Saját webshop befektetés nélkül

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Saját webshop befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nem szeretem a marketing szövegeket és nem is hiszek bennük. Úgyhogy kihagyom a "pénzt akarsz keresni?" stb. részeket és rögtön a lényegre térek.

Az ország legolcsóbb webáruháza, ahol diszkont árak alatt tudsz vásárolni több mint 6500 féle terméket. Mosópor, tusfürdő, wc papír, méz, parfümök és minden, amit egy szupermarketben kapni lehet. Olcsóbb mint a Tesco, és az ország egész területén van kiszállítás. Kattints a képre, és lépj be az áruházba. Nézz körül, és ha kedved van, vásárolj.

Kép

Ha tetszik az áruházam, és szeretnél magadnak is hasonlót, hogy pénzt kereshess vele, regisztrálj franchise partnerként
Kép

A regisztráció és a tagság teljesen ingyenes. Persze vannak szabályok. Ahhoz, hogy jutalékot kaphass az alád regisztrált partnerek után, a te webáruházadban kell, hogy vásárlás történjen. Nem fontos, hogy te vásárolj, megteheti más is.

A termékek nagyon jók, olcsóbb mint az mlmdiszkont vagy akár a Tesco. Több mint 6500 féle termék közül lehet választani. Kiszállítás sajnos csak Magyarország területén van.

Nekem azért tetszett meg elsőre, mert nincsenek kötelezettségek. Nincs veszteni valóm. Ha nem jön össze, akkor nem jön össze. Mosóport és tusfürdőt úgyis kell venni. Ha csak vásárolni szeretnél, szerintem akkor is beregisztrálhatsz partnernek, mert hátha meggondolod magad. Ha be vagy partnerként regisztrálva, akkor jobban jársz, ha a saját webáruházadban vásárolsz és nem az enyémben.

Próbáld ki, nincsenek kötelezettségek.

A honlapomon bővebb tájékoztatást is kaphatsz a rendszerről, jutalékok, kedvezmények stb.
http://minden-ami-ptc.blogspot.hu/2013/ ... bshop.html

És még valami... regisztrálás után 5 egymást követő napon minden nap egy emailt fogsz kapni, amelyből megtudhatsz mindent, amit érdemes erről a rendszerről. Nem bonyolult és nagyon jól meg van szervezve. A felsővonalam nagyon segítőkész (én is az vagyok...) és ha kérdésed van, skype-on, telefonon vagy akár személyesen is meg tudjuk beszélni.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
dulo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2012.05.06. 07:36
Kapcsolat:

Re: Saját webshop befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: dulo »

Azért ez nem minden esetben igaz "olcsóbb mint az mlmdiszkont "
Pl a Coccolino 1l az mlmdiszkontnál 499 Ft a webshopodban meg 563 Ft-ba kerül.
A szállitási ktg mlmdiszkont-nál 990 Ft a webshopodban 1250 Ft.
Biztos van olyan termék ami olcsobb itt valami pedig amott csak kiemeltem pár részletet.
Magyarország Legnagyobb Induló lehetősége!:
http://mlmdiszkont.hu/mlmdiszkont/bemutato?ref=ub8eya3b
Hyip helyet a legjobb befektetés:
http://www.vladimirfx.com/reg.php?f=dulo
Aukciós oldal amivel pénzt is kereshetsz!
http://sefter.com/?sfr=dulo
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Saját webshop befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Igen, a coccolino nagyon jó most az mlmdiszkontban, végignéztem én is az árakat.

Mindenki körülnézhet a webshopokban és eldöntheti maga, hogy melyik helyen érdemes vásárolni. Én osztottam-szoroztam, számolgattam. Az alacsony árai mellett még a nagy választéka miatt is döntöttem a webshopom mellett.

Ariel mosópor nálam olcsóbb és jóval nagyobb a választék is. Bip, dosia, persil nincs az mlm diszkontban (vagy csak én nem láttam?) Tomi az mlm diszkontban olcsóbb.

A sajátwebshop választéka háztartási és tisztálkodási szerekben több mint kielégítő, pont olyan, mint amilyet megálmodtam magamnak.
Azonban élelmiszerekben hiányolom a sima, mezei lisztet, cukrot, olajat. Ezekből sajnos egyik webshopban sincs egyáltalán termék. Pedig jó lenne, nagyon. Talán meg fogják oldani
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Saját webshop befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: Golo »

Jó ötlet, olcsóbb stb. de nekem (meg a legtöbb embernek) egyszerűbb bemenni a teszkóba és megvenni ami kell. :) Meg úgy egyből megkapom, így meg várni kell a szállításra.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Saját webshop befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A webáruházak mindig olcsóbbak. Azokat a cuccokat vesszük ott, amiket elég egy-két havonta megvenni. Hogy ne kelljen cipelni és mert olcsóbb. Most már ez a menő és sajnos hozzá kell szoknunk.
Én nem akarom Amerikát leutánozni, de ott azt is azt csinálják, hogy ezeket a holmikat házhoz szállíttatják. A webshopban, amit ajánlok, 3 havonta elég elszámolnunk a vásárlásokkal. Mindegy, ki vásárolja, az a lényeg, hogy a te áruházadból vegyék.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Saját webshop befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: Golo »

eviaclub írta:A webáruházak mindig olcsóbbak. Azokat a cuccokat vesszük ott, amiket elég egy-két havonta megvenni. Hogy ne kelljen cipelni és mert olcsóbb. Most már ez a menő és sajnos hozzá kell szoknunk.
Én nem akarom Amerikát leutánozni, de ott azt is azt csinálják, hogy ezeket a holmikat házhoz szállíttatják. A webshopban, amit ajánlok, 3 havonta elég elszámolnunk a vásárlásokkal. Mindegy, ki vásárolja, az a lényeg, hogy a te áruházadból vegyék.
Igazad van, de nekem még mindig az a normális, hogy a "hétköznapi" termékeket megveszem a Teszkóban, a drágább pl. elektronikai kütyüket (MacBook Pro, iPad, TV, háztartási gépek...) veszem csak webshopból, mert nem szívesen sétálok be a mediamarktba fél milkával a zsebemben a kisebbség miatt. :?
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Saját webshop befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Érdekes... Különbözőek vagyunk. Én a Media Marktba azért járok szívesen, mert ott megnézhetem, megtapogathatom, kipróbálhatom a dolgokat. Lehet, hogy egy Ipodot webshopban vennék, mert olcsóbb. De előtte mindenképpen bemegyek a Mediába, hogy kipróbáljam. Mert az az egyetlen hely, ahol ezt megtehetem úgy, hogy nem idegesítem fel az eladókat. De semmi nem lelkesít arra, hogy a tescóban a mosóporokat nézegessem és főleg hogy hazacipeljem.
A vásárlási szokásaimat úgyis át kell alakítani, mert ma már webshopban érdemesebb vásárolni és errefelé haladunk. Az internet átveszi a hatalmat. Én is jobban szerettem hagyományosan vásárolni, az személyesebb volt. De ha már így történt, legalább keresek vele egy kis pénzt.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Saját webshop befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: Golo »

eviaclub írta:Érdekes... Különbözőek vagyunk. Én a Media Marktba azért járok szívesen, mert ott megnézhetem, megtapogathatom, kipróbálhatom a dolgokat. Lehet, hogy egy Ipodot webshopban vennék, mert olcsóbb. De előtte mindenképpen bemegyek a Mediába, hogy kipróbáljam. Mert az az egyetlen hely, ahol ezt megtehetem úgy, hogy nem idegesítem fel az eladókat. De semmi nem lelkesít arra, hogy a tescóban a mosóporokat nézegessem és főleg hogy hazacipeljem.
A vásárlási szokásaimat úgyis át kell alakítani, mert ma már webshopban érdemesebb vásárolni és errefelé haladunk. Az internet átveszi a hatalmat. Én is jobban szerettem hagyományosan vásárolni, az személyesebb volt. De ha már így történt, legalább keresek vele egy kis pénzt.
:) Ja általában én is ki szoktam próbálni a médiában, csak ott minden 2x annyiba kerül, otthon meg ott a net, és meg tudom venni pl. egy brit webshopból az ipadet 2/3 annyiért, mint itt. Mondjuk a mosóporcipelést ha kiváltja a webshop, az még akkor is jobb, ha még többe is kerül! :D
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Saját webshop befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Hamarosan várható ásványvíz és alapvető élelmiszerek. Ez jó hír, főleg hogy házhoz szállítják.
Egyre többen vagyunk, úgyhogy túl sokáig ne gondolkodj, mert havi több ezer forint pluszt is jelenthet, ha most kezded és nem néhány hét múlva!
Addig üsd a vasat, amíg forró! Nagyon remélem, hogy hosszú távon sikeresek leszünk. Most már van saját honlapom is a bolthoz
http://aruhaz.blogspot.hu/
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég