NorthDakotaPTC - megszűnt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Még egy lehetőségre hjvnám fel a figyelmet. Egyik Discourse minijob fizet 18 dollárt az account balanceba,ha regisztrálsz northdakotára és upgradelsz (most 13,75 $ a legolcsóbb) . Nekem "szerencsém" volt, mert bár northdakotán már regisztráltam korábban,de 1 hét inakivitás után törölve lett a felhasználói fiókom. (erre figyeljetek azért,ha north dakotán sok pénzt halmoztok fel,legalább egyszer egy héten le kell kattintani egy hirdetést különben...)
szóval ujra gegisztráltam upgradeltem,irtam egy üzenetet a tagnak és azonnal fizetett 18 dollárt ,így van már 30 dollárom,amit ezzel a tagságommal ki se tudok kérni,mert 15 a max. upradelhetek még egy magasabb fokozatra,hogy kivehessem,vagy elhirdetem (még gondolkozom)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

:good: :clap: xenosz2! Én még várom az elsején kikértet a Discourse-ból.....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Breaking news
Megszünt a Site és az Entry tagság a Discourseon. Mindenki automatikusan átkerült a legmagasabb Network fokozatba.Ezzel már napi 3,75 dollár a kereset. :good:
Megjegyzem ennél a fokozatnál 75 dollár a kikérési minimum és maximum is.
A havidíja a fokozatnak most 40 dollár. havi két kikéréssel számolva ez 150 dollár. ha jól értettem a tagság lejárta után sem kerül vissza az acc balanceba a kikérés,de ezt erősítsétek meg.

Én 5 dollár befektetéssel lassan havi 150 dollárt fokok keresni ? :no: Na jó várjuk meg a végét.
-egy support ticket ára fél dollár :D
-havonta legfeljebb 2 kifizetés lehet
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mégsem 75,hanem 40 dollár lesz a kifizetési minimum DFD-n.
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

xenosz2 írta:Breaking news
Megszünt a Site és az Entry tagság a Discourseon. Mindenki automatikusan átkerült a legmagasabb Network fokozatba.Ezzel már napi 3,75 dollár a kereset. :good:
Megjegyzem ennél a fokozatnál 75 dollár a kikérési minimum és maximum is.
A havidíja a fokozatnak most 40 dollár. havi két kikéréssel számolva ez 150 dollár. ha jól értettem a tagság lejárta után sem kerül vissza az acc balanceba a kikérés,de ezt erősítsétek meg.

Én 5 dollár befektetéssel lassan havi 150 dollárt fokok keresni ? :no: Na jó várjuk meg a végét.
-egy support ticket ára fél dollár :D
-havonta legfeljebb 2 kifizetés lehet
nagy szerencsém volt,mert 2 napja vettem Site tagságot $25-ért erre most megkaptam a legmagasabbat :D
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Skacok,a SurprisePTC-ről,ami ugye elvileg E.G. oldala,tud valaki valami új infókat?Mert pl. az oldalon sehol nem lehet megtalálni,hogy mennyi a kifizetési minimum,még a tagság vásárlásnál se írja,pedig állítólag már kifizetett több mint $500-t.
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

joke75 írta:Skacok,a SurprisePTC-ről,ami ugye elvileg E.G. oldala,tud valaki valami új infókat?Mert pl. az oldalon sehol nem lehet megtalálni,hogy mennyi a kifizetési minimum,még a tagság vásárlásnál se írja,pedig állítólag már kifizetett több mint $500-t.
miért ne írná...
Screenshot - 2013.02.25.jpg
Screenshot - 2013.02.25.jpg (10.57 KiB) Megtekintve 6674 alkalommal
Screenshot - 2013.jpg
Screenshot - 2013.jpg (47.94 KiB) Megtekintve 6674 alkalommal
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: joke75 »

rolexhun írta:
joke75 írta:Skacok,a SurprisePTC-ről,ami ugye elvileg E.G. oldala,tud valaki valami új infókat?Mert pl. az oldalon sehol nem lehet megtalálni,hogy mennyi a kifizetési minimum,még a tagság vásárlásnál se írja,pedig állítólag már kifizetett több mint $500-t.
miért ne írná...
Screenshot - 2013.02.25.jpg
Screenshot - 2013.jpg
Köszönetem a válaszodért,fura de nekem ez eddig így nem jelent meg,de most ahogy megnéztem már ott van.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Van itt egy igen jó lehetőség hirdetésre Northdakotán. Nem tudom láttátok-e ...szóval Grabowskynak van egy adományoldala.

http://www.kapipal.com/northdakotaptc

Itt gyűjt az oldal fenntartási költségeire,ha jól értettem. Lehet Ericet támogatni 5 dollártól egészen 500-ig,és egészen szép összegeket ad cserébe a Purchase-be+ tagságokat,akár Ultimate-t is.

ízelítő.

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A következő haditervem van,ha jehova és EG is úgy akarja (vagyis még legalább 2 hónapig élni fog és ennyit az oldal)

1,Összegyűjtök 75 dollárt.
2, ezen az oldalon támogatom EG-t. http://www.kapipal.com/northdakotaptc
3, kapok EG től 2 hónap Ultimate tagságot,(ami normál esetben 2*68=136$ lenne) és még pottyant a főnök a PB-be 1025 dolcsit.
4, Élvezem a haditervem gyümölcsét :no:

Rövid számítás : befektetés 75 dollár ,bevétel 459 amerikai kemény valuta = 386 értékben zöldhasú 2 hónap alatt /193 per hó/fő 42 ezer ft jövedelemkiegészitás gyanánt havonta. IGEN!!! havi 42 ezer nem is kevés ( burkolt kormánykritika!!!!) :D :PP
Sőt ezt már megcsinálta egy kolléga . Ott a screenshot ,hogy valóban megkapta.
http://penzkeresok.hu/showthread.php?tid=825&page=9

Kockázat: Szinte semmi. 7,5 dollár napi klikkböl 10 nap alatt megtérül a befektetés. Egyedül a fizetésképtelenség lehet gond,de az most nem látszik. Ezen a héten a doki kifizetési maratont rendez pld. Ezért nem is nagyon ír üziket sem szegény:)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Valami azt súgja nekem,hogy ennek az oldalnak a sikere még csak most kezdődik,dehát ez is Grabowsky célja,és sztem ennek nagy nagy esélye van. MÉg mindig csak 3500 körül jár a taglétszám,egyszerűen még nem fedezték fel sokan,vagy nem merik elhinni,hogy itt hever a lehetőség a lábuk előtt.
Itt ez az ember,akinek van egy cége. Felépít egy PTC oldalt úgy,hogy nagy ismertséget fog szerezni vele ország,vagy világszerte. Neki nem az a fontos ,hogy nyereséges legyen mindenképpen,nem fog lelépni,ha mégis ráfizet valamennyit ,neki az számít azt hiszem,hogy később ebből hasznot húzzon a vállalata kapcsán.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ez az oldal számomra egy nagy kérdőjel... :wacko:
Egyszer azt olvasom, hogy nem fizet, máskor, hogy csak ha befektetsz, akkor fizet, de még akkor se mindenkinek és egy nagy lehúzás, néha meg azt olvasom, hogy a legjobb lehetőség jelenleg. Most akkor mi az igazság?
Valaki elmagyarázná, hogy mi van most akkor ezzel az oldallal?
Köszi.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Admin írta:Ez az oldal számomra egy nagy kérdőjel... :wacko:
Egyszer azt olvasom, hogy nem fizet, máskor, hogy csak ha befektetsz, akkor fizet, de még akkor se mindenkinek és egy nagy lehúzás, néha meg azt olvasom, hogy a legjobb lehetőség jelenleg. Most akkor mi az igazság?
Valaki elmagyarázná, hogy mi van most akkor ezzel az oldallal?
Köszi.
Megkérdezhetem hol olvastad pontosan,hogy nem fizet? Erre én is kiváncsi vagyok.

Update: Grabowskynak nem ez az első PTC-je. 2011-ben volt egy ProfessionalPTC nevű oldala. Az megszünt. No ez egy érdekes dolog. Aki emlékszik erre az ossza meg mi történt?

Grabo írt egy bejegyzést a PTC Investigation oldalon található fórumba azzal kapcsolatban,hogy miért befektetéskötelezett az oldala. fórum itt http://forum-ptc-investigation.com/inde ... pic=4251.5

A bejegyzés másolata:
From a certain standpoint, I get what you are saying. As far as I know, there are no fake ads on my sites. Also, I am very clear with standard members that they are not able to request payments without upgrading. I have started a third site that allows for standard (free) members to earn, and we will see how that goes as a business model. Yet, I have no problem on the other sites being clear about the PTC model being a business model, etc., and then only allowing upgraded members to request payouts. We can debate case by case on this or that PTC site failing for whatever reason, and I am willing to have that debate (I should realize that sites might have failed not because they were free to request payouts, but because they gave away too many other things--like I did in my previous and failed PTC site, ProfessionalPTC). However, alongside of the that debate, I would hope that folks don't think that just because an Admin requires upgrades for payout that he or she is scamming folks (as long as there is ample clarity of course). Thanks! EG
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Egy lehetőség ingyen hirdetésre az oldalon. A fórumban kifejezetten van egy rész más oldalak hirdetésére. Nem sokan használták ki. Kis lehetőség ,de veszteni nem lehet vele. Forum Ads.

Feltételek 15 nap tagság
1250 klikk
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Admin »

xenosz2 írta:
Admin írta:Ez az oldal számomra egy nagy kérdőjel... :wacko:
Egyszer azt olvasom, hogy nem fizet, máskor, hogy csak ha befektetsz, akkor fizet, de még akkor se mindenkinek és egy nagy lehúzás, néha meg azt olvasom, hogy a legjobb lehetőség jelenleg. Most akkor mi az igazság?
Valaki elmagyarázná, hogy mi van most akkor ezzel az oldallal?
Köszi.
Megkérdezhetem hol olvastad pontosan,hogy nem fizet? Erre én is kiváncsi vagyok.
Pl. itt: http://ptconline.info/post/39430904898/scam
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: jerdei »

A negatív reklám is reklám :)
Egyébként ki kell próbálni és mindegy ki mit mond, ha neked fizet...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Admin írta:
xenosz2 írta:
Admin írta:Ez az oldal számomra egy nagy kérdőjel... :wacko:
Egyszer azt olvasom, hogy nem fizet, máskor, hogy csak ha befektetsz, akkor fizet, de még akkor se mindenkinek és egy nagy lehúzás, néha meg azt olvasom, hogy a legjobb lehetőség jelenleg. Most akkor mi az igazság?
Valaki elmagyarázná, hogy mi van most akkor ezzel az oldallal?
Köszi.
Megkérdezhetem hol olvastad pontosan,hogy nem fizet? Erre én is kiváncsi vagyok.
Pl. itt: http://ptconline.info/post/39430904898/scam
Igen,ezt a cikket maga Grabowsky írta. Tudni kell róla,hogy nagyon szeret élcelődni,akár saját magán is. Gondolom a vádakra volt válasz ez a cikk,és azt írja,hogy az oldal valóban SCAM,de abban az értelemben,hogy...

I am here using the term “SCAM” as an acronym for the following notion: Successfully Conceptualized Advertising Mechanism. NorthDakotaPTC is a SCAM.

vagyis nagyjából annyi (bár nem tudok jól angolul) hogy sikeres hirdetési mehanizmus mozaikszóval SCAM.

Mondjuk számomra a korábbi PTC oldala sikertelensége óvatosságra int. Találtam olyanokat,akik akkor nem kapták meg a pénzüket. Szóval ettől fogva én inkább nem bátorítanék senki,mindenki a saját felelősségére fektessen be.

Most beszéltem valakivel,aki November óta tagja az oldalnak,ő azt mondja írt erről NorthDakotán EG . Állítólag valamilyen módon kárpótolta azokat,akik nem kapták meg a pénzüket,és tanult az esetből,annak tapasztalatai alapján építi a mostanit.
Izgalmas annyi szent.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Grabowsky üzenetben mondott köszönetet a magyaroknak. Ez szép volt tőle.

http://grabowskyptc.blogspot.hu I want to here acknowledge my appreciation for this support. EG

Azt akarom, hogy ismerjék el hálámat a támogatásért! EG
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nagy változások lesznek a Discourse-on. ha jól értettem megszűnik PTC oldalnak lenni,és amolyan traffic exchange lesz. mostantól nem lehet upgradet venni,hosszabítani. mindenki ki lesz fizetve ,amíg tart a tagsága. a maximum kikérhető összeg 150 dollárra emelkedik,a legalsó marad 40. Kb 2 hónap alatt zajlik le az átalakítás. A fő hangsúly a Northdakota lesz ezentúl.
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Nekem mindkét oldalon van upgradem.
De sajnos nem tudok tul jo véleményt irni mostanság.
A dakotán igaz már haszonban vagyok de 100 dolcsi pendingel és a másik 100 a számlámon. A pending kb 20 napja tart és ha kérdezek csak annyi a válasza hogy várjak...érdekes...hogy az utolsó hónap upgrade alatt nem sikerült neki fizetni...csak várat...igy nekem ez egy nagy bizonytalanság.
Aki tudja miről van szó az érti is a dolgokat volt akinek bejött volt aki későn csatlakozott...én a kezdetek óta csinálom igazából panaszra nem lehet okom. De ez egy igazi ptc-be burkolt hyip-es dolog...és Erik egy ponzi hyipet üzemeltett...annyira sok mostmár a kikérés hogy nem fedezi a bevétel...a cashflow leesett és most stagnál...persze lök néha egy két kifizetést...de meddig még mert egyre kevesebben fektetnek be...sokan még a támogatot összegből kapott uppot élvezik és folyamatosan várják a kikérést...egyre jobban gyülnek a felhők Erik felett...ki tudja mikor jön a villám...a vége szerintem ugyan az lesz mint 2 éve a bukott oldalával...
A disco pedig abszolut ugyan ebben a cipőben jár...és a másik két oldala pedig csak a bevételek miatt lett alakitva hogy fedezni tudja a kifizetéseket...kifizetési marathonból pedig csak igéret lett...a beigért 700 kifizetésből lett 58...
Érdemes elgondolkodni...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hogy mi a valóság nem tudhatjuk. Én várok (mi mást tehetnék) ,hogy tisztázódjon a helyzet,nem ítélnék előre. Azt tudjuk,hogy a kifizetések megálltak gyakorlatilag. Én úgy vettem észre,hogy az pár darab ,ami tegnap volt a Kapipalból befolyó pénzből lehetett kb egyezik az adományok növekedése és a kifizetés mértéke.
Nem értettem egészen,de Josef Lupták a JLbux,és a bluesky adminja bepanaszolta Ericet a paypalnál valami miatt. Elképzelhető,hogy ez áll a kifizetések leállása mögött. 3 ilyen vitája van JL-el most ebből egy befejeződött.

A kapipal már nem működik ezúton már nem lehet tagságot venni,betöltötte szerepét,megvan az 5 éves regisztrációja a northdakotának.

Az Admin szerint nincs probléma tudja kezelni az ingyen kiosztott pénzeket is. (Jelenleg 180 ezer dollár van a tagok PB -jében)
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Ujdonságok...

Visszatett mindent az egyenlegekbe törölt minden kikérést...nekem egy hónapja pendingel és most visszatette tehát egy ujjabb pending kezdődik...Eriknek vége ezek az utolsó kapkodások már...
Csak persze próbálja álcázni 18 levél 2 nap alatt benne minden olyan dolgokkal hogy mindenki értse meg őt...

Vicc és egy hatalmas scam lesz hamarosan az összes oldalával.
Hivatkozik a josef luptákra de egy user miatt a paypal nem fagyasztja a számlát...ez mind csak duma...

Nekem ez a szeméy szerinti véleményem
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

ismét változások vannak NorthDakota-n
a legfontosabb,h megjelent egy új tagság a "Network" (miért ismerős ? :D) és ez a legmagasabb, az ára 1 hónapra $150,ennek a vásárlása után $275 ad a PB-ba
a kifizetési min/max és a tagságonként nézhető hirdetések száma is változott
Standard nincs változás, Premium min/ max $15/$30
Elite: naponta 50 ads $2.25 (75/$3 volt) min/max $33.75/67.50
Ultimate: naponta 25 ads $3.75 (50/$7.50 volt) min/max $56.25/$112.50
Network: naponta 50ads $7.50 min/max $112.50/$225
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

arricardoh írta:Ujdonságok...

Visszatett mindent az egyenlegekbe törölt minden kikérést...nekem egy hónapja pendingel és most visszatette tehát egy ujjabb pending kezdődik...Eriknek vége ezek az utolsó kapkodások már...
Érdekes,mert nekem nem tette vissza a kikérésem,még mindig ott "figyel" 25 dollárom... én azt mondom korai még temetni a Dokit... Magam is túlzónak tartom ezt a nyereséget,amit ő ad. valahogy ki fog mászni belőle szerintem. A tagoknak is meg kell érteniük,hogy a 2-3 szoros pénz havonta irreális,főleg ha csak kivesznek és nem hirdetnek. Azokat megértem,akik minuszban vannak,nem tudom van-e ilyen ezek mellett a klikkértékek mellett...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Discourse-on akció van. Aki a meglévő kikérési kérelmét a Purchase balanceba kéri át,annak 5 szörözi annak értékét.
Az akció szerveridő szerint Hétfő éjfélig érvényes. Magyar idő szerint Kedd reggel 7 óráig.

Kell írni egy support ticketet a Dokinak e témában.

Hát én megkértem őt erre,úgyis még két hétig Network tag vagyok,és 5 dollárból csinálam 80-at. 50-et kiveszek 50-et visszairányitok. Ez fair sztem. A 250 dollárból meg 5 hétig tartó PTC hírdetést tudok venni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Végre megkaptam a 250 dollárom PB-be. Eric még rákérdezett mailben,hogy valóban az egész 50 dollárt akarom-e ötszörözni?
Az akció meghosszabbítva az átalakítás alatt,vagyis 1-2 hónapig .
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Módosult a TOS, sajnos nem jó irányba!

A 6. pont - minden befizetett összeg nem visszakérhető (eddig ez nem volt)
A 7. pont a kifizetésekről szól, 4 részre bontotta:

1) If you have earned a "profit" on this site and have an active upgraded membership, your pending payout request will be released at 80 PERCENT. 20 PERCENT will be kept as available for upgrading. (Ha aktív a tagságod és már több lekérésed is volt (profitban vagy) 80%-át kapod meg a kikérésednek, 20%-ot visszatart..)

2) If you have earned a "profit" on this site and have an expired membership, your pending payout request will not be released until you upgrade again at the level of your previous membership status (or higher). 100 PERCENT will be paid out only after your upgrade is renewed as stated here above. No portion of your request may be used for the upgrade.
(Ha lejárt a tagságod, de van folyamatban kikérésed, és már profitot is termeltél,akkor a kikérésed nem kapod meg, amíg ugyanazt a tagságot újra be nem fizeted vagy nagyobbat nem veszel - ekkor 100%-ban kifizeti amit lekérsz)

3) For those who have not yet made it to a "profit" level on this site, you are eligible to receive a payout per a request if you have an active upgraded membership. Your pending payout request will be released at 100 PERCENT.
(Ha még nem termeltél profito a tagságoddal és van kikérésed 100%-ban megkapod)


4) For those who have not yet made it to a "profit" on this site, if your membership is expired, your pending payout request will not be released until you upgrade again at the level of your previous membership status (or higher). You may use 50 PERCENT of a pending payout request toward the necessary upgrade.
(Ha még nincs profitod és a tagságod lejárt, be kell újra fizetned ugyanarra a tagságra, a kikérésed csak 50%-át kapod meg)


Azt hiszem ezekkel a változtatásokkal én itt befejeztem a klikkelgetést.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm az infót jerdei. Ehhez már nem volt elég a nyelvtudásom. Jogos lenne Tőle,ha nem álltak volna le a fizetések szinte teljesen,így viszont a késés miatt gyakorlatilag nem volt esély arra,hogy élő tagságom legyen mire megkapnám a pénzt.
Mellesleg eddig úgy volt,hogy ha lejárt akkor is megkapom a pénzt. Ezek után nekem nagyon úgy tűnik,hogy kapkod a "Doki" ,hogy lásson friss pénzt a kifizetésekhez.
Egyik nap pld a levelében azt mondta kerüljön bármibe mindenkit kifizet,akár tartson egy évig is,mert ez nála erkölcsi dolog.
Akkor eddig tartott az erkölcs,meg a pénz. Jóval finomabban is megoldhatta volna a dolgot. Pld bezár és kifizeti a teljes összeget,de így ez egy újabb lenyúlásnak tűnik. Méghogy én fizessek,hogy megkapjam a pénzem ,mikor még nem is vettem ki. Mégha folyamatos lenne a kifizetés,akkor talán meggondolnám...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Tegnap írtam levelet Ericnek ,hogy nem tartom fairnek,ha nincs még kifizetésem,akkor még be kell tegyek mégha a felét állhatnám a kifizetési kérelemmel. Azt válaszolta megérti a frusztrációmat (sic!), és azt ajánlotta,hogy a 25 dollár értékű kérelmemből kapok premiumot és a maradék 8 dollárt kifizeti. Ezt elfogadtam,mert még reménykedem hátha lesz valami pozitív változás. Kap tőlem az Admin 1 hónap haladékot. Meg támogatást,hogy napi minimum 100 klikket generálok az oldalának.
A fizetések továbbra is állnak az admin a support ticketek olvasásával válaszolásával van elfoglalva szerintem.
Egyelőre ennyi.

Surprise PTC ről megkaptam tegnap a múlt hét szombaton kikért 6 dollárom. Azzal úgy néz ki nincs gondja,mivel ott csak pár dollárokat kell mozgatnia. Amúgy azon az oldalon látszik,szerintem,hogy nem biztos,hogy van fogalma arról miképp kell beárazni a hirdetési árakat. Pld 100 klikkes 10 mpes PTC 2 dollár, Az 500 klikkes 6 dollár,ami rettentő sok az 1000 felhasználóhoz képest. refek után nem ad semmit szinte... Szóval nem tudom...
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Hali!
Segítene valaki értelmezni a TOS8-at?!
Sajnos az angol nyelvtudásom a nullával egyenlő...
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 3 vendég