ySense (korábbi ClixSense) hírek

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Befigyelt egy 2 centes! :D
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Na, ez az első ClixSense topik, még 2010.10.21-én nyitottam, de azért hajrá srácok! :D :D :D
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: nadint »

bogyozotyo írta:Na, ez az első ClixSense topik, még 2010.10.21-én nyitottam, de azért hajrá srácok! :D :D :D
Biztosíthatlak, hogy a legtöbben a mai látogatók közül azt se tudják, hogy te most mire céloztál !

Ma sok ember azt hiszi magáról, hogy ő találta fel a langyos vizet !

:rofl:
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

bogyozotyo írta:Na, ez az első ClixSense topik, még 2010.10.21-én nyitottam, de azért hajrá srácok! :D :D :D
Helló, a topik bejegyzésedet át kellene írnod, mert a "bővebben itt" linkje nem mutat sehová, és egy ref bannert is betehetnél. Az admint pedig meg kéne kérni, hogy tegye át a topikot a "ptc" kategóriába a társalgóból.
Már én is nyitottam volna clixsense vagy wordlinx topikot, de szemtelenségnek éreztem. Aki nyitotta, az szabályosan tette. Ami topiknyitás után történt, ahhoz no comment.
Igen, vannak néhányan, akik nem tudják, mire céloztál, de azért a törzstagok legtöbbje pontosan tudja, mi történt az elmúlt napokban clixsense ügyben.


Szerintem próbáld meg, amit javasoltam, aztán majd Detrosék eldöntik, hogy mi legyen tovább.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

És a wordlinx topikot is át kéne tenni a ptc-be, mert egy szemfüles új tag még nyit egyet...
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

sőt én még az ayuwage topicot is,hisz valójában egy egyedei PTC oldalról van szó,nem tudom miért került az egyéb kategóriába. attól,hogy nem fix hirdetések vannak,még hirdetéseket kell klikkelni.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Visszatérve a clixsense-re.
Sokan nem tudják, bár nektek lehet, hogy természetes dolog:
Ha felmész az oldalra és nincs egyetlen reklám sem, az nem jelenti azt, hogy tényleg nincs. Kb. 1/2 -1 perc múlva frissítsd az oldalt és akkor előjönnek. Kell neki egy kis idő, amíg észhez tér.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: nadint »

xenosz2 írta:sőt én még az ayuwage topicot is,hisz valójában egy egyedei PTC oldalról van szó,nem tudom miért került az egyéb kategóriába. attól,hogy nem fix hirdetések vannak,még hirdetéseket kell klikkelni.
Itt az a furcsa helyzet állt elő, hogy azt, amelyet te áthelyezni javasolsz a topik elindítója az Egyéb internetes pénzkeresési módszerek csoportba nyitotta.

Ezután valaki megnyitotta ennek klónját a Paid To Click szekcióban. Ott van most is:

viewtopic.php?f=71&t=3412&p=36169&hilit=ayuwage#p36169

Ezt a klónt törölni kellene és jöhetne a helyére az, ami ide való!!

Én szándékosan mindig az eredeti topikba írtam és írok, annak ellenére, hogy szerintem se ott volna a helye.

Ezért is lenne itt az ideje a rendcsinálásnak, mert még mi se ismerjük ki magunkat időnként, hát még a vendégek, vagy az újonnan regisztrálók.

A ClixSense ügyében tett lépésekkel egyetértek és mindannyiunk nevében köszönöm.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én is oda írnék szívesen,de azt a kutya se olvassa,mert jól el van dugva alulra...
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

No, majd rendbe tesszük, remélem hamarosan...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ez is kiköhögött egy kis lét! :good: :P

Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Gratulálok én is.
Nekem is ma érkezett.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Téma indító, első bejegyzés kicsikét kiigazítva, bővítve.

Még nincs teljesen kész, ahogy időm engedi, majd dolgozok rajta. ;)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

patrasz írta:Na ez is kiköhögött egy kis lét! :good: :P
Grat :)
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

patrasz írta:Na ez is kiköhögött egy kis lét! :good: :P

Kép
Grat
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

És egy kétcentes! :D :D :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

mostanában a magyar kaszinós taskot itt szoktam csinálni a neobux helyett,hogy elérhető legyen a 8 dollár :) igaz itt csak 7 centet fizet ott neg 8 vagy 9.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: idlig »

Griden mostantól több esély és több nyeremény van. A hirdetési rendszer is változott, több link esetén kedvezmény van, de amúgy picivel drágult (eddig 17 dollár volt 30 napra most 20). Én feladtam egy 30 naposat még úgy másfél hete, a leírt 19000 látogató kb. reális. Azoknak ajánlanám akiknek fontos, hogy minél több egyedi látogatója legyen az oldalának.
koporta
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2010.07.05. 19:31
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: koporta »

Sziasztok
a magyarkaszinos task nektek mukodik nekem csak a google jon be linkek n;lkul
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nem értem a kérdést koporta. kinyilik a google neked kell beirni a keresőszót...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az első:)

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm:)

de

Van egy problémám az oldallal..és nem hiszem,hogy mást ne idegesítene :) Belépéskor sok esetben percek telnek el,mire a hirdetések elöjönnek teljes számban, Nem arról van szó,hogy napközben,hanem akkor,amikor 1 napja nem léptem be és biztos vár rám az összes... Én emiatt sem próbálkozom ennél az odlalnál a nap közbeni reklámvadászattal. Alertet nem telepítek,mert lassítja a gépem. Számtalanszor megfigyeltem már egyébként azt is,hogy viszonylag több időt eltöltve az oldalon semmi reklám,de amint kilépek és egy másik PTc oldal hirdetésében a CS-re kerül a sor ott van az új.. Nem tudom mi ebben a logika,de ez elriasztott a napközbeni reklámnézegetséről. Egyszer vagy kétszer egy nap belépek és nekem annyi volt:)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: detros »

Igen tapasztaltam ilyet én is korábban, de már Premium vagyok egy ideje, szóval azóta stabilan max 1 perc ás ott vannak a hirdetések, ha más nem a 4 centes fix :) Tegnap 7 cent fölött kerestem saját kattintásból... :D
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

detros írta:Igen tapasztaltam ilyet én is korábban, de már Premium vagyok egy ideje, szóval azóta stabilan max 1 perc ás ott vannak a hirdetések, ha más nem a 4 centes fix :) Tegnap 7 cent fölött kerestem saját kattintásból... :D
Grat a prémiumhoz. Jó döntés volt. Én is megvettem. A clixsense-n én már megszoktam, hogy belépek, utána teszek-veszek, esetleg lekattintok néhány gridet és már ott is vannak a reklámok.
Tegnap nagyon sok reklám volt, "zepavotv" vagy ilyesmi... Nagyon feldobja a Clixsense forgalmát.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég