Davidsbux Aug végén bezár

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!!! megbízható buxhost 1$ minimum+bizon

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

El is felejtettem. A napokban a PTC Investigaton-nál LEGIT oldal lett a Davidsbux. Nagyon jó hír:)
krisztian5
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012.07.24. 00:03
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!!! megbízható buxhost 1$ minimum+bizon

Hozzászólás Szerző: krisztian5 »

A Davids's Bux nagyon jó, megbízható oldal !!!

Legutolsó kifizetésem:
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!!! megbízható buxhost 1$ minimum+bizon

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Második fizu!

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!!! megbízható buxhost 1$ minimum+bizon

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gratula minden kifizetésnek. Érdemes 3 dollárnál,vagy többnél kikérni a levonás miatt. hamarosan én is kikérem. Második alkalommal már nem kell ellenőrzést csinálni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!!! megbízható buxhost 1$ minimum+bizon

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Pontosan 7 nap múlva érkezett meg.


Kép
T-Dog22
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013.07.22. 10:37
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!!! megbízható buxhost 1$ minimum+bizon

Hozzászólás Szerző: T-Dog22 »

Hello, múltkor kértem ki a pénzem, de visszakaptam Account Balanceba és ezt az e-mailt kaptam az admintól:

Hello T

If you need to translate put in browser and click to remove the top ad :) http://adf.ly/AiqTZ

I am sending you this to notify you why your payout request was returned to your balance and NOT paid.

Please note I will NOT send this a 2nd time due to the time it takes me to do so, also the onsite data again informing members of this.

As per the sites Payment request page, you are required to request payment to a verified account, or send in prroof of 1.

Please note this appiles to all payment requests even if you wish LR etc, proof must be sent in to me via a reply to this of either your Paypal or Payza verifiedd account.

PayPal = if you have not had a previous payment sent to the email address you have chosen you MUST send in a screenshot which shows the PayPal account account name and verified stats, before a cash out request will be processed.

Payza = The account must be a verified.

Note the payment account MUST be an account of yours.

All pay out request that have not been first verified as above will be returned to your balance, if you make a total of 5 attempts at cash out and the Payza account still remains unverified, or you have not sent in a screenshot of your verified PayPal account as requested, you will not be allowed to request again, until you have complied as above.

For PayPal, just like a screenshot used for normal proofs, all it needs to show is the top of your paypal account, your name + verification status, no other lower data is needed.

To make it easy to send just click reply to this and attach the screen shot :)

Regards
David Admin
davidsbux

Admin use {tdog22 }

Nem igazán értem hogy most mit akar vagy mi a baj, meg hogy miről kér screenshotot? Valaki tudna segíteni? Vagy az lenne a baj hogy nincs a Paypalemhez társítva bankkártya?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!!! megbízható buxhost 1$ minimum+bizon

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Verifild paypalról kellene neki az e-mail címére küldened egy fotót tán.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!!! megbízható buxhost 1$ minimum+bizon

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

(Ha elolvasnád a topiknyitót talán némi fogalmad lenne róla.... )
T-Dog22
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013.07.22. 10:37
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!!! megbízható buxhost 1$ minimum+bizon

Hozzászólás Szerző: T-Dog22 »

De nekem nincs bankkártyám amit hozzácsatolhatnék a Paypalemhez. Akkor ki sem kérhetem a pénzt?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!!! megbízható buxhost 1$ minimum+bizon

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A harmadik fizetésem kaptam elsején,ami pontosan 1 hétre rá a kikérésre és a kifizetési maximális határidejének felelt meg. Érdekes. Az admin másik oldalán sokkal gyorsabb a fizetés :)

Az oldal ajánlott,évek óta fizet rendesen. Ingyenes tagoknak napi 3-4 cent és 1$ dolláros minimum,ami később sem emelkedik 3$-nál magasabbra.(lásd upgrade tábla). Viszont kikéréshez mindenképp olyan bankszámlára van szükség,amihez van csatolva egy valódi bankszámla,folyószámla is, magyarul ellenőrzött/ angolul verified. Minden infó a topik leírásban.

Jelenleg ahogy nézem STP,Egopay,és Paypal elérhető Payza most nincs. Egopayt sem ajánlom,mert ahhoz invesztálni kell most a kikéréshez.

Csalólinkre ne kattintsatok.

és a fizetés. Köszönöm a refjeimnek is, bár most GPT4-es befektetős tagságm van 3 havi 51 dollárért,amiért kb 10$ nyereség jár ref nélkül is.

Kép

http://www.davidsbux.com/?ref=xenosz2

Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Harmadik kifizetésem!

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gratulálok a Novemberi vásárlási verseny nyerteseinek :D


Top 10 will be listed, again its a purchase contest both adding funds and purchasing upgrades count to the balance / winnings :)

1st = 2 months Ultimate upgrade
2nd = 2 months Elite upgrade
3rd = 1 month Ultimate upgrade
4th = 1 month Elite upgrade
5th = 1 month Premium upgrade

All prizes as stated or winners can choose a equivalent in GTP / PB to the value of their prize :)

1. peser71 = $90.0000
2. choosey = $52.0000
3. har = $51.3000
3. ffookkaa11 $51.3000
3. adriana = $51.3000
6. natamigoni = $40.0000
7. alma = $36.0000
8. potyike = $33.0000
9. sexybee = $25.0000
10. robgood = $23.0000
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Negyedik fizetésem . 1 hét alatt ért ide szokásosan. Jelenleg GPT4-es tagsággal nyomom,így 9$ a nyereség ref nélkül 3 hó alatt.

Ingyeneskén 4 cent a kereset néhány hirdetésből. Nagyon alacsony a minimum is,mindenkinek bátran ajánlom ezt az oldalt.

http://www.davidsbux.com/?ref=xenosz2
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nem látom a különbséget az áron kívül a GPT1-3 tagságok között. hogy jön ki neked a GPT4-el a $9 nyereség ref nélkül?
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

GPT4 51.3$ 3 hóra. napi kereset 74 cent*90=66.6$ ebből jön le a paypal levonás. lehet még több is,mint 9$ meg marad :)

A kereset különbözik, a kattértékek és a refjutalék ugyanaz
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

értem, tehát több hirdetés van tagsággal?
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Illetve nem jól mondtam. GPT 1-3 ugyanaz és a reklámok emelkednek tagsággal ,viszont GPT3 és 4 között a 4nél magasabbak a kattértékek a reklám szinte ugyanannyi 1 el több 4-nél.

A refjutalék az ugyanaz mind a négynél.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Változás van a kifizetési időben. Időhiányra hivatkozva az ingyeneseknek megemeli 30 napra a maximális kifizetési várakozási időt. Befektetőknek marad az egy hét azzal a megjegyzéssel,hogy 1-2 nap csúszás lehet. Én minap kaptam kifizetést 8 napra jött,de elötte is pont 1 napot "késett" a küldéssel. Mostanában nagyon megszaporodtak az új oldalakra az admin hiretések és már nemcsak buxhost ,mint régen,már mindenre szinte. Őszintén nem tudom honnan finanszírozza az oldalát,hisz a bevétlei sztem ezekből még nincsenek,korábban meg a legtöbb buxhost csődbe ment,amire hirdetett. Nekem továbbra is talány,még akkor is,ha ez fizet a legmegbízhatóbban és az egyik legjobban a buxhostok közül.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hír: A hirdetéseknél egyszerűsödik a lekattintás folyamat. Eltünik a "golyó" és nem kell számokat írogatni sem elég egy képre kattintani.
Lehet Decemberben PB-ből upgradet venni, jövőre emelkedni fognak bizonyos tagságok árai,aki ezen gondolkozik az idén tegye.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ötödik fizetésem . 1 hét alatt ért ide szokásosan. Jelenleg GPT4-es tagságom van,így 9-10$ a nyereség ref nélkül 3 hó alatt. Ingyenesként 4 cent a kereset néhány hirdetésből. Nagyon alacsony a minimum ingyenesként is,mindenkinek ajánlom ezt az oldalt.

van csalólink,valamint első fizetés előtt igazolnod kell magad egy érvényesített bankszámlával pld Paypal. Minden tudnivaló itt a leírásban van.

belépés.Köszönöm,ha engem választasz
http://www.davidsbux.com/?ref=xenosz2

Bizonylat: kattints a képre
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

DAVIDSBUX

Hatodik fizetésem . 1 hét alatt ért ide szokásosan. Jelenleg GPT4-es tagságom van,így 9-10$ a nyereség ref nélkül 3 hó alatt. Ingyenesként 4 cent a kereset néhány hirdetésből. Mindenkinek ajánlom ezt az oldalt. Kifizetés 1$ ingyenesnek is elsőre,de érdemes 2-3 dollárig elmenni a banklevonás maitt

Van csalólink erre vigyázni kell,mert pénzt von le nem kitilt,valamint első fizetés előtt igazolnod kell magad egy érvényesített bankszámlával pld Paypal. Minden tudnivaló itt található: viewtopic.php?f=71&t=4135

belépés.Köszönöm,ha engem választasz
http://www.davidsbux.com/?ref=xenosz2

Bizonylat:

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Újévi változások:

Ha jól értettem lehet majd refet vásárolni 1$-ért. A cseréje 25 cent lesz.

A tagságok árai magasabbak lesznek,de a direktek upgradjeiből lesz jutalék,tagságtól függően. (A befektetős GPT tagságokat ezek a változások nem érintik)

Ami a GPT tagságokat illeti elképzelhető,hogy lesz még egy szint,amivel többet lehet majd keresni,de ez nem most lesz rögtön,függ attól is,hogy a mostani GPT-k mennyire lesznek népszerűek. (Én egy féléves GPT4-re gyúrok egyébként,ami közel 100$ azzal 27 $ kb a nyereség,ami 4.5$ havi szinten ref nélkül)

A változások ma lépnek életbe napközben,leállás nem lesz.

Az oldal megbízható (még 8 évre van biztosítva az oldal fennmaradása,és így is tervez az admin) mindenkit bátorítok a csatlakozásra és befektetésre. Természetesen a leírásomat mindenki olvassa el regisztrálás előtt FONTOS!!! :) )

A hír eredetiben:
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Szia!

Ezekről a befektetős tagságokról írnál nekem kicsit?!
Vannak-e kritériumok, vagy csak befektetek és kész?
Bérelsz-e mellette, ha igen, hogy teljesítenek?
Meg bármi hasznos infó jöhet, lehet mégse hagyom abba :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szia kavics:) Neked (is) mindig örömmel segítek.

Semmi kritérium,hacsak az nem,hogy meglegyen rá a pénzed :D Befizetsz a tagságra és lekattintasz napi 15-20 hirdetést,most fejből nem tudom . Természetes a csaló linkre nem :) Még tapasztalat PTCsként is eléggé kell vigyáznom rá,mert a felirat elég ahsonló ,mint a többi (az értelme persze nem:) de ha meglátsz félálomban egy piros stopátblát a képernyőn ,akkor sűrgősen nyomd ki azt a "reklámot" :D az a cheat link lekattintva,de még nem megerősítve.

Alapesetben 20% a haszon,de minél hosszabb időre veszed annál nagyobb a kedvezmény. Pld negyed éves GPT4 51.3$ addig fél éves már csak 97 kb,tehát 5$ rögtön.
A kifizetés 1 hét mindig. Ugyanennek az adminnak a share it nevű oldalán 1-2 nap ott is van ilyen tagság. Ott 54$ gy harmadéves de napi fél centtel több a kereset.

A banki levonás sajnos magas ilyen nagy pénznél,de én ezt már levontam a kalkulációban. Kb 5%-6% ot lehet erre számolni, az admin nem von le

refjutalék az inygenesnek a duplája 0.2 cent per katt,de csak 2-3 hirdetés után számolja,de ez most nem tudom pontosan,nem néztem régóta. Nem olyan nagyon sok.

Bérelni nem béreltem még...erről nem tudok nyilatkozni.A fórumban nagyon nem is atláltam statot erről. lehet nem biztos,hogy megéri...

Korábban bizonytalan voltam picit hosszú távra,de úgy néz ki az admin kitartó és több időre tervez. Rendkívül aktív csak néha családi okok miatt nem elérhető.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi a gyors választ!
Számolgatok picit, aztán szerintem kipróbálom, bár lehet először egy kisebb tagsággal.
De ha jól értem, ezek a befektetős tagságok mindenképp hoznak valami pluszt, ha aktív vagyok minden nap?!
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen. A pénz , a haszon a reklám lekattintásából van. Ez az egy hátránya van. Ha mondjuk a géped nem működik,vayg a neted,akkor elveszik az aznapi pénz. Ezért jó,ha van direkted is mellette,vagy hosszabb távra veszel nagyobb kedvezménnyel.

Nem tudom share it buxon ott vagy. ez az admin másik oldala. Ott pld lehet garantált havi 80c haszonnal Nerdbux részvényt venni. Bfizetsz PBbe 80centet és kapsz egy hónap múlva AB be 1.6-ot. Regisztráció idilig hivatalos topikában :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nos, már látom a problémát
Korábban vettem már itt 5 embert próbából, nagyon nem érte meg...
30 napra lehetett bérelni, hagytam őket lejárni
Most viszont már örökre lehet bérelni, jelenleg viszont nincs egyetlen bérelhető ember sem
Ami jó abból a szempontból, hogy nem botok, de így még halogatom kicsit a befektetést
Direktem 1 van itt, egyszer láttam, azóta se :) És ismerve magamat, nem is lesz több :)
Köszi még egyszer az infókat!
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nincs mit:)
Nem muszáj egyből 50 dollárokkal kezdeni,vannak kisebb tagságok is,de ott már vigyázni kell,hogy ne keress kevesebbet,mint ingyenesen. Egyrészt a levonások miatt,másrészt a túl kicsi tagság ár miatt. Pld a legkisebb GPT 1.5 $ egy hóra. Ennek haszna 30 cent :) és ha még ki is kéred.... szóval ....haha

Ingyenesként 1$ a havi haszon kb

Az olcsóbb GPT arra jó,hogy ott nagyobb a refjutalék,és nincs ref korlát (ellentétben az ingyenes 25 darabjával),ha sok a refed és mégis garantált a haszon. Nem tudsz az esetleges inaktiv refekkel minuszba menni.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: idlig »

Buxhost scriptnél elvileg nincsenek botok, de ettől még nem éri meg, főleg olyan oldalon, ahol csaló link is van. A felhasználók negyedének(!!!) a bizonyos oldalakon látható Admin hirdetés is komoly problémát okoz, hát még a cheat link.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Davidsbux LEGIT!! megbízható napi 3-4cent 1$ min+bizonyl

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Volt ma 12 elérhető bérelt, végül csak beleugrottam :) Megvettem őket, mellé GTP 3-at, 3 hónapra
Ami furcsa, nincsenek kimaszkolva, látom az országukat és a nevüket is, egy magyar van köztük :)
idlig, ebben igazad van, de én onnan közelítem a dolgot, hogy az elején még mindenki aktív (ők mind újak, ugye), másrészről remélem, hogy nem vakok :)
Eddigi tapasztalat, hogy 3 hirdetés után kapok 0,002 dollárt, mert 1 ember kattintott 15-öt, és 0,006 jött tőle
Még 1 kattintó volt, aki 1-et hozott össze, amiért nem kaptam semmit.... De még csak 2 órások :)
Ahhoz képest, hogy 3 napja még úgy gondoltam, megvárom a kifizetést és befejezem, most szeretném a 3 hónap alatt a bérelt állományt legalább 50-re duzzasztani, és jöhet a 4-es szint.
Annyit még hozzátennék, hogy én minden infómat innen, erről a fórumról szedem, és ha ti azt mondjátok megbízható oldal, amivel lehet hosszútávra tervezni (1 $ a bérelt, viszont örökké szól), akkor én hiszek nektek ;) :)
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég