Buxmail - nem elérhető nálatok sem? Trükk a belépéshez

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Buxmail - nem elérhető nálatok sem? Trükk a belépéshez

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

http://www.buxmail.com/

jó ideje nem tudok belépni a normál netcsatlakozásommal,ip címemmel,így....

csak proxyn keresztül tudok hozzáférni. Ezért,ha bárkinek ilyen gondja van a következőket tegye.

Itt talál magyar proxykat: http://spys.ru/free-proxy-list/HU/

Én chromeot használok,tehát ezt írom le,de meg lehet oldani sztem a gépen is,mert a böngésző csak a megfelelő menübe irányít,nem a böngésző menüjében kell beállítani.

Szóval: Chrome. beállítások/speciális beállitások/proxy beállitások. ezen a pont irányít át a gép beállításaihoz.

Itt Lan beállitások/tegye be a pipát a proxykiszolgáló beállitásokhoz. másolj be egy proxy IP cimet ide és ird be a port számot is. a port szám az ip cím után a kettős pont után található. Ennyi

Vigyázni kell,ha befejezted a buxmailt,akkor vissza kell állitani a beállitásokat,vagyis kivenni a pipát a proxy beálltásoknál ,különben kitílthatnak a ptc oldalakról,ahol észrveszik. így is veszélyes manőver,hiszen a ptc oldalra így is be kell lépni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.05.26. 09:15-kor.
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Buxmail - nem elérhető nálatok sem?

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Nem nagyon használom, de most megnéztem. Nem elérhető nálam sem. Várjak, tölt, aztán ennyi...
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Buxmail - nem elérhető nálatok sem?

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Én mindenhol megadom ahol lehet, és jó ideig jöttek is az email-ek, de kb 3 hónapja egy darab sem jött sehonnan.
Viszont most be tudok lépni.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Buxmail - nem elérhető nálatok sem?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm a váalszokat. Elég rejtályes akkor. Egy külföldi fórumon azt állitotta valaki,hogy jó neki. Egyikőtőknél megy máiknál nem... Én akárhányszor próbáltam eddig nem jött ösez az utóbbi 1-2 hétben.

Amíg be tudtam lépni,addig adta a hirdetéseket. Volt régebben is ilyen időszakos leállás,aztán visszajött.

Már gondolok arra is,hogy valami maitt letiltottak...ugyanis álatlában azt csinálom,hogy frissítem magán a PTC oldalon kódos oldalt ugyanannál a hirdetésnél ,nem kell a buxmailből kattintanom.

írtam a buxhostnak egy levelet tegnap még nem replikáltak...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Buxmail - nem elérhető nálatok sem?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem nagyon értek túlzottan hozzá,de most bejön az oldal végre. Viszont ehhez egy proxyn keresztül tudok csak hozzáférni,vagyis a Chromeban beütöttem egy anonim proxy cimet,és igy már okés...

184 levél fogadott :)

nem tudom lehet le volt tltva az ip cimem...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Buxmail - nem elérhető nálatok sem?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Továbbra is csak proxyn keresztül tudok hozzáférni. Ezért,ha bárkinek ilyen gondja van a következőket tegye.

Itt talál magyar proxykat: http://spys.ru/free-proxy-list/HU/

Én chromeot használok,tehát ezt írom le,de meg lehet oldani sztem a gépen is,mert a böngésző csak a megfelelő menübe irányít,nem a böngésző menüjében kell beállítani.

Szóval: Chrome. beállítások/speciális beállitások/proxy beállitások. ezen a pont irányít át a gép beállításaihoz.

Itt Lan beállitások/tegye be a pipát a proxykiszolgáló beállitásokhoz. másolj be egy proxy IP cimet ide és ird be a port számot is. a port szám az ip cím után a kettős pont után található. Ennyi

Vigyázni kell,ha befejezted a buxmailt,akkor vissza kell állitani a beállitásokat,vagyis kivenni a pipát a proxy beálltásoknál ,különben kitílthatnak a ptc oldalakról,ahol észrveszik. így is veszélyes manőver,hiszen a ptc oldalra így is be kell lépni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég