Vélemények, ötletek, javaslatok

Észrevételek, vélemények, javaslatok az oldalra és a fórumra.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

Johnny írta:Sziasztok eltünt a Zeek Rewards fórumom! Merre találom? Köszi Johnny :good:
Nem tűnt el...az "MLM (Multi-level marketing)" topicban megtalálod :good:
zentailany
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.09. 06:31
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: zentailany »

Volna egy kérdésem!
Mivel az oldal kivált a PTC-ajánlatok oldalról, most lehet-e ajánlani más Refback oldalakat is?
Pl. a Halfrefback-tól tegnap megkaptam a kifizetésemet - azonnal!
rézgróf
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.07.06. 04:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: rézgróf »

Szia!
Kiraknám a fórum bannerét vagy linkjét a weboldalamra,persze csak a beleegyezéseddel.
Ha érdekel, kellenének a HTML kódok.
köszi
Jól és garantáltan működő internetes pénzkeresési módszerek!
http://www.profit-partners.ucoz.hu
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

biztos lenne törlendő topic

pld ez
viewtopic.php?f=71&t=2969

valaki nyitotta én válaszoltam rá és az illető eltünt most olyan mintha én nyitottam volna ezt
Kérem törölni
Kössz
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Köszönöm


ezzel úgyszintén úgy vagyok nem én nyitottam
válaszoltam rá és csoda történt jelenleg én nyitottam
:)

viewtopic.php?f=63&t=3140

hány ilyen lehet még

kérem törölni
Kössz
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Golo »

Hogyan tudom törölni a fiókom? Egyelőre nem szeretném, csak érdekel a módja :)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

Úgy, hogy írsz nekem.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Golo »

Admin írta:Úgy, hogy írsz nekem.
Köszönöm!! :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kérdés!:)

Hogy tudok felvenni egy topicot a kedvencek közé? Néztem a profilomba a lehetőséget,de nem tudom a módját. így sokkal könnybben tudnám a nyitott topikjaimat megtalálni / felvenni a kedvencek közé / frissíteni új infókkal.

Köszönöm!

PS: nekem az is jó megoldás lenne,ha a nyitott topikjaimat nyílvántartaná a rendszer alapból. Talán ez másoknak is hasznos lenne,ha ne létezik még ilyen. Én nem találtam.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

Felhasználó vezérlőpult és az Áttekintés menüpont alatt van a Kedvencek kezelése.

Az adott téma legalján pedig hozzá tudod adni a kedvencekhez vagy akár fel is tudsz iratkozni tá.
(kék háttérben lévő Hozzáadás a kedvencekhez link)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

Mátül elérhető az "OFF" gomb hozzászólás írásánál. Ezt akkor használhatjátok, ha egy olyat írtok, ami nem teljesen passzol az adott témához.

Azok a hozzáaszólásaitok így fognak megjelenni: Ez egy példa OFF hozzászólás.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sziasztok!
Felhozom a témát újfent. A szándékom az,hogy a PTC részben segítséget illetve fogódzót adjunk az újdonsült tagoknak,akik még nincsenek tisztában,hogy pontosan milyen követelményt rejt a Szabályzat eme passzusa:

"- Az új témát magyarul, a legfontosabb jellemzők felsorolásával, írott szöveggel, vagy
képernyő fotóval kötelező bemutatni."

Mivel csak egy általános keret van megadva,szeretném indítványozni, hogy pontosítsuk a kötelező legalapvetőbb információk körét.

Egészen pontosan,ha a moderátor felkéri a topiknyitót a leírás kiegészítésére,akkor legyen mit számonkérni. A topknyitó hivatkozhat arra "jogosan",hogy nem egyértelmű a rendelkezés.

Szeretném megvitatásra bocsájtani,hogy mik legyenek ezek a feltételek és a közösen megszavaznánk,megtárgyalnánk ezt szavazással,vagy valamilyen módon közös nevezőre jutva. A végső döntés természetesen az Admin és a moderátor kezében van,ezért kérem őket is,hogy fontolják meg ezt a joghézagot :)

Várom a PTC részleg törzsvendégeit ennek megvitatására ide.

Kezdésnek az alábbi javaslatom lenne.A vastag betükkel szedetteket alapvetőnek gondolnám.

Mikor indult az oldal? Ha napra meg lehet állapítani a hírek,vagy a fórumbejegyzés által
Milyen script?
Van-e fórum?
Napi kereset értéke.
Reklámok részletezése. darabszám és értékük
adfocus,kényszerített nézés van-e? esetleg milyen mértékü
Kikérés minimuma, ha ez kikérésénként változik azt is
Mire fizet?
Kikéréshez milyen feltételek vannak? nap,kattszám,befektetés (százalékosan mennyi kérhető ki))
Upgrade tábla (ez annyi infót tartalmaz,hogy úgy gondolom jó lenne elvárni)
Ki a tulajdonos? (úgy gondolom a scamadviser erre tökéletes oldal)
Refjutalék ingyenesnek külön direkt és külön bérelt esetében,ha nem ugyanaz. százalékban,vagy kattértékben.
Reflimit direkt és bérelt esetében

Ez jutott eszembe most. Már korábban is volt erről szó ugyan,de a Szabályzatnak már csak szinte ez a része szorul kiegészítésre szerintem.

Összegzésként: Mindenki érdeke lenne a fenti. Új tagoknak,mert tudnák mit követelnek tőlük,régieknek,mert nem idegeskednének az újakon és nem kéne magyarázgatni,hogy mi is az alapvető,nem bezsélve a moderátor dolgát is egy csapásra megoldja.
Upgrade tábla lenne a legideálisabb,mert az a legtöbb lényegi információt taglalja, így kevesebb szöveget is kellene írni a topiknyitónak.
Ezzel párhuzamosan majd csinálok egy topikot a társalgás részben az alapvető angol kiffejezésekre,hisz nem mindenki van tisztában mi az a payout minimum pld :D ugyanis többen így jelzik :D


Várom a javaslatokat,akár a tagok,akár az üzemeltetők részéről
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

xenosz2 írta:Sziasztok!
Felhozom a témát újfent. A szándékom az,hogy a PTC részben segítséget illetve fogódzót adjunk az újdonsült tagoknak,akik még nincsenek tisztában,hogy pontosan milyen követelményt rejt a Szabályzat eme passzusa:

"- Az új témát magyarul, a legfontosabb jellemzők felsorolásával, írott szöveggel, vagy
képernyő fotóval kötelező bemutatni."

Mivel csak egy általános keret van megadva,szeretném indítványozni, hogy pontosítsuk a kötelező legalapvetőbb információk körét.
(....)
Várom a javaslatokat,akár a tagok,akár az üzemeltetők részéről
Tetszik az ölet, mivel elég idegesitő az, hogy a legtöbb topik annyibol áll hogy kimásolják a föoldalon levő bemutató szöveget, esetleg leforditják, és jó esetben egy Upgrade tábla, persze tisztelet a kivétel. És ez még másoknak is jól jöhet, akik még nem veteránok a témában, pl. énis ha nyitok egy témát valószinüleg nem egy dolgot kifelejtek, nagyon jól egybe van szedve, és igy mindenki tudja mit kell beleirnia, és könnyebben áttekinthetőek lesznek a témák!
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Van-e grid, milyen nyereményekkel
Van-e pontozás, ha igen akkor: egy nap hány pontot lehet elérni, mennyi után jár 1 dollár. Egyébként ezt már a legelső lekattintás után lehet látni. (Esetleg még azt, hogy grid után jár-e pont. Mert van olyan ptc, ahol a gridet leginkább a pontok miatt csinálom)
PTSU, like vagy hasonlók vannak-e.

Ha nincs fórum a ptc oldalon, akkor ne nyissunk róla topikot.

Esetleg nagyon jó lenne, ha már a címbe bele lehetne rakni a scriptet és esetleg az indulás idejét. Ilyen címre gondolok pl:
Trabant-Bux.com - PTC Evo, 2013 októbertől
Neobux.com - Saját script, 2008 áprilistól

A napi kereset értékéhez még hozzátenném: a legelső nap, amikor valaki lekattintja a reklámokat és készít egy új topikot az oldalról, pontosan le tudja írni, hogy milyen és mennyi értékű hirdetések vannak. pl:
a mai napon ennyi hirdetés volt az oldalon:
fix, 0.001-es 10 db
standard 0.01-es 3 db stb.
Ez úgyis változni fog egy idő múlva, de nem mindegy, hogy napi 3 centet 100 kattintásból vagy 3 kattintásból tudunk-e elérni. Az idő drága, a piciket nem mindig kattintjuk le.

Hogy mennyit kapunk a direktek és a béreltek után, az sokszor nem egyértelmű. Van amikor csak a standard után kapunk ref jutalékot, van amikor csak a fix után... Legtöbbször más feltételek vannak direkt és bérelt refek esetében. Ha van upgrade tábla, akkor szerintem nem kell túlságosan részletezni a nyitó topikban. Legtöbbször úgyis csak találgatunk.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm a kiegészítést,ezek is hasznos infók. Esetleg leírnád hogy szted mi lehetne kötelező? Úgy gondolom csinálnánk egy topikot erről is a Társalgóban segítségnek, a kötelezőt meg indítványoznánk a Admin,moderátor felé :) De még nem akarok előre szaladni,várjuk a többieket is ötletekkel,szavazatokkal :)
Kötlező leírásba mehetnének a kereseti lehetőségek felsorolása GRID,PTSU,Taskok ... Gridnél mennyi esély milyen nyereménnyel és miket nyertek általában utoljára. Ez utóbbi inkább kiegészítő. Pontozás megléte és feltételei is jó ötlet,mint kiegészítő,de lehet még változik a véleményem erről :)

A címformátumot szerény véleményem szerint nem kéne igy szabályozni,mert igy is kevés a karakter benne. Hagyjunk helyet a kreativitásnak :)
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Dave »

Támogatom az ötletet. Kezdő ptczőként nekem anno az volt a legnagyobb bajom hogy nehéz volt olyan oldalak megtalálni amik biztosan fizetnek és nem dőlnek be másfél hónap után amikor mindenki közeledik a $2-höz. Szóval nekem az lenne a felvetésem hogy lehetne korlátozva a friss oldalak reklámozása. Pl: nem lehessen feldobni a 3 vagy 5-6 hónapnál fiatalabb oldalakat. A friss és később csaló oldalakból csak a tapasztalt ptc-sek tudnak kiszedni pénz pár direkt segítségével de akinek nincs nagy valószinüséggel nem fog profitálni belőle. Buxhost és hasonló jött ment oldalakat ne is lehessen nyitni. Kivétel ez alól ami tartós pl davidsbux. Meg még az lehetne kivétel az idő korlát alól ami partner oldal. Gyakorlati példa: Clikit. Nem lehet megbízni benne de nagy valószinüséggel fizetni fog révén valamilyen partnerség fent áll a golden grouppal vagy pl: legacy/dr.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szia dave!

Köszi az aktivitást,azonban egy PTC fórum lényege veszne el,ha ezeket korlátoznánk,hisz mindenki az új neobuxot,probuxot stb keresi :D Minden oldalnak meg kell adni az esélyt és mindenkinek,aki szeretne refet gyűjteni és pénzt. Minél több oldal van fenn annél jobb,persze,ha kellően frissítve is vannak. A cél,hogy egy olyan PTC fórum legyen,ahol kialakul egyfajta adatbázis,ahol sok ember pátyolgatja a saját oldalait másoknak segítve ezzel és cserébe a többiek is szolgáltatják az infót neki és mindenkinek. Egy-két oldal pátyolgatása nem kerül sok időbe.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Lényegében minden fontosat felsoroltatok.
Dave által említett szigorítás nem működik, mert pont az a lényeg,
hogy egy-egy oldalról már akár az indulás napján megkapjuk az alap infókat.
Arról nem is beszélve, hogy nincs az a zseni, aki előre megmondaná,
hogy melyikből lesz népszerű, hosszú távon megbízható oldal.
Ezt szerintem sokszor még maga az oldal adminja sem tudja az elején. :)

Amit a leírtakhoz hozzátennék, hogy a 'Közlemények' részben, a 'Fórum és Aláírás Szabályzat'
alatt kéne létrehozni egy topikot, 'Így nyiss új témát' címmel.

Így senki figyelmét nem kerülné el.
A topik tartalmazná pontokba szedve milyen adatokat kell már az elején közölni,
és azt, hogy később milyen kiegészítő adatokkal ajánlott bővíteni a leírást.
Például
Gaiusz írta:Hogy mennyit kapunk a direktek és a béreltek után, az sokszor nem egyértelmű.
Ehhez kell néhány nap, hogy kiderüljön.
Vagy ha a topik nyitó nem bérel, később beteheti a kollégák tapasztalatait.
Végül a lista alján belehetne tenni néhány hasznos fórum linket,
mint például xenosz2 'Hogy töltsük fel a kifizetési bizonylatot fórumokba? ' témáját.
Ami nekünk természetes, és csak néhány klikk, az az újaknak átláthatatlan katyvasz.
Az elején én is hetekig kínlódtam, mire kitisztult a kép.
Kép
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Dave »

Az én fejemben máshogy fogant meg az a gondolat. Én csak abban akarnék segítséget nyújtani másnak hogy a komolyabb oldalak amik régebb óta működnek és már letettek valamit az asztalra össze legyenek gyűjtve egy helyre. Ez a kezdőknek lenne jó meg azoknak akik ilyen oldalt keresnek és erre jött volna szigorítás hogy pl: amelyik oldal már 3-4 hónapja folyamatosan fizet azok bekerülhetnének ebbe a bizonyos topikba.

Annyi ötlet még a xenosz2 felvetéséhez hogyha ez pl egy topikon belül megvalósul de ha nem is szerintem egy egységes sablon nem ártana amit csak kitöltenek azok az emberek akik nyitnak neki hozzászólást/témát. Ebben a sablonban meglenne miden pont ami érdekel minket és ezeket ki kellene tölteni értelemszerűen. Egységes és átlátható lenne. Ez benne is lehetne a nyitó topikban ahonnan esetleg csak kimásolják az emberek. Szerintem egyszerűbb lenne és igényes is egyben ha mindenki szépen megcsinálná.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nagyon jó ötlet Dave egységes sablonjának gondolata. Ha a többiek is támogatják és a vezetés is áldását adja már csak a formáját kell megbeszélnünk. Lehetne olyan sablon,ami csak a legszükségesebb infókat (amit megszavazunk) tartalamazná jelenítené meg vagy olyan is lehet,ami minden infónak hagyna helyet,legfeljebb azt nem kellene kitölteni,hanem idővel lehetne pótolni. Az upgrade táblához ragaszkodnék a magam részéről a feltöltésének leírását mellékeltem is egy topicban (zárójelben segítséget kérek ebben: aki tud olyan képszerkesztő programot,amelyik egy komplett weboldalt tud fényképként másolni,nemcsak a láthatót az jelezze:) egy-kettőt néztem,de van amelyik hibásan csinálja,másik meg nem tud mit kezdeni a belépési adatokkal,ezért nem is másolja.)

Támogatom kopasz kolléga :) így nyiss új topik topikját :D :good: ( azért így is lennének,akinek elkerülné LOL )

Visszatérve dave stabil oldalak ötletére,most belegondolva más PTC fórumokban pld az általam ismert mértékadó külföldi fórumokban is létezik ez a dolog olyan formában,hogy külön szekcióban vannak a stable/stabil oldalak és külön az új oldalak szóval az elgondolás jó :good: TalkPTCn pld 6 hónap stabil működés a feltétel,de én sztem ez lehetne több is mondjuk 12,vagy 18 hónap függetlenül,hogy mi a háttér,mert egyrészt 1 évet nem olyan nagy kunszt kihúzni kis szerencsével,másrészt a biztosnak tünő háttér sm garancia,hogy az adott modell működni is fog. A legbiztosabb,ha saját jogán bizonyított. Hát ezen is lehet vitatkozni :) De én nagyon jó ötletnek tartom. Persze ezzel kettészakítanánk a Fórumot,ugyanakkor átláthatóbb lenne,hogy mi a "stabil" és melyik még nem. meg kell egy ember is az admin kézenfekvő esetben,aki eldönti,hogy melyik kerülhet át,ha vita alakul ki. Nem biztos,hogy ő akar ezzel foglalkozni :) De ki tudja...
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A cím javaslatot azért tettem, mert a fórum olvasónak elsősorban ez ad segítséget. Valamikor régen még én nyitottam a The-Bux topikot.
Eredeti címe: TheBux - vadonatúj 0,04 napi 4 klikk
Jelenleg a címe: The-Bux - hamarosan vége

Legnagyobb probléma, hogy a fórumban a kereső nem találja a "The-Bux", "The-Bux.net" szavakat, de a "TheBux"-ot igen. (Valószínűleg azért, mert az eredeti címet nézi) Ezt most teszteltem le.

Szintén én nyitottam egy "Mondialmoney" topikot (azóta talán már meg is szűnt) és volt is jó sok hozzászólás. Kb. egy hét múlva láttam meg teljesen véletlenül, hogy MIcike már csinált topikot "Mondial Money" néven. Senki nem látta meg, én is csak véletlenül.

Jelenleg van egy ctpbux.com nevű oldal. A fórum keresőben sem "ctpbux" sem pedig "ctpbux.com" néven nem lehet megtalálni. Viszont "clixtopaid" néven igen.

A script neve - ha buxhost, én bele sem kattintanék.

A dátum - erről biztos eltérőek a vélemények. Ha lesz rá mód, én bele fogom tenni a címbe. Most már látom, hogy kezdőként milyen bután csináltam. A "vadonatúj" egy hétig megállja a helyét, ezzel szemben a "2013.01" valódi információ.

Fontosnak tartom, hogy ha egy ptc oldalon nincs fórum, akkor arról ne lehessen topikot nyitni. (Tudom, ezt már tegnap is leírtam) Ma már elengedhetetlen követelmény, hogy egy ptc oldal fórumát meg tudjuk nézni, lássuk a tagok véleményét és a valódi kifizetési bizonylatokat is, ne csak azt, amit a ptc oldal készít, mert az nem bizonyítja, hogy történt kifizetés.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

amikor jönnek a szabályok, korlátozások, akkor egyre nehézkesebb lesz minden. nem biztos, h támogatom ezt a dolgot, bár a kétsoros megnyitások idegesítőek.

pl. Napi kereset értéke.
Reklámok részletezése. darabszám és értékük
Nerdbux, Legacyclix, DrClix, BuxP... esetében ingadozó ez az érték, értelmezhetetlen sztem

4 fontos dolog van szerintem: mikor indult az oldal, ki az admin, mennyi a free refjutalék, mennyi kb. a napi kereset PTC-vel (grid, offer, task nem ér). ezek az információk bőségesen elegendők, a topikgazda bővítheti ezt a kéréseknek megfelelően.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Legyen szavazás ?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

beszéljük meg, mi a minimumelvárás!
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Meg kéne :) Elnézést nem írok,de gondolokozom,hogy kéne ezt megoldani,mert nem ír senki se nagyon... Ketten döntsük el? És milyen alapon? Mindenki leírta már,hogy mit tart elfogadhatónak.Ahhoz,hogy ezt meg is vitassuk reagálni kéne egymásra....
Megpróbálom összeszedni a javaslatokat
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én doq-val értek egyet, annyi kezdésnek elég,a többi meg az aktív jelenlétből adódik.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég