cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: walters »

Vadiúj ingyenes lehetőség dec.1-én indul, de már most az előregisztrációs időszakban fizet.
Ingyenes a regisztráció és a tagság is az, csak mindenkinek 1 főt kell maga alá regisztrálni és már el is kezdheti nézni a vidókat az eurókért!
A feladat tehát csak a videók megnézése 1,2 euróért.
kifizetés 10 eurótól!

regisztráció:
http://www.cash4watch.de/walters1971/

Ppróba szerencse,mindenkinek sok sikert! :clap:
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: walters »

sweeney todd írta:alertre fizet?
PayPalre vagy bankszámlára utalják a pénzt, ebben az esetben a legegyszerűbb a saját bankszámla. :)
rainbow
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.07.23. 09:18
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: rainbow »

Nem lehet videókat nézni csak December.1-től
Most csak elő regisztráció van.
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: convert69 »

Mivel még nem nézhetjük a videókat,így pénzre sem számíthatunk. Sokan úgy hirdetik, hogy már az előregisztrációs szakaszban is fizetnek.
A személyes adatokban láttam, hogy az adószámot is kérdezik. Nem tudom ez mennyire fontos nekik...
Szerintem mindenképpen érdemes regisztrálni. Egy próbát megér!

regisztráció:
http://www.cash4watch.de/szegvar1/
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: walters »

A PayPal számla pedig (remélhetőleg) azt is mutatja, hogy még véletlenül sem HYIP cégről van szó. :)

Vadiúj ingyenes lehetőség dec.1-én indul, most az előregisztrációs időszak van.
Ingyenes a regisztráció és a tagság is az csak mindenkinek 1 főt kell maga alá regisztrálni és már el is kezdheti nézni a vidókat az eurókért!
A feladat tehát csak a videók megnézése 1,2 euróért.
kifizetés 10 eurótól!

regisztráció:
http://www.cash4watch.de/hmariann71/
pstomi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.01.17. 11:59
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: pstomi »

Cash4watch


2012.Jan. 24-én indul élesben , de már addig is fizet az előregisztráció ideje alatt.
Nics más dolgod ,mint videókat nézni. Ezért fizetnek. Egy embert kötelező regisztrálnod magad után ,mert akkor teljes a regisztrációd.Teljesen ingyenes ,és az is marad.Minden megnézett videó után jóváírják a számládra az összeget ,és ,ha elérted a 10€-t ,ami hamar meg van ,mert egy videó megnézésre 1.20€-t fizetnek kb. plusz a regisztrált tagjaid után is kapsz pénzt ,és az ő általuk megnézett videókból is jutalékot számolnak el neked ,amit aztán Pay PAL számládra ,illetve saját bankszámládra kérhetsz ki.

Az alábbi linken kell regisztrálni:

Kép

majd lent kattints a „JETZT REGISTRIEREN” menüpontra, ezután bejön az alábbi oldal, amelyet ki kell tölteni az alábbiak szerint.

Ihr Sponsor*: pstomi ez a szponzornév,szponzor név nélkül nem lehet regisztrálni!
Benutzername*: felhasználó név
Anrede*: Herr vagy a Frau részt kell választani.
Vorname*: keresztnév
Nachname*: vezetéknév
Straße*: utca
Hausnummer*: házszám
PLZ*: irányitószám
Ort*: város,falu
Land*: Országot ki kell választani (Ungarn) Magyarországnak felel meg.
E-Mail*: E-mail cim
E-Mail-Wiederholung*: E-mail cim ismét
Passwort*: jelszó
Passwort-Wiederholung*: jelszó ujra
Nutzungsbedingungen gelesen und akzeptiert*: kockát bepipálni
Security-Code*: beirni a téglalapba, amit saját oldaladon látsz

Wir behandeln Ihre Daten vertraulich und geben sie nicht an Dritte weiter. Bitte lesen Sie dazu auch unsere Datenschutzerklärung.
E mellett a szöveg mellett egy kis négyzetet találsz, bele kell kattintani, majd megnézni emailedet és ott is megerősíteni a regisztrációt.Kész
HunLuke
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2011.08.08. 10:10
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: HunLuke »

ha már előreg közbe is fizet,akkor mutassatok egy kifizetési bizonylatot,mert addig túl szép h 8-9videó után már megvan a 10euróm...

ha fizet,akkor regisztrálok,ha nem...felesleges :D
<script src='http://ptp4ever.net/slide.js?pseudo=HunLuke' type="text/javascript"></script>
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: csari »

HunLuke írta:ha már előreg közbe is fizet,akkor mutassatok egy kifizetési bizonylatot,mert addig túl szép h 8-9videó után már megvan a 10euróm...

ha fizet,akkor regisztrálok,ha nem...felesleges :D
Igen, rosszul reklámozzák nagyon sokan, előregisztráció alatt nem fizet. Nincs is mit, mert nem lehet nézni semmit. Sőt, a videónként meghirdetett összeg is a maximális összeg, ami kapható. Viszont igaz, hogy már csak néhány napig lehet regisztrálni, azán lezárul ez a szakasz, és aki nincs benne, nem is keres vele egy fillért sem.

Fontos, hogy csak az regeljen, aki beszél és ért németül, mert a videók megnézése után ellenőrző kérdéseket tesz fel a rendszer!

http://www.cash4watch.de/csari/
tomicom
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.08.21. 12:38
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: tomicom »

Én be regisztráltam, de elfelejtettem aktiválna és azt olvastam ,hogy ha nem aktíválom 10 órán belül akkor már nem lehet. Már nem tudom aktiválni és újra sem tudok regisztrálni. Újra lehet valahogy kérni az aktiválást?
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: walters »

Ingyenes a regisztráció és a tagság is az csak mindenkinek 1 főt kell maga alá regisztrálni és már el is kezdheti nézni a vidókat az eurókért!
A feladat tehát csak a videók megnézése 1,2 euróért.
kifizetés 10 eurótól!
A regisztráció 2012.01.24.-ig lehetséges!!! Indulás 2012.02.01!!!
regisztráció:
http://www.cash4watch.de/walters1971/
pstomi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.01.17. 11:59
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: pstomi »

Hol olvastad hogy vannak ellenörző kérdések? Mi történik akkor, hogy ha az az ember aki alám regisztrált nem talált vkit aki ő alá regisztrált és emiatt törlik a rendszerból, olyankor én is megszivtam?
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: csari »

Külön levelet írtak, amelyben felhívták a figyelmünket a tömeges regisztrációt követően arra, hogy az 1,2 euro a maximálisan kapható összeg egy videóért, a hirdető dönti el, mennyit ad, illetve csak akkor regelj, ha tényleg értesz németül, mert a videók megnézése után lesznek ellenőrző kérdések.

Te csak annyiban szívtad meg, hogy kisebb lesz a reffjeid szintje.
pstomi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.01.17. 11:59
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: pstomi »

Hallo Herr *****,

heute Nacht um 24 Uhr werden die Registrierung und der Login auf cash4watch deaktiviert.

Danach werden alle Anmeldungen bereinigt (falsche oder unvollständige Angaben bei Name oder Adresse werden gelöscht) und der Umzug vorbereitet.

Am 1. Februar können Sie sich sich auf cash4watch wieder einloggen und finden dann den Aktivierungslink für Ihren Account auf dem Videoportal. Nicht-"Watcher" finden eine Beschreibung, wie sie ihren Account ebenso freischalten können.

Wir freuen uns gemeinsam mit Ihnen auf den Start und sagen bis dahin: Auf Wiedersehen am 1.2.2012!

Tipp: Bitte heute nicht verpassen und sich hier Silber schenken lassen!



.

Viele Grüße
Dein Team von cash4watch

valaki le tudná irni ennek a lényegét?
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: feerke »

Röviden:
Ma este 24 órakor le lesz tiltva a regisztráció és a bejelentkezés. Ezután majd a pontatlan regisztrációt (hiányos név, cím, stb) törlik és felkészülnek az indulásra. Február elsején lehet majd belépni és majd adnak egy aktiváló linket.

Egyébként meg ha már ezt se érted akkor a videókat is feleslegesen nézed mert a kérdésekre nem fogsz tudni válaszolni....
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: csari »

Igen, erről beszéltem!
pstomi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.01.17. 11:59
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: pstomi »

Na most mi lett az oldallal? vmi videopromotion-ra át kell menni. és ott creditek vannak.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: csari »

Igen, ott a megadott linken ismét aktiválod az accountodat, majd belépés után a YouTube gomb alatt elkezdesz videókat nézni. Nem szabad kilépni az oldalról, mert akkor nem számol kreditet. a megszerzett krediteket a baloldali menün el lehet adni, így jutsz a pénzedhez. 1000 kredit = 10,- Euro.

Most csak az előzetesen regisztráltak használhatják a rendszert, új regisztráció csak 2012 márciusától lehetséges.
hopp
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.02.06. 07:33
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: hopp »

Hali. Honnan veszitek ti ezt, hogy ellenörzö kérdések meg ilyenek? Itt végigkattintgattam az összes videót, jóváirt valami 70 kreditet, azt kész. De pár videóra azt mondja, hogy nincs engedélyezve beágyazás, csak youtube oldaláról nézhető, igy ez ugrott. Aztán van olyan is, ahol videó nincs, de valami kreditet akar vetetni velem. Most mi ez pontosan? Az nekem miért jó, ha veszek? Van ezenkívül bármi olyan funkciója az oldalnak, amit használnom kellene, hogy jobban gyüljön a kredit? Köszi.
hopp
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.02.06. 07:33
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: hopp »

Aztán, ha nem vagyok bejelentkezve, akkor a lenti csikon olyan videok futnak, amiket bejelentkezve nem is látok. Nem bejelentkezve viszont lehet nézni öket. Ha belépek és beteszem a video linkjét, akkor kiirja, hogy már megnéztem. Erröl valami info? Kösz ezt is
pstomi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.01.17. 11:59
Kapcsolat:

Re: cash4watch-Ingyenes lehetőség!

Hozzászólás Szerző: pstomi »

Nagy kamu ez az egész. Teljes máskép volt igérve ez az egész...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég