Játék pénzért

Halott, már nem működő pénzkereső programok
pityuka0011
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.03.03. 16:31
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: pityuka0011 »

10-es
CR63BPDM
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: bings »

10-es

H6N2CM97
morc1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.03.07. 13:51
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: morc1 »

10 chip: 7ZGPANNS :good:
vzoli75
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:48
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: vzoli75 »

A Prizee valóban megbízható oldal,a hugom a másik aloldalon beváltotta a pontjait egy pendrive-ra,
nem valami nagy ajándék,de csak kíváncsiságból hogy megküldik-e.Mindenesetre a nyertesek közt fenn van,és ahogy néztem a nyerteseket vannak magyarok is.A youtube-n lehet nézni videókat a prízee nyertesekről,tehát talán nem kamu.
Ha a tegnapi kód is jó akkor.
H6P7J6WY
morc1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.03.07. 13:51
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: morc1 »

20 chip : 6259TK3V :good:
vzoli75
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:48
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: vzoli75 »

15-ös KU6KTXQQ
20-as 268SSL7T
FZolee
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.01.03. 17:53
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: FZolee »

10: 98H46SZK
szentelit
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.03.11. 03:48
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: szentelit »

2. Nap úgy döntöttem el akarom érni a Gold Vip szintet annak sok előnyével (30% kevesebb pont kell a játékokban, 45re emeli a raktározható zsetont)
32dollár volt átszámitva 6200ft körül.
Ez adott összesen 960 extra zsetont így
2nap alatt 1600szor pörgethettem 200 helyett (extra zsetonokkal nyert zsetonok is extrának számítanak és nem vonatkozik rá a napi 100limit, és lehet hogy a 100as limitet is eltörli (ezt csak tapasztaltam nem biztos)
24.40Euronál tartok= 6900ft kb
Ez azt jelenti, hogy 1 pörgetés 0,01525eurot add kb, ez sokkal több mint amit többi pénzszerzési lehetőség kínál.
60nap=2honap=100euro=28000ft szerintem ez nem rossz.
Szóval mindenkinek ajánlom ezt a játékot, remélem kifizetnek, van még másik 2 játék a testvéroldalakon ahol nyereményekre lehet beváltani a kuponokat, 1-2 nap után már 2gb pendrive is küldenek.
Itt a ref linkem igazából csak 30 zsetont add úgyhogy kb semmi értelme:
http://www.prizee-jackpot.com/?parrain= ... da04010000
ja és az elmaradhatatlan kódok (azért 13,19,26 mert ezekre is kapok 30% pluszt)
13
CD4AQ6RX
VP3XMEX5
CH4N3F5F
WDC2TVSB
839BXGQC
68G6WLZX
MMLSBJUU
9LCTFBT6
FG4WW5WL
CHHNJ4JP
2DLHEYXX
JH6SW9MZ
19
Q2SUEUCC
F4FCPBDH
JZCLGAYS
26
RMJPBUPH
62HVYXMJ
UTTHZLZ4
Megint arra kérek mindenkit hogy ne legyen mohó. 2-3 linket használj max és ne a 26tól kezd felfelé,
Én a régi prizee-on 2009ben (2hetet játszottam és kb 2napja fedeztem fel újra) nyertem egy matrica csomagot, amit meg is kaptam :)
Másik 2 oldalal kapcsolatban amikor venni akarok valamit a kuponokból kiír 3 feltételt azokat nem igazán értem hogy 3 dolgot kell teljesiteni.
pityuka0011
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.03.03. 16:31
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: pityuka0011 »

10-es
96Q3AM72
15-ös
4KTEXKM2
morc1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.03.07. 13:51
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: morc1 »

15 chip : 8EYN9VPC :good:
Ha az Inkazz vagy Enoova oldalakkal kapcsolatban van valakinek infója azt szívesen látnám!Már elég szépen haladok rajtuk és komolyabb ajándékokat is tudnék kérni, ezért főleg a kifizetési részükről szóló infó érdekel!
vzoli75
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:48
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: vzoli75 »

morc1 írta:15 chip : 8EYN9VPC :good:
Ha az Inkazz vagy Enoova oldalakkal kapcsolatban van valakinek infója azt szívesen látnám!Már elég szépen haladok rajtuk és komolyabb ajándékokat is tudnék kérni, ezért főleg a kifizetési részükről szóló infó érdekel!
A hugom mondjuk a solytarin vett egy pendrive-t,ha megjött megírom,de a többi aloldal is ugyanaz,csak más játékokkal.
A lényeg hogy a pontokat beválthatod ajándékra,de ha megnézed az ajándékot,amit kiszemeltél a leírásnál látod hogy hány KAZ,vagy NOV vagy SOLY attól függ melyik oldalon vagy,az a postaköltség.Tehát a pontok mellett azt is gyüjteni kell,de lehet venni is,vagy segítségként is lehet használni,de azt nem ajánlom.
Elvileg ha valamelyik prizee oldalon regisztrálva vagy akkor be tudsz lépni a többi aloldalra is.Ugyanúgy lehet kódokat csereberélni ezeken az oldalakon is.
morc1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.03.07. 13:51
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: morc1 »

Köszönöm a segítséget! :D Azt nem tudtam, hogy a postaköltségre is gyűjteni kell. :rofl:
szentelit
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.03.11. 03:48
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: szentelit »

na ezt jó tudni 700pont kell az 10 szint.... vagy pedig 10euro.
Mától indul a normális pörgetés Extra cucok nélkül a Gold VIP mégis eltörölte a 100as napi limitet.
311pörgetés 3.4 euro eddig, gyorsan meglesz a kifizetés.
Mai kódok első fele:
13
NRBWDZKF
XPVBG2Z4
MBR6KBJH
19
4EJJA7SB
Előző 2 postomban lévőket is használjátok el.
vzoli75
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:48
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: vzoli75 »

Megnéztem a nyerteseket,volt már 100 euros kifizetés,Román Litván,Francia,Belga nyertesekkel.
Talán akkor nem kamu.
szentelit
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.03.11. 03:48
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: szentelit »

én is néztem, prizee-nál kizárhatjuk a csalást szerintem, náluk csak a részletekre kell figyelni.
még 2 kód
13
VJKRRC6J
19
V9RL4TQQ
steevee99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.02.22. 20:27
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: steevee99 »

20:
RJ7KVL8J
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Reggeltem, pörgettem egy párat s íme egy kód:
JKG4HCCR
Remélem hasznát veszítek.
LordM
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.02.21. 01:51
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: LordM »

Bár nem ismerem mélyrehatóan a prizee játékait (ezért előre is elnézést kérek az esetleges tárgyi hibákért, ha ilyen lenne, javítsatok ki), mégis lenne egy, amolyan kapásból jött elméletem. A legfontosabb kérdés ugyebár az, hogy miért éri meg nekik (a Prizee-nek) fizetni az embereknek azért, mert játszanak az (általában) ingyenes játékaikkal?

Ehhez először azt kell megnéznünk, hogy honnan is vannak bevételei ennek a cégnek, mert lennie kell, hisz kétlem, hogy egy jótékony francia segélyszolgálat lenne, amely így próbál segíteni az embereknek. Ismétlem, nem jártam utána a dolognak, csak egy hirtelen jött elméletemet osztom meg veletek:
Ahogy én láttam, minden prizee játéknál lehet valamilyen előnyhöz jutni, ha valódi pénzt fektetünk be. Legtöbb esetben ugyebár ez plusz zsetonokat, pörgetéseket, további játéklehetőségeket biztosít stb. Na mármost minden bizonnyal a bevételek legnagyobb része ebből származik. De valószínű, hogy további profithoz jutnak különböző reklámokkal is, de ezt a részét nem is részletezném, mert nem ismerem a Prizee marketingpolitikáját.
Visszatérve az eredeti kérdéshez, nyilván látszik, hogy miért éri meg nekik fizetni a náluk játszásért. De vajon milyenek az arányok? Vagyis mennyi a bevételük, és mennyi a kiadásuk? Ezt nyilván csak ők tudhatják, bár azt majdnem biztosra vehetjük, hogy a bevételeik nagyobbak, mint a kiadásaik.

És akkor itt kezdeném is a konkrét elméletem:
Úgy vélem, hogy minden prizee játék (itt elsősorban az aloldalakat értem, vagyis Enoova, Inkazz, Prizee-Jackpot stb.) eleve úgy van elkészítve, hogy a bevételeknek megfelelően adjon ki "véletlenül" nyereményeket. Mit is jelent ez? Egy példával tudnám legegyszerűbben bemutatni: Tegyük fel, hogy 1 nap 2.000 Euró bevételhez jut a Prizee-Jackpot az extra zsetonokat vásárlók által. Ebből mondjuk 1.600 Eurót oszt vissza a rendszer nyeremény formájában a játékosok között, persze az épp játszó játékosok között. A maradék 400 Euró pedig a profitjuk lesz. Az előző példát folytatva pedig, ha 1 nap 3.000 Euró bevételük lenne, akkor abból 2.400 Eurót osztanának vissza nyeremény formájában, a maradék 600 Euró pedig lenne a profit és így tovább... ergo: itt a bevétel 80%-át osztják vissza, de persze ez csak szemléltető példa a működésre. Erre bizonyára sokan gondoltak már, tehát nem újdonságként akarom közölni, csupán szemléltetni, hogy itt szinte semmi köze nincs a szerencsének ahhoz, hogy mennyit is nyerünk, mert (szerintem) minden eleve el van tervezve, hogy mikor, mennyi nyeremény nyerhető. A szerencse csak talán annyiban játszik közre, hogy épp te lehetsz az, akit a rendszer kiválaszt és neked adja az épp odaadható nyereményt. Tehát ne tekintsünk úgy a Prizee-re, mint valami nagy jótevőre, aki ingyen osztogatja a pénzt. Nem! Neki ez épp úgy üzlet, mint a Coca-Cola-nak a Cola eladás, csupán a kontextus más. A profitot épp úgy bezsebeli. Ha belegondolunk, akkor működésben ez hasonlít az online pókerre, ahol a pénz gazdát cserél, de közben levonódik belőle a terem jutaléka. Csak a Prizee-nél ez szinte egyáltalán nem vevődik észre, mert ügyesen és látszólag átláthatatlanul van megszerkesztve, tele vigyorgó és megtévesztően ártatlan figurákkal... De ez nem is érdekel minket addig, amíg ingyen pénzhez juthatunk vele, nemde? :)

Mi az egész lényege? Hogy minden bizonnyal nem csalásról van szó, és megkapja az ember a pénzét/nyereményét, de nem olyan könnyen, mint azt gondolná. Olyan könnyen elérhetőnek tüntetik fel a nyerés lehetőségét, hogy nagyon sokan bedőlnek. Pedig, ha belegondolunk, akkor a legtöbb játékban nem is olyan könnyű nyerni anélkül a plusz nélkül, amit valódi pénzért vehetnénk. Az Enoova-nál például, ha elértük a kiválasztott ajándékhoz szükséges gyöngyök számát, akkor szembesülünk azzal, hogy további három feltételt kell teljesítenünk a nyereményért. Ha ez megvan, még akkor sincs meg a nyeremény, hisz egy "szerencsekereket" kell megpörgetnünk, és azon 1 a 16-hoz az esélye annak, hogy megnyerjük az ajándékot, már ha valóban véletlenül pörögne az a kerék, de szerintem erről szó sincs... És ha jól tudom, akkor további akadály, hogy napi max. egyet pörgethetünk ingyen. És még nem is ejtettünk szót arról, hogy postaköltség gyanánt bizonyos számú NOV-ot kérnek, ami ugyan a játékban is szerezhető, de nem annyi, amennyi elég lenne ehhez. Persze aki igazán kitartó, az elérheti akár szinte teljesen ingyen is, amit akar. De sokan nem ilyen kitartóak, és inkább ők fizetnek. És Pontosan ez az, amire a Prizee épít! Na de itt abba is hagyom most.

Kicsit hosszúra nyújtottam a mondandóm, bár még mindig lenne mit írnom. :) Remélem, nem bánta meg senki, aki végigolvasta.

Jöhetnek a vélemények.

Üdv.
szentelit
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.03.11. 03:48
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: szentelit »

Hát nem tudom," Tegyük fel, hogy 1 nap 2.000 Euró bevételhez jut a Prizee-Jackpot az extra zsetonokat vásárlók által. Ebből mondjuk 1.600 Eurót oszt vissza a rendszer nyeremény formájában a játékosok között, persze az épp játszó játékosok között. A maradék 400 Euró pedig a profitjuk lesz." ez elvileg törvénytelen, fix oddsokkal kell operálniuk asszem,
én kifizettem 32Dollárt 3nap alatt 30Euro közelében vagyok, gold tagként ma is 400 pörgetésnél járok, szóval szerintem megéri egy kicsit beinvesztálni,
Nekem egy a lényeg hogy ha nyerek az fizessék is ki, egyépként a plusz zsetonok pörgetésekor sokszor megfordult a fejembe hogy abba hagyom volt amikor 125 zsetonig nem volt pénz nyeremény ezek után viszont 10db pörgetésen belül bejött 5db pénzes ami 1.8 eurot hozott. szerintem sok fizető ember abbahagya és akkor úgye elveszik a befizetése is.
Én rengeteg kódot posztoltam ki eddig is ezeket felhasználva hamar eljuttok oda amikor már 2db párhuzamosan futó gép lesz. igazából az én adataim szerint nem sokat számít (leszámítva hogy jó nézni amikor 1 pörgetésel 2dolgot is nyerünk (eddig ez 8szor történt meg velem 1napon belül).
vzoli75
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:48
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: vzoli75 »

A Prizee 2000 óta jelen van a piacon,hetente több 1000 ajándékot postáznak ki ,a youtube-n egy csomó nyereményről van videó,hogy miböl éri meg nekik ne kérdezzétek de ezek szerint megéri.Én egy videónézegetős oldalon a pontjaimból vettem egy Nintendo Dsi-t,és még rajtam kívül sok magyar nyert még Pld.Xbox 360-at stb
egy fillérembe sem került kb 4 hónap alatt összejött,és az Usa-bol szállította a UPS futár teljesen ingyen.Ezek szerint valahogy mégis megéri nekik.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: feerke »

A franciák szeretik az ilyen szerencsejátékokat és invesztálni is szeretnek pár száz/ezer eurókat. + erre jön még a reklámokból a bevétel. Ebből tud az oldal fizetni. Ugyan ez vonatkozik a surfbárokra is. Ezért tudnak évekig fizetni és nem úgy mint a ptc oldalak. Láttam már 2-3000 eurós kifizetést is szóval ne ezen agyaljatok hogy miért éri meg nekik. :D
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: feerke »

A másik pedig hogy ez egy 1.000.000 eurós tőkével rendelkező bejegyzett cég
a société Prizee.com, SAS au capital de 1 000 000 euros immatriculée au registre du commerce et des sociétés
LordM
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.02.21. 01:51
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: LordM »

Persze, hogy megéri nekik. Épp ez volt az egyik lényege a leírásomnak. Csupán, mint azt fent is írtam, azt a tévhitet szerettem volna eloszlatni, miszerint ők ingyen adják a pénzt, és nekik ebből semmi hasznuk nincs. Még szép, hogy van hasznuk, nem is kevés, és ez a lényeg! Nem is vitatom azt, hogy nem fizetnének vagy nem adnák ki a nyereményt, csak azt említettem meg, hogy nem olyan könnyű megszerezni azokat az egyszerűen elérhetőnek tűnő nyereményeket (és itt most nem egy pendrive-ra vagy 5-10 euróra gondolok, hanem a kicsit komolyabb nyereményekre, amelyeket mézesmadzagként használnak), mint amilyennek látszik/mutatják vagy azt sokan hiszik. Legalábbis befektetett pénz nélkül. Az esetek nagy többségében kitartás kell, nem is kevés. DE ezzel nincs is semmi baj, hisz akinek van kitartása/ideje/energiája erre, annak nagyon megéri, mert akkor lényegében valóban "ingyen" juthat hozzá bizonyos dolgokhoz.
Viszont sok olyan ember is van, aki nem elég kitartó és/vagy türelmetlen, ezért inkább befizet, majd így sem éri el a célját, mert megunja/feladja stb. És ezekből van az egyik fő bevételi forrásuk a Prizee játékoknak. Ebből kapjuk mi is az ajándékokat/nyereményeket, tehát legyünk hálásak ezeknek az embereknek. :)
LordM
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.02.21. 01:51
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: LordM »

szentelit írta:volt amikor 125 zsetonig nem volt pénz nyeremény ezek után viszont 10db pörgetésen belül bejött 5db pénzes ami 1.8 eurot hozott.
Pár napig én is pörgettem a Prizee-Jackpoton és adnék néhány tippet, amelyeket megfigyeltem a játékaim alatt:

Elég hamar feltűnt az, hogy ha egy nap kezdéskor megvolt már a 100 ingyen pörgetés (reffekkel), és azt egyszerre pörgettem le, akkor kevesebb pénzes játékot adott, mintha közben frissítettem volna a játékot (pl az oldal újra betöltésével). Ezért aztán elkezdtem különböző variációkat tesztelni. Pl.: 5-t pörgetek, ha nincs semmi, azaz se játék, se plusz zseton, más szóval semmilyen "találat", akkor frissítem az oldalt, ezáltal a játék is újra betöltődik. Konkrétumokat nem tudok mondani, hogy ez hogyan, és mit változtat, de a pár napos megfigyelések igazolták, hogy így átlagosan több pénzes játék jött be. Egyszer kipróbáltam, hogy minden pörgetés után frissítettem, és ekkor volt, hogy minden második frissítésnél adott pénzes játékot kb. 50-60 pörgetésen keresztül. Aznap összejött közel 5 euró. Másnap viszont már nem működött ez. Próbálkozz, variáld a játékod, ne csak "vaktában" pörgess, mert szerintem lesz különbség, még ha nem is nagy. ;)
Olvastam még valahol, hogy valaki azt írta, kora reggel több pénzes játékot ad a gép, mint a többi napszakban. Ezt nem teszteltem, mert én délutántól éjjelig vagyok netközelben.
Ezek csak tippek, de remélem, azért talán egy kicsit segítenek!

Sok sikert!
steevee99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.02.22. 20:27
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: steevee99 »

10:
QWBKHUAY
steevee99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.02.22. 20:27
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: steevee99 »

még egy 10:

LX8FYMG4
pityuka0011
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.03.03. 16:31
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: pityuka0011 »

15-ös:
NDCQQXDV
V8XX9QHQ
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Jól gondolom, hogy egy kódot, csak egy ember tud felhasználni? Így az itt közölteket a leghamarabb felhasználó tudja érvényesíteni csak. Az utóbbi 4 kód közül egy se volt jó már nekem.
szentelit
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.03.11. 03:48
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: szentelit »

13
Y8QEM9AR
FWQGKZYA
Aki privátba küld kódot annak privátba az adott menyíség 1.3szorosát küldöm vissza.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Játék pénzért

Hozzászólás Szerző: csari »

AYPP3M6G
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég