Microworkers, hálózatépítés nélkül, angolosoknak

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
carolachan
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.02.05. 11:39
Kapcsolat:

Microworkers, hálózatépítés nélkül, angolosoknak

Hozzászólás Szerző: carolachan »

Az egyik legrégebben használt pénzkereső oldalam, évek óta fizetnek rendesen. Kis feladatokat kell megoldani, pl. Facebook lájkolás, szavazás, regisztrálás valahová, kommentelés stb. Erős angol nyelvtudás ajánlott hozzá, mert az összes feladatleírás angolul van, és nem mindig elég a google fordító. 10 dollár a kifizetési minimum. Paypalra vagy Payzára lehet kérni pénzt, néhány munkanapon belül utalni szokták.

Regisztráció: https://microworkers.com/

Itt nem az számít, hány embert tudsz rávenni, hogy melózzon, mert egyáltalán nincs referensprogramja az oldalnak. Abból lesz kereseted, amit te magad elvégzel, semmi másból.
Kép
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: Microworkers, hálózatépítés nélkül, angolosoknak

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Tegnap regisztráltam,igaz az angol nyelvtudásom 0, gondoltam elég a Google fordító hozzá! Mindig azt irja,hogy nekem nincs munka,de nézzem meg a....! Na ott megnézem, van egy rakás, viszont nem tudok rákattintani egyik "linkre"sem,ha pedig bemásolom a hosszu sort, azt irja nem található az oldal! Tudnál segíteni? Köszke! :)
carolachan
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.02.05. 11:39
Kapcsolat:

Re: Microworkers, hálózatépítés nélkül, angolosoknak

Hozzászólás Szerző: carolachan »

Nem igazán értem, engem sose küldtek el más oldalra. Jobs menü alatt vannak a munkák. Nem tudom így látatlanban, mi lehet a hiba. Majd csinálunk az oldalhoz használati segédletet, feltöltjük a honlapunkra (aláírásomban megtalálod a bannerét), és akkor talán kiderül.
Kép
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: Microworkers, hálózatépítés nélkül, angolosoknak

Hozzászólás Szerző: xalyy »

Szerintem ezzel a weboldallal csak úgy érdemes ha te csinálod a feladatokat, úgy sokkal nagyobb összegekre tehetsz szerint sokkal kevesebb idő alatt csak meg kell találni a módszert, mert így ilyen 0,10$-kat kapargatni elég sok idő és nem éppen kifizetődő... :(
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: Microworkers, hálózatépítés nélkül, angolosoknak

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Tényleg jó lenne valami magyar nyelvű instrukció hozzá! Köszi szépen! :)
pityuka0011
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.03.03. 16:31
Kapcsolat:

Re: Microworkers, hálózatépítés nélkül, angolosoknak

Hozzászólás Szerző: pityuka0011 »

Sziasztok!
Régebben szemeztem már ezzel az oldallal, de csak most febr. 14-én regeltem. Már márc. 11-én ki is kértem az első fizetést, ami $9.13 volt, ebből már lejött a levonás is ami 7,5%(PayPal). Soknak tűnhet, de szerintem ez még belefér.
A kifizetéshez PIN kód szükséges amit a rendszer automatikusan generál kikéréskor és postai úton eljuttatja a felhasználóhoz. Tehát 11-én kikértem, 20-án megjött a PIN-t tartalmazó levél, megadtam a kódot és aktív lett a kikérésem. Tegnap megkaptam, csatolva a kép.
Úgy gondolom nem sok munka van vele, lehetőleg sűrűn kell nézegetni és ennyi. Sok angol tudás NEM szükséges ahhoz, hogy egy kis pénzt keressünk vele. :good:

Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 5 vendég