KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

Nos, egy rövid bemutatkozással kezdeném:

Régóta figyelem az oldalt és elég régóta kutatom az internetes pénzkereseti lehetőségek tárházát. Belekóstoltam a HYIP-ek világába is bár az Elite Alliance-ba rendesen beletört a bicskám. Próbálok és próbáltam megragadni mindent ami a raktárosok szürke hétköznapjaiból kibillent és álmaim, terveim megvalósításához közelebb visz.

...hát most úgy érzem sikerült megtalálni és nagy örömmel a rendelkezésetekre bocsájtanám mindezt.

- hogyan gondolkodnak a gazdagok, mi motiválja őket és "mitől gazdag a gazdag";
- az igazi szabadság (ahol egyszerre van pénz és szabadidő) nem csak a gazdagok különleges kiváltsága;
- méregdrága termékek, házalás és barátaid rossz véleménye helyett, hogyan tudsz intelligens módszerekkel valódi pénzt, nagyon sok pénzt keresni;
- milyen elképesztő előnyei vannak azoknak az online rendszereknek, amelyek képesek intelligensen és folyamatosan HELYETTED DOLGOZNI, a nap 24 órájában;
- mit kell pontosan tenned ahhoz, hogy 2-3 hónap alatt könnyedén felépíts egy olyan jövedelemforrást, ami képes garantáltan és minimálisan megduplázni a havi jövedelmed!

...ezekre mind választ kapsz (és nem csak azt) itt: http://kmdholding.com/hu122jm
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

valami kis konkrétumot nem kaphatnánk? mert ez szép és jó, de én személy szerint nem szeretem a lila ködösítést, írd le egyértelműen, hogy miről beszélsz.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Két sikeres vállalkozó osztja az észt emil sorozatban, hogy segítsenek másoknak sikeressé válni. Eddig ennyit tudok róla...
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

bogyozotyo írta:Két sikeres vállalkozó osztja az észt emil sorozatban, hogy segítsenek másoknak sikeressé válni. Eddig ennyit tudok róla...
gondolom nem ingyen. :(
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Az emilsorozat ingyenes, hogy aztán mi jön még azt meglátjuk.
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

sweeney todd írta:
bogyozotyo írta:Két sikeres vállalkozó osztja az észt emil sorozatban, hogy segítsenek másoknak sikeressé válni. Eddig ennyit tudok róla...
gondolom nem ingyen. :(
Amit kaptok, az nem más, mint hatalmas tudásanyag, befektetési lehetőségek (arany, forex, részvény, részvényopció, HYIP) tesztelve, kipróbálva természetesen ingyen, ahogy azt az első részben olvashattátok.
És az egészben a zsenialitás maga az oldal, az hogy magától dolgozik neked, nekem, illetve mindannyiunknak. Azt, hogy ezt hogyan csinálja nemsokára megtudod...
bergi77
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.07.29. 08:53
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: bergi77 »

Végig néztem ezt a lehetőséget és igen ígéretesnek tűnik, mindenkinek ajánlom, hogy olvassa el a bevezető e-mail sorozatot és utána majd eldönti,hogy érdekli vagy sem.
Itt tudsz meg többet: http://kmdholding.com/hujaubw
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

jó jó de mikor kinek mennyi pénz sikerült már ebből ?

majd
pénz kell hozzá az tuti
dehogy mennyi ?

feltettem a csapatnak azt a kérdést hogy mi van ha regisztrál alánk megfelelő mennyiségű ember
a csapatba de a fizetéskor mégis elállnak ettől valami közbe jön nekik ????
fuccs a csapatnak ...... és tellik az idő...
Na erre a kérdésre a górék még nem válaszoltak konkrétan
bergi77
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.07.29. 08:53
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: bergi77 »

plussmunka írta:jó jó de mikor kinek mennyi pénz sikerült már ebből ?

majd
pénz kell hozzá az tuti
dehogy mennyi ?

feltettem a csapatnak azt a kérdést hogy mi van ha regisztrál alánk megfelelő mennyiségű ember
a csapatba de a fizetéskor mégis elállnak ettől valami közbe jön nekik ????
fuccs a csapatnak ...... és tellik az idő...
Na erre a kérdésre a górék még nem válaszoltak konkrétan
Ha jól értem a kérdést, arra gondolsz, hogy beregisztrálnak alád a rendszerbe, végig nézik az e-mail sorozatot és úgy döntenek, nem fektetnek be abba amibe Te.
Semmi, abban a befektetésben Ők nincsenek bent, ha akarnak másba befektetnek, ha nem akkor lelépnek. De ha sok ember van alattad akkor nagyobb az esély,hogy többen látnak fantáziát ugyanabban a befektetésbe.
Remélem így értetted :)
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

sweeney todd írta:
bogyozotyo írta:Két sikeres vállalkozó osztja az észt emil sorozatban, hogy segítsenek másoknak sikeressé válni. Eddig ennyit tudok róla...
gondolom nem ingyen. :(
Nagyon régóta olvasom a hozzászólásaidat :good: , és tudom hogy kellően szkeptikus vagy és egészségesen távolságtartó minden ilyen rendszerrel szemben -egyébként a legtöbbünkről ez elmondható. Mostanra gondolom végigértél a hírlevélsorozaton így tisztelettel megkérnélek, hogy oszd meg a véleményed velünk.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

hippi írta:
sweeney todd írta:
bogyozotyo írta:Két sikeres vállalkozó osztja az észt emil sorozatban, hogy segítsenek másoknak sikeressé válni. Eddig ennyit tudok róla...
gondolom nem ingyen. :(
Nagyon régóta olvasom a hozzászólásaidat :good: , és tudom hogy kellően szkeptikus vagy és egészségesen távolságtartó minden ilyen rendszerrel szemben -egyébként a legtöbbünkről ez elmondható. Mostanra gondolom végigértél a hírlevélsorozaton így tisztelettel megkérnélek, hogy oszd meg a véleményed velünk.
nem olvastam semmilyen hírlevelet sem. :rofl:
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

hippi írta:Amit kaptok, az nem más, mint hatalmas tudásanyag, befektetési lehetőségek (arany, forex, részvény, részvényopció, HYIP) tesztelve, kipróbálva ...
számomra a hyip résznél vált komolytalanná a dolog. főleg, hogy hogy lehet egy kalap alá venni a forexszel, arannyal, részvénnyel. a hyip teljesen más műfaj, nem is értem hogy jön ide, mikor rendszertelen és kiszámíthatatlan (hacsak nincs valami belső infód).
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

sweeney todd írta:
hippi írta:Amit kaptok, az nem más, mint hatalmas tudásanyag, befektetési lehetőségek (arany, forex, részvény, részvényopció, HYIP) tesztelve, kipróbálva ...
számomra a hyip résznél vált komolytalanná a dolog. főleg, hogy hogy lehet egy kalap alá venni a forexszel, arannyal, részvénnyel. a hyip teljesen más műfaj, nem is értem hogy jön ide, mikor rendszertelen és kiszámíthatatlan (hacsak nincs valami belső infód).
Nem komolytalan ez: végtelenül egyszerű, minnél kevesebb a tőkéd annál nagyobb hozamot szeretnél, minnél nagyobb a várható hozam annál nagyobb a kockázat. Nem hiszem, hogy egy nagyobb tőkeáttételű kereskedésnél baromi meglepettnek kellene lenni, ha oda pénzünk (mert nem figyeltünk) -de ezt te mind jól tudod. ;)
A HYIP-ek valóban a legkockázatosabb piramisjátékok (ebben egyetértek), nem is erről van itt szó, hanem a profi második generációs hálózatépítésről és különböző szintű és nagyságrendű befektetésekről a kockázattűrés függvényében.
Szerintem profi és zseniális az ötlet is :clap: , csak ajánlani tudom. Nem egy Elite Alliance :XD: !
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

Sziasztok!

Íme a Keresd Magad Degeszre egyik fizetős befektetése: Részt vehetsz a Carbon Credit programba az Ausante cégen keresztül. Igen abban, amit a Kyotoi-egyezmény generált és amiben az ipari országok kénytelenek ilyen krediteket vásárolni a kevésbé környezetszennyező országoktól.
Három féle csomagot ajánlanak 320, 960, 2880$ értékben, mindegyik bír saját hozammal és természetesen ref jutival is; és nem győzöm hangsúlyozni, hogy itt a KMD zsenialitása a "gondozásmentes, szinte magától épülő hálózat"! :clap:
...egy szónak is száz a vége, nemsokára a konkrét eredményekről és más befektetésekről is írok.

Kellemes 7végét mindenkinek!
probro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.09.11. 17:29
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: probro »

ez a szén-dioxid business nem fog sztem sokáig működni mert egyre több bizonyíték van rá h a felmelegedést nem a CO2 okozza elsősorban. A másik meghogy a technologiák már régen megvannak rá h leálljünk a CO2 kibocsájtással így bármikor megtörténhet egy nagy váltás.
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

probro írta:ez a szén-dioxid business nem fog sztem sokáig működni mert egyre több bizonyíték van rá h a felmelegedést nem a CO2 okozza elsősorban. A másik meghogy a technologiák már régen megvannak rá h leálljünk a CO2 kibocsájtással így bármikor megtörténhet egy nagy váltás.
Remélem, hogy igazad van és leállunk a nagymértékű CO2 kibocsájtásról vagy legalább is csökkentjük; márcsak azért is mert Kyoto és a Carbon Credit program pontosan erről szól.
A világ összkibocsájtásának csökkentése a cél, jól látod. Például ha egy ország szél- vagy vízerőművet épít az ebből kitermelhető energia függvényében kap credit pontokat. Azok az országok akik viszont a fokozott gazdasági működés és fejlődés miatt (lásd India vagy Kína csak, hogy a legnagyobbakat említsem) egyre csak növelik a kibocsájtást (mert nő a nehézipar) kénytelenek kreditet venni hisz a Kyotoi Egyezmenyben ők is meg még vagy 160 ország benne vannak.

