az, ellenzed, ezért semmi keresnivalód nincs itt!!!

Ez a Fórum az EA tagok egymás közötti tapasztalatait vitatja meg, SEGÍTŐ SZÁNDÉKKAL, ami rád nem jellemző.

ELTÉVESZTETTED A FÓRUMOT, MÁS HELYRE REGISZTRÁLJ ÁT ÉS BENNÜNKET HAGYJ BÉKÉN! NINCS SZÜKSÉGÜNK ILYEN MODORÚ, ALAPVETŐ EMBERI TISZTELETET NEM ISMERŐ TAGOKRA!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lili 2011.08.12. 14:02-kor.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

sleepingevil: most olyan emberrel beszélgetsz, aki - hogy is mondjam csak - finoman szólva nem teljesen őszinte. Azt állítja, hogy már régen is óvott minket ettől a mételytől, bár csak ma regisztrált. Megkérdeztem, hogy ezt hogy csinálja? Azt válaszolta, hogy más néven volt regisztrálva. TÖBBSZÖR megkérdeztem, hogy milyen néven? Becsmérlő, lekezelő, okoskodó válaszból sosem volt hiány, de az a bizonyos régebbi felhasználónév még mindig nem hangzott el. Azt se értem, hogy miért kell másik néven beregisztrálni, ha van már egy felhasználói nevem?
Na mindegy. Csak úgy mondtam. Mert szerintem innen kéne kezdeni a dolgot.
Itt mindenki hülye, lúzer, meg barom. És mindenki bukott. Mert hülyék vagyunk. :)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Lili írta:Möbius!

Egyetlen kérdésem lenne:

MIT KERESEL EZEN A FÓRUMON?????

Szítani a tűzet? Ilyen tagra nincs szükségünk ezen a Fórumon. Ez EA fórum EA tagoknak és Te nyilvánvalóan nem vagy az, ellenzed, ezért semmi keresnivalód nincs itt!!!

Ez a Fórum az EA tagok egymás közötti tapasztalatait vitatja meg, SEGÍTŐ SZÁNDÉKKAL, ami rád nem jellemző.

ELTÉVESZTETTED A FÓRUMOT, MÁS HELYRE REGISZTRÁLJ ÁT ÉS BENNÜNKET HAGYJ BÉKÉN! NINCS SZÜKSÉGÜNK ILYEN MODORÚ, ALAPVETŐ EMBERI TISZTELETET NEM ISMERŐ TAGOKRA!!!!!

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
hgabor99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.06.12. 09:47
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hgabor99 »

Möbius írta:hgabor99

őszintén szólva ez azért lehet, mert okos vagy. kifigyelted, hogy működik, mibe mikor kell tenni. Én mondtam, hogy csak etikai okokból nem használom ki a HIYP lehetőséget. Ha elsők között vagyok, sokat kaszálnék.
lesarkítva a tőzsde is etikátlan akkor mert ott is más pénzét nyerjük el vagy ma miénket mások!
hgabor99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.06.12. 09:47
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hgabor99 »

de szerintem tessék mindenkinek megnyugodnia és koncentrálnia arra, hogy talán jövő héttől helyre áll a rend EA-nél és dőlni fog a zsé ebből az egyszerű kis bízniszből újfent!!
xD
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég