Coloured Smoke PTC- Megszűnt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Lehet akkor még 5 egység volt a limit, nem? Az érdekes lenne ha a szabályzatban 10 pénz a limit, Te kikéred, Ők meg visszadobják!

Amúgy sikerült Jon-al beszélnem, a kifizetésekre panaszkodtam, ígéretet kaptam hogy ma-holnap ismét próbálják utolérni magukat, ha nem is lenullázni a kintlévőségeiket, de csökkenteni annak nagyságát. Kifizetések várhatók.
Kép
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Akkor is ki volt írva a 10, mert megnéztem a terms-et, mielőtt kikértem.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Akkor viszont kell nekik írni!
Kép
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Írtam, kétszer is. Bemásoltam a Terms szövegét, válasz semmi még a mai napig se, a 10 dollár se került vissza az egyenlegbe.
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: latattila »

Sziasztok!
Mindenki kapott egy kör E-mail Jon-tól?
Valaki lefordíthatná nekem, bár ezt most nem szó szerint értem!
Ha jól vettem ki a szövegből akkor a kiírt szabályzat nem számít! Kikértem 2 hete 8$-t, tegnap töröltem és átírtam 5$-ra! Csak 2 hetet buktam! De jó!!! :D :D :D :D
A szabályzatból is kezd elegem lenni, mert olyan rész tuti nincs benne, hogy 2 hónap várakozás után esetleg megkapod az 5$-odat, csakhogy a 2 havi tagság pedig 6$-ba kerül!
Ha valaki tud erre a helyzetre valami megoldást akkor talán javasolhatnánk neki valamit, vagy át kéne gondolni egy "sztrájkot"!!!!
Ideje lenne, ha a fejéhez kapna végre és kimondaná végre a tutit!
Nekem elég volt a parasztvakításból!
Mit gondoltok?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jó hosszú levél. A lényeg,hogy átírták a Szabályzatot mikor valaki feltörte az accját. Ezért volt olyan nagy katyvasz. Ugyanazt a Termset többször bemásolta a feltörő.

5$ továbbra is a minimum. Viszont egy ideig most erre való tekintettel több egyidejű kikérés is megengedett addig,amíg nem váltroztatja megint vissza. Arra kér minket,hogy ezentúl csak 5$-t kérjetek ki,tehát a maximumot és ne kevesebbet. Ha többször kértek ki egy idejüleg,akkor minden egyes kikéréshez 1 futó reklám kell külön-külön.

Mivel a paypalját feltörték,most az apjáét használja,aminek a feltöltése 8-9 munkanap.

a levél

Kód: Egész kijelölése

Hello Everyone!


Imagine my surprise when I get an email from a great member, ffookkaa11, who mentioned that one of his peers, also a member here at ColouredSmoke, was refused a $10 payment request because it exceeded our $5.00 limit per request, per Terms.
But that is not what his peer read, it showed $10.00 so this member was within our Terms, only not within MY Terms. I felt I did not have to go check my Terms since I have never changed the $5.00 maximum in almost 3 years.  I am proud that this member actually read the Terms!!!!
According to MY Terms, $5.00 has ALWAYS been the maximum payment request at this site since I started this site on August 12, 2011. I have NEVER changed this!

If you noticed before now, there were 4 or 5 versions of the Terms on the Terms page. This is something I would NEVER do.  Whenever I would have upgraded the Terms, the OLD TERMS would get deleted to avoid confusion of course.
But not this time, there were at least 4 different versions, maybe 5, but I was too angry to count the different amount of versions. The Terms are now set to MY Terms and only ONE version.

It is obvious that whomever hacked my email addresss (adzexpress@gmail.com), this is where ALL correspondence from ALL my sites comes to) has also hacked my Terms and my Paypal too.
I have asked my Paypal account representative to put my account on hold.  Do not worry, you will still be getting payouts but for now, from my Father's Paypal account, until further notice of safety for MY Paypal account. I have already redirected payments to the site to go to my Father's Verified Paypal Account.

Paypal has informed me that this would explain duplicate payouts which is why swansong47, she is very honest, reported duplicate payouts which has kept me doing 2-3 payouts every few days. They are still having an ongoing investigation of activities in my Paypal account especially about the duplicate payments.  Thank you Paypal.

It takes 6-8 business days to fund a Paypal account in Canada from a bank account, and by experience, it is actually 8 days every time and late in the day, around 7-8pm EDT which means 9 business days for members across the GMT-0 from me.

I am glad I have changed my passwords and will be doing this AGAIN, IMMEDIATELY AFTER THIS EMAIL HITS "SEND".

For those of you who requested a $10 payout, my most sincere apologies.  I know MY Terms, because I write them, I do not copy them from another site just to say I have Terms.  MY Terms are built on MY thoughts and opinions of what I BELIEVE is best for both members and owners.

````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
PLEASE EVERYONE, NOTE THIS PART OF MY EMAIL...

Until further notice, every time you reach the $5.00 maximum and have followed the Terms about having at least 1 ACTIVE ad in the system at the time of your request, go ahead and request it.  This is the normal part of requesting your money.

THIS IS THE NEW EXCEPTION, EFFECTIVE TODAY APRIL 27/14, 15:00h EDT, UNTIL FURTHER NOTICE ONLY, you can request another $5, nothing less as a 2nd payout, then 3rd, if needed, etc., provided again that you have at least 1 ACTIVE ad for each payout request.
You can keep requesting provided it is always the maximum of $5.00 + the active ad.
I do not want to see payouts for $2.00 here, $0.50 there, etc.  ONLY EVERY TIME your reach $5.00.  This will put you in the queue faster than waiting for the first payout to be done.
What I am saying is that you can forego the "no more than one payment request at a time".  These will be honoured provided all other Terms are being followed.

````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
I still have to go fund my Father's Paypal account since my own funds are "frozen" at my request, for the safety of our Members' monies and I still have to go change the Paypal email onsite to send funds to tafs4214@gmail.com <<< I do not want you to be shocked when you see your funds to purchase items at ColouredSmoke and that they are going to a different Paypal address other than VisionzAdzNetwork.  I am not sure but if you see a name with the Paypal email tafs4214@gmail.com, it will show as Tim Savard, yes, this person IS my Father! Giving you this information ensures you that you are on the right path and not being defrauded.  As many of you probably know by now, my Dad helps here and there when Chey is too swamped and I am not well.  He just knows how to process ads and it is extremely rare that he would answer an email and he never makes payouts because he is too new at this, actually quite inexperienced as to what to check on each member's account before making a payout.

Ok I'm shaking like a leaf, from anger still.  I have all kinds of passwords to go change again, just to ensure safety for one site, for all sites.  I also have to go change the Paypal account on my 4 other ptc sites too.  Whether it is our sites or sites where we are members, have have created tons of different and complicated passwords which are NOT KEPT ON THE COMPUTER.

I strongly urge everyone to change their passwords for everything you do online and WRITE THEM DOWN.
And change them REGULARLY, I can not stress this enough.

DO NOT KEEP THEM ON YOUR COMPUTER! PLEASE!!!

OK, I'm really pissed right now, sorry for the language, but I could have used much worse words.
I have a lot of work to go change all our passwords again.
Just note that if you changed your passwords the first time I told you about the Paypal duplicate payouts, you should be safe but for the sake of your peace of mind, I strongly suggest you change your passwords again.

If anyone notices any big mistakes in their account, please contact me with the details.
I have backups that I can check the veracity of the the complaint.  Please be honest.

Thanks for reading this and expect another update in 24-48 hours.


Jon
one frustrated admin!

Admin@colouredsmokeptc.info
http://colouredsmokeptc.info
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

xenosz, tudom, h jót akarsz, de próbáld meg végiggondolni tiszta fejjel, h mennyi lehet igaz ebből a levélből! ez mese a köbön. el kell engedni az oldalt!
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jelenleg még képlékenynek gondolom a helyzetet és igazából nem hinném,hogy egyik,vagy másik irányban most még döntenem kéne. Bőven elég,ha kellő távolságból figyelem. Ahogy korábban is írtam itt,hogy befektetést nem ajánlok,amíg nem rendeződik a helyzet. A többit meglátjuk. Úgy gondolom ,hogy több éves fizetői múlttal rendelkező adminról van szó,nem egy szerencselovagról,aki 3 hónap után lelép a pénzzel,így meg kell az esélyt adni neki,hátha igazat mond,vagy legalábbis rendezi sorait. Úgy gondolom nagy veszteségeket nem okozott senkinek,hisz pont amiatt kerülhetett nehéz heylzetbe,mert túl jó fizetett az oldal. Ha csak ennyire lenne megbízhatatlan a legmegátalkodottabb admin a PTC bizniszben már az nagyon jó lenne:)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

egyetértek azzal amit mondtál, de már január óta kapja az esélyt! :)
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Azzal én is egyetértek, valóban sokminden dolog történt Jon-al, ill. az oldalak körül, ez azért úgymond "érdekes" de mint azt hiszem írtam már itt a fórumon is, engem pl. ha akart volna lehúzhatott volna, de nem tette! Amikor gondok voltak, azt kell mondjam gálánsan kárpótolt mindenkit (5 centes Admin hirdetésekkel) szóval azért van a túloldalt korrektség, ezért én sem írnám le az oldalait!
Én még azt mondom befektetést is javasolok tagság vásárlására, viszont befektetői csomaggal mondjuk jelenleg én is kivárnék.
Kép
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: latattila »

Sziasztok!
Most mi értelme a szabályzatnak, ha tegnap is volt egy állítólagos 12.58$-os kifizetés???????
vagy csak nekünk papol állandóan??????
39 nap van az én kikérésemig, tehát nekem igazán nem oszt nem szoroz, csak akkor ne írogasson nekem szabályzat magyarázatot, mert most pont lesza..m!!!!
Nevetséges, mégsem röhögök!!!!

HALOTT OLDAL!!!!!!!!!!!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

tegnap jött levél megint. Cheytől pontosabban fogalmazva. Jon kificamította a lábát,most kezelésen van. Azt írja a support ticketekre válaszolmkezeli a hirdetéseket ezalatt az idő alatt. igérte,hogy pár nap múlva kijön az admin,hamarosan minde visszatér a kerékvágásba plusz hirdetések,versenyek lesznek. INNO PAK tualjok nem aggódjanak. A pénz a paypalon van. Ha jól olvastam,akkor most még korlátozva van. "freeze". ma jött még egy levél ezt most olvasom majd.

a levél teljesen,aki el akarja olvasni

Kód: Egész kijelölése

I just want to update you on what is going on.
Jon fell the other night and badly sprained the knee on which he was operated on a few months ago.  At least he did not break it this time.
He will be in the rehabilitation centre for a few days at least.
They built a custom-made brace for this entire leg so that it can heal and still have access to the knee to be able to put ice packs on it until the swelling has gone down.
In the meantime, I will be with him from 9am to 9pm (visiting hours) and I will have my laptop with me so that I can process ads and answer support emails.
I have also made arrangements with my teachers to pick up my own homework at school before heading to the rehab centre.
A note to INNO Ad Pak holders...these are still accumulating and compounding until the Paypal freeze is lifted therefore, please do not worry, it's like money in the bank for you.
Once things get back to normal, meaning Jon is home in a few days, we will be doing contests to get the members active and placing ads for you to earn cash and prizes.

I will let you all know if there is anything more to add to this as this is all I know for now.  The "few days" in the rehab centre?  Well it is hard to say exactly how many days that will be, it will depend on the swelling of his knee going down considerably so that the orthopaedic doctor can have a look and get his brace re-adjusted before coming home.
When it comes to Jon, when it rains, it pours!

That is all for now.  I will email you again with more news when I have some.

I ask that those of you who pray, please send positive thoughts and prayers for Jon, he does not deserve this and I hope many of you will do this.
THANK YOU!


Best regards to all of you cherished members,
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

latattila írta:Sziasztok!
Most mi értelme a szabályzatnak, ha tegnap is volt egy állítólagos 12.58$-os kifizetés???????
vagy csak nekünk papol állandóan??????
39 nap van az én kikérésemig, tehát nekem igazán nem oszt nem szoroz, csak akkor ne írogasson nekem szabályzat magyarázatot, mert most pont lesza..m!!!!
Nevetséges, mégsem röhögök!!!!

HALOTT OLDAL!!!!!!!!!!!
Ezért nem értem én sem, hogy az én 10$-os kikérésemet miért vonták vissza? Én pont azért kértem ki 10$-t, mert láttam, hogy más is kapott annyit. Megnéztem a Terms-et, abban is a max. kikérhető 10$ volt, így hát kikértem én is. De mostmár mindegy.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mindig a szabályzat számít,amit viszont feltörtek,tehát 5$ a max kikérés és nem 10$. Hogy a proof menüben szerepel több is ebben az esetben nem mérvadó. Az admin tudja mire fizette. én elképzelhetőnek tratom azt is,hogy egyszerre több kifizetést takar. Most meg is van engedve ideiglenesen,feltéve,ha mindegyik kikéréshez tartozik egy futó hirdetésed. Ha jól olvastam,ha lejár a tagságod nem kell meghosszabbítani,hogy kikérhesd a pénzed. Ebben a helyzetben,ami most kialakult.

Megvárod míg a sorodra érsz,ha lassan is,aztán abbahygaod .
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: latattila »

Az egyszerre több kifizetés csak azért sántít mert a kikérés márc 18-ai!
Akkor még nem volt engedélyezve a több egyidejű kikérés!
Továbbá csak kerek 5$-t lehet, ha jól tudom!
Mindegy ha én megkapom a pénzem, majd akkor eldöntöm, hogyan tovább, addig pedig kivárok!
Az a tuti!!!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem nagyon van változás, mindegyik oldalon pár kifizetés, 30-40 napos pendingek. Nem megy ez már annyira.
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: latattila »

Ez HALOTT!!!!!!
Sajnálom, de ez van!
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

februárban már lehetett sejteni, h ez lesz. :( sajnálom! most jön majd egy másik nemzet PTC-zőinek a lehúzása a magyarok után sztem. ;)
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

most jön majd egy másik nemzet PTC-zőinek a lehúzása
azért ez egy kicsit erős :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

fantáziáltam és elmeséltem az agyszüleményemet! :)
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azt hiszem mind a 4 oldalra ami John-é el lehet mondani hogy vége. 1,5-2 hónapja pendingelek 3 oldalán, a negyediken már töröltem magam, mert befizetni ide már nem fogok az biztos. :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

én még kattolom 2 oldalát.hátha mégis rámkerül a sor Goldenen,de utána én is befejeztem. ennyi esélyt még megadok. visionz néven látom őket más ptc oldalakon,így talán az abból befolyó összeg esetleg bekerülhet ide...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

nem fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

lassan át lehet tenni a nem fizető oldalak közé.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC (rosszak a kilátások)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mind a 4 oldalát. Nem hittem volna, de ez a sok betegség kamu duma volt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég