SafeDepositary

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

hoparduc írta:Megérkezett a kikérésem: :)

Payment Details

Date: October 14, 2011 6:57:07 AM
Amount Sent: $5.58 USD
Sender Name: Robert Grigoryan
Sender Email: ek6gc@yahoo.com
Reference Number: C2AB6-
Message: Instant withdrawal from Safe Depositary :clap:
reméltem, hogy így lesz! :) gratulálok
:clap:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Köszi :)
Kép
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: convert69 »

Azt hiszem ezeknek is befellegzik hamarosan.:( A monitorok elszomorítóak. De jó, hogy hozzájuk is befektettem....
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: eco »

Már pénteken befellegzett!Akkor még kisebb összegeket fizetett,most már azt sem!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Én itt pluszba jöttem ki, közel dupláját vettem ki kamat formájában, mint a lekötött tőke. Még májusban regisztráltam az oldalra és ez azt hiszem így érthető is.
Én igy nem is tudok dispute-t írni az AP felé a tőke visszaigénylésére.
Kép
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

sajnos nekem nem jön be már az oldal sem
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

rhiniti írta:sajnos nekem nem jön be már az oldal sem
Nekem betölt az oldal, de ez már mellékes, ha nem fizet. :(
Kép
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

hoparduc írta:
rhiniti írta:sajnos nekem nem jön be már az oldal sem
Nekem betölt az oldal, de ez már mellékes, ha nem fizet. :(
nem tudom akkor miért, de nekem az oldal nem elérhető! de amúgy igazad van ha nincs kifizetés így is úgy is mindegy :(
kittkid
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011.08.26. 13:52
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: kittkid »

Az oldal újra bejön...dolgoznak a helyreállításon
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

kittkid írta:Az oldal újra bejön...dolgoznak a helyreállításon
Mit hallottál? Lesznek kifizetések is, vagy vége? :o
Kép
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: convert69 »

Nekem ezt a levelet küldték:

"Dear clients! Safe Depositary informs about continuing making payments and processing withdrawals. Please enter your accounts and request withdrawals again tomorrow morning. We are sorry for this delay. We hope for understanding! Thanks for doing business with us!"

Aki jól beszél angolul, "megfejtené" ? Nekem olyan kétértelmű az egész... Én már nem bízok bennük.
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

convert69 írta:Nekem ezt a levelet küldték:

"Dear clients! Safe Depositary informs about continuing making payments and processing withdrawals. Please enter your accounts and request withdrawals again tomorrow morning. We are sorry for this delay. We hope for understanding! Thanks for doing business with us!"

Aki jól beszél angolul, "megfejtené" ? Nekem olyan kétértelmű az egész... Én már nem bízok bennük.

A lényeg az, hogy tájékoztatnak a további kifizetések és visszaigénylésekkel kapcsolatban. Holnap (azaz ma) reggel lépjél be a fiókodba és csináld meg újra a visszaigénylést. Nagyon sajnálják a késedelmet és remélik, hogy megérted.

Ezt már csak én írom, hogy én inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy mi ennek az oka, vagyis idáig több, mint 1 éve (a 3. köröm megy benne) rendesen fizettek, hogy most mi történhetett.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Nálam jelenleg nem is érhető el az oldal. :o
Kép
komcsako
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.08.30. 17:52
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: komcsako »

nálam sem jön be az oldal :cry: :wacko:
elitejoly
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.06.16. 17:28
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: elitejoly »

Én is megkaptam tőlük azt az emailt de az oldal nekem sem jön be :rofl:
Kezd elite alliance érzésem lenni :bad:
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: eco »

Én úgy értelmeztem a levelet,hogy holnap reggel nézzük meg a számlánkat!talán nem véletlen írták,hogy holnap!Már csak ebben reménykedem!
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

eco írta:Én úgy értelmeztem a levelet,hogy holnap reggel nézzük meg a számlánkat!talán nem véletlen írták,hogy holnap!Már csak ebben reménykedem!
eco
Én tegnap este 8-kor kaptam meg a levelüket, ami náluk délután 2, amelyben azt írták, hogy holnap, azaz ma lépjek be a fiókomba (a levél többi részét lásd a korábbi hozzászólásomnál).
Megjegyzem az oldal nem érhető el.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: eco »

Igazad van!Én ennyire nem figyeltem az időt,mert nem sok esélyt látok arra,hogy itt még bármi is lesz!Én a levelet ma délután kaptam csak meg!
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

Safe ügyben 18-án nyomtam egy dispute-ot. Most érkezett az AP-től a Contact request levél. hála istennek ez a pénz hamarosan visszakerül a számlámra. Ha valaki belefér a dispute-ba akkor szerintem ne tartsa vissza mert ezek szerint van a számlán még zseton.
xetra7
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.07.22. 09:49
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: xetra7 »

Vigyázzatok, hogy hova léptek be és hogy hol adjátok meg a belépési kódotokat!

Valszeg hekkerek áldozata lett az oldal, nem kizárt hogy a levelet is már ők küldték, hogy lépjetek be ....de ahol be kell lépni az egy nem titkosított oldal - legalábbis ami most működik. Ha beírjátok simán http://safedepositary.com akkor bejön az oldal kezdőlapja. Semmit nem lehet az oldalon csinálni csak a belépési adatokat tudod megadni....én már elkövettem azt a hibát hogy megadtam.....utána várt egy hibaüzenet. Majd kicsit olvasgattam hogy valszeg sikerült megadnom a csalóknak a belépési adatokat. Úgyhogy aki probálkozott, annak ajánlom hogy a payment processor jelszavát, valamint a megadott email cimhez tartozó jelszavát azonnal változtassa meg!

Nekem a levél ma dél körül jött, utána viszont nem sokkal be tudtam lépni a valódi oldalon, úgyhogy még a bejelentkezési jelszavamat is sikerült megváltoztatnom.

Onnan lehet tudni,hogy az igazi oldalon vagytok, hogy a bejelentkezési azonosítónak és jelszónak irjatok be kamut, majd a számkód. Ha átvált hibaüzenetre, akkor a kamu oldalnak adtátok meg a nem valós adatokat. Ha viszont kiirja, hogy nem valós felhasználónév vagy jelszó akkor az igazi oldalon vagytok. De akkor is az igazi oldal ha a fő oldal menüpontjai működnek.....a kamu oldalon nem müködik.

Kamu oldal cime: http//safedepositary.com
Igazi oldal cime: https//safedepositary.com

Szerintem valakik keményen meghekkelték az oldalt....ez az oka annak hogy nem fizetnek már egy hete.
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

xetra7 írta:Vigyázzatok, hogy hova léptek be és hogy hol adjátok meg a belépési kódotokat!

Valszeg hekkerek áldozata lett az oldal, nem kizárt hogy a levelet is már ők küldték, hogy lépjetek be ....de ahol be kell lépni az egy nem titkosított oldal - legalábbis ami most működik. Ha beírjátok simán http://safedepositary.com akkor bejön az oldal kezdőlapja. Semmit nem lehet az oldalon csinálni csak a belépési adatokat tudod megadni....én már elkövettem azt a hibát hogy megadtam.....utána várt egy hibaüzenet. Majd kicsit olvasgattam hogy valszeg sikerült megadnom a csalóknak a belépési adatokat. Úgyhogy aki probálkozott, annak ajánlom hogy a payment processor jelszavát, valamint a megadott email cimhez tartozó jelszavát azonnal változtassa meg!

Nekem a levél ma dél körül jött, utána viszont nem sokkal be tudtam lépni a valódi oldalon, úgyhogy még a bejelentkezési jelszavamat is sikerült megváltoztatnom.

Onnan lehet tudni,hogy az igazi oldalon vagytok, hogy a bejelentkezési azonosítónak és jelszónak irjatok be kamut, majd a számkód. Ha átvált hibaüzenetre, akkor a kamu oldalnak adtátok meg a nem valós adatokat. Ha viszont kiirja, hogy nem valós felhasználónév vagy jelszó akkor az igazi oldalon vagytok. De akkor is az igazi oldal ha a fő oldal menüpontjai működnek.....a kamu oldalon nem müködik.

Kamu oldal cime: http//safedepositary.com
Igazi oldal cime: https//safedepositary.com

Szerintem valakik keményen meghekkelték az oldalt....ez az oka annak hogy nem fizetnek már egy hete.
jó lenne hinni ebben de sajnos a tapasztalatok más irányba mutatnak. Nem kell semmilyen HYIP-ban hinni annyira, hogy foggal körömmel védjük őket. Sőt ilyen Hacker támadásokkal kapcsolatos hírek is mint az EA esetében is kamunak bizonyultak. Jelen esetben még azt is el tudom képzelni, hogy ezeket valósan szimulálják is.
xetra7
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.07.22. 09:49
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: xetra7 »

Csak azert irtam, hogy erre figyeljen oda aki remenykedik es probal belepni....abszolut nem hiszem hogy ez az oldal vissza fog terni, vedeni meg plane nincs szandekomban se ezt se a tobbi hyip oldalt mert mindegyik elobb utobb csalo lesz.
figurehead
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.11.25. 23:43
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: figurehead »

Sziasztok!

Valaki kapott már vissza pénzt az AP-től? (Én beadtam a dispute ticket-et, lassan már másfél hónapja, érdeklődtem azóta kb. ötször is a supportnál, de csesztek válaszolni. Én nem tudom, hogy ezek a majmok mit csinálnak ott az Alert Pay-nél, de szörnyű kupi lehet náluk.) Nem 20 dollárral voltam benn sajnos...

Köszi!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: Sanders »

én ugyanigy vagyok sajnos
kb 3 cég miatt adtam le dispute-ot, és semmi!
figurehead
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.11.25. 23:43
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: figurehead »

Sanders írta:én ugyanigy vagyok sajnos
kb 3 cég miatt adtam le dispute-ot, és semmi!
Én kaptam vissza a Brand Daily és az Advantages Capital után (a PanaInv és a Daily With után sajnos nem). Hát erre csak azt tudom mondani, a kurva anyjukat! No more HYIP. Van és lesz jobb!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára figurehead 2011.12.10. 18:32-kor.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: Sanders »

én is kaptam vissza advantages után, mégpedig a befektetett 25%-át...
azóta smootheincome, steadyforex semmi :(
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

sziasztok
az AP ma visszalökte a 35%-ot safe ügyben. remélem nektek is legalább ennyit sikerült visszakapni
figurehead
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.11.25. 23:43
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: figurehead »

rhiniti írta:sziasztok
az AP ma visszalökte a 35%-ot safe ügyben. remélem nektek is legalább ennyit sikerült visszakapni
Épp írni akartam, hogy megkaptam az alaptőke 35%-át... Örülnöm kéne (és örülök is), de mégis azt mondom, menjen az AP is a fenébe. Megérik a pénzüket. Mi innen a büdös életben nem tudjuk ellenőrizni, hogy azok ott a világ végén mennyire korrektek, mennyit szednek le maguknak... mindegy, ez van.
macilaci
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.12.19. 02:12
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: macilaci »

Kicsit off, de alertpay-jel kapcsolatos...olvasgassátok, hogy miért fagysztották be az ő számlájukat partner bankjaik.....
http://www.montrealgazette.com/Montreal ... z1glSQRcbY
figurehead
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.11.25. 23:43
Kapcsolat:

Re: SafeDepositary

Hozzászólás Szerző: figurehead »

macilaci írta:Kicsit off, de alertpay-jel kapcsolatos...olvasgassátok, hogy miért fagysztották be az ő számlájukat partner bankjaik.....
http://www.montrealgazette.com/Montreal ... z1glSQRcbY
Ez szomorú, de mindennek aligha lehet köze ahhoz, hogy soha nem utalja vissza az AP a kezdeti tőke 100%-át... Ami azért több, mint gyanús...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég