YouTube - partnerprogram

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

YouTube - partnerprogram

Hozzászólás Szerző: applebook »

Sziasztok!
Nem tudom mennyire ismerős nektek a YT-nak ez az oldala. Én se tudok róla sokat ,de azt tudom ,hogy nagyon jól lehet vele keresni.
2 napja egy magyar bemutatott egy kifizetési bizonylatot még pedig egy ezer dollárost... Amit tegnap valamiért leszedet a tag ( már rákérdeztem ,hogy miért , s ha tudom kirakom ide)... Nos azt lehet róla tudni, hogy nem könnyű bejutni, elég nagy nézettséget kell produkálni ( 10-20 ezressel már lehet próbálkozni) és ,hogy csak saját anyaggal lehet bejutni.

Ugyebár elvileg egy gombnyomással lehet jelentkezni és vagy elfogadnak vagy nem ( ha nem 2 hónapig várnod kell) , na de nekünk magyaroknak nem így van. Mi csak akkor jutunk be ,ha egy cég felveszi velünk a kapcsolatot ,hogy akarunk e partnerek lenni... Legalábbis a magyarok beszámolója szerint így mennek a dolgok.

Eddig kb. 3-4 magyar partner van. Ezt jó lenne növelni. Szóval azért hoztam létre ezt a témát ,hogy adjunk egymásnak ötletet ,hogy mivel érdemes próbálkozni és megosztjuk a tapasztalatinkat
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: YouTube - partnerprogram

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Önmagában azért nehéz ezaz egész,mert mint ahogy anno nemvolt magyar nyelven a youtube úgy a partnerprogram áll most....már jó ideje van magyarítása a YT-nek,viszont a partnerprogramfelé mi még direkt módon nem érdeklődhetünk sőt,nem is nyithatunk...alapjáraton tiltva van a link,be sem jön az oldal...kérdés,hogy eme szép kis országunk mikor fogja megélni azt,amit kis testvér országaink már réges rég megélhetnek...de ha valaki tud valami pozitívat ezzel kapcsolatban az elinduláshoz,arra én is kíváncsi lennék! : )
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: YouTube - partnerprogram

Hozzászólás Szerző: applebook »

Hát induláshoz rengeteg ötlet van. Csinálhatsz tutoriált pl. Photoshop-ról vagy más programokról. De akár csinálhatsz egy olyan rajzfilm szerűséget mint a DumaRagú... Ezzel nincs is gond , csak ugye nézettség...
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: YouTube - partnerprogram

Hozzászólás Szerző: patric22 »

általában azok kapnak lehetőséget erre,akik valamivel foglalkoznak...(vállalkozások...)most a téma lényegtelen...mert ugye aki vállalkozik és köze van a youtubehoz,az tölt fel legtöbbször videót ráadásul olyat ami mutat valami újat,valami olyat ami iránt érdeklődnek az emberek...én pl. zenész vagyok és karriert építek nekem is tervem,hogy egyszer partnerezzek...de egyenlőre az első lépcsőfokot kell kipipálni az pedig az ismerettség : )
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: YouTube - partnerprogram

Hozzászólás Szerző: applebook »

Na igen... Egyébként 1-2 hónap alatt belehet jutni... Csak aktívan kell csinálni és olyat amit sokan megnéznek ...
tomicom
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.08.21. 12:38
Kapcsolat:

Re: YouTube - partnerprogram

Hozzászólás Szerző: tomicom »

Én is ismerek youtube-osokat akik partnerprogramosok lettek, és ebből 1 dumaragu a másik 4 akit ismerek azok mind játékok foglalkoznak (pl: minecraft ) és ezekközűl az egyik (delypeter vagy is herby) érdeklődött ő maga a partnerprogram íránt és bevették ( a többit mind felkeresték)
A pénzről meg annyit, hogy azt az 1000 dollárt havi 1 milliós nézetségért lehet kapni (1000 nézetségség =1 dollár)
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: YouTube - partnerprogram

Hozzászólás Szerző: applebook »

tomicom írta:Én is ismerek youtube-osokat akik partnerprogramosok lettek, és ebből 1 dumaragu a másik 4 akit ismerek azok mind játékok foglalkoznak (pl: minecraft ) és ezekközűl az egyik (delypeter vagy is herby) érdeklődött ő maga a partnerprogram íránt és bevették ( a többit mind felkeresték)
A pénzről meg annyit, hogy azt az 1000 dollárt havi 1 milliós nézetségért lehet kapni (1000 nézetségség =1 dollár)
Van pár magyar partnerprogram. Egyébként van egy oldal ahol betudod küldeni a jelentkezésed a partnership-be... Már 5-10 ezres csatorna megtekintésért bevesznek ... akit érdekel írjon pm-met.

Egyértelműen GamePlay-t kell csinálni ... Sok mindenhez hasznát veszed, pl. feltöltésnél ha játékot raksz fel ,vagy szimplán az hozza a legnagyobb nézettséget ( eddig legalábbis annak aki nem zenész és nem animációt csinált)
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: YouTube - partnerprogram

Hozzászólás Szerző: applebook »

Na gyerekek meglett a partner :)
torrenteknek
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.14. 09:36
Kapcsolat:

külföldi magyarok

Hozzászólás Szerző: torrenteknek »

Szerintetek az erdélyi magyaroknak van esélyük a partnerségre, ha Magyarországon kívüliként magyar tartalommal készít videót?
És ha angol a tartalom, számít az ország?
Ha egy e-mail címet vagy egyéb elérhetőséget tudnátok adni, hogy érdeklődni lehessen, azt megköszönném.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég