HYIP és PTC egyben!!!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
zsozso67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.07.02. 19:00
Kapcsolat:

HYIP és PTC egyben!!!

Hozzászólás Szerző: zsozso67 »

Sziasztok!

Ajánlatom egy olyan oldal, ami egyesíti a jó HYIP és a jó PTC előnyeit.Az oldal titkosított, tehát https. Regisztrációkor kapunk egy 40 centes bónusz csomagot is. Egyébként 4-8-16....4096 usd-ig vásárolhatunk befektetési csomagokat, akár többet is egyszerre. Feladatunk, hogy 19 napon át minden nap megnézzünk 30 oldalt(view ads),aminek fejében megkapjuk a hozamunkat a befektetett pénzünkre. Összességében 136,75%-os hozamot könyvelhetünk el a futamidő végére, amiben az alaptőke is benne van, tehát a nyereségünk: +36,75%.A kifizetés instant módon történik.Már a regisztrációkor meg kell adnunk kedvenc kifizetési processzorunkat, ahová a pénzünket kérjük(EZ NAGYON FONTOS!). Érdekesség, hogy befektetéshez az alábbi lehetőségek állnak a rendelkezésünkre: Alertpay-LibertyReserve-PerfectMoney-Paypal-Liqpay-Moneybookers, valamint-Bankkártya. Tehát mindegy miről fizettünk be, kikérni csak arra lehet, amit az elején beállítottunk-ezen nem változtathatunk.
Ha kedvet kaptál a regisztrációra: http://clickerspay.com/register/?ref=zsozso67
Jó kattintgatást!!!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: HYIP és PTC egyben!!!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

engem érdekelne. te mióta csinálod? egy kifizetési bizonylatot feldobhatnál.
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: HYIP és PTC egyben!!!

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Valamint mi van akkor, ha kihagyok napokat? Nekem tipikusan hétvégén nincs gép a közelemben - boldog napok :D
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: HYIP és PTC egyben!!!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

mondom, engem érdekel, csak többet szeretnék tudni a regisztráció előtt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég