Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Lezárt
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Az lenne a legjobb ha az utolsó 3 oldalt törölné a mod

Azért jöttünk ebbe a topicba mert az EA hoz kötődünk és esetleg még hiszünk is a talpraállásban ki így ki úgy

Tehát a pénzünk már mondom már bent van.
Vagyis nem illdomos olyanokat írni, hogy nem kellett volna...
már késő bennt van ha ma péntek van ha csak holnap lesz szombat
akkor is nekünk bent van a pénzünk az EA ban.

Vagy kapunk vissza ebből valamit vagy egészét vagy nem
tehát már nincs választásunk ezt végig kell vinnünk

nincs értelme húzni a topicot tök potyára

mint más én is ájultam miért ugrott ennyit tán kifizetési bizonylattenger van...
:-)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Möbius3 írta:Yeah! Ez az! lol

Möbius3 (GOGOL, Möbius, és ki tudja még hány neved volt eddig): te úgy vagy ezzel, hogy kidobnak az ajtón, visszamászol az ablakon?

lol
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Karbula58 írta:
Möbius3 írta:Yeah! Ez az! lol

Möbius3 (GOGOL, Möbius, és ki tudja még hány neved volt eddig): te úgy vagy ezzel, hogy kidobnak az ajtón, visszamászol az ablakon?

lol
Elfelejtettél valamit....
nem tetted be az EA friss kifizus bizonylatot
:-)

szóval ilyen bizonylatos hsz ekkel nyomassuk
1 bizonylat és alatta mondóka
1-2 hét után megint
:-)
Möbius3
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.08.12. 17:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius3 »

Kabula58

A saját oldaladon is kitettél egy bizonylatot arról, hogy milyenek is a HYIP oldalak. És itt is lehet látni, hogy nincs hivatalos dokumentum sem és hogy az AlertPay szigorít, ahogy mondtam.

Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot az AlertPay-el.
Hogy a biztonságos adatfeldolgozást biztosíthassuk minden ügyfelünknek az AlertPay-nek be kell tartania a pénzmosás elleni törvényeket, rendeleteket és jelentési kötelezettségeket. Ebbe beletartozik a szolgáltatásainkat használó eladók személyazonosságát igazoló adatok begyűjtése. Plusz igazolásokat kértünk a kérdéses eladótól a szokásos megfelelőségi vizsgálatunk részeként. Sajnos az eladótól kapott igazoló dokumentumokat manipuláltnak találtuk. Ezután adtunk még egy lehetőséget a kereskedőnek, hogy legitim dokumentációt küldjön. Újra, egyértelműen módosított dokumentumokat kaptunk. Egy utolsó próbálkozást még tettünk, a törvényes dokumentáció beszerzésére, és megkértük az eladót, hogy lépjen kapcsolatba irodáinkkal egy baráti megoldásért. Ennek ellenére, az eladó most sem tudta felmutatni a kért dokumentumokat, és még telefonon sem próbálta velünk felvenni a kapcsolatot a probléma megoldása érdekében.
Az AlertPay-nél a tagjaink védelme a legfontosabb és elkötelezettek vagyunk a biztonságos és szakszerű fizetési feldolgozási szolgáltatásokhoz. A hamisított azonosítási adatok megadása súlyos megsértése az üzeltszabályzatunknak és a szokásos üzleti gyakorlatnak. A legjobb erőfeszítéseink ellenére, hogy megoldásra jussunk az eladóval, nincs más választásunk, mint hogy megszakítsuk az üzleti kapcsolatot.
Ha Ön befektetett, vagy átutalt pénzt a kérdéses kereskedőnek, kérem nyújtson be egy kérelmet az AlertPay Resolution csapatához. Kérem figyeljen oda, hogy csak 30 napon belüli tranzakciót bocsájthat vitára.
hgabor99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.06.12. 09:47
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hgabor99 »

hali

Möbius3 as Möbius as Gogol as Kis K***g kedvenc beszólása a következő: ".....ilyenek vagytok azért tart itt a magyar ahol tart"

én ezt megfordítanám úgy, hogy azért tart ott a magyar ahol tart, mert tele van az ország sok olyan szánalmas kis k****g, rosszindulatú, kárörvendő, okoskodó és beképzelt és ki ha én nem tipusu emberrel mint 5nevüMobiuskabbe****ommal!!!

Ez a hiba Mobius! Te bussinessmanek gyöngye!
Möbius3
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.08.12. 17:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius3 »

hgabor99 írta:hali

Möbius3 as Möbius as Gogol as Kis K***g kedvenc beszólása a következő: ".....ilyenek vagytok azért tart itt a magyar ahol tart"

én ezt megfordítanám úgy, hogy azért tart ott a magyar ahol tart, mert tele van az ország sok olyan szánalmas kis k****g, rosszindulatú, kárörvendő, okoskodó és beképzelt és ki ha én nem tipusu emberrel mint 5nevüMobiuskabbe****ommal!!!

Ez a hiba Mobius! Te bussinessmanek gyöngye!


lol!! Hát persze!
hgabor99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.06.12. 09:47
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hgabor99 »

köszönöm, hogy Te is így látod!
megnyugtat!
xD
Möbius3
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.08.12. 17:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius3 »

Természetesen nem azért tart ott ahol, mert olyan emberekkel van tele, akik gondolkodás nélkül mindent bekajálnak. Vagy épp a szükséges gondolkodás tudás hiányától szenvednek. Persze, pont az olyanoktól, mint én aki előbb gondolkozik aztán lép. Hát igen!! lol!! Még mindig ott tartunk, hogy te buktál én meg nem.
hgabor99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.06.12. 09:47
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hgabor99 »

még mindig ott tartunk, hogy én ezen személy szerint már tuti, h nem bukok mert már rég a hozamom van csak bent, annak sem az egesz része, tehát lesz ami lesz én nyertem ezzel DE nehogy azt hidd már, hogy akik itt vannak emberek hisznek a mesében!!
Mindenki nagyon jól tudja/tudta ezt, hogy egyszer vége lesz ennek is kérdés csak az h mikor!!
és lemerném fogadni, hogy az itt lévő emberek nagy része, már rég a hozamát pörgeti csak!!
uh szerintem Te buktál, mert rossza ajtón kopogtattál ma délután ezen a fórumon!
meg még akkor buknál sztem egy újabbat ha linkelnél egy fb adatlapod magadról
brrrrrrrrrrr:)
Möbius3
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.08.12. 17:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius3 »

És igen imádok kárörvendeni, mikor elmagyarázom, hogy ez csalás, észérvekkel és nyilvánvaló bizonyítékokkal, de a sok bölcs kioktat róla, mert értenek, hozzá és mikor bedől, utána meg na én megmondtam és újra elmagyarázom, hogy valójában mi ez és hogyan működik, erre megint ki akarnak oktatni. Hát igen nem tanultok semmiből. És válaszként kapom vissza, hogy ,, mit érdekel engem, hogyan működik. Tökmindegy nem csak keressek vele'' hát ez a válasz is önmagáért beszél és sokakat jellemez.
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: applebook »

TÉMA ZÁRVA
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Elite Alliance-ről továbbá a következő linken tájékozódhattok: EA téma
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég