ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
temudzsin69
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.04.12. 18:41
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: temudzsin69 »

Eloszor is aki pénzel dolgozik oda nem optimizmus kell,hanem jozan gondolkodás.Optimizmus esetleg arra valo,hogy a beteg családtagunk mihamarabb meggyogyuljon.Ez a optimizmus! :clap: Arrol az 1millio dolcsirol meg ikább ne is beszéljunk mert neveto gorcsot kapok. :DD A web koferenciákrol meg megvan a véleményem már vagy 20 évvel ezelotrol amikor is bele akart valaki invitálni uzletekbe,Hát mit mondjak azon is csak nevetnilehet vagy inkább sírni?Na mindegy ezt hadjuk,mindenki dontse el saját maga hogy neki mi a jo és mennyit ér meg neki.De konyorgom valaki aki oly sokat tanul ezeken a web szemináriumokon,mondja már el itt a tobbi emberkének is részletesebben kifejtve,hogy hogyan is mukodik ez a program.Mert ugye azt senki nem hiszi komolyan,hogy ennek az ugyes matamatikusnak az égbol potyog az a sok pénz amit naponta kifizetnek a betéteseknek?Pénzt csak SOK pénzbol lehet csinálni,és ehhez inkább jo uzletemberekre van szukseg,nem pedig matematikusokra. :clap: A web konferenciák ha jol tudom angol nyelven folynak tehát aki nem tud angolul annak kár is részt vennie rajta igaz?Ugy hogy aki jár az modja el részletesen,hogy miképpen is lehet a Tripler-rel pénzt keresni,ha e restartokat kovetoen a poziciok vissza esnek az alap szintre,vagy még kevesebbre.Mert idáig OK volt hisz nem volt szukség restartra mert kevesen voltun viszont most hogy ennyire hirtelen megnovekedett a létszám,így sokkal gyakrabban kell majd alkalmazni a restartot.Tehát igy a visszaforgatott pénzek azt lehet mondani hogy mind elvesznek,és vissza jutok az alap betétemhez és ha van kedvem hozzá akkor kezdhetem az egészet elolrol az ujabb restartig! :cry: Igy akkor MIKOR IS FOGOK VELE PENZT KERESNI?Vagy inkább hogyan?Ezt magyarázza el valaki,de alaposan ha egyáltalán tudja valaki!Csak nehogy a mátrixba átrakott pénzrol beszéljen mert az nagyon nem érdekel.A mátrixal nem akarok abszolute foglalkozni.Viszont ha az nélkul nem megy akkor ez az egész JSS nem is ér semmit!
jordan
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.03.24. 18:25
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jordan »

Ha nem hiszel a matrixokba (ami a te bajod maradjunk ennyibe) akkor éppen hogy most érdemes új poziciókat venni,mert 3 hónapig biztos nem lesz restart így 75 nap alatt 50%-os haszonra tehetsz szert( minusz a tranzakciók költsége)
jordan
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.03.24. 18:25
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jordan »

Amúgy 8napon belül itt a restart,maximum a poziciók 40 %-a konvertálódik matrixba és a "nagyobb vagyonúakat" érinti majd erőssebben, az április 7 után vásárolt pozikat nem érinti a restart
gabopapa
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.10.12. 13:00
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabopapa »

Szia Jordan!!

Nagyon IGAZAD van MINDENBEN!!!!!!!!!! :good:
Az a baj a magyarokkal hogy tájékozódás helyet dumának,szidnak,bírálnak,kritizálnak. :angry:
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Sziasztok!
Szeretnék én is reagálni az elmúlt napokban történő kijelentésekre.Nos a 40% stimmel.Akkor miért esnénk vissza a kiinduló pontra?Tegyük fel,hogy valaki keres 10 dollárt naponta.Akkor ugye minden nap tud venni már új pozíciót.Ha azt egy restart-al lefelezik,akkor ha számol egy kicsit az illető,akkor kijön az,hogy nem az elejére esett vissza.Vagy ha vissza is esne.Akkor is ott vannak a mátrixok(nem véletlenül vannak kitalálva) és ha nem is rövid idő alatt,de akkor is kitermelik a pénzt.
Az oldal stabilitásáról és a pénzmennyiség befektetéséről már elmondtam a véleményem és nem fogom megismételni.
Nem kell szidni az oldalt.Akiknek megfelel a dolog,az befektet.A többiek meg két dolgot tehetnek.
1: nézik a fejleményeket és számolgatnak,hogy mennyit kerestek volna, ha időben beszállnak a dologba
2: keresnek más lehetőséget és békén hagynak minket a saját JBP-s világunkban
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Na igen ez jogos, viszont én pl úgy állok pillanatnyilag, hogy épp a mai nap járt le az ajándék kezdő 10 dollár, ami egyáltalán nem hiányzott, mert úgy számoltam hogy restartig pont tudok venni két új poziciót... Erre most lementem minuszba és jó plusz egyet tudok venni a restartig... restart után, ha tényleg 40% a dolog, akkor kb 3 héttel ezelőtti állapotomba térek vissza... szóval buktam 3 hetet :)
bár ha ez az ára, akkor ennyi bajom legyen csak!
písz
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

kingdeath írta: Nem kell szidni az oldalt.Akiknek megfelel a dolog,az befektet.A többiek meg két dolgot tehetnek.
1: nézik a fejleményeket és számolgatnak,hogy mennyit kerestek volna, ha időben beszállnak a dologba
2: keresnek más lehetőséget és békén hagynak minket a saját JBP-s világunkban
Ez naggyon jooo.... :)
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Sanders írta:Na igen ez jogos, viszont én pl úgy állok pillanatnyilag, hogy épp a mai nap járt le az ajándék kezdő 10 dollár, ami egyáltalán nem hiányzott, mert úgy számoltam hogy restartig pont tudok venni két új poziciót... Erre most lementem minuszba és jó plusz egyet tudok venni a restartig... restart után, ha tényleg 40% a dolog, akkor kb 3 héttel ezelőtti állapotomba térek vissza... szóval buktam 3 hetet :)
bár ha ez az ára, akkor ennyi bajom legyen csak!
písz
Mikor regisztráltál?
nmiki
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.29. 11:03
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: nmiki »

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Csütörtökön kikértem a JSS-től 20$ AlertPay számlára. A JSS elvileg elküldte a pénzt viszont nem jelent meg a mai napig sem az AP számlámon. Ilyenkor kinek írjak? JSS vagy AP?
Köszi.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

kingdeath írta:
Sanders írta:Na igen ez jogos, viszont én pl úgy állok pillanatnyilag, hogy épp a mai nap járt le az ajándék kezdő 10 dollár, ami egyáltalán nem hiányzott, mert úgy számoltam hogy restartig pont tudok venni két új poziciót... Erre most lementem minuszba és jó plusz egyet tudok venni a restartig... restart után, ha tényleg 40% a dolog, akkor kb 3 héttel ezelőtti állapotomba térek vissza... szóval buktam 3 hetet :)
bár ha ez az ára, akkor ennyi bajom legyen csak!
písz
Mikor regisztráltál?
Másfél hónapja kb
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

A JSS-től kérdezd meg,hogy miért nem küldték el és az AP-től meg azt,hogy miért nem kaptad meg.AP kb 1 nap,mire válaszolni fog,hogy le fogják ellenőrizni,hogy mi a szitu vele.Ne aggódj,mert ezek a fizetési dolgok eléggé sokáig tartanak.Bár még olyat nem hallottam,hogy 2 napnál tovább tartott volna a pénzkikérés a JSS-ből.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Sanders írta:
kingdeath írta:
Sanders írta:Na igen ez jogos, viszont én pl úgy állok pillanatnyilag, hogy épp a mai nap járt le az ajándék kezdő 10 dollár, ami egyáltalán nem hiányzott, mert úgy számoltam hogy restartig pont tudok venni két új poziciót... Erre most lementem minuszba és jó plusz egyet tudok venni a restartig... restart után, ha tényleg 40% a dolog, akkor kb 3 héttel ezelőtti állapotomba térek vissza... szóval buktam 3 hetet :)
bár ha ez az ára, akkor ennyi bajom legyen csak!
písz
Mikor regisztráltál?
Másfél hónapja kb
Gondolj arra,hogy most jóó sok időd lesz halmozni a pénzt :)
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

nmiki írta:Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Csütörtökön kikértem a JSS-től 20$ AlertPay számlára. A JSS elvileg elküldte a pénzt viszont nem jelent meg a mai napig sem az AP számlámon. Ilyenkor kinek írjak? JSS vagy AP?
Köszi.
Szia,
apukám is így járt, még 04.12.-én kikért 22$-t, értesítés jött, pénz nem... 14.-én írt a supportnak, ma újra, mert nem válaszoltak, holott az volt ígérve, hogy 48 órán belül kell hogy válaszoljanak. Az egyik reffem is ugyanaznap így járt. ő csak ma írt tickettet. Viszont én ugyanaznap kértem ki, nekem megjött a pénz az AP-re.
Hát...14.-én még a ticket sorszám 254300, ma, 16.-án 704099.... úgy látszik sokaknak van problémája...

A kérdésedre a konkrét válasz, mikor belépsz a JSS oldalra, balra fenn, zöld betűkkel:

GYIK
Szójegyzék
Oktatóanyagok
Hogyan Segítség
Webkonferencia Marketing Honlap

Itt a Hogyan segítség (How to Get Help) gombra kattints, majd a > Help Request gombra kattintva bejön a Support Center, ahol tudsz jegyet kérni, leírva a problémádat, megadva az ID számodat, bemásolva az értesítést stb...
nmiki
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.29. 11:03
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: nmiki »

Ok, köszönöm a segítséget.
jordan
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.03.24. 18:25
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jordan »

Sanders írta:Na igen ez jogos, viszont én pl úgy állok pillanatnyilag, hogy épp a mai nap járt le az ajándék kezdő 10 dollár, ami egyáltalán nem hiányzott, mert úgy számoltam hogy restartig pont tudok venni két új poziciót... Erre most lementem minuszba és jó plusz egyet tudok venni a restartig... restart után, ha tényleg 40% a dolog, akkor kb 3 héttel ezelőtti állapotomba térek vissza... szóval buktam 3 hetet :)
bár ha ez az ára, akkor ennyi bajom legyen csak!
písz

Max 40%,de akinek kevés pozija van arra talán nem is vonatkozik vagy csak kis mértékben...
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Így legyen! :)
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Mellesleg én is úgy gondolom,hogy Téged rohadtul nem fog érinteni a restart,mivel engem sem ért el az előző.Pedig jó ideje be voltam regisztrálva,csak nem foglalkoztam vele.
Drukkolunk nagyon,hogy hagyjanak Téged békén :D
Majd azért írd meg,hogy mi történt.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

hmmmm na kivancsi leszek, mindenesetre koszi a nyugtatast! majd mondom mivan, de akkor Ti is irjatok hogy volt-e restart, lehet en semmit nem fogok tapasztalni :-P
egyebkent ha valaki alamregel, akkor a poziciok utan a refjutit hova kapom?
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

A jutalékot a JSS-Tripler számládon írják jóvá.

Sokan félnek a restarttól én már kettőbe beleestem eddig még nem volt minuszos remélem most sem lesz másképpen.
Én bízom az oldalba aki nem bízik ne regisztráljon de azért nézzük meg mennyi ember van aki már régóta csinálja ennyi ember nem tévedhet.
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Sziasztok, aki múlt csütörtökön 04.12.-én nem kapta meg a kikérést, és van valami válasza már a JSS supporttól, az ossza már meg itt, mert úgy tűnik, hogy sokakat érint. A reffjeim közül többen panaszkodtak erre!
Én személy szerint megkaptam a csütörtökit is, meg azóta már még egy kikérést, de szeretnék valami bíztatót mondani az alám regisztráltaknak.
A legkorábbi reklamációt amit elküldtünk 04.14-én adtuk fel, arra még nem jött válasz, holott max. 48 óra válaszidőt igértek...
nmiki
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.29. 11:03
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: nmiki »

venci95 írta:Sziasztok, aki múlt csütörtökön 04.12.-én nem kapta meg a kikérést, és van valami válasza már a JSS supporttól, az ossza már meg itt, mert úgy tűnik, hogy sokakat érint. A reffjeim közül többen panaszkodtak erre!
Én személy szerint megkaptam a csütörtökit is, meg azóta már még egy kikérést, de szeretnék valami bíztatót mondani az alám regisztráltaknak.
A legkorábbi reklamációt amit elküldtünk 04.14-én adtuk fel, arra még nem jött válasz, holott max. 48 óra válaszidőt igértek...
Szia!
Szerintem az én voltam. Még nem jutottam odáig, hogy megírjam a panaszlevelet, de ma este megírom nekik. Amint jön érdemi válasz vagy a jóváírás akkor rögtön megosztom az eredményt.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Már jó ideje nem tudok belépni (azt írja, hogy nem jó az ellenőrző kód a jelszó alatt) és tegnapra nem írtak jóvá hozamot. Lehet, hogy ma van a restart?
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nekem is ez van... :)
lehet valami rendszer hiba
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

A konferenciateremben folyamatosan írják, hogy tudnak róla és dolgoznak rajta.
Ezek szerint türelem captcha kódot teremt :)
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Azt írták, ha nincs ott a kód átmenetileg, most be lehet lépni nélküle, én kipróbáltam és tényleg beenged, sőt, a mai jóváírás is megtörtént.
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

De a tegnapi még nem... legalábbis a magasabb ID számú tagoknál. a 470ezres ID szám még ki volt tegnap fizetve, de a 812ezres már nem...
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

venci95 írta:De a tegnapi még nem... legalábbis a magasabb ID számú tagoknál. a 470ezres ID szám még ki volt tegnap fizetve, de a 812ezres már nem...
Szépen lassan csak haladnak... most gyorsan utánanéztem másnál is, 599ezres ID tegnapi és mai jóváírása is megvan.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Lehetséges,hogy nem tértek észhez a támadás óta.Lényeg,hogy fizessen.
zakuszka
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.18. 15:54
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: zakuszka »

Üdvözlet mindenkinek! :D
A mátrix pozíciókkal nem járunk rosszul, ha tudjuk, hogyan működnek. Akkor sem, ha restartból, akkor sem, ha triplerből, akkor sem, ha vételből származnak. Még az is lehet, hogy jobb volna ezzel foglalkozni a tripler helyett. Placementeket vásárolva elméletileg 40- 45 nap alatt megduplázódhat a befektetés.
A gondom, hogy nem értem működésüket.
Kísérlet viszont volt:
Összebeszéltünk én C, a szponzorom B, meg a szponzorom szponzora A.
A vett egyet, B kettőt, C(én) négyet, mármint Jss mátrix pozíciókat. Előtte nem volt egyikünknek se. A kérdés az volt, hogy így kapunk- e egy piramist, ahová C, azaz én veszek még mindegyik pozíciómhoz két- két Placementet (elhelyezést). Ennek az összes költsége 180 $, bevétele, ha lejár 420 $. Az elgondolás az volt, hogy mivel a rendszer, elméletileg preferálja a szponzorokat, A legfelső mátrixa, így egyből elszáll.
Csakhogy öt napja nem adta oda a rendszer a pozikat, a pénzt levonta. Így arról, hogy ez a módszer működik- e. nem tudok beszámolni. :argue:
Jó lenne valóban tudni, hogyan is működik ez. Mert újfennt, lehet, hogy jobb, mint tripler.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Srácok, aki nem upgradelte magát, az nem is tud kikérni pénzt?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég