ClixServe - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Valentin napi akció!!!!!! (:

Különböző akciókat hirdettek mai kezdettel, melyekért úgynevezett Valentines Day Ticket jár. Ezek mind nyerő szelvények, értékük valahol 1-30$ közt mozog, szerencsétől függően. Amivel ezekhez juthatunk:

- ha beküldünk (support@clixserve.com) egy közös fotót szeretett partnerünkkel, miközben egy Clixserve fölirat látható a képen, akár kezünkben tartott papírra írva, akár a háttérben sz.gép monitorán kivehetően. Ez a legeredetibb módja szerintem a Ticket megszerzésének, örömmel venném, ha akár ide a topicba is küldenétek ilyet!

- tagság upgrade vásárlása esetén 2 Ticket jár,

- 40$ fölötti bérlés vagy reklám vásárlásakor 1 Ticket az ajándék.

Köszönjük és mindenkinek kellemes Bálint napot! (:

U.I: Újabban a szöveges reklámokból 6-8db van, a normál reklámokból 14-16 db, napi átlag kereset 2,5-3 cent.

You can participate at the Valentines Day Event if you:
- Buy upgrade membership ( you will receive 2 Valentines Day Tickets that you can redeem . Every ticket is a winner and you can earn between $1 ~ $30 for every ticket )
- Buy referrals or ads worth of $40 or more and receive 1 Valentines Day Ticket ( Every ticket is a winner and you can earn between $1 ~ $30 for every ticket )
- Send us a picture on support@clixserve.com with you and your loved ones or any other person that you are close to by holding a piece of paper or anything else that is written `clixserve` to it , you can even stay in front of the computer together and on the monitor screen to write in big letters CLIXSERVE ( We will choose a lucky winner that will earn 1 Valentines Day Ticket)
Kép
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Először volt ma (itt) ekkora szerencsém:
cserve_nyer.png
cserve_nyer.png (39.34 KiB) Megtekintve 3043 alkalommal
Talán a Valentin nap? ;) "Kinek szerencséje a kártyán........" :P
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin árulja az oldalt. Ha nem lesz vevő, akkor a fizetések után lehúzza a rolót.
daniel31
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.03.31. 22:06
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: daniel31 »

sziasztok kinek van kifizetessel kapcsolatos tapasztalat...kikertem egy kis osszeget kb egy hete 2014-04-01 04:04:07 ,de meg most is pendingel ????
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Erős a gyanú,hogy nem is fog,mivel az utolsó fizetések Márc végén voltak. Az admin nem aktív már azóta. Várnék pár napot,de én már inkább szkeptikus lennék.


Hát ennyit az egyedi scriptekről....
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Mára azt tapasztaltam, h "site suspended" fölirattal a ClixServe elérhetősége megszűnt. Egy PTC fölszámolását lehet intézni így, úgy, amúgy, a lényeg sajnos ettől még nem változik. Saját véleményem szerint ők még az aránylag őszintébb utat választották.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixServe - egyedi script, spanyol admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az én pénzemet nem fizették ki,tehát csalók voltak ezek is,mint a többi. Ráadásul az igéretük ellenére nem fizettek ki,végül leléptek bucsú nélkül. Mitől lett volna jobb?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég