Imádom ezt a programot azonnal fizet

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: Imádom ezt a programot azonnal fizet

Hozzászólás Szerző: babmar »

Nekem rendesen fizet azonnal ha kikérem a pénzt remélem sokáig így lesz.
Igaz hogy pozíciónként egyre kevesebbet fizet de még így is megvan naponta 1,5$
Amiért nem sokat teszek.
És ez csak amit a pozik után kapok.
Lehet hogy a hyp jobban fizet de azzal mindig buktam mert 10-ből jó ha volt 1 kifizetésem
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Imádom ezt a programot azonnal fizet

Hozzászólás Szerző: Lili »

babmar írta:Nekem rendesen fizet azonnal ha kikérem a pénzt remélem sokáig így lesz.
Igaz hogy pozíciónként egyre kevesebbet fizet de még így is megvan naponta 1,5$
Amiért nem sokat teszek.
És ez csak amit a pozik után kapok.
Lehet hogy a hyp jobban fizet de azzal mindig buktam mert 10-ből jó ha volt 1 kifizetésem
Ha veszel 1 pozíciót 25 $-ért, akkor, - hogy mindenki a reális és nem a kikozmetikázott képet kapja a programról - naponta jó esetben kapsz 0,3 $-t, jó esetben, mert van olyan nap, hogy 0,15 $-t írnak a számládhoz. Naponta 4-5-ször megnézem. Számold ki a 25 $-odat mikor fogod viszontlátni, úgy, hogy egy fillért sem keresel rajta.

Jelenleg 5 referáltam van, úgy, hogy fél napom csak a hirdetésekkel megy el, és egy sem vásárolt pozíciót...Nem olyan ......, mint én!

Persze ha van pénzed vehetsz 10 pozíciót is 250 $-ért, ami egyenlő azzal, mintha kidobnád az ablakon, mert azt viszont soha nem látod. :) Na, akkor 10*0,3 $-t írnak naponta a számládhoz...Ki lehet számolni. :)

Fizetős reffet nekem, a majd egy hónap alatt nem sikerült szereznem, hogy legalább 15% bónuszt kapjak az ő befizetése után.

Én akkor is azt mondom, IDE SENKI NE FEKTESSEN BE ÉS NE VEGYEN POZÍCIÓT!!! NEM AKAROM, HOGY BÁRKI IS ÚGY JÁRJON, MINT ÉN!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég