AP unverified számla

Payza-val kapcsolatos kérdések és válaszok
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Nyitottam egy personal starter számlát, de még unverified. Tudja valaki, hogy így milyen limitek vannak? A havi 400$-os limitet tudom, de olvastam valami tranzakciós limitről, csak nincs odaírva összeg. Akkor ez azt jelenti, ha valaki küld nekem pénzt, akkor lehet, hogy csak egy bizonyos összegig kapom meg és nem az egészet? És pénzküldésnél is van valami limit? Ha van valakinek unverified számlája kérem írja le nála hogy mennek a dolgok.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: szabol »

ezek az infók engem is nagyon érdekelnének
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: feerke »

Personal Starter accounts pay no receiving fees on up to $400 USD or equivalent/month or $2,000 USD or equivalent/lifetime and cannot accept credit card payments.

Magyarul havi 400$ a limit és összesen 2000$. Ha ezt elérted akkor átvált personal pro számlára. Ott nincs korlát de van 2.5% levonás
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Ezt a limitet tudom, de akkor amiatt, hogy még nincs érvényesítve nincs más korlátozás?
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: pborisz »

kriszti92 írta:Ezt a limitet tudom, de akkor amiatt, hogy még nincs érvényesítve nincs más korlátozás?
Sziasztok!

Ez még mindig érvényben van? Csak azért kérdem, mert egyre több referraltam van és én magam is nemrég nyitottam AP számlát (én természetesen megcsináltam az ellenőrzést). Közülük viszont sokan csak a néhány $-os befizetésüket akarják megcsinálni, ami miatt nem akarnak banki befizetést csinálni. Szóval akkor az megoldható, hogy nyitnak egy számlát és (max. telefon ellenőrzés után vagy anélkül) küldök nekik pénzt és úgy fizetnek be?
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: feerke »

Unverified számlát is lehet használni ugyan úgy csak a limitet be kell tartani. Viszont ha hirtelen megnő a pénzmozgás akkor lehet hogy ellenőrizni fogják a számlát és akkor be kell szkennelni (vagy fényképezni) a személyit meg 1-2 iratot.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: pborisz »

feerke írta: Viszont ha hirtelen megnő a pénzmozgás akkor lehet hogy ellenőrizni fogják a számlát és akkor be kell szkennelni (vagy fényképezni) a személyit meg 1-2 iratot.
Köszi a gyors választ feerke! Ezt a megnövekedett pénzmozgást az én számlámra érted, hogyha sok embernek küldök pénzt? Mert ugye aki most csinálja a számlát és csak azért kell, hogy éppen be tudjon fizetni $10-t, annál ez a veszély nem áll fenn ;)
Ha meg rám vonatkozik, azzal semmi gond. Igazából azon csodálkozok, hogy egyáltalán anélkül lehet itt pénzt mozgatni, hogy igazolnám magam. Ahol én eddig számlát nyitottam és pénzt mozgattam, erre szinte mindig szükség volt és ezt is tartanám úgymond "normálisnak".
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: feerke »

Unverified számlánál ha hirtelen kapnak mondjuk 100$-t akkor tuti hogy zárolják addig amíg be nem küldi az igazolvány másolatot. Kisebb összegeknél szerintem még nincs gond.
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Nem tudok belépni:

"Oops! Something went wrong, but nothing major"
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: feerke »

Én be tudok csak kb 2 perc mire belép :/
Fickós88
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.04.06. 20:34
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: Fickós88 »

Sziasztok!


Nekem ezt írja ki!:Personal Pro Unverified (Check your verification status)

Hát komolyan már nem tudom mit szórakozik!
Mobilos dolgot is megerősítettem!Hozzá van rendelve a bankszámlám is!

Közben fizettem be zsét is, Már 5 napja és nem jött meg!

Meg kell még valamit erősítenem vagy micsoda? Help!
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: feerke »

Én csak a bankkártyám adtam hozzá és verified lettem.
Fickós88
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.04.06. 20:34
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: Fickós88 »

Figyelj Főnök!

Nekem nem is ez a legnagyobb bajom!

Amikor befizettem kaptam egy deposit kódot mailben.És ugye ezt a deposit kódot kell feltüntetni amikor befizetsz valamelyik banknál a közlemény rovatban!Ezt én meg is csináltam a befizetést végrehajtottam!

Na már most két nappal később látom az alertPayemen belül hogy tök más depositkód van feltüntetve a befizetett pénzösszegem alatt mint amit mailben kaptam!Tehát marhára meg lett változtatva!Én nem tudom ezek mit csinálnak, de így jó hogy nem jön át a zsém hiszen így persze hogy nem tudják beazonosítani!!! :argue: :argue: :argue:

Ez van.
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Mindenképpen írj nekik, ezzel kapcsolatban! Legközelebb pedig válaszd inkább a bankkártyáról való Depositot, ami instant!
Fickós88
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.04.06. 20:34
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: Fickós88 »

Áhh küldtek egy mailt tegnap, hogy igazoljam hogy feladtam a pénzt!

El is küldtem nekik már többször, de még semmi reakció!

Fasza hogy szaladjak a saját pénzem után miközben ök szúrták el ezt az egészet!


Addig szórakoznak míg feljelentem ezt az egész csaló brigádot!
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Én is azt gondolom,hogy az alertpay egy kicsit sokat szórakozik az emberek idegeivel,kicsit sokat gondolnak magukról.Nálam is fura, hogy ugye szeretném verified-é tenni a számlámat,de hiába csináltam már meg régen a telefonos ellenőrzést nem lettem az,holott elvileg az is elég kellett volna legyen.Aztán a bankkártyámat is hozzáadtam a számlámhoz,de még mindig függőben van,pedig már van nekik saját bankkártyájuk is,nem értem miért nem tudták még mindig ellenőrizni az enyémet, úgy látszik Kanadában is lassú a bürokrácia.
Fickós88
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.04.06. 20:34
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: Fickós88 »

Szia!

Ha jól tudom csak akkor lesz valaki ellenőrzött felhasználó ha pénzt utal az AlertPay számlájára.Legalábbis az a legutolsó lépés.

De tényleg hietetlen amit művelnek.
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Fickós88 írta:Szia!

Ha jól tudom csak akkor lesz valaki ellenőrzött felhasználó ha pénzt utal az AlertPay számlájára.Legalábbis az a legutolsó lépés.

De tényleg hietetlen amit művelnek.
Lehetséges,hogy tényleg kellene utalni,csak ezt én megint csak szarakodásnak(bocsi a csúnya szavakért) veszem,eleve már a bankkártyámat se ellenőrizte le még,2 hónap alatt erre se volt képes.A paypalnál az egész procedúra 3 nap volt.... na mindegy.
Fickós88
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.04.06. 20:34
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: Fickós88 »

Szia!

Nekem mondod?15 napja függőben a pénzem.

Ha adhatok egy tanácsot még ne is fizess be...mert ahogy mondod csak idegeskedik az ember!
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: feerke »

Most fizettem be a kártyámról szinte azonnal meg is kaptam a pénzem.
macskalady
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:54
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: macskalady »

Sziasztok!

Megpróbáltam verifikálni a Payza számlámat a telefonos lehetőséggel, de hiába kértem nem küldtek ki semmit. Egy idő után kiléptem az oldalról. Kb egy fél óra múlva megkaptam a kódot sms-ben, viszont addigra már megszüntette ezt a lehetőséget, azaz nem tudtam fellépni arra az oldalra, ahová a kódot kell beírni. Az van kiírva, hogy keressem az ügyfélszolgálatot. Sajnos ezt sem találtam sehol! :rofl:

A másik dolog amit nagyon nem értek, hogy a belépés után lévő kártyára ha előregisztrálok, akkor ha én azt megkapom, használhatom itt Magyarországon is ATM készpénz felvételre? Az előregisztrációnál két fajta kártyát kínál fel a TruCash USD-t és az Alertpay-CAD-ot. Nyilván az utóbbit érdemes kérni. Úgy tudom ennek van egy egyszeri 20$-os költsége, és utána már nincs havi költség. Persze gondolom ezt is csak verified-ként lehet majd használni. :?

Kérem, ha valaki tudja, hogyan érhetem el az ügyfélszolgálatot, és ha tud valamit a Payza kártya megrendeléséről ossza meg velem ezt az információt!

Előre is köszönettel!
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

macskalady írta:Sziasztok!

Megpróbáltam verifikálni a Payza számlámat a telefonos lehetőséggel, de hiába kértem nem küldtek ki semmit. Egy idő után kiléptem az oldalról. Kb egy fél óra múlva megkaptam a kódot sms-ben, viszont addigra már megszüntette ezt a lehetőséget, azaz nem tudtam fellépni arra az oldalra, ahová a kódot kell beírni. Az van kiírva, hogy keressem az ügyfélszolgálatot. Sajnos ezt sem találtam sehol! :rofl:

A másik dolog amit nagyon nem értek, hogy a belépés után lévő kártyára ha előregisztrálok, akkor ha én azt megkapom, használhatom itt Magyarországon is ATM készpénz felvételre? Az előregisztrációnál két fajta kártyát kínál fel a TruCash USD-t és az Alertpay-CAD-ot. Nyilván az utóbbit érdemes kérni. Úgy tudom ennek van egy egyszeri 20$-os költsége, és utána már nincs havi költség. Persze gondolom ezt is csak verified-ként lehet majd használni. :?

Kérem, ha valaki tudja, hogyan érhetem el az ügyfélszolgálatot, és ha tud valamit a Payza kártya megrendeléséről ossza meg velem ezt az információt!

Előre is köszönettel!

Szia!

A telefonos érvényesítés önmagában nem elég. Annál az opciónál meg kell csinálnod a 2. lépést is, ami egy csekkes kifizetés. Azt írják, hogy azon a csekken lesz egy 6 számjegyű kód, amit majd meg kell adnod nekik, ezután már elméletileg érvényes lesz a számlád. Én is ezt a telefonost próbáltam, de nem tudok kifizetést kérni csekken, úgyhogy még mindig nem érvényes az enyém sem. Szerintem az a legegyszerűbb, ha utalsz pénzt a számládra, vagy kártyán keresztül aktiválod. Beterhelik 1-2 dollárral, amikor kapsz róla értesítést be kell írnod, hogy mennyi volt az összeg és kész is. Természetesen utána a pénzt visszaküldik a kártyádra.
Az ügyfélszolgálatnak akkor tudsz írni, ha nem vagy belépve a számládra. A payza kezdőoldalán felül kattints a supportra, utána send us a support ticket.
A payza kártyával kapcsolatban annyi biztos, hogy vásárlásnál lehet vele fizetni, és ha már ezt lehet szerintem ugyanúgy ezzel is lehet felvenni pénzt ATM-ből.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: jennys »

Vigyázzatok!!!!!!
Minden email-címemre kaptam egy hivatalosnak tűnő levelet a Payzától,hogy validálni kell....
nehogy rákattoljatok a benne lévő linkre!!!!!
CSALÓ VAN A FEDÉLZETEN!!!!!!
jambor
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.09.23. 18:21
Kapcsolat:

Re: AP unverified számla

Hozzászólás Szerző: jambor »

Üdvözlöm Önöket,
Szeretném ha segítenének . Utaltam 15 000.-Ft-ot a Raiffeisen Bankból ,de a depozit kódot

Depozit 3434395277159

elfelejtettem rá írni. Mit kell csinálni ,hogy a pénzem jó helyre kerüljön.

Adataim Kurdi Ottóné
A Raiffeisen Banknál a számla számom 12021006-01361831-00100000
email címem kurdine.magdolna.@freemail.hu
Utalás: A kedvezményezett számla
Eorthpart Plc
számla száma:10210501-00122764-00200000
összek.: 15000. Ft
Közlemény: nem írtam ide kódot.
utalás dátuma 2012 09 17
A payzánál a számlám felhasználó név kurdine.magdolna@freemail.hu

segítségüket előre is köszönöm

Üdvözlettel Kurdi Óttóné
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég