DrClix - SCAM

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

DrClix - SCAM

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

A ListBuildSurf forgalomcsere oldal tulaja John Novak Kép létrehozta a DrClix PTC-t.
tegnap este még szörfltem az oldalt, de nem volt róla semmi hír. :)
regisztráció előtt Nerdbux-Legacyclix-hez hasonló jutalékokra és hirdetésekre számítottam és nem is csalódtam:

Kép

regisztrációhoz kattints az alábbi bannerre!
Kép

napi kereset $0,04, free-ként 50% refjutalék van, kikérési minimum $4.

egy újabb tőkeerős tulajdonú oldallal gazdagodott a PTC piac. kihagyhatatlan! aztán majd meglátjuk, hogy teljesít hosszú távon! :)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára doqxstudio 2014.05.01. 19:05-kor.
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: nadint »

Ez az Tamás !
Gratulálok a bemutatott oldalhoz és a mögötte meghúzódó gondolathoz.
Ajánlom ezt az utat mindazoknak, akik most csalódottak az elmúlt napok vitát kiváltó dolgai miatt.

Aki keres, az talál.

:good:
Avatar
zegzug
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013.12.01. 18:29
Tartózkodási hely: HBL
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: zegzug »

Ment egy reg ;) Aztán meglátjuk. Kicsit még lassú az oldal. Ráfér egy optimalizálás. Kezdeti nehézségek. Remélem hamar megoldják és jó lesz oldal. Az ExpandBux, HirenClix, PTCRS pont elég volt csalódásnak.
Új kezdet ...
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: idlig »

Én is regisztráltam, bár azt tartom továbbra is, hogy kezd sok lenni a Nerdbux sikerét meglovaglók tábora. De eltűnni nem fog, vagyis kötelező.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nadint írta:Gratulálok a bemutatott oldalhoz és a mögötte meghúzódó gondolathoz.
Ajánlom ezt az utat mindazoknak, akik most csalódottak az elmúlt napok vitát kiváltó dolgai miatt.
a mögötte húzódó gondolat annyi, h ilyen módon John Novak is a TimTech-hez és LegacyTeam-hez hasonlóan PTC forgalmat ad el a meglévő ügyfélkörének, toboroz a ListBuildSurf-re és megszerez egy csomó e-mail címet a saját listájához.
idlig írta:Én is regisztráltam, bár azt tartom továbbra is, hogy kezd sok lenni a Nerdbux sikerét meglovaglók tábora. De eltűnni nem fog, vagyis kötelező.
nem gondolom, h meglovagolja a Nerdbux sikerét, csak ő is szakítani akar a PTC piacból (lásd fentebb), de az biztos, hogy egy kicsit több fantázia lehetne benne (is): ugyanaz a szkript, dizájner, rendszer :boo:
Kép
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: balek »

Ha már ilyen nagy ász, legalább használható oldallal indult volna el, mer hamar tök alsóvá válhat.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a Nerdux és a Legacyclix is tökölt egy pár napot, h stílusos maradjak. :) de fel lehetne sorolni egy pár működő oldalt, ahol folyamatosan gondok vannak.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Valószínűleg nem a legdrágább és legstabilabb szolgáltatókat választják a PTC oldal üzemeltetői,ezért olyan az elérés,amilyen sok esetben. Aztán vannak,akik megelégelik ezt és áldoznak rá pénzt is. Sztem.
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

bár ment egy reg még kora délután,de még belépni se tudtam,mert nem kaptam aktiváló emailt
kb 6x kértem újat,de egyik se jutott el az email címemre...aztán írtam az adminnak,hogy aktiváljanak manuálisan,erre most a "ticket status - closed" és még egy válaszra se méltatott
persze belépni még mindig nem tudok,mert nem aktív az accom
nagyon úgy érzem,hogy részemről ennyi volt az oldal
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ha hozzám regisztráltál, írhatok én is neki. PÜ-ben küldd el a felhasznlói neved és keresztneved, amivel regisztráltál!
nem akarom védeni, de egy kicsit legyetek már türelmesebbek, kérlek! ez mindenre vonatkozik amúgy. :)
100%-ig biztos vagyok benne, h nem a csalás szándékával jött létre ez az oldal és ez a legfontosabb!
Kép
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

igen hozzád regisztráltam,de köszönöm nem kell írni neki,hiszen erre van a support ticket :)
türelmes voltam/vagyok,mert látom milyen lassú az oldal,ezért az se zavart volna,ha 2 nap múlva válaszol vagy aktiválja az accom,de ez nem teljesen korrekt,hogy szó nélkül lezárja
még 1-2 napig próbálkozok,hátha aktiválnak vagy kapok linket,de ha addig se történik semmi akkor így jártam

am senki nem mondta,hogy csalás szándékával jött létre !
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a tikett egy dolog, de szívesen írok, erre való a szponzor! :)
egy üzenetembe kerül megmenteni egy refemet, piha! :D
tudom, h nem mondtad, nem is azért írtam! :)
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jött válasz, remélem most már minden rendben lesz, csak be kéne tudni lépni :no:

Hi Tamas,

Thanks for your patience while we are in launch.
The glitches seem to be clearing up now.

Sorry for the error.

I have activated Xxxxxx's account manually.

Thanks for supporting DrClix!

Have a Great Day,
John Novak
owner/admin
Kép
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

köszi most már jó lett és kap még egy esélyt :)
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: Dave »

Esély.. :D Nerd,Legacy,Dr szerintem ezek kötelezők. Vétek lenne ezeket kihagyni. Ez olyan mint a golden/silver/clikit/click4freakz. Ezek az oldalak már bizonyítottak valamilyen szinten. Reméljük jó kis oldal lesz ebből is.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

rolexhun írta:köszi most már jó lett és kap még egy esélyt :)
TimTech írta a levélben az infót, h "we broke the server" vagyis az oldalra érkező óriási adatforgalom szétverte a szervert és nem bírta a terhelést. nekem pl. ma nem sikerült rendesen belépnem! :)
Dave írta:Esély.. :D Nerd,Legacy,Dr szerintem ezek kötelezők. Vétek lenne ezeket kihagyni. Ez olyan mint a golden/silver/clikit/click4freakz. Ezek az oldalak már bizonyítottak valamilyen szinten. Reméljük jó kis oldal lesz ebből is.
annyiban más, h itt nem azonos a tulaj. golden/silver esetében fennállhat, h az új oldal növekedéséből tartja fenn esetleg a régebbit, egyfajta maga előtt görgetett adósság formájában. Nerd/Legacy/Dr 100% biztosan forgalmat akar eladni. :)
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:
rolexhun írta:köszi most már jó lett és kap még egy esélyt :)
TimTech írta a levélben az infót, h "we broke the server" vagyis az oldalra érkező óriási adatforgalom szétverte a szervert és nem bírta a terhelést. nekem pl. ma nem sikerült rendesen belépnem! :)
Dave írta:Esély.. :D Nerd,Legacy,Dr szerintem ezek kötelezők. Vétek lenne ezeket kihagyni. Ez olyan mint a golden/silver/clikit/click4freakz. Ezek az oldalak már bizonyítottak valamilyen szinten. Reméljük jó kis oldal lesz ebből is.
annyiban más, h itt nem azonos a tulaj. golden/silver esetében fennállhat, h az új oldal növekedéséből tartja fenn esetleg a régebbit, egyfajta maga előtt görgetett adósság formájában. Nerd/Legacy/Dr 100% biztosan forgalmat akar eladni. :)
A Silvernél is más az Admin. De azért itt valóban kicsit más, ugyanakkor az is benne van, hogy amit sokan pénzt kiszedtek a Nerdbuxból, azt most visszateszik a Legacy/DrClix párosba. :innocent:
Tegnap nem válaszoltam, mert nem akartam, hogy úgy tűnjön az oldal ellen vagyok, de szerintem egyértelmű, hogy a Nerdbuxot lovagolja meg. Mert amúgy semmiben nem különbözik egy Naidbuxtól vagy Skilbuxtól vagy Nerdclixtől, csak abban, hogy a Nerdbux partnere. Mondjuk ez pont elég, mert így az emberek megbíznak benne, onnantól pedig mindjárt egyszerűbb egy PTC oldal élete, főleg, ha az Admin még mással össze is köti és nem is csaló szándékkal indult.
Ma már gyorsabb az oldal. Ez nem feltétlenül spórolás, az amúgy is logikus üzleti döntés, hogy inkább bővítik majd a lehetőségeket, nem pedig úgy mennek hetekig/hónapokig, hogy kihasználatlan az erőforrás/szerver. De induláskor legalább ennyire lehet optimalizációs gond is. Aki élő most mind ezt hirdeti, nem egyszerű refeket vadászni, fórumon pedig esélyem nincs, mert nem vagyok az a korán kelő fajta. :XD:
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Hát ez érdekes...amikor regisztrálni akartam ezt az üzit kaptam:

Sorry IP is already used by other member

Kizárt, hogy valaki más reggelt volna erről az IP-ről. Egyébként amikor a máshonnan próbáltam regisztrálni akkor is ezt írta ki.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A nerd/legacy/drclix közé mennyiben lehet egyenlőséget tenni? mennyiben adott a háttér mindhárom oldal esetében. látjuk ,hogy a nerd itt a "vezérbika" ,de mi garantálja,hogy legacy ,meg a drclix is sikeres lesz és nem bukik bele? úgy van kezelve ez a 3 oldal,mint a 100% megbízhatóság,de mennyiben másolható a nerd módszer? miért olyan biztos a siker?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a háttér különböző, nem lehet egyenlőséget tenni, de mindhárom esetben ugyanazon az elven nyugszik, amit korábban már írtam: forgalom értékesítés.

az biztos, h mindhárom oldalon valódi reklámok vannak. persze az admin is hirdeti mindenhol a saját üzletét, de nagyrészt külsős reklámok vannak. tehát legrosszabb esetben a Hitzza sorsára juthat az oldal, vagyis elhal, ha nem lesznek hirdetők, de ez a tehetetlenségi erőt beleszámolva még valószínűleg sokára lesz. nekik nem cél, hanem eszköz a PTC. a Nerdbux előtt a TimTech elkészítette a Nerdlist-et, ami szintén szép jövedelmet hoz, de valószínűleg a PTC-vel nagyobbat kaszáltak, mert ezt másolják a többiek. szerintem be tudtak vonni új felhasználókat és ez a legfontosabb nekik.
Kép
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

PuTa írta:Hát ez érdekes...amikor regisztrálni akartam ezt az üzit kaptam:

Sorry IP is already used by other member

Kizárt, hogy valaki más reggelt volna erről az IP-ről. Egyébként amikor a máshonnan próbáltam regisztrálni akkor is ezt írta ki.
miután sikerült ma belépnem,elküldtem egyik ismerősömnek a ref linkem,de ő is ugyanezt az üzenetet kapta
az a gáz,hogy így még hirdetni is felesleges
Avatar
zegzug
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013.12.01. 18:29
Tartózkodási hely: HBL
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: zegzug »

Jelenleg az oldal se jön be, de amennyire én tudom nem egyedüli hiba, más ismerősöm se tud regisztrálni. Ugyanezt kapják ők is: "Sorry IP is already used by other member" A hiba náluk van. Most konkrétan 522-es. Azért ha TimeTech partnerként indul egy oldal illik egy combosabb szerverrel nekifutni egy olyan szolgáltatónál ahol van sávszél bő nyállal. A Legacy-ból láthatták, hogy elég "dinamikusan" nőtt a létszám.

update: Közben simán beregeltem a saját IP-mről megint. Levél is jött, de nem aktiválom be ki ne rakjanak.
Új kezdet ...
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én most minden gond nélkül be tudtam regisztrálni, kb 10 mp alatt, de utána már összeomlott, nagyon labilis. :(
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.
Regisztráltam én is most az oldalra, gond nélkül ment.
Vettem is 30 reffet, az is pitty-putty működött, bár befele mindig könnyen megy a pénz :D
Majd meglátjuk, hogy kattolnak.
ÉS most néztem hogy délután megindultak a kifizetések :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára donsavesz 2014.01.08. 07:56-kor.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nadint írta:Ajánlom ezt az utat mindazoknak, akik most csalódottak az elmúlt napok vitát kiváltó dolgai miatt.
ezen azóta is gondolkodom, h miről lehet szó, milyen vitát kiváltó dolgokról, de nem jöttem rá! mondd el, lécci! :)
Kép
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

megjelent a DrClix Grid
25 esély $0.10 - $0.25 - $2 nyereményekkel
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: patrasz »

2x 10 cent be is figyelt! :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

szuper! jelenleg lenyomja a nagytesót (Nerdbux), biztos, h érdemes kattolni! :)
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DrClix - TimTech partner tulajdonos

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nagyon kínlódik az oldal! :(
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 0 vendég