Zeek Rewards

MLM rendszerek
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Szal ott tartok hogy kiszámoltam és juniús vége felé lessz meg a 3000 vip pont , cirka a bonuszokat is beszámoltam de az nem olyan sok, meglátom mi lessz, te szerintem negyedét sem fektetted bele, én tolom a sógor és tesom szekerét is persze kevesebb pénzzel, de az is jó lessz,már...én már 400 vip-et összekapirgáltam csak bent van szanaszét, de ha egybe ki lehetne venni az lenne a jó....és tényleg mi van amikor valaki azt mondja hogy na itt állj és kérem vissza az egész pénzem..hétvégén költségvetést csinálok és számolok,,meglátom mi lessz...üdv...én ugy vagyok ennél több veszett oda mohácsnál, habár ez sem kevés amit beleraktam, mert ha valaki 10 pontokkal indul, az a cigi ára, de itt azért többről van szó... ;-)) szoktál konfikat hallgatni?
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Én spec nem hallgatok konfikat, én meg vagyok elégedve a hírlevelekkel........Én úgy tervezem hogy minden hónapban rakok be a fizumból egy összeget így nem olyan megterhelő, és hamarabb érem el a kívánt szintet, de ha valakinek van pénze akkor nem kell így csinállni, és szerintem tuti vannak olyan emberkék akik beraknak simán 5000dolcsit vagy még többet is, aztán..........
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

szia.ezért ez nem olyan egyszerű hogy elképzeljük, hogy feltornázzuk 3000-re és mindennap kiveszel 60 dollárt a hétvégeket leszámitva, szerintem a cég ezt nem fogja engedni hogy 100%on legyél és igy szedd ki a pénzt , pedig ez lenne a jó benne, vagy az hogy 3000 pont után egy összegbe kiszedj mondjuk hó végén 1200 dollárt, mert ha 1.5 százalékkal számolsz akkorkb annyi jön ki nem?
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Mint mondtam, én is új vagyok és még nem nagyon vettem ki belőle pénzt mert ugye még nem jutottam el odáig, de én nem is akarnám átállítani 0%ra a visszaforgatást, hanem mondjuk 80/20%-ra, tehát 80at visszaforgatok 20at meg kinyomok a napi jutalékból a cash számlára, így egy jó ideig növekszik a tőkém tovább, de veszek is ki belőle, olyan "a kecske is jól lakik meg a káposzta is megmarad" alapon.
Bár elvileg ha nem forgatsz vissza semmit, azt is ki kéne fizetniük és biztosan csinálja is így valaki........Olvastam egy olyan hírlevelet hogy"ez nem befektetés" meg blablabla hogy nem tesz jót a rendszernek ha csak berakod meg kiveszed, ennyi erővel mondhatnám azt is hogy kit érdekel.....:D
Nem tom, ezt ki kéne próbálni, de sztem nincs értelme kivennni az egészet, mert pl ha én elkezdeném kivenni a 3000pontomat, akkor kinnt lenne ez a pénz, de akkor ennyi......0 lenne a vip pontjaim száma.
Én nem bírnám ki hogy ne rakjam vissza az egészet hogy tovább kamatozzon:D, de akkor meg mi értelme kivenni?Mert ha az egész jutalék kiíródik minden nap akkor nem nő a tőkealapod, 3 hónapig amíg az uccsó bided is lejár, mindíg ugyanaz a 3000 pont kamatoza, de ha bennthagyom akkor folyamatosan nő a tőkealapom és kamatosan kamatozik...... Vágod....megáll a folyamat, én meg folyamatában nézem az egészet....
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

szia! én arra gondoltam hogy a 3000 után kiszedni a nyereséget, a 3000 maradna és dolgozna a többi meg kijönne, elvileg mindenkinek az a célja hogy a kitermelt pénzt kivegye egy idő után, na most havi 50 dollárokért nem érdemes akkora pénzt benthagyni , mert elvileg egy nap kitermelődik, szal nem tudom..köszi a választ , de látom senki nem szól hozzzá- :rofl:
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Figy.Az van hogy igazából ízlések és pofonok, még én magam srm tom hogy hogy akarom.......:-)
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Sziasztok!
A felugró reklám, belépve az irodába, pontosan mit jelent?
"Hello fine people! Due to some recent challenges a portion of our database has been experiencing processing their payments, we are extending the 2 PRC qualifier an additional 30 days."
Tudja valaki:D
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

sziasztok! hogy álltok a tegnapi és mai kifizetésekkel? tegnap elfelejtett a cég osztani , ma meg annyit osztott hogy még 20 százalékot sem mint amennyi járt volna...
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Én megkaptam rendben a tegnapit csak késő este. Ma meg nem néztem, mert mindig este szoktam megnézni.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

babos77 írta:sziasztok! hogy álltok a tegnapi és mai kifizetésekkel? tegnap elfelejtett a cég osztani , ma meg annyit osztott hogy még 20 százalékot sem mint amennyi járt volna...
Osztott az csak kicsit később...
csokika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.05.04. 21:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: csokika »

Sziasztok!

Nagy valószínűséggel nincs közöttetek a szponzorom, mégis a segítségeteket kérném, mert nem értek valamit. A Bid give manager hogy működik és mire való? Gondolom bideket adhatok másoknak. Viszont a rendszer valahogy berakott alám két embert, akik csak itt jelennek meg. Ők mi alapján kapnak bideket és kitől? Tőlem? Mert alul ki van írva, hogy ma meg tegnap is ennyi meg ennyi bidet kaptak(?). Szóval nem igazán értem azt az egész menüpontot :P Kérlek segítsetek, előre is köszönöm.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Sziasztok!

Mindenki figyeljen oda, aki pénzt akar befizetni az alertpay számlájára, mert megszűnt az a lehetőség, hogy bemegyünk a raiffeisen bankba és ott kp-ban befizetjük a pénzünket, megadva a deposit-kódot. Csak a saját számlánkról érkezhet a pénz, ami hozzá lett csatolva az alertpay fiókunkhoz!!!

Más: Sajnálatos módon sok webirodát feltörtek,(ismert okok miatt). Javaslom, hogy mindenki készítsen képernyőfotót a webirodájáról, annak több részéről is, de főként az "update personal information" oldalról, hiszen ezzel tudja bizonyítani az illető, hogy eredetileg milyen adatok szerepeltek ott.

Kérlek benneteket küldjétek tovább az alsó vonalatoknak is!!!

Jó hétvégét nektek!
csokika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.05.04. 21:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: csokika »

Johnny írta:Sziasztok!

Mindenki figyeljen oda, aki pénzt akar befizetni az alertpay számlájára, mert megszűnt az a lehetőség, hogy bemegyünk a raiffeisen bankba és ott kp-ban befizetjük a pénzünket, megadva a deposit-kódot. Csak a saját számlánkról érkezhet a pénz, ami hozzá lett csatolva az alertpay fiókunkhoz!!!

Más: Sajnálatos módon sok webirodát feltörtek,(ismert okok miatt). Javaslom, hogy mindenki készítsen képernyőfotót a webirodájáról, annak több részéről is, de főként az "update personal information" oldalról, hiszen ezzel tudja bizonyítani az illető, hogy eredetileg milyen adatok szerepeltek ott.

Kérlek benneteket küldjétek tovább az alsó vonalatoknak is!!!

Jó hétvégét nektek!
Akkor milyen módszerrel lehet az alertpay számlára pénzt "rakni"? Bankkártyával lehetséges?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

csokika írta:Sziasztok!

Nagy valószínűséggel nincs közöttetek a szponzorom, mégis a segítségeteket kérném, mert nem értek valamit. A Bid give manager hogy működik és mire való? Gondolom bideket adhatok másoknak. Viszont a rendszer valahogy berakott alám két embert, akik csak itt jelennek meg. Ők mi alapján kapnak bideket és kitől? Tőlem? Mert alul ki van írva, hogy ma meg tegnap is ennyi meg ennyi bidet kaptak(?). Szóval nem igazán értem azt az egész menüpontot :P Kérlek segítsetek, előre is köszönöm.
Az 5cc rendszer megszűnésével átalakult a bid give manager rendszere:
Tudomásom szerint minden általunk megtermelt 25-30 bid után kellene regelnie egy zeekler ügyfélnek, akinek te automatikusan ajándékozol 25 bidet!
Viszont ettől neked nem vonódik le, továbbra is "kamatozik" csak neked így lesz legalizálva a 25 bid!


csokika írta:Akkor milyen módszerrel lehet az alertpay számlára pénzt "rakni"? Bankkártyával lehetséges?
Továbbra is lehet depositolni, viszont CSAK és kizárólag arról a számláról fogadják el a deposit teljesülését, amelyet hozzácsatoltál alertpay számládhoz (nemsokára egyébként Payza lesz a neve)
Tehát egy példát mondok: nekem a mai napig OTP számlám van csatolva a kártyámhoz, mikor depositoltam megkaptam a kódomat stb. viszont a befizetést egy közvetlen raiffiesen bankfiókból intéztem (nyertem vele egy napot +kb 300 ft utalási díjat)
De mostantól kezdve ezt nem lehet, csak arról fogadják el, amelyiket hozzácsatoltad Alertpayhez és ezzel együtt hitelesítetted!
csokika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.05.04. 21:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: csokika »

Sanders írta:
csokika írta:Sziasztok!

Nagy valószínűséggel nincs közöttetek a szponzorom, mégis a segítségeteket kérném, mert nem értek valamit. A Bid give manager hogy működik és mire való? Gondolom bideket adhatok másoknak. Viszont a rendszer valahogy berakott alám két embert, akik csak itt jelennek meg. Ők mi alapján kapnak bideket és kitől? Tőlem? Mert alul ki van írva, hogy ma meg tegnap is ennyi meg ennyi bidet kaptak(?). Szóval nem igazán értem azt az egész menüpontot :P Kérlek segítsetek, előre is köszönöm.
Az 5cc rendszer megszűnésével átalakult a bid give manager rendszere:
Tudomásom szerint minden általunk megtermelt 25-30 bid után kellene regelnie egy zeekler ügyfélnek, akinek te automatikusan ajándékozol 25 bidet!
Viszont ettől neked nem vonódik le, továbbra is "kamatozik" csak neked így lesz legalizálva a 25 bid!


csokika írta:Akkor milyen módszerrel lehet az alertpay számlára pénzt "rakni"? Bankkártyával lehetséges?
Továbbra is lehet depositolni, viszont CSAK és kizárólag arról a számláról fogadják el a deposit teljesülését, amelyet hozzácsatoltál alertpay számládhoz (nemsokára egyébként Payza lesz a neve)
Tehát egy példát mondok: nekem a mai napig OTP számlám van csatolva a kártyámhoz, mikor depositoltam megkaptam a kódomat stb. viszont a befizetést egy közvetlen raiffiesen bankfiókból intéztem (nyertem vele egy napot +kb 300 ft utalási díjat)
De mostantól kezdve ezt nem lehet, csak arról fogadják el, amelyiket hozzácsatoltad Alertpayhez és ezzel együtt hitelesítetted!
A második teljesen tiszta, viszont az elsőt még nem értem. Mondjuk az 5cc-t sem tudom, hogy mi volt. Vagy ne foglalkozzak vele, mert nem lényeges? :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

igyvan ne foglalkozz vele szerintem :)
viszont annyit érdemes tudni -nekem legalábbis ezt tanitották a nagyok, hogy 25-30 bidenkénti bid legalizációhoz kellene zeekler ügyfél (koma, sógor, portásod, fönököd akárki)
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Sziasztok,

Ez mind oké amíg naponta 15-25 bidet hoz a tőkém. De ha már 50-60-at fog hozni? Vagy még többet?akkor naponta 2-3 tagot kell beregelnem?
gdani
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.04.20. 18:28
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gdani »

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, ha 400 bid-nél ha beállítom a visszaforgatást 80/20 as arányra, akkor a bideim nem kezdenek el csökkenni azért mert úgymond elévülnek? Vagy szerintetek mikor érdemes 80/20 visszaforgatási szintet beállítani és miért?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Szerintem elfognak, és egy idő múlva teljesen lemész szinte nullára sajnos...
én azt mondom, hogy 7-8 ezres bidnél kell átállitani
egy gyors számolás
hogyha 10 ezer vip pointod van bent, és napi 1% a hozam, akkor ugye 80/20-nál napi 20 dollárt tudsz kivenni kézpénzre!
ugyanigy tehát ha 1000 vip pontod van bent, napi 2 dollárt tudsz kivenni
(ezek alsó becslések, átlag napi 1,6% a napi osztalék)
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Sanders írta:Szerintem elfognak, és egy idő múlva teljesen lemész szinte nullára sajnos...
Ezt honnan vetted? Pont az a lényege a 80/20-nak, hogy folyamatosan nő a tőkéd ezáltal és folyamatosan tudsz kikérni is pénzt. Tök mindegy mikor állítod át ez mindig így működik. Csak nyilván minél később állítod át, annál gyorsabban szaporodik a tőke.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Dopamin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.04.08. 13:25
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Dopamin »

Szerintem meg a 80-20 lényege, az, hogy állandó FIX bevételed keletkezzen, tehát az alaptőke NEM növekszik a BIDek nyugdíjba menése miatt, viszont havi szinten mindig ugyanannyit tudsz kivenni kb.
Akkor érdemes átállítani 80-20 ra ha meg vagyunk elégedve a havi 20% bevételével.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Dopamin írta:Szerintem meg a 80-20 lényege, az, hogy állandó FIX bevételed keletkezzen, tehát az alaptőke NEM növekszik a BIDek nyugdíjba menése miatt, viszont havi szinten mindig ugyanannyit tudsz kivenni kb.
Akkor érdemes átállítani 80-20 ra ha meg vagyunk elégedve a havi 20% bevételével.
Srácok! Ezeket a "szerintem" dolgokat előbb ellenőrizzétek már le. Ok? A 80/20 úgy működik, ahogy leírtam és ez tény, nem csak állítólag.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Dopamin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.04.08. 13:25
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Dopamin »

egyáltalán nem úgy működik ahogy te leírtad :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

pborisz írta:
Sanders írta:Szerintem elfognak, és egy idő múlva teljesen lemész szinte nullára sajnos...
Ezt honnan vetted? Pont az a lényege a 80/20-nak, hogy folyamatosan nő a tőkéd ezáltal és folyamatosan tudsz kikérni is pénzt. Tök mindegy mikor állítod át ez mindig így működik. Csak nyilván minél később állítod át, annál gyorsabban szaporodik a tőke.
en a sajat peldamat irtam le, ugyanis mikor nekem 400 koruli volt, akkor vonodtak le a bonuszok... es ha ekkor mar 80/20ba lettem volna, szamitasaim szerint csokkent volna!
de altalanossagba elmondhato hogy adott korulmenyek kozott a 80/20 strategia egy mukodo rendszer alapja!
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Dopamin írta:egyáltalán nem úgy működik ahogy te leírtad :)
Akkor én biztos egy másik Zeekrewards oldalon vagyok, hogy nekem így működik ;)
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

pborisz írta:
Dopamin írta:egyáltalán nem úgy működik ahogy te leírtad :)
Akkor én biztos egy másik Zeekrewards oldalon vagyok, hogy nekem így működik ;)
Szerintem ez nekem szólt :D
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Bidek! én speciel beraktam 850 vip-et és már onnan kezdhettem volna a kiszedést, a második nap után, mire lejárt volna a két hónap akkora már vissza is jönne a pénzem, mert a 850 vip marad és utánna kiszedem a 20 dolcsit ha 0-ra állitom .és akkor ki jár jol? biztos hagyta volna a cég hogy szedegessem ki a pénzem vagy nem? és igy is megmaradt volna a 850 vip ...vagy rosszul tudom? ha valaki pénzt tesz be és ekkora összeget az nem azért teszi be hogy egy évig várja hogy gyüljön, és mi van akkor ha felgyül 10000 pontra? azt sosem tudom kiszedni ? mármint a 10000 pontot mert éppen ki akarok szállni:szerintetek?
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

Hi All !

Új vagyok itt tisztelt fórumtagok. Viva ZeekRewards !
februárban regiztem, sponzorom Éva Szenes. Ismeri valaki?
Miután lejárt a 100 bonus pontom, 150 vip bid maradt. 1 rewards referáltam van még free,
egyébként a nejem-azaz Én (D_D). 4 zeekler tagom van, (ingyenesek) -azok is Én (D-D)
de más-más e-mail cimmel és névvel.
A 150 vip bid elkezdte a cash availaiblet naponta 2.5-3-5 dolcsival tölteni egészen 20dollárig, amikor
a silver tagságom lejárt, mert nem volt AP-n 10 dolcsim.
Sponzorom mondta ,hogy ha nem tudom kintről a 10 dollárt befizetni, állitsam 0-ra (semmi visszaforgatás-
maximális kifizetés) hogy minél hamarabb kikérhessek 25 dollárt AP-re.
Pár nap múlva , most május elején befizettem a 10 dolcsit, újra Silver lettem, DE.....
Valamit elba....tam mert eltűnt a 20 dolcsim (valami készletből való dijfizetés cimén) és azóta sem nő a cash available ,viszont naponta kapok 3-3 Vip bidet.

Kérek jótanácsot, mit rontottam el . és hogyan tovább ?
Sziasztok Üdv ügyifogyi :oops: :lol:
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Sziasztok!

Pár napja kezdtem neki a ZeekRewardsos karriernek mivel kíváncsian várom mi sül ki belőle. Terveim szerint feltöltök 50 VIP pontot és megmutatom pár barátomnak a rendszert, de csak óvatosan és őszintén.

Ugyanis sajnálatos módon vettem észre mennyire rosszul tájékoztatják az embereket. Hogy értsétek miről beszélek, azzal kezdeném, hogy a múltkor hétfőn végigkövettem egy webkonferenciát, ahol egy hölgy mutatta be a rendszert egy órában.

Azzal kezdte, hogy az győzte meg egyrészt, hogy a cég 1997 óta jelen van és emiatt biztos fizet. Na de kérem, ez egyáltalán nem hozható összefüggésbe. A Zeekler cég lehet, hogy azóta jelen van, de a ZeekRewards program csak kicsit több, mint egy éve indult. És még kora lenne azt állítani, hogy a kitalált rendszerűk megállja az idő próbáját.

Másrészt rossz volt hallani, hogy több gyermekes anyukák hagyják ott a munkahelyüket és dobják be ész nélkül az összes pénzüket a rendszerbe, hogy ebből majd meglehet élni. Mert tisztességes munkából nem lehet. (több lábon kell állni) Van olyan ismerőse a fentebbi szponzornak, aki rengeteg pénzt tett bele a családjának, hogy majd ebből mennek el nyugdíjba. Srácok egy dolog biztos, az hogy a jövőt nem lehet előre látni, az meg szerintem óriási nagy felelőtlenség hogy hatalmas összegeket betenni egy olyan rendszerbe, ami még koránt sem kiforrott és nem is biztos hogy fennáll évtizedekig. Akár annyi is lehet, hogy a cég megköszöni a tevékenységünket és már nem kell őket reklámozni, mert mindenki ismeri a nevüket. De ennél vannak jóval nagyobb problémák is a dolgokban, és itt van az a probléma, hogy a magyarok nem tudják mi zajlik Amerikában.

A jogrendszerről van itt szó. Aki tud angolul, annak bemutatom a cikket:

http://www.justanswer.com/fraud-examine ... -scam.html

Aki nem, annak megpróbálom összefoglalni a lényegét. Amerikában TILOS az internetes szerencsejáték. Amerikában monitorozás alatt vannak az olyan cégek, mint a Zeekler.com, mert jelenleg fenn áll annak az esélye, hogy ez egyfajta "Ponzi scheme" féle rendszer. Aminek gyorsan annyi a lényege, hogy illegális. Ugye a zeekler úgy müködik, hogy vannak licitálások mondjuk 2-10 percre. Ha valaki BID-del, a számláló újra indul. Nah most a ponzi féle story, hogy robotok biddelnek, hogy nehogy megnyerjék a termékt olcsón.

Illetve jelenleg van egy törvénytervezet is az amerikai kongresszus előtt, hogy betiltsák az ilyesfajta tevékenységet, mint a Zeekler. Ha ezt aláírja Obama, akkor bizony-bizony semmi garancia nincs, hogy visszakapsz bármit is a pénzedből. Inkább azt mondanám, hogy nem fogod.

Valamint ott van az is, hogy nekem nem áll össze a kifizetési rendszerük. Gondolkozzatok! Azt hirdeti a cég, hogy napi bevételének 50%-át visszaosztja mindennap. Akkor hogy lehet, hogy minden nap kitud fizetni egy 0,5-4% közötti hozamot, ha növekszik folyamatosan a Zeekrewardsban lévők száma? és akkor akinek 100 VIP-je van, az kap 1 $-t mondjuk, akinek meg van mondjuk 100.000 VIP-je, az meg visszakap 1000-ret mondjuk? Ha a napi 1%-os a visszaosztás.

Értitek mit nem értek? hogy lehet hogy függetlenül attól mennyi VIP pontod van kitudják fizetni a százalékot és ez MEGEGYEZIK napi bevétel 50%-ával. Biztos hogy a bevételen kívűl kell hogy igénybe vegyék a TE befizetet pénzedet, hogy kifizessenek másokat. És ez piramis játék félig.

De ahogy mondtam nekikezdtem, mert hátha. Szeretném ha valóban az lenne, amit hirdetnek. De senki ne legyen annyira ostoba, hogy sok pénzt öl bele és erre építi az Életét. Ne tegyétek, hanem gondolkozzatok!

Szminee
Dopamin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.04.08. 13:25
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Dopamin »

Sanders írta:
pborisz írta:
Dopamin írta:egyáltalán nem úgy működik ahogy te leírtad :)
Akkor én biztos egy másik Zeekrewards oldalon vagyok, hogy nekem így működik ;)
Szerintem ez nekem szólt :D
Igen, akkor te másik zeekrewards oldalon vagy, vagy egyáltalán nincs átállítva nálad 80-20 ra és csak beszélsz a vakvilágba össze-vissza.
Nézd meg ennél a honlapnál http://anyagibiztonsag.netlap.net/
amikor átállította 80-20 ra akkor lehet havi 1590 dodója, és maradt fixen 26500 VIP pontja...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég