Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Társalgás a PTC-ről.
pityu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.07.06. 17:43
Kapcsolat:

Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: pityu »

Sziasztok, tudom hogy ez az elso uzenetem es mar linket ajanlok, de ezt hasznosnak talalom. A cikben lehet talalni par tippet arol hogy hogy lehet kiszurni a kamu ptc aldalakat.
Remelem segit majd valakinek :)

jah az irasom, hat nincs magyar bilentyuzetem :(

Udv. mindenkinek!

http://hunforum.com/internet/hogyan-ism ... t2177.html
Tapasztalataim a online pénzkeresésről -> http://hogyankeressokpenzt.weebly.com/
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok!

Elolvastam ezt a cikket, nekem szerencsére semmi újdonság nem volt benne! 8) Annyit viszont hozzáfűznék, hogy a sok igazság mellett több dologgal nem értek egyet a cikkben leírtakkal! (Jó néhány helyesírási hibát is tartalmaz, de ezt csak úgy megjegyzésként írom!)

Pontosabban 2 dolog nem igaz a cikkben, amit kiegészítenék:

Az egyik: "Soha ne nézd a reklámokat!" Én erre azt mondom, hogy nézd a reklámokat, mert általában sok új PTC oldal szerepel bennük általában, amikből ki tudja, hogy benne lesz-e a megbízható 10%-ban! Ha csak elsiklunk minden reklám felett, lehet egy-két ütős oldalról lemaradunk! Persze az autós és sok dollárt ígérők reklámok valóban csak ámítások, ezzel teljesen egyetértek!

A másik: "Soha ne fektesd be a saját pénzedet oldalakba!" Nah most itt ezzel megint az a gond, hogy ha nem fektetsz be pénzt MEGBÍZHATÓ PTC-kba, szinte semmit nem fogsz keresni, de ezt a nagy PTC-sok szerintem tudják! :) Ha pénzt akarsz keresni, igenis rá kell szánni azt a 10, 20 ezer forintot, amivel el tudsz indulni a nagyobb profit irányába! (Refek bérlése+tagság vétele 1 hónapra vagy akár 1 évre is) Extrém esetben tényleg nem kell pénzt befektetni, de ahhoz több száz direktet kellene gyűjtened az oldalra, ami szerintem nem könnyű feladat!

Szerintem így teljesebb ez a cikk! :good:
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

És amit a paypal problémákról írt, az sem igazán állja meg a helyét. Pityu most készült fórumára próbál látogatókat szerezni. Elég sok helyen hirdette magát, többek között nálam is a saját fórumomban és az bejegyzéseim hozzászólásai között is.
A lelkesedése már megvan, tapasztalat és tudás meg majd jön, ha nem unja meg közben a ptc-t.
Mindenesetre Pityu, ha még visszanézel hozzánk és olvasod a válaszainkat, sok sikert kívánok Neked a ptc világában!
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

eviaclub írta:És amit a paypal problémákról írt, az sem igazán állja meg a helyét. Pityu most készült fórumára próbál látogatókat szerezni. Elég sok helyen hirdette magát, többek között nálam is a saját fórumomban és az bejegyzéseim hozzászólásai között is.
A lelkesedése már megvan, tapasztalat és tudás meg majd jön, ha nem unja meg közben a ptc-t.
Mindenesetre Pityu, ha még visszanézel hozzánk és olvasod a válaszainkat, sok sikert kívánok Neked a ptc világában!
:good: Viszont kívánom Neked én is Pityu! 8) Itt tényleg sok segítséget megfogsz kapni szerintem bárkitől, elég sok tapasztalt PTC-s emberkét megismerhetsz ezen a portálon! Hajrá és kitartás! 8)
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: zseton »

Látod Pityu? Szeretnek a lányok :D
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

zseton írta:Látod Pityu? Szeretnek a lányok :D
:lol: Én itt csak 1 lányt látok! 8)
pityu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.07.06. 17:43
Kapcsolat:

Re: Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: pityu »

koszonom...:)
Tapasztalataim a online pénzkeresésről -> http://hogyankeressokpenzt.weebly.com/
Lovaskati
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.06.28. 19:26
Kapcsolat:

Re: Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: Lovaskati »

Kicsit talán off, de azért ide is illik...

Én is próbálkoztam PTC-vel, de csak rengeteg időmet vette el, pénzt alig hozott, és elméletben sem látom, hogy lehetne ezzel tényleg vmire való összeget megkeresni hónapról-hónapra. Ezért kérdezem, hogy van itt olyan, aki már tényleg jól keres ezzel (mondjuk úgy 50 000 HUF/hó)?

Nekem nem tetszenek ezek, mint írtam már, ezért is kerestem tovább.

Amúgy azzal egyetértek én is, hogy nulla befektetéssel elegendő jövedelmet kiépíteni nem lehet (sokáig úgy gondoltam én is, hogy nem vagyok hajlandó fizetni azért, hogy dolgozhassak, de most már látom, hogy tényleg befektetésnek kell felfogni).

Előre is köszönöm, ha valaki érdemben és őszintén válaszol.

Üdv.: Kati
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szia Kati!
Lehet PTC-vel keresni, de irtó nagy munka, amíg sikerül kiépíteni az alapokat. Egy új PTC-s nem tudhatja, hogy miben és kiben bízhat meg. Legjobban jár, ha mindent kétkedve fogad.

Én úgy kezdtem a PTC-t, hogy kaptam egy emailt, ami az "umfragefag"-ot hirdette. Mesésen szép összeget ígért, telefonszámot is adott, amit felhívtam. Sosem felejtem el, hogy a kérdésemre kicsit törve a magyart a hölgy a vonalban azt válaszolta: "Persze hogy fizetnek". És elhittem. Persze hamar rájöttem, hogy ilyen hatalmas összegeket képtelenek lennének kifizetni, ráadásul már a bolygó minden lakója tag lenne, ha ennyit fizetnének. Miután egy-két hét alatt összegyűlt az 1500 dollárom, és nem fizettek, kissé lehiggadtam és újragondoltam mindent. Akkor találtam rá elsőként a Neobuxra. Hidegzuhanyként ért, hogy első nap 2 cent volt a keresetem. Alaposan utánajártam az interneten. Azok alapján, amiket olvastam róla, valahogy biztos lettem abban, hogy tényleg fizetni fog és megéri foglalkozni vele.

Nagyon kevesen vannak, akik egy évnél tovább kitartanak a PTC mellett. Sokan nem bírják. A csalódások is folyamatosan érnek minket. Legutóbb a ClixSeries oldal eltűnése volt a nagy szívfájdalmunk. De valahogy ehhez is hozzá lehet edződni.

Hogy kinek mennyi a havi jövedelme, arról nem igen fogsz hallani. Akinek kevés, azért nem beszél róla, mert így nem talál maga alá embereket, akinek meg sok a jövedelme, más okok miatt nem beszél róla. Régebben kiraktam az oldalamra az összes kifizetési bizonylatomat. Ma már nem teszem.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Lovaskati írta:Én is próbálkoztam PTC-vel, de csak rengeteg időmet vette el, pénzt alig hozott, és elméletben sem látom, hogy lehetne ezzel tényleg vmire való összeget megkeresni hónapról-hónapra. ...

Amúgy azzal egyetértek én is, hogy nulla befektetéssel elegendő jövedelmet kiépíteni nem lehet (sokáig úgy gondoltam én is, hogy nem vagyok hajlandó fizetni azért, hogy dolgozhassak, de most már látom, hogy tényleg befektetésnek kell felfogni).
elméletben referáltakkal lehet az interneten nagy pénzt keresni, ami természetesen idő kérdése, de ebben is el lehet veszni, ha rosszul csinálod.

vagy időt vagy pénzt be kell fektetned. szerintem célszerű keresni mentort vagy mentorokat és 0 befektetéssel időt szánni rá!
ez a "nem dolgozom és dől a pénz" mentalitás nagyon csábító, de ilyen nincs. ha befektetsz is dolgozni kell!
én 1 éve tolom, meg vagyok vele elégedve, de van viszonyítási alapom. 3 év alatt online pókerrel $3,000-t szedtem össze 0-ról, elég munkás volt és 1 évnél kb. $200 tőkénél tartottam. a PTC üzletben is 3-4 éves távlatban kell gondolkodni: amikor orvos akar valaki lenni, ügyvéd vagy autószerelő, akkor is évekig tanul (és amikor elkezd dolgozni a legtöbb esetben még ő fog fizetni a munkáért). miért hiszi azt bárki is, h az internetes üzletekhez nem kell tanulni semmit, ripsz-ropsz meg lehet gazdagodni velük? ha így lenne, mindenki ezt csinálná. tudom, a reklámok, de nem kell hinni a mesékben, hanem dolgozni rendszeresen, következetesen, kitartóan! :)
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Lovaskati írta:Kicsit talán off, de azért ide is illik...

Én is próbálkoztam PTC-vel, de csak rengeteg időmet vette el, pénzt alig hozott, és elméletben sem látom, hogy lehetne ezzel tényleg vmire való összeget megkeresni hónapról-hónapra. Ezért kérdezem, hogy van itt olyan, aki már tényleg jól keres ezzel (mondjuk úgy 50 000 HUF/hó)?
Sokan abba a hibába esnek, hogy azt gondolják sok pénzt lehet keresni az interneten, de amikor megtudják, hogy valójában kezdésként max pár ezer forintot tudnak összeszedni havonta pl. PTC-vel, akkor jön az első csalódás. Ha ezt elfogadják és belevágnak a PTC-zésbe, jön a többi csalódás, mert rájönnek, hogy sok PTC még a 2 hónapot sem éli meg és ilyenkor jön, hogy feleslegesen dolgoztam, nincs értelme stb. Aki ezek után mégis úgy dönt, hogy tovább folytatja és elkezd keresgélni, tanulgatni eljuthat egy olyan szintre, hogy összejöhet akár havi 10 ezer forint is (vagy több) és ez már szép összegnek számít az internetes pénzkeresés világában. A lényeg a kitartás.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem akartam ide írni,mert még viszonylag kezdő vagyok,de érdemeben talán annyit,hogy 10-15 ezer Ft-ot egy fél éves meló után már el tud érni az ember sztem,ha kicsit ügyes és az új oldalakra tud még az elején szerezni pár folyamatosan kattintó legényt/leányt. ha van az embernek 20-30 oldala ahol napi 10 cent összejön legalább átlag,ami sztem nem elérhetetlen,( 5-10 per aktiv ref / oldal). Több oldallal már ref nélkül is majdnem ennyi összejön. szóval egy 2 órás napi munkával ez reális. nekem van egy két oldalam,ahol 20 cent körül jön már régóta. nem sok de ez 5 oldal esetében már 1 dollár,ami minimum 30 dollár vagyis 6-7 ezer Ft. a többivel meg csak összejön a hiányzó. Mindössze ügyesen észre kell venni,hogy melyik oldal lehet hosszabb távon is okés és akkor még reklámra is alig kell költeni,vagy feladsz ezekre PTSU hirdetéseket az adott oldalon megkeresett lovéból és tapasztalataim szerint 10ből 1-2 mindig tovább is nyomja,ha valóban jól fizet. Mindig azt kell nézni,hogy a refnek jó legyen ,önmagába a nagy refjutalék csak neked jó. Sztem jó kereset a refnek ,aktiv és szimpi admin a siker kulcsa. meg valahol a hatodik érzék is bejátszik :D Én a reklámra fordított pénzt az ELEJÉN,hangsúlyozom az elején még elég lutrinak tartom,valahol az is egyfajta refbérlés. Amíg lehet ingyen kell megoldani,és ha már van elég zseton,és kellő termelő ref,akkor lehet gondolkodni a nayobb volumenű reklámban,meg mondjuk tagság esetleg (de ott is azt vettem észre,hogy tagság csak ritkán éri meg 10-20 refnél . Szerintem!!! Lehet csak a sporolós beszél belőlem:))
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég