ClixServe - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

ClixServe - MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Üdv mindenkinek! :)

A tulajdonosokról egyelőre nincs pontos információ, a domain helye: United States, MA, Burlington, ugyanezen az IP címen más PTC oldalt nem találtam.

fizetési processzorok: PayPal, Payza, Trustwave 6 munkanap átfutás, 2$ min.

AdFocus: közepes szigor, ott folytatja a számlálást, ahol átléptünk más oldalra.

Egyéb kereseti lehetőség: van, jelen pillanatban: FB megosztás és lájk. 10centért.
clserve02.png
clserve02.png (28.38 KiB) Megtekintve 7393 alkalommal
Egyelőre 0,1centes hirdetések vannak csak, talán változik a jövőben. Pl. mai összkereset 0,7cent.

Úgynevezett titkos hirdetések is vannak, 3db, amik véletlenszerű sorsolás útján érnek pénzt, vagy nem....

A Referral piactér pedig arra szolgál, hogy a direkteket örökre adja/vegye akinek van/szeretne.

Fórum működik. Bizonyos feltételekkel egy IP-címről több regisztrációt és/vagy belépést is enged.

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára volu_man 2013.11.12. 02:07-kor.
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: nadint »

Üdv az éjszakai bagolynak !

Látom jól beilleszkedtél nálunk !

Csak így tovább !

:D
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Köszönöm, ezek szerint el is olvassa őket vki ily kései órán! ;) ................Nekem meg már csak azt a pár év lemaradást kell behozni, csekélység! :)
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: nadint »

Úgy tűnik igyekszel, gratulálok !

:good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Üdv!

Én azt kérdezném nálad mit jelent az adfocus nehéz szigora,ha a közepes erősségnél már megáll a hirdetés?:) Vagy új ablakban elfut?

A másik,amit szeretnék tanácsolni. Tapasztalat szerint jobban jönnek refek,ha frissíted a témád Ha elhanyagolod,már 1-2 nap után olyan hátra kerül,hogy nehéz megtalálni.

Sok sikert.
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Kérdésedre válaszként: láttam már olyat, h visszalépve az adott hirdetésre, még egy "resume" gombot is nyomni kellett neki, h folytassa ímmel-ámmal az időmérést. Na az volt eddig a legdurvább AdFocus. Ez "csak" megáll, míg másutt kujtorog a páciens. (:

Ha egy adott témában új, fontos információ lát napvilágot, igyekszem frissíteni a topicot, de van, ahol a "bump"-olás tilos. (amikor csak azért ír be vmit az illető, h a lista élén szerepeljen a topicja) Itt nemtom, mi a policy.
Kép
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

De köszi a tanácsot, igyekszem figyelni rá, időmtől függ persze.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Itt is van az új szabályzatban ilyen bump tíltás,deúgy gondolom indokot lehet találni. Pld napi kereset változása,vagy megnézed a fórumot, a híreket van-e valami új hír. Új oldal esetében meg naponta lehetnek változások. Nem úgy értem,h naponta egyébként. De te még új vagy,kevés az oldalad jól jönne gondolom pár ref is,így a te érdeked is.

Mindezt csak,azért mondom,mert én mikor elkezdtem nehezen akartak jönni a refek innen,és más új is elrettenhet,hogy nem jönnek elsőre. De ha látják,hogy jó az oldal,te meg új infókat hozol,akkor sokkal több az esélyed. Ha nincs infó,nem jönnek. Nem fognak keresgélni a régi topikok közt. LOL
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Nov. 18. lesz az indulás hivatalos napja - ezt belső lev.rendszeren keresztül jelentették be ma.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönjük az infót.Az admin neve mellettt spanyol zászlócska van a fórumban. A másik,amit akartam mondani,hogy amit betettél táblázat,na szóval azon a standard és a macro is 0,1 centet ér . Ugyanakkor ha megnézzük a hirdetési árakat,akkor ezt látjuk.Vagyis egyik hirdetési változat sem engedi meg,hogy fél vagy akár több centes hirdetés legyen.De ez változhat persze új hirdetési fajtákkal.. A titkos esetében látjuk,hogy az akár 10 cent is lehet,de az a legolcsóbb,így elvileg ott a legkisebb az esélye,hogy akár nagyobb összeget is lássunk...

Standard Exposure $0.003* 8 seconds
Mini Exposure $0.002* 5 seconds
Secret Exposure $0.0008* 3 seconds
* Prices can be lower as discounts are given for multiple visitors purchased

ment a reg,meglátjuk... néha szakadozik a kapcsolat,a CloudFlare azt mutatja,hogy a ptc hostja rosszalkodik ...

az adfocus egyébként nem erős. Lemegy,ha új ablakot nyitok az oldalnak,és ott új lapot a hirdetésnek.
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Köszönöm regisztrációitokat. Amit eddig látok a napi keresettel kapcsolatban, az semmiképp sem erős, eddig. Tizedcentes mindegyik hirdetés. Ami viszont azóta is változatlannak tűnik, az a pozitív nemzetközi várakozás az oldallal kapcsolatosan. A szerver gyengélkedését ma délelőtt én is észrevettem. A hivatalos nyitás után még sokminden változhat. Hogy onnantól milyen arányban ívelnek fölfelé ill. lefelé a mutatók egy-egy újonnan nyíló PTC esetében, ebben a nálam tapasztaltabbak biztosan járatosabbak.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Annyi biztos,hogy semmi sem biztos :D Volt párszor,hogy elhamarkodottan mondtam valamit. Sok esetben az adminok nem túl közlékenyek, a változások hirtelen jönnek.... Amúgy én inkább azt hiszem nem az oldal "host"-jával van a gond,hanem a CloudFlare-rel. Sok más oldal is rakoncátlankodik és ott is mindenütt ez a cég adja a szolgáltatást. Ez nem tárhelyszolgáltató,ahogy nézem,hanem a szerver és a látogató közt valmilyen köztes megoldást nyújtó cég. Weboldaloptmializáló, gyorsító. vagy inkább lassító :D
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

OFF: A CloudFlare nem csak a Job-ok kiosztásáért és kiszolgálásáért felelős (az összes olyan weblap esetében, mely ilyen lehetőséget nyújt a tagjainak)? Talán a cloud, mint feljövőben levő webes technológia, az állhat e hiba mögött? pl. nekem sok esetben egy prágai székhelyű cloud-ot emleget egy másik PTC esetében. .................Biztos viharfelhő :D
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem kattoltam pár napig és most látom már jött négy egység fél centes :) Ja most látom ez ideiglenes. 0.0015 eredetileg,csak most akció van 3 napra.
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Jó, hogy szóltál, én is pont így jártam. :D

Jó volna, ha legalább ennyit lehetne keresni vele, mint ma. Bár igazán még majd csak ezután fog beindulni az oldal, én pozitív jövőt jósolok neki.
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Trustwave logo jön - jön - jön nemsokára!

A fórumon, kérdésre válaszolva, az admin megerősítette, hogy semmilyen más script elemeit nem használják, egyedi fejlesztésű. És állítólag folyamatos fejlesztés. Ez egy dolog, a lehetséges sikernek ez csak egyik alkotóeleme, bár azok közül szvsz elég lényeges.

Tényleg, ma már félcentesek is voltak.! ;-))
Kép
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Mától élnek a bérelt ref.ek, egyelőre kis korlátozással, nincs még recycle, és renew. De gondolom csiszolgatják :)
Kép
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Kedves ClixServe látogatók! Karbantartás: Dec. 1. 20:00 (+1 GMT) Ennek keretében néhány változásra számít6unk, idézem:

- Missing rented referrals options
- Banner selling
- Few other changes on forum and in the members area

Valamint az ünnepi időszak alatt meglepetésszerű akciókra, kedvezményekre is készülnek.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kedves Volu-man. Magyarul írd le kérlek. Már írtam a clix patriot topikodba is.:)

Köszönöm a többie nevében is.
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Jogos, sajnos a másik topic bejegyzésedet nem láttam idáig, de válaszolok arra is.

"- az eddig hiányzó bérelt ref. funciók (ez alatt gondolom a recycle ill. a renew funkciókra gondolhattak),
- a banner hirdetések vásárlásának lehetősége
- pár más változás a bejelentkezett felhasználók webfelületén és a fórumon"

Eddig az idézet magyarul. Néhol az admin-ok is tanult angolt beszélnek, és nehezen érthető, mire is céloznak valójában. Próbálok következtetni.
Kép
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Mai naptól él a Payza mint ki- és befizetési lehetőség. Azt írják, később egy üzleti account-juk lesz a Payzanál, arról fizetnek majd, addig az egyik alkalmazott privát azonosítóját használják. (......Amíg korrektül, és kis késéssel teszik, örvendünk neki!!!)
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

félcentesek végülis maradtak,meg egy két tizedes van.
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Befutott a ClixServe karácsonyi akciója is, előbb mondom az egyszerűbb részét:

Tagság upgrade, olcsóbban: Golden $88, Ultimate $349.

A másik egy játék, amely holnaptól kezdve dec. 25-ig minden nap kínál egy tokent, amely a weboldal bármely részén elrejtve fog szerepelni. Ha vki ezt megtalálja, lekattintja, egy "Christmas tikettet" kap. Ha minden nap sikerül ezeket összeszedni, akkor még pluszban 15 tikettet vághat zsebre. Ezt beváltani egy külön erre a célra szolgáló oldalon lehet majd. Kicsit kusza? Számomra is még. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára volu_man 2013.12.12. 21:12-kor.
Kép
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Itt lát6játok a kis karácsonyi jeleket, (tokenek) amiket keresni kell.
merry2.jpg
merry2.jpg (225.62 KiB) Megtekintve 7116 alkalommal
Kép
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Nem tudom, ki hogy halad az ünnepi tokenek begyűjtésével, de azért ragadtam most "tollat", mert a napokban egy újabb kategória jelent meg a hirdetések terén, magyarán kicsivel több a kattintási lehetőség. Mai végösszeg 2,4 cent volt, és a sorsolásos díjazású (kb. olyan, mint az adGrid) tételek mennyisége is már 8-ra növekedett. Én azt szeretném hinni, h mindez nem csak a karácsonyi roham hatása, hanem egy fölívelő tendenciáé!!! :)
Kép
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Mai nappal jelent meg a rendszerben a "text ads" lehetőség, kipróbáltam, szinte semmi időveszteséget nem okoz a megtekintése, na kb. annyit is hoz..... Lehet, hogy később rákapnak a hirdetők, és a kedves kattintók is. 8)

Mivel régen számoltam be az oldal hogylétéről, annyi tendencia van, hogy folyamatosan változnak, frissülnek a reklámok, és hullámzóan bár, de a számuk lassan emelkedik. Félcentesből napi 4 továbbra is van.

Figyelmeteket köszönöm!
Kép
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Na, csak a lényeg maradt le:
cserve_text.png
cserve_text.png (229.4 KiB) Megtekintve 7020 alkalommal
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kifizetések folyamatosak? Admin aktív? :) Nekem is szimpatikus az oldal. Tetszenek ezek az egyedi megoldások.
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

jan. 23-án kezdtek el épp modikat keresni. Tehát az Admin részéről látszik a mozgolódás. Fizetések tekintetében pl. az elmúlt 1 hétben majdnem minden napra esett egy-egy új bizonylat.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég