Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Krisztina12 írta:Szia Johnny!

Szerinted ez most mit jelent? Mert aki eddig nálam zöld volt 2 emberke, most a havi zárás után sárga lett. Csak az a baj, hogy nem értem miért. A fordító meg olyan hülyén fordít, hogy nem értem. :rofl:

Kép :?

Szia,

No ezt én sem nagyon vágom.
Na meg azt sem, hogy ma október 01 van. Akkor most kellett volna megkapnunk a lecsorgó emberkéket és utánuk a zsét??? :?
Mert hogy vége a szeptembernek, de még mindig nem kaptam egy fillért sem.... hogy is van ez? :?

Azért akik eddig hozzám csatlakoztak, azoknak köszönöm!
Kitartást, csak lesz pénz itt elöbb-utóbb...

Regisztrálni itt tudtok:

Kép


http://csaba08.STIFORPHU.com
http://csaba08.STIFORPTour.com
http://csaba08.STIFORPProfits.com
http://csaba08.STIFORPBuilder.com
http://csaba08.ShareSTIFORP.com
Kép
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Csaba:
Én nem vagyok itt tag, de a barátnőmtől úgy tudom szerdán fizetik ki a hálózati pénzeket is.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Lili írta:Csaba:
Én nem vagyok itt tag, de a barátnőmtől úgy tudom szerdán fizetik ki a hálózati pénzeket is.
Köszi!
És nincs kedved csatlakozni?
Kép
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Lili »

csaba08 írta:
Lili írta:Csaba:
Én nem vagyok itt tag, de a barátnőmtől úgy tudom szerdán fizetik ki a hálózati pénzeket is.
Köszi!
És nincs kedved csatlakozni?
Megvárom a szerdát... :)
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Lili írta:
csaba08 írta:
Lili írta:Csaba:
Én nem vagyok itt tag, de a barátnőmtől úgy tudom szerdán fizetik ki a hálózati pénzeket is.
Köszi!
És nincs kedved csatlakozni?
Megvárom a szerdát... :)
Küldhetek egy meghívót? :) Dobj egy mailcímet privátba. :)
Kép
Kép
xetra7
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.07.22. 09:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: xetra7 »

Krisztina12 írta:Szia Johnny!

Szerinted ez most mit jelent? Mert aki eddig nálam zöld volt 2 emberke, most a havi zárás után sárga lett. Csak az a baj, hogy nem értem miért. A fordító meg olyan hülyén fordít, hogy nem értem. :rofl:

Kép :?

Ettol nem kell megijedni, egesz egyszeruen azert valtott zoldrol sargara mert uj honap van es figyelmeztet arra, hogy az adott honapra nincs teljesen kifizetne a tag. Tehat ha jutalekot akarsz utana kapni, akkor figyelmeztetheted hogy fizesse be a havi dijat - errol egyebkent o is kap levelet a lejarat elott a stiforptol. Ha nem fizet tovabb, akkor te sem fogsz utana kapni jutit meg o sem fog kapni....aki eves dijat fizetett az marad egy evig zold.
xetra7
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.07.22. 09:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: xetra7 »

Viszont senkit nem akarok elkeseriteni, de sajnos a genealogy menuben levo emberek utan fizet 0,25 centet, egy honap alatt nulla spill-over....ugyhogy ez igy asszem kuka....vagyis felejtsetek el, hogy barmi eselyetek legyen arra, hogy behozott emberek nelkul komolyan lehessen venni ezt a dolgot...
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

A sárga azt jelenti, hogy ebben a hónapban regisztrált és mivel pénteken volt a havi zárás és az ő havidíja után most nem kapsz jutalékot jövő szerdán, mert a havidját csak jövőhónapban kell neki befizetni. Jövő hónap végi zárás után fogsz a havidíja után jutalékot kapni. Semmi gond ezzel. :good: A xetra-nak igaza van: Viszont senkit nem akarok elkeseriteni, de sajnos a genealogy menuben levo emberek utan fizet 0,25 centet, egy honap alatt nulla spill-over....ugyhogy ez igy asszem kuka....vagyis felejtsetek el, hogy barmi eselyetek legyen arra, hogy behozott emberek nelkul komolyan lehessen venni ezt a dolgot... Aki nem dolgozik az nem is fog rendes jutalékot kapni. :?
Akit érdekel egy komoly lehetőség ahol tényleg nem fontos személyesen sponzorálni és kereshet 3000 dollár körül, az küldje át az e-mail címét privibe és küldöm neki az anyagot. Hétfő estig lehet akcíósan beregizni! webezred@gmail.com
Ha valaki dolgozik a stiforpban itt is lehet keresni és jó toborzó lehetőség ehez a másik lehetőséghez. Sok sikert mindenkinek! Johnny :good:
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Johnny írta:Viszont senkit nem akarok elkeseriteni, de sajnos a genealogy menuben levo emberek utan fizet 0,25 centet, egy honap alatt nulla spill-over....ugyhogy ez igy asszem kuka....vagyis felejtsetek el, hogy barmi eselyetek legyen arra, hogy behozott emberek nelkul komolyan lehessen venni ezt a dolgot... Aki nem dolgozik az nem is fog rendes jutalékot kapni. :?
a 9. 10-ei hozzászólásod szerint:

"A fizetési terv szerint akkor is kereshetsz 2,047,5 $ / hónap ha nem hoztál be egy embert sem. "

akkor hogy is van ez? :innocent:
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Nem akarlak elkeseríteni de ez most is igaz itt senki nem álitotta az ellenkezőjét. Csak ha nem hozol senkit akkor hosszabb időbe telik, de itt ezt mát többször leirtuk többen is :-)
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Viszont senkit nem akarok elkeseriteni, de sajnos a genealogy menuben levo emberek utan fizet 0,25 centet, egy honap alatt nulla spill-over....ugyhogy ez igy asszem kuka....vagyis felejtsetek el, hogy barmi eselyetek legyen arra, hogy behozott emberek nelkul komolyan lehessen venni ezt a dolgot... Aki nem dolgozik az nem is fog rendes jutalékot kapni. Ezt meg mástól idéztem!!! Csak figyelmesen nézegesd a fórumot :-) Szép napot!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

egyik hozzászólásodban azt írod, hogy:
"A fizetési terv szerint akkor is kereshetsz 2,047,5 $ / hónap ha nem hoztál be egy embert sem. "

a másikban meg:

"vagyis felejtsetek el, hogy barmi eselyetek legyen arra, hogy behozott emberek nelkul komolyan lehessen venni ezt a dolgot... Aki nem dolgozik az nem is fog rendes jutalékot kapni."

döntsd már el, hogy melyik álláspontot képviseled, mert a kettő üti egymást.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

szept. 10-én azt állítottad, hogy bárki kereshet KÖZVETLEN REFEK NÉLKÜL havi 2,047,5 $/hó.

most meg azt állítod, hogy refek nélkül nincs szinte semmi.

most melyik állításod állja meg a helyét? és ha szept. 10-én ezt leírtad, akkor most miért állítasz mást? tök jó, hogy szinte senki sincs tisztában a rendszer működésével, de azért ajánlgatja fűnek fának. nagyon "korrekt". :(

Johnny, vagy akkor állítottál valótlant, vagy most és ha én alád regeltem volna, most nagyon dühös lennék. és ne gyere ezzel az "aki nem dolgozik, ne is egyék" szöveggel, mert a ST-ban pont az (volt) a vonzó beetető szöveg, hogy kereshetsz TOBORZÁS nélkül is havi szép summát. erre most kiderül, hogy nem, de erre te és a többiek fel sem hívtátok a referáltjaitok figyelmét!

(be kjéne venni a fórum szabályzatba, hogy csak olyan oldalt ajánlhat bárki, ahol már végigpörgetett min. egy ciklust és tisztában van az oldal működésével. többen csinálják más topikokban azt, hogy beregelnek, egy fillért nem tesznek bele az adott oldalba, de máris ajánlgatják tovább.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sweeney todd 2011.10.02. 11:23-kor.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Az előbb leírtam! Nem tudsz olvasni? Azt írtam azt idéztem mástól ezt meg az elöbb válaszoltam neked Nem akarlak elkeseríteni de ez most is igaz itt senki nem álitotta az ellenkezőjét. Csak ha nem hozol senkit akkor hosszabb időbe telik, de itt ezt mát többször leirtuk többen is :-) Még hányszor írjam le neked, hogy el tudjad olvasni. :-)
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Johnny írta:Az előbb leírtam! Nem tudsz olvasni?
de, tudok olvasni képzeld, de akkor használj idézőjelet! megkönnyítő a szövegértelmezést, tudod, ha más szövegét ismételjük, azt idézőjelbe szokás tenni. általános iskolában tanultad.

de most xetra7-tel értesz egyet, vagy önmagaddal? mert gyökeresen mást írtok, te mégis őt idézed.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Johnny írta:Szép és mosolygó napot kívánok neked!!!! Johnny
szóval nem válaszolsz a kérdésemre -, vagy nem tudod, rendben.

akkor kérdezném mindenkitől, aki kicsit is átlátja a rendszert, hogy összejöhet-e havi 2ezer dollár (vagy valami normálisabb összeg) 0 saját referálttal, vagy ez csak a beetető szöveg volt és szervezés nélkül kb 0 $-t kapunk?

(amúgy semmi baj a kedvemmel, csak unom a ködösítést, és a nem egyenességet)
xetra7
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.07.22. 09:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: xetra7 »

Nem tudom hogy lehet felreerteni amit irtam....behozott emberek nelkul is epulhet a halozatod, csak megjegyeztem, hogy az en egy honapon alatt egy uj ember sem kerult igy a matrixomba.....lehet varni meg havonta fizetni a tagdijat, de 1 honap alatt nulla ember az valszeg 1 ev alatt se sokkal lesz tobb....ugyhogy ha nem hozod aktivan az embereket semmi esely arra hogy komoly jovedelemre tegyetek szert....pedig elvileg mindenkinek csak ket ref.-et kellene behoznia, ugy mar menne a buli...
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

tehát akkor a havi 2ezer dollár, ami az első néhány hozzászólásban is szerepel kamu...

"pedig elvileg mindenkinek csak ket ref.-et kellene behoznia, ugy mar menne a buli..."

persze, csak ha pl alertes az a két ref, akkor az már 150$. azt egy Elite A. után pl ki fizet ki takra? meg garancia sincs, hogy tovább szerveznek. én pl beregelhetném anyámat (akinek per pill még a 150 fele sincs a számláján), de ő tuti, hogy nem fog ezzel foglalkozni, főleg, hogy az EA-nál lelkes volt, szervezett, aztán az ő, én és még egy halom referáltja pénze bent ragadt. ezek után nem fog tiszta szívből ajánlani semmit. mondom, ha 20$ lenne a tagság oké, de 50 (pláne 150) tesztelésnek sok.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Hűűűűű,

Úgy látom még mindig nagy-nagy rejtély hogy is működik valójában ez a Stiforp...??? :?
Senki se tud konkrétat írni???

Például kérdezném mondjuk Levit (Karbula58), - úgy tudom Ő már kapott innen pénzt - hogy konkrétan hány direk reff. után kapta az összeget?
Mert nem mindegy , hogy 25$ fajenként vagy 0,25$.
Úgy emlékszem Levinek több mint 200$-os kifizetése volt. Az most akkor 100 fő utáni pénz?

Hogy is van ez az egész?????

Valaki most már tényleg leírhatná világosan lépésről-lépésre...
Köszönöm.
Csaba
Kép
Kép
xetra7
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.07.22. 09:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: xetra7 »

Ugy latom meg mindig nem tiszta sokminden:

1. havi 2000 dollar eleresere elvileg megvan a lehetoseged, de a sajat esetembol kiindulva erre lehet hogy evtizedeket kell varnod leven 1 honap alatt nulla spill-overem volt.

2. Karbula kifizetesei csak a ref jutalekokbol szarmaznak, leven teljes havi elszamolas most lesz jovo heten eloszor...tehat minden eddigi kifizetesi bizonylat ami a neten kering az egyelore ref jutalekokbol szarmazik.

3.En meg bizom benne, hogy a spill-overek havonta kerulnek elszamolasra, de ennek is egyre kisebb eselyt adok mivel a harmadik refem a kovetkezo heti ref elszamolasnal megjelent az egyik refem alatt egy het mulva ami azt jelenti hogy a spill-overek is hetente elszamolasra kerulnek.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

xetra07 hiába írod le neki úgysem érti, aki az Elite-vel hasonlítgatja öszze a stiforp-ot, reménytelen. Meg egyáltalán nem is édekli az egész. Meg az elején megírta nincs egy vasa sem és nem tud belépni. Köszi, hogy te is leírtad neki.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Csaba08 én meg azt tartom dúrvának, hogy fogalmad nincs az egészről és telenyomod az összes oldalt a hirdetéseddel. A részletes ppt bemutatót a blogomban megtalálod, javaslom nézd át, mielőtt tovább toborzol. Sok sikert!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Johnny írta:Meg egyáltalán nem is édekli az egész. Meg az elején megírta nincs egy vasa sem és nem tud belépni. Köszi, hogy te is leírtad neki.
már megírtam, hogy be vagyok lépve. ha nem érdekelne nyilván nem koptatnám itt a billentyűzetet...
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Johnny: azért egy kicsit rosszul esett, hogy azt a bemutatót, aminek a csehről magyarra fordításával egy egész napot szenvedtünk a párommal, aztán én csináltam belőle PowerPoint bemutatót, egy mozdulattal saját szerzeményként raktad ki a weblapodra. Korrekt eljárás szerinted? Én mindenkinek szívesen segítek, erre itt a fórumban is van pár tanúm, de ez tényleg nem esett jól. Alapvető dolog, hogy a forrást illik megjelölni. Én a saját oldalamon még a cseh nyelvű leírásnál is jeleztem, hogy honnan van. :?
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Sajnállak Levi! :rofl: Ez nagyon nem szép dolog volt Johnny-tól...
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Lili írta:Sajnállak Levi! :rofl: Ez nagyon nem szép dolog volt Johnny-tól...

Ne sajnálj, sajnos ilyen a világ. Ez van. Ha megkérdezi Johnny, hogy kirakhatja-e, biztos lehetsz benne, hogy simán beleegyezek. De az milyen dolog, hogy a még képek aljára kirakott forrásmegjelölés (a saját weblapom címe) is ki lett törölve, és a saját weblapja lett beírva? Ez tisztességes dolog? Szerintem nem.
kittkid
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011.08.26. 13:52
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: kittkid »

Ma én csak itt pislogok!!Remélem Johnny ezt gyorsan korrigálja,mert valóban nem tisztességes,és őt nem ilyen embernek ismertem itt meg..Rólad Levi meg csak azt tudom mondani,hogy bármikor bármilyen idiótasággal is kerestelek meg mindig maximálisan kedvesen és türelmesen magyaráztál és segítettél.És nem csak nekem!Annyira minimum lehetünk korrektek a másikkal szemben,hogy nem nyúljuk le a munkáját,már csak azért sem,mert a mi okosításunkra szolgált és nem kis munka volt a fordításban!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Hát, ez tényleg nagyon durva...!!!

Én is hasonlóan jártam a bings-el. Segítettem neki privátban visszaszerezni a Primfix bukását, ami sikerült is. Egyszer csak a saját magam által fogalmazott angol levelet - amit privátba csak neki küldtem el - olvasom itt a fórumon...Másoknak bemásolta ide a privát levelemet, semmi megjelölés és legfőképp engedély nélkül! Teljesen kiakadtam! :rofl:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Amazon [Bot] valamint 1 vendég