Persze semmibe nem kell beszállni és semmi nem kötelező. Én személy szerint ebben óriási lehetőséget látok, és maga a cél is a szívemhez közeli. Egyébként meg, bár nem néztem, hogy regisztráltál-e (valszeg nem, mert akkor tudnád) hogy nem ez az egyetlen lehetőség amibe pénzt fektethetsz be.
Én is, mint mindenki lépésről lépésre haladok és sorban írom le ide mind azt amit látok, tapasztalok, azt is ha gyarapodok és azt is le fogom írni ha valamibe belebukok, hogy te már ne járj pórul!
Nem rég csatlakoztam én is ehhez a fórmhoz, de már régóta figyeltem sok másikkal együtt és bátran mondhatom, hogy mindíg itt olvastam a legsegítőkészebb és legőszintébb hozzászólásokat és ezt a tradiciót én sem szeretném megszakítani.
Köszönöm a hozzászólásod és kívánom hogy legyen tele a zsebed! ;)
bergi77
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.07.29. 08:53
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: bergi77 »

Én is lényegesen többet látok ebben a lehetőségben mint az eddigiekben, itt legalább nevüket adják az emberek a történethez, és nem kamu mert utánuk lehet nézni. Nem fiktív személyek,tényleg valódi üzleti múlttal rendelkeznek.
Bár ez még nem garancia semmire, de a web oldalba és a rendszerbe eddig sok időt és energiát beleöltek, az biztos.
Ja és abba fektetsz be amibe Te akarsz, nincs kötelezettség vagy kényszer.

http://kmdholding.com/hujaubw
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

bergi77 írta:Én is lényegesen többet látok ebben a lehetőségben mint az eddigiekben, itt legalább nevüket adják az emberek a történethez, és nem kamu mert utánuk lehet nézni. Nem fiktív személyek,tényleg valódi üzleti múlttal rendelkeznek.
Bár ez még nem garancia semmire, de a web oldalba és a rendszerbe eddig sok időt és energiát beleöltek, az biztos.
Ja és abba fektetsz be amibe Te akarsz, nincs kötelezettség vagy kényszer.

http://kmdholding.com/hujaubw
Jól beszélsz!
Harcra fel győzni kell! -egy kis fransz!
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

sziasztok!


Mostanság valaki kapott emailt a kmd-től???

Nekem elég régóta nem jött azóta szinte naponta kaptam levelet....
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

kmd kmd

figyu
nemhogy ezek is össze akarnak szedni sok sok emailcímet amit ők saját maguk
itt ott felhasználnak mert jön nekik belőle pénz
az emailcím adatok értékek
a regek értékek
valamiért nagyon törik magukat hogy hozzájussanak minnél több mailhoz
persze hinni kell hogy jót akarnak
jót akarnak de maguknak biztos nem akarnak rosszat

tegyük fel fél év múlva a föld összes lakosa le van regelve náluk
ezek még azután is akarnak új és újabb tagokat ?
ez máshol is felvetődik ahol regpiramis

csapatod csapatod
1 ember építsen fel saját magából egy komplett csapatot
sok sok névvel adattal
akkor hamarabb megtudható hogy
mire vállalkozott itt
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

plussmunka írta:kmd kmd

figyu
nemhogy ezek is össze akarnak szedni sok sok emailcímet amit ők saját maguk
itt ott felhasználnak mert jön nekik belőle pénz
az emailcím adatok értékek
a regek értékek
valamiért nagyon törik magukat hogy hozzájussanak minnél több mailhoz
persze hinni kell hogy jót akarnak
jót akarnak de maguknak biztos nem akarnak rosszat

tegyük fel fél év múlva a föld összes lakosa le van regelve náluk
ezek még azután is akarnak új és újabb tagokat ?
ez máshol is felvetődik ahol regpiramis

csapatod csapatod
1 ember építsen fel saját magából egy komplett csapatot
sok sok névvel adattal
akkor hamarabb megtudható hogy
mire vállalkozott itt

Én mindig sokra értékeltem a szkepticizmust! Ez most sincs másképp! Azt viszont nem értem, hogy a sok isten tudja hova bejegyzett vagy be sem jegyzett cég között, mindenféle fantom igazgatókkal akik tisztességesen nem leinformálhatók, máris furcsa valakinek, ha két magyar, egyébként is sikeres leinformálható vállalkozó előáll egy ilyen zseniális rendszerrel.
Iratkozz fel a hírlevélre és magad is rájössz, hogy nem arról szól ez az oldal amire gondolsz...
Nem tudom mennyire ismered pl. a OneX rendszert? A KMD menedzsmentje nagyon hasonlít rá csak profibb, a termék meg nem különböző könyvekből kiollózott "selfmade man" szakirodalom, hanem befektetések.
Persze semmi sem kötelező...
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

Elnézést kell, hogy kérjek, természetesen a OneX is nagyszerű network marketing business, bár én abban nem lettem túl sikeres!
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

gabesz1982 írta:sziasztok!


Mostanság valaki kapott emailt a kmd-től???

Nekem elég régóta nem jött azóta szinte naponta kaptam levelet....
Nálam is szünetel egy hete, de a héten beindulnak rendesen azt igérték! Csináltak egy helpdesket, és a webiroda is mától megújult, ma már az újat láthatjuk állítólag. Tárgyalnak újabb kevésbé tőkeigényes befektetésekről is, mert ez a Ausante-os elég húzósnak bizonyult elsőre...érthető.
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: walters »

Szerintem is zseniálisan kitalálták a rendszert, de arra figyelniük kell, hogy a befektetési lehetőségek ajánlását is szépen lassan kell felépíteni, először kisebb csatlakozási díjú (esetleg ingyenes) befektetéseket, MLM-ket kell ajánlaniuk, mert különben nem indulnak el az emberek, és így nem épülnek fel a csoportok sem. :)

Milyen érzés lenne, ha végre anyagilag teljesen függetlenül élhetnél? Egy olyan plusz bevételből, ami minden hónapban jár Neked, és fedezi az összes költségedet!

Szeretnél végre emberi módon élni úgy, hogy a normális életért nem kell napi 8-14 órát robotolnod? Ugyanis van egy weboldal, aminek az az egyetlen célja, hogy ezt a lehetőséget könnyedén megteremtse a számodra. Mert bár hihetetlenül hangzik (...és bármennyire is fogadod most ezt kétkedve), bizony ma nagyon-nagyon könnyű pénzt keresni!

Ráadásul folyamatosan, hónapról hónapra!

Állítom, hogy ebből nem érdemes kimaradnod:
http://kmdholding.com/hun7tq2
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

...nos az új webiroda tényleg csúcsszinvonal!
A hírlevelek viszont teljesen elakadtak, ezt mondjuk nem volt titok, hogy így lesz, de azért jó lenne ha végre a héten beindulnának ahogy ígérték?
Món!ka
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.11.11. 16:07
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: Món!ka »

Sziasztok!A hírlevél elmaradását megerősíteni tudom,nem túl szimpatikus,bármilyen megértő is vagyok,hogy miután a befektetés megtörtént,magamra hagytak az addig segítőkész üzletemberek.Pedig elkélne a segítség,mert elég laikus vagyok a credit piacon..Nem ezt igérték,ez tény!!
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Minden kezdet nehéz... Viszont, minden jó, ha jó a vége...
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

sziasztok!

szintén senki sem kap email-ket???

Pedig én is bíztam benne ,hogy lesznek majd olcsóbb vagy ingyenes lehetőségek is...

Elsőre egyből egy ilyenbe bele ugrani nem hiszem ,hogy sokan tudtak főleg akik most ismerkednek egyáltalán a netes pénz kereséssel....

Remélem előbb utóbb helyre áll a dolog és nem kell megint csalódni...

Mert az eleje tényleg jól indult....
hippi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.10.01. 06:11
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: hippi »

Be fog ez indulni, be kell neki. Amúgy sem hinném ha már a nevüket és arcukat adták Levente és Tamás ehhez az oldalhoz, hogy kamuznának.
Egyébként nem ez lenne az első, egyébként becsületes és tisztességesen fizető oldal, ami ilyen döcögve indul, valjuk be ez valahol még érthető is.
Én bízom bennük, hogy ígéreteiket megtartják és tudom micsoda fegyver ez az újonnan induló oldal, úgyhogy türelem, terjeszétek az oldalt, mindenki jól fog járni! :good:
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: KMD, a magyarok a legzseniálisabbak!!!

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

álljunk meg kicsit

jól olvasom
most keresnek olyan lehetőséget ami kisebb összegű befektetést igényel mert ez az Aus. ből nem jött össze
szinte semmilyen hálózat
ezek azt hitték hogy tele vagyunk lével
ekkora összeggel nem hinném hogy hálózati csoportok gombamódra nőnének

adjunk időt nekik mondjuk 1 fél év hátha találnak kisebb összegűt is
rengeteget dolgoztak és nem érezték meg a lényeget
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